Słuchawki z aktywną redukcją hałasu
Zapomnij o hałasie. Ciesz się muzyką.
 
Seria QuietPoint to słuchawki z systemem aktywnej redukcji hałasu ANC, które nawet w zatłoczonym, hałaśliwym środowisku pozwalają zanurzyć się w czystej, niczym nie zakłóconej muzyce. Zastosowany w nich autorski system ANC (Active NoiseCancelling) efektywnie redukuje hałas otoczenia. Dzięki tak wysokiej skuteczności, sięgającej nawet 95%, słuchawki z rodziny QuietPoint są idealne dla osób, które słuchają muzyki podczas podróży lub w pracy, np. w narażonym na nieustanny hałas biurze.
 
 
System aktywnej redukcji hałasu wykorzystuje dwa mikrofony wbudowane w muszle słuchawek. Wychwytują one szum otoczenia, który po obróbce przez układ elektroniczny odtwarzany jest w odwrotnej fazie, dzięki czemu zewnętrzny hałas zostaje skutecznie wytłumiony, a do uszu użytkownika dociera wyłącznie muzyka. Jeśli nie chcesz korzystać z redukcji hałasu, słuchawki serii QuietPoint mogą też pracować w konwencjonalnym, pasywnym trybie.
 
ANC700BT
 
Bezprzewodowe słuchawki z ANC i obsługą high-res audio
 
ATH-ANC700BT to bezprzewodowy model, którego funkcjonalność zwiększa układ redukcji hałasu (ANC). System ANC skutecznie (nawet w 90 proc.) ogranicza szum tła, zachowując oryginalne brzmienie nagrania. Wysoką jakość dźwięku zapewniają zaawansowane przetworniki oraz kodek Qualcomm® aptX™. Wybierając przewodowe połączenie można cieszyć się prawdziwym dźwiękiem high-res.
 
Muzyka non-stop przez 25 godzin
Do zalet ATH-ANC700BT należy również bardzo długi czas pracy. Wbudowany akumulator pozwala korzystać ze słuchawek non-stop przez 25 godzin, z włączonym trybem ANC i Bluetooth. Po wyłączeniu ANC ten czas wydłuża się do 30 godzin. Wygodę użytkowania słuchawek zwiększa bardzo łatwa obsługa. Fizyczne przyciski oraz dotykowy panel pozwalają sterować odtwarzaniem muzyki, regulować poziom głośności, a także odbierać i prowadzić połączenia telefoniczne.
MSR7 / MSR7NC
Wyjątkowe brzmienie i styl
Słuchawki ATH-MSR7 to jedna z pierwszych konstrukcji obsługujących dźwięk hi-res. Zaawansowane membrany z łatwością odwzorowują gęsty sygnał audio, roztaczając przed użytkownikiem piękny pejzaż muzyczny. Wysokiej jakości materiały i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że słuchawki te spełnią oczekiwania szerokiej grupy użytkowników – od wymagających melomanów, aż do podróżujących ludzi biznesu (wersja z aktywną redukcją hałasu).
 
 
ANC70
 
Idealna propozycja dla aktywnych miłośników muzyki
 
ATH-ANC70 są idealnym rozwiązaniem dla miłośników muzyki, którzy często podróżują lub po prostu chcą cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem bez względu na miejsce, w którym przebywają. Dzięki 40-mm przetwornikom i aktywnej redukcji hałasu (ANC) te zamknięte słuchawki skutecznie odizolowują słuchacza od szumu z zewnątrz i gwarantują wysokiej jakości dźwięk – z mocnym basem, detaliczną średnicą, przejrzystymi sopranami i precyzyjną oraz szeroką sceną dźwiękową.
Wygodna obsługa
Wysoka jakość brzmienia idzie w parze z wygodą użytkowania. Wbudowany moduł, łączący zdalne sterowanie i mikrofon, pozwala sterować odtwarzaniem muzyki, a także prowadzić rozmowy telefoniczne. Charakteryzujący się wysoką czułością mikrofon wbudowany jest w muszlę słuchawki, co zwiększa wyrazistość i głośność mowy i rozwiązuje problem szumu, który może pojawiać się w konstrukcjach z mikrofonem zintegrowanym z przewodem.
ANC50is
 
Odizoluj się od dźwięków otoczenia
 
ATH-ANC50iS to słuchawki z rodziny QuietPoint®, który podobnie jak pozostałe konstrukcje z tej serii wyposażony jest w układ aktywnej redukcji hałasu (ANC). Dzięki niemu ATH - ANC50iS skutecznie redukują hałas przedostający się do wnętrza słuchawek. W połączeniu z wysoką jakością dźwięku i odłączanym przewodem z wbudowanym mikrofonem/zdalnym sterowaniem model ten idealnie sprawdza się w roli wszechstronnych słuchawek.
 
40 godzin pracy w trybie aktywnym
Komfort użytkowania ATH-ANC50iS zwiększają grube poduszki nauszne, które tworzą dodatkową barierę odizolowującą od dźwięków otoczenia. W połączeniu z ANC gwarantuje to czystą przyjemność słuchania muzyki. Układ aktywnej redukcji hałasu zasilany jest przez baterię AAA, która zapewnia energię na 40 godzin pracy. Po wyczerpaniu się energii słuchawki mogą działać w trybie pasywnym.
 
ANC40BT
 
Uwolnij się od hałasu. Bezprzewodowo
 
Zmęczony ciągłym hałasem i dźwiękami atakującymi Cię na każdym kroku? Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth z autorskim system aktywnej redukcja hałasu ATH - ANC40BT będą doskonałym remedium na otaczającą Cię rzeczywistość.
 
Idealne do treningu sportowego
 
Specjalna konstrukcja nauszników sprawia, że słuchawki pewnie i stabilnie trzymają się w uchu podczas aktywności fizycznej. Wymienne wkładki silikonowe umożliwiają idealne dopasowanie do własnych preferencji. Ze słuchawkami ATH - ANC40BT przesuniesz granice swoich możliwości.
 
Intuicyjne i wygodne sterowanie
 
ATH-ANC40BT oferują pełną swobodę działania w bezprzewodowym świecie. Ergonomicznie umiejscowiona bateria i zdalne sterowanie z mikrofonem pozwalają w łatwy sposób zarządzać odtwarzaniem muzyki i prowadzić rozmowy telefoniczne, a także włączać aktywną redukcję hałasu. Wydajny akumulator zapewnia energię na 24 godziny pracy.
 
ANC33is
 
Piękny dźwię, bez hałasu z zewnątrz
 
Douszne słuchawki ATH-ANC33iS są doskonałym wyborem dla melomanów, którzy często przebywają w miejscach o dużym natężeniu hałasu i nawet wtedy nie chcą rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką. Aktywny system QuietPoint® blokuje do 90% hałasu z zewnątrz, a 13-milimetrowe przetworniki dostarczają dynamiczny, emocjonujący dźwięk. Słuchawki dostarczane są z miękkimi wkładkami dousznymi oraz specjalnymi piankowymi końcówkami.
 
Wygodne sterowanie odtwarzaniem muzyki
ATH-ANC33iS wyposażone są we wbudowany pilot zdalnego sterowania z mikrofonem, pozwalający odbierać/kończyć i prowadzić rozmowy telefoniczne, a także zarządzać odtwarzaniem muzyki. Energię do działania systemu redukcji hałasu zapewnia pojedynczy akumulator (AAA). Zastosowanie niezależnego systemu zasilania pozwala pracować również w systemie pasywnym – w przypadku rozładowania się akumulatora, wyłącza się jedynie system redukcji hałasu.
Douszne Słuchawki BEZPRZEWODOWE
Twoja muzyka, bez ograniczeń
 
Emocjonujące brzmienie i wygoda słuchania muzyki na co dzień – bezprzewodowe słuchawki douszne firmy Audio-Technica już od wielu lat są punktem odniesienia dla wymagających użytkowników. Stworzone w oparciu o wielodekadowe doświadczenie Audio-Techniki w projektowaniu przetworników, wyróżniają się naturalnością i detalicznością dźwięku – cechami, które trudno zapewnić w przypadku bezprzewodowej transmisji Bluetooth.
 
 
DSR5BT
 
Najlepszy dźwięk w swojej klasie
 
Audio-Technica ATH-DSR5BT to douszne słuchawki, które dzięki innowacyjnemu układowi Pure Digital Drive® na nowo określają możliwości bezprzewodowych konstrukcji mobilnych. Wprowadzony przez Audio-Technikę system zachowuje sygnał audio w cyfrowej postaci od źródła aż do przetwornika, dostarczając użytkownikowi najwyższej jakości dźwięk. W uzyskaniu perfekcyjnego brzmienia pomaga także kodek aptX™ HD, współpracujący z modułem Bluetooth®.
 
Najwyższy poziom wygody użytkowania
Obydwie słuchawki modelu ATH-DSR5BT połączone są ze sobą przy pomocy nowo opracowanego naszyjnika. W jego przedniej części projektanci umieścili mikrofon oraz przyciski umożliwiające regulowanie poziomu głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki, a także odbieranie połączeń telefonicznych. Naszyjnik wygodnie opiera się na karku użytkownika i skrywa akumulator oraz układy elektroniczne, m.in. moduł łączności bezprzewodowej.
CKR75BT
 
Najwyższej klasy douszne słuchawki Bluetooth
 
Dzięki słuchawkom ATH-CKR75BT wymagający melomani mogą cieszyć się bezprzewodową muzyką i doskonałym odwzorowaniem dźwięku. Są niewielkie, obsługują łączność Bluetooth 4.1 i dzięki zaawansowanym przetwornikom o średnicy 11,8 mm wyróżniają się fantastycznym brzmieniem. W uzyskaniu wysokiej jakości bezprzewodowego dźwięku pomagają kodeki Qualcomm® aptX™, AAC i SBC, gwarantujące stabilność i czystość bezprzewodowej transmisji sygnału audio.
 
 
Obudowy z aluminium, zaawansowane przetworniki
Przetworniki umieszczone są wewnątrz lekkich i wytrzymałych obudów z aluminium. Materiał ten redukuje niepożądany rezonans, czego efektem jest czystsze brzmienie. Funkcjonalność słuchawek zwiększa przewód z wbudowanym modułem zdalnego sterowania i mikrofonem. Całości dopełnia wbudowany akumulator, który po pełnym naładowaniu zapewnia energię na siedem godzin pracy i aż 200 godzin w trybie czuwania.
 
CKR55BT
 
Piękny dźwięk, dobra izolacja od hałasu otoczenia
 
ATH-CKR55BT to douszna konstrukcja, która łączy wysoką jakość dźwięku z funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Wbudowana łączność Bluetooth 4.1 umożliwia bezprzewodowe odtwarzanie muzyki, np. ze smartfona lub tabletu, a wysoką jakość dźwięku gwarantują kodeki Qualcomm® aptX™, AAC i SBC oraz przetworniki o średnicy 10,8 mm. Te ostatnie umieszczone są wewnątrz lekkich i kompaktowych obudów z wymiennymi końcówkami, skutecznie izolującymi od zewnętrznego hałasu.
 
Wygoda użytkowania, wydajny akumulator
Funkcjonalność ATH-CKR55BT zwiększa przewód łączący obie słuchawki, wyposażony w moduł integrujący mikrofon i zdalne sterowanie. Dzięki niemu użytkownik może z łatwością zarządzać odtwarzaniem muzyki oraz prowadzić rozmowy telefoniczne. Autonomię słuchawkom zapewnia wbudowany akumulator. Jego pełne naładowanie trwa trzy godziny i dostarcza energię na siedem godzin pracy, która w trybie czuwania wydłuża się do 200 godzin.
CKR35BT
 
Kompaktowe i dopracowane
 
ATH-CKR35BT to bezprzewodowe słuchawki douszne, które w doskonały sposób łączą kompaktowe rozmiary z funkcjonalnością i wysoką jakością dźwięku. Model ten, dzięki łączności Bluetooth 4.1, gwarantuje swobodę słuchania i pozwala rozkoszować się swoją ulubioną muzyką bez żadnych ograniczeń. Naturalne brzmienie i bardzo dobre odwzorowanie dźwięku to w głównej mierze zasługa 9,8 - milimetrowych przetworników.
 
 
Łatwa współpraca ze smartfonami i tabletami
Głośniki umieszczone są wewnątrz lekkich obudów, wyróżniających się dyskretną stylistyką i połączonych ze sobą za pomocą przewodu z wbudowanym mikrofonem i zdalnym sterowaniem. Dzięki niemu użytkownik może z łatwością zarządzać odtwarzaniem muzyki oraz prowadzić rozmowy telefoniczne. Źródłem energii jest wbudowany akumulator, pozwalający na siedem godzin słuchania muzyki i 200 godzin w trybie czuwania.
 
Sport70BT
 
Stworzone dla melomanów prowadzących aktywny tryb życia.
 
ATH-SPORT70BT to bezprzewodowe słuchawki douszne opracowane z myślą o miłośnikach muzyki prowadzących sportowy styl życia. Wyposażone w pokryte karbonem 9 - milimetrowe przetworniki, zapewniają czysty, precyzyjny i detaliczny dźwięk, który uprzyjemnia czas spędzony podczas fizycznej aktywności. Listę zalet dopełnia wbudowany mikrofon, który zamienia ATH - SPORT70BT w bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych.
 
Bezpieczne i odporne
na niekorzystne warunki
Swoją funkcjonalność słuchawki zawdzięczają m.in. wbudowanemu modułowi Bluetooth 4.1 i dotykowemu sterowaniu. Bezpieczeństwo podczas zajęć na świeżym powietrzu gwarantuje specjalna funkcja, pozwalająca usłyszeć dźwięki otoczenia – wystarczy stuknąć lewą obudowę, aby ją aktywować. ATH-SPORT70BT wyposażone są w akumulator zapewniający energię na sześć godzin pracy i wyróżniają się obudową odporną na pot, wilgoć i niekorzystne warunki pogodowe.
Sport50BT
 
Atrakcyjna stylistyka, fantastyczny
 
Sportowe słuchawki ATH-SPORT50BT łączą bardzo dobrą jakość dźwięku z wygodą bezprzewodowej łączności Bluetooth® (wersja 4.1) i atrakcyjną kolorystyką. Pod tą przyciągającą wzrok powłoką skrywają się 9 - milimetrowe przetworniki, zapewniające czysty, dynamiczny dźwięk. W uzyskaniu imponującego brzmienia pomagają wymienne wkładki silikonowe, skutecznie odizolowujące użytkownika od dźwięków otoczenia.
 
 
Słuchawki na każdą pogodę
Listę atutów ATH-SPORT50BT rozszerza odporna na wilgoć i niekorzystne warunki pogodowe konstrukcja słuchawek. Model ten po zakończonym treningu sportowym można opłukać, dzięki czemu zawsze pozostaje miły w dotyku i przyjemny w użytkowaniu. Do zalet słuchawek należą także wbudowany moduł ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Wbudowany akumulator zapewnia energię na sześć godzin pracy w trybie bezprzewodowym.
 
ANC40BT
 
Uwolnij się od hałasu. Bezprzewodowo.
 
Zmęczony ciągłym hałasem i dźwiękami atakującymi Cię na każdym kroku? Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth z autorskim system aktywnej redukcja hałasu ATH - ANC40BT będą doskonałym remedium na otaczającą Cię rzeczywistość.
 
Idealne do treningu sportowego
 
Specjalna konstrukcja nauszników sprawia, że słuchawki pewnie i stabilnie trzymają się w uchu podczas aktywności fizycznej. Wymienne wkładki silikonowe umożliwiają idealne dopasowanie do własnych preferencji. Ze słuchawkami ATH - ANC40BT przesuniesz granice swoich możliwości.
 
Intuicyjne i wygodne sterowanie
 
ATH-ANC40BT oferują pełną swobodę działania w bezprzewodowym świecie. Ergonomicznie umiejscowiona bateria i zdalne sterowanie z mikrofonem pozwalają w łatwy sposób zarządzać odtwarzaniem muzyki i prowadzić rozmowy telefoniczne, a także włączać aktywną redukcję hałasu. Wydajny akumulator zapewnia energię na 24 godziny pracy.
 
Słuchawki Hi-Fi
Koncert tylko dla Ciebie…
 
Serię High-Fidelity tworzą najbardziej bezkompromisowe słuchawki. To po prostu klasyka w świecie najwyższej jakości dźwięku. Słuchawki powstały z myślą o profesjonalnym i domowym wykorzystaniu we współpracy ze sprzętem hi-fi i high-end. Duże, wokółuszne muszle z bardzo miękkimi kołnierzami oraz skrzydełkowy pałąk nagłowny 3D Wings gwarantują najwyższy komfort użytkowania, a długie, 3 - metrowe przewody pozwalają rozkoszować się muzyką nawet wtedy, gdy siedzisz wygodnie w znacznej odległości od swojego systemu audio.
 
ADX5000
 
Referencyjne słuchawki klasy high-end
 
Otwarte słuchawki dynamiczne ATH-ADX5000 nadają słowu „referencyjny” całkowicie nowe znaczenie. Model ten przenosi do świata perfekcyjnego, dotychczas nieosiągalnego brzmienia. Swój referencyjny charakter ATH-ADX5000 w głównej mierze zawdzięczają 58-milimetrowym przetwornikom, w których membrana, cewka, przegroda i układ magnetyczny połączone są w jeden moduł. Rozwiązanie to redukuje niepożądane wibracje i umożliwia jeszcze lepsze kontrolowanie dyspersji, co przekłada się na przestrzenniejsze brzmienie.
Najlepsze możliwe materiały
W uzyskaniu doskonałego, w pełni naturalnego brzmienia pomagają najwyższej jakości materiały. Membrany głośników pokryte są wolframem i tworzą niezwykle sztywną konstrukcję, co przekłada się na szybszą reakcję na impulsy dźwiękowe. Przegroda wykonana została z polimeru PPS (polisiarczek fenylenu) i włókna szklanego. To połączenie jest niezwykle sztywne i gwarantuje stabilny ruch membrany. W układzie magnetycznym projektanci zastosowali permendur, a cewka została nawinięta drutem z miedzi beztlenowej o czystości 6N.
Najwyższy poziom wygody użytkowania
Słuchawki zapewniają nie tylko piękny, naturalny dźwięk, lecz także są niesamowicie komfortowe. Poduszki wokółuszne oraz pasek nagłowny wykończone są Alcantarą, gwarantując użytkownikowi maksymalną przyjemność podczas słuchania muzyki. Elementem wyróżniającym słuchawki Audio - Technica ATH - ADX5000 jest także laserowo wycinany numer seryjny.
 
Słuchawki zamknięte
 
Twój prywatny muzyczny świat
 
Zamknięte słuchawki hi-fi Audio-Technica pozwalają zapomnieć o kolumnach głośnikowych. Dostarczając perfekcyjnie czysty, przestrzenny i naturalny dźwięk przenoszą słuchacza do świata najwyższej jakości dźwięku. Niesamowicie komfortowe i ergonomiczne, skutecznie odizolują Cię od otaczającej rzeczywistości, dzięki czemu z łatwością odkryjesz najdrobniejsze detale muzyki, o których istnieniu dotychczas nie wiedziałeś.
 
 
Słuchawki otwarte
 
Otwórz muzyczną przestrzeń
 
Przestrzenny, detaliczny dźwięk, niezrównany komfort użytkowania  –  to tylko kilka atutów wyróżniających otwarte słuchawki hi - fi Audio-Technica. Zaawansowane głośniki gwarantują naturalne brzmienie wokali i perfekcyjne odwzorowanie dźwięku instrumentów, przy jednoczesnym zachowaniu przestrzenności i dynamiki. Niesamowicie wygodne  –  z zawieszeniem 3D i miękkimi kołnierzami wokółusznymi  –  idealnie sprawdzają się nawet podczas długich odsłuchów.
 
 
Mobilne słuchawki nauszne
 
Przejdź na wyższy poziom czystości dźwięku
 
Wieloletnie doświadczenie, dekady badań i rozwoju, pozwoliły stworzyć projektantom z Kraju Kwitnącej Wiśni wyjątkową serię słuchawek Sound Reality, kompatybilnych z hi-res audio. Opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach zapewniają doskonałą równowagę tonalną, niespotykaną rozdzielczość i niezaprzeczalną elegancję, a wbudowane zdalne sterowanie zapewnia komfort obsługi w każdych warunkach.
 
 
SR9
 
Muzyka w mistrzowskim wydaniu
 
Prawdziwy mariaż zaawansowanej technologii i nowoczesnego wzornictwa – słuchawki ATH-SR9 wyznaczają nowy poziom jakości dźwięku. Wyposażone w technologię Midpoint, która pozwala zminimalizować rozmiary obudowy, w pełni wykorzystują potencjał 45 - milimetrowych przetworników True Motion z membranami DLC (Diamond-Like Carbon). Całość dopełniają wysokiej jakości złącza A2DC (Audio Designed Detachable Coaxial) i wyselekcjonowane materiały.
 
 
MSR7 / MSR7NC
Wyjątkowe brzmienie i styl
Słuchawki ATH-MSR7 to jedna z pierwszych konstrukcji obsługujących dźwięk hi-res. Zaawansowane membrany z łatwością odwzorowują gęsty sygnał audio, roztaczając przed użytkownikiem piękny pejzaż muzyczny. Wysokiej jakości materiały i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że słuchawki te spełnią oczekiwania szerokiej grupy użytkowników – od wymagających melomanów, aż do podróżujących ludzi biznesu (wersja z aktywną redukcją hałasu).
 
 
SR5
 
Twój dźwiękowy komfort
 
W tej nausznej konstrukcji projektanci zastosowali duże, 45 - milimetrowe przetworniki, które zapewniają najwyższej jakości dźwięk, przede wszystkim w formatach hi-res audio. ATH - SR5 wyróżniają się bardzo szerokim pasmem przenoszenia, rozciągającym się od 5 do 40  000 Hz. – a ich lekka konstrukcja ułatwia korzystanie z nich podczas podróży, spacerów i innych aktywności.
 
 
AR3iS
 
Muzyczna jakość na co dzień
 
Idealna konstrukcja dla melomanów, którzy chcą cieszyć się muzyką także poza domem. Lekkie i kompaktowe, dzięki nowoczesnym 40 - milimetrowym głośnikom zapewniają czyste i detaliczne brzmienie. Wygodę użytkowania zwiększa odłączany przewód z wbudowanym zdalnym sterowaniemi mikrofonem. Dzięki którym bez potrzeby wyjmowania smartfona z kieszeni można sterować odtwarzaniem muzyki i prowadzić rozmowy telefoniczne.
 
 
 
AR1is
 
Lekkie i kompaktowe słuchawki
 
ATH-AR1iS to zamknięte słuchawki wyposażone w nowo opracowane 40 - milimetrowe przetworniki. Specjalna konstrukcja głośników zapewnia swobodę ruchu membranom, co przekłada się detaliczny dźwięk z mocnym basem oraz czystymi średnimi i wysokimi tonami, a także bardzo niskie zniekształcenia dźwięku. Całości dopełnia bardzo szeroki zakres odtwarzanych częstotliwości – od zaledwie 5 Hz do aż 30 kHz.
Składana konstrukcja, wbudowany pilot/mikrofon
Rozkoszowanie się emocjonującym brzmieniem uprzyjemnia lekka konstrukcja słuchawek, dzięki czemu nawet wielogodzinne słuchanie muzyki nie powoduje uczucia zmęczenia. W codziennym używaniu swoje zalety ujawnia także składana konstrukcja oraz wbudowany pilot zdalnego sterowania/mikrofon, ułatwiający sterowanie odtwarzaniem muzyki i zamieniający ATH-AR1iS w wysokiej klasy zestaw słuchawkowy.
Mobilne słuchawki douszne
 
Mobilność w każdym wymiarze
 
 
Seria CKR
 
Doskonałe w każdych warunkach
 
Niewielkie i wykonane z wysokiej jakości materiałów – seria CKR łączy w sobie niezbędną podczas codziennego użytkowania wytrzymałość i zapewnia naturalne brzmienie muzyki. Idealnie dostosowane do mobilnych źródeł muzyki z łatwością odwzorowują piękno dźwięku hi-res, ułatwiając odtwarzanie nagrań i prowadzenie rozmów telefonicznych dzięki wbudowanemu zdalnemu sterowaniu i mikrofonowi.
 
Seria LS
Profesjonalne rozwiązania dla każdego
Seria LS to profesjonalne rozwiązanie dla każdego. Ze swoimi unikatowymi głośnikami dostarczają dźwięk maksymalnie zbliżony do oryginału, pozwalając poczuć atmosferę muzyki na żywo. Perfekcyjnie zrównoważone brzmienie, mocny, punktowy bas i bogactwo detali sprawiają, że będziesz miał wrażenie, jakbyś stał tuż przed sceną. Komfortowe nawet podczas długich sesji odsłuchowych, zapewniają oczekiwany poziom wygody użytkowania – to zasługa m.in. wbudowanego zdalnego sterowania i mikrofonu wbudowanych w odłączane kable ze złączami A2DC.
Słuchawki dla graczy
 
Wyostrz zmysły. Zdobądź przewagę.
 
Słuchawki  z rodziny High-Fidelity Gaming zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o graczach, więc są kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi konsolami oraz komputerami PC i Mac. Zapewniają ponadprzeciętną wygodę użytkowania nawet przy wielogodzinnym korzystaniu,  oferując doskonałe odwzorowanie nawet najmniejszych subtelności ścieżek dźwiękowych w grach. Wyposażone w wysokiej jakości mikrofon, ułatwiają komunikację z innymi uczestnikami rozgrywki, oferując wysoką czułość i wierność przekazywania mowy.
 
 
NAUSZNE SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE
Uwolnij muzykę
 
Słuchawki bezprzewodowe Audio-Technica to bezkompromisowe połączenie najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak Pure Digital Drive i specjalnie zaprojektowane przetworniki True Motion, z perfekcyjnym wykonaniem i dbałością o szczegóły. Stworzone z myślą o wymagających użytkownikach gwarantują niesamowitą wygodę użytkowania – nauszniki z pamięcią kształtu zapewniają komfort podczas długich odsłuchów, a zdalne sterowanie i wbudowany mikrofon umożliwiają sterowanie odtwarzaniem muzyki i prowadzenie rozmów telefonicznych.
 
 
DSR9BT
 
Najwyższy poziom czystości dźwięku
 
Pierwsze wysokiej klasy bezprzewodowe słuchawki Bluetooth wykorzystujące system Pure Digital Drive, w którym przesyłany sygnał audio pozostaje cały czas w domenie cyfrowej – bez wykorzystania przetwornika cyfrowo-analogowego, który z reguły działa destrukcyjnie na dźwięk. Potwierdzeniem jakości tego rozwiązania jest nagroda przyznana w 2017 roku na targach Consumer Electronic Show w Las Vegas.
 
Swoboda w działaniu i komfort wielogodzinnych sesji muzycznych
Nieważne gdzie jesteś i co robisz – dzięki słuchawkom ATH - DSR9BT nigdy nie będziesz się nudził. Wykończenie materiałami wysokiej jakości, nauszniki z pamięcią kształtu, dotykowa obsługa, nawigacja pomiędzy ulubionymi utworami czy też odbieranie rozmów telefonicznych jeszcze nigdy nie były tak proste. Jeżeli dodamy do tego perfekcyjną japońską dbałość o każdy detal i szczegół, to otrzymamy produkt ze wszech miar uniwersalny, nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika.
DSR7BT
 
Niezrównana muzyczna wolność
 
Wysokiej klasy bezprzewodowe słuchawki Bluetooth wykorzystujące innowacyjną technologię Pure Digital Drive oraz przetworniki True Motion. Niezwykle miękkie nauszniki z pamięcią kształtu uprzyjemniają wielogodzinne odsłuchy, a wkomponowany w nausznik panel dotykowy sprawia, że nawigowanie pomiędzy utworami, regulacja głośności i odbieranie połączeń jest proste i intuicyjne.
 
 
 
SR5BT
 
Nie tylko dla aktywnych
 
Słuchawki ATH-SR5BT są bezprzewodową wersją cenionego modelu ATH-SR5 - stworzoną z myślą o aktywnych użytkownikach. Technologia Bluetooth aptX sprawia, że nagrania zabrzmią tak, jakbyś słuchał ich przy połączeniu kablowym. Wbudowane w nausznik przyciski i mikrofon umożliwiają sterowanie głośnością i odtwarzaniem muzyki oraz prowadzenie rozmów telefonicznych. Sparowanie słuchawek ze źródłem dźwięku ułatwia system NFC.
 
Eleganckie i komfortowe
Za komfort użytkowania odpowiadają wysokiej jakości materiały wykończeniowe i nauszniki wypełnione pianką z pamięcią kształtu. Wbudowany akumulator pozwala na obcowanie z muzyką aż przez 38 godzin! Nieważne czy słuchasz w domu, czy w podróży – słuchawki ATH - SR5BT umilą czas na długie godziny.
 
ANC700BT
 
Bezprzewodowe słuchawki z ANC i obsługą high-res audio
 
ATH-ANC700BT to bezprzewodowy model, którego funkcjonalność zwiększa układ redukcji hałasu (ANC). System ANC skutecznie (nawet w 90 proc.) ogranicza szum tła, zachowując oryginalne brzmienie nagrania. Wysoką jakość dźwięku zapewniają zaawansowane przetworniki oraz kodek Qualcomm® aptX™. Wybierając przewodowe połączenie można cieszyć się prawdziwym dźwiękiem high - res.
 
Muzyka non-stop przez 25 godzin
Do zalet ATH-ANC700BT należy również bardzo długi czas pracy. Wbudowany akumulator pozwala korzystać ze słuchawek non-stop przez 25 godzin, z włączonym trybem ANC i Bluetooth. Po wyłączeniu ANC ten czas wydłuża się do 30 godzin. Wygodę użytkowania słuchawek zwiększa bardzo łatwa obsługa. Fizyczne przyciski oraz dotykowy panel pozwalają sterować odtwarzaniem muzyki, regulować poziom głośności, a także odbierać i prowadzić połączenia telefoniczne.
 
AR5BT
 
Wysoka jakość dźwięku, bez przewodów
 
Słuchawki ATH-AR5BT zapewniają wszystko to, co najlepsze w świecie bezprzewodowych konstrukcji – bez poświęcania jakości dźwięku. Konstrukcja wyposażona jest w łączność bezprzewodową Bluetooth 4.1 i dzięki zaawansowanym, 45-milimetrowym przetwornikom oraz kodekowi Qualcomm® aptX™ gwarantuje niezwykle wysoką jakość dźwięku. Całości dopełniają wokółuszne, a mimo to kompaktowe muszle, gwarantujące komfort podczas wielu godzin słuchania muzyki.
 
Funkcjonalność na co dzień
ATH-AR5BT zachwycają również swoją przemyślanymi rozwiązaniami. Technologia NFC ułatwia nawiązywanie bezprzewodowego połączenia pomiędzy słuchawkami i źródłem dźwięku, wystarczy zbliżyć oba urządzenia do siebie. Ponadto AR5BT wyposażone są we wbudowany akumulator, który po trwającym pięć godzin ładowaniu zapewnia energię na aż 30 godzin słuchania muzyki i niemal 1000 godzin w trybie czuwania. W codziennym użytkowaniu przydatnym rozwiązaniem jest składana konstrukcja słuchawek.
AR3BT
Muzyczne emocje na codzień
Nauszne słuchawki ATH-AR3BT wywodzą się z wielokrotnie nagradzanej i niezwykle popularnej serii MSR. Specjalnie dostrojone 40-milimetrowe przetworniki dostarczają niezwykle dynamiczny i krystalicznie czysty dźwięk, a bezprzewodowa łączność Bluetooth aptX i AAC sprawia, że muzyka brzmi tak dobrze, jak przy tradycyjnym połączeniu przewodowym. Funkcjonalność zwiększają wbudowany mikrofon i przyciski do sterowania odtwarzaniem.
 
Komfortowe w każdych warunkach
 
Wysokiej jakości materiały zapewniają najwyższy komfort nawet podczas wielogodzinnych odsłuchów. Pojemny akumulator umożliwia pracę w trybie bezprzewodowym przez imponujące 30 godzin.
 
S200BT
 
Wejdź do świata bezprzewodowego dźwięku
Audio-Technica ATH-S200BT to konstrukcja, która pozwala cieszyć się swoją ulubioną muzyką nawet z dala od domu. Lekkie i łatwe do przenoszenia zostały zaprojektowane z myślą o melomanach, którzy pozostają w ciągłym ruchu. Dzięki łączności Bluetooth 4.1 model ATH-S200BT jest idealnym sposobem na wejście do świata bezprzewodowego dźwięku. W uzyskaniu wysokiej jakości dźwięku pomagają 40 - milimetrowe przetworniki, a zamknięta konstrukcja słuchawek pozwala cieszyć się mocnym, głębokim basem.
Muzyka przez cały dzień i jeszcze dłużej
Wygodę korzystania ze słuchawek zwiększają wbudowane przyciski zdalnego sterowania, dzięki którym można zarządzać odtwarzaniem muzyki, regulować poziom głośności i odbierać/kończyć połączenia telefoniczne. Codzienne użytkowanie ułatwia również składana na płasko konstrukcja. Pojemny akumulator zapewnia energię na 40 godzin pracy, umożliwiając rozkoszowanie się czystym, dynamicznym dźwiękiem przez cały dzień, bez potrzeby ładowania.
 
Słuchawki dla aktywnych
Twój beat. Twój puls. Twoje tempo.
 
Dzięki słuchawkom Audio-Technica możesz słuchać wysokiej jakości muzyki nawet  podczas ćwiczeń sportowych i różnego rodzaju aktywności. Modele serii SonicSport łączą znakomite brzmienie z maksymalnym komfortem użytkowania. Zaawansowane materiały wraz ze specjalnym kształtem wkładek dousznych i uchwytów zausznych eliminują ryzyko wypadania słuchawek nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Wodoodporna konstrukcja (IPX5) jest odporna na pot i pozwala opłukać słuchawki po zakończeniu ćwiczeń. Wybór dodatkowo ułatwia szeroka gama kolorystyczna.
 
 
Sport70BT
 
Stworzone dla melomanów prowadzących aktywny tryb życia
 
ATH-SPORT70BT to bezprzewodowe słuchawki douszne opracowane z myślą o miłośnikach muzyki prowadzących sportowy styl życia. Wyposażone w pokryte karbonem 9 - milimetrowe przetworniki, zapewniają czysty, precyzyjny i detaliczny dźwięk, który uprzyjemnia czas spędzony podczas fizycznej aktywności. Listę zalet dopełnia wbudowany mikrofon, który zamienia ATH-SPORT70BT w bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych.
 
Bezpieczne i odporne na niekorzystne warunki
Swoją funkcjonalność słuchawki zawdzięczają m.in. wbudowanemu modułowi Bluetooth 4.1 i dotykowemu sterowaniu. Bezpieczeństwo podczas zajęć na świeżym powietrzu gwarantuje specjalna funkcja, pozwalająca usłyszeć dźwięki otoczenia – wystarczy stuknąć lewą obudowę, aby ją aktywować. ATH - SPORT70BT wyposażone są w akumulator zapewniający energię na sześć godzin pracy i wyróżniają się obudową odporną na pot, wilgoć i niekorzystne warunki pogodowe.
Sport50BT
 
Atrakcyjna stylistyka, fantastyczny dźwięk
 
Sportowe słuchawki ATH-SPORT50BT łączą bardzo dobrą jakość dźwięku z wygodą bezprzewodowej łączności Bluetooth® (wersja 4.1) i atrakcyjną kolorystyką. Pod tą przyciągającą wzrok powłoką skrywają się 9-milimetrowe przetworniki, zapewniające czysty, dynamiczny dźwięk. W uzyskaniu imponującego brzmienia pomagają wymienne wkładki silikonowe, skutecznie odizolowujące użytkownika od dźwięków otoczenia.
 
 
Słuchawki na każdą pogodę
Listę atutów ATH-SPORT50BT rozszerza odporna na wilgoć i niekorzystne warunki pogodowe konstrukcja słuchawek. Model ten po zakończonym treningu sportowym można opłukać, dzięki czemu zawsze pozostaje miły w dotyku i przyjemny w użytkowaniu. Do zalet słuchawek należą także wbudowany moduł ze zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Wbudowany akumulator zapewnia energię na sześć godzin pracy w trybie bezprzewodowym.
 
ANC40BT
 
Uwolnij się od hałasu. Bezprzewodowo.
 
Zmęczony ciągłym hałasem i dźwiękami atakującymi Cię na każdym kroku? Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth z autorskim system aktywnej redukcja hałasu ATH - ANC40BT będą doskonałym remedium na otaczającą Cię rzeczywistość.
 
Idealne do treningu sportowego
 
Specjalna konstrukcja nauszników sprawia, że słuchawki pewnie i stabilnie trzymają się w uchu podczas aktywności fizycznej. Wymienne wkładki silikonowe umożliwiają idealne dopasowanie do własnych preferencji. Ze słuchawkami ATH - ANC40BT przesuniesz granice swoich możliwości.
 
Intuicyjne i wygodne sterowanie
 
ATH-ANC40BT oferują pełną swobodę działania w bezprzewodowym świecie. Ergonomicznie umiejscowiona bateria i zdalne sterowanie z mikrofonem pozwalają w łatwy sposób zarządzać odtwarzaniem muzyki i prowadzić rozmowy telefoniczne, a także włączać aktywną redukcję hałasu. Wydajny akumulator zapewnia energię na 24 godziny pracy.
 
Sport1
 
Stworzone z myślą o biegaczach
 
Douszne słuchawki z serii SonicSport, model ATH-SPORT1, zostały zaprojektowane z myślą o biegaczach zwracających uwagę na wzornictwo i starających się dopasować wygląd i kolorystykę poszczególnych akcesoriów. Specjalna, regulowana pętla ogranicza ryzyko wypadania słuchawek nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Przed niezamierzonym wysunięciem się słuchawek z uszu dodatkowo zabezpieczają miękkie, owalne pierścienie gumowe wokół obudowy.
 
 
Fantastyczny dźwięk, mocny bas
W ATH-SPORT1 projektanci zastosowali 8,5-mm przetworniki dynamiczne. Dzięki nim te sportowe słuchawki dostarczają głęboki bas, gwarantując mocny puls, tak pożądany podczas intensywnych ćwiczeń. Słuchawki wyposażone są w wodoodporną obudowę (IPX5) i można płukać je pod bieżącą wodą. Ponadto ATH-SPORT1 wykorzystują nowy przewód, który ogranicza ryzyko splątania się kabla i minimalizuje niepożądany szum, który mógłby pogorszyć jakość dźwięku.
 
Sport3
 
Doskonałe brzmienie – nie tylko podczas ćwiczeń sportowych
 
ATH-SPORT3 to najbardziej zaawansowane słuchawki z serii SonicSport, które zostały zaprojektowane dla wymagających sportowców oczekujących wysokiej jakości dźwięku. W ATH - SPORT3 pracują 10-mm przetworniki. Gwarantują one szerokie pasmo przenoszenia oraz niesamowitą dynamikę i pozwalają uzyskać energetyczne, detaliczne brzmienie. Specjalne stabilizatory precyzyjnie kontrolują ruch przepływającego powietrza i zapewniają bogaty bas oraz minimalizują zniekształcenia.
 
Słuchawki na każdą pogodę
Słuchawki ATH-SPORT3 wykorzystują wodoodporną obudowę (klasa IPX5), dzięki czemu doskonale sprawdzają się nawet podczas treningów odbywających się w trakcie opadów deszczu. Ponadto, w przypadku zabrudzenia się słuchawek wodoodporna obudowa pozwala opłukać je pod bieżącą wodą. Model ATH - SPORT3 wyposażony jest również w przewód nowej konstrukcji, który redukuje ryzyko splątania się kabla i minimalizuje niepożądany szum.

Słuchawki
bezprzewodowe Uwolnij muzykę

Słuchawki bezprzewodowe Audio-Technica to bezkompromisowe połączenie najnowocześniejszych rozwiązań, takich jak Pure Digital Drive i specjalnie zaprojektowane przetworniki True Motion, z perfekcyjnym wykonaniem i dbałością o szczegóły.
Stworzone z myślą o wymagających użytkownikach gwarantują niesamowitą wygodę użytkowania – nauszniki z pamięcią kształtu zapewniają komfort podczas długich odsłuchów, a zdalne sterowanie i wbudowany mikrofon umożliwiają sterowanie odtwarzaniem muzyki i prowadzenie rozmów telefonicznych.

DSR9BT Najwyższy poziom czystości dźwięku

Pierwsze wysokiej klasy bezprzewodowe słuchawki Bluetooth wykorzystujące system Pure Digital Drive, w którym przesyłany sygnał audio pozostaje cały czas w domenie cyfrowej – bez wykorzystania przetwornika cyfrowo-analogowego, który z reguły działa destrukcyjnie na dźwięk. Potwierdzeniem jakości tego rozwiązania jest nagroda przyznana w 2017 roku na targach Consumer Electronic Show w Las Vegas.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Swoboda w działaniu i komfort wielogodzinnych sesji muzycznych

 

Nieważne gdzie jesteś i co robisz – dzięki słuchawkom ATH-DSR9BT nigdy nie będziesz się nudził. Wykończenie materiałami wysokiej jakości, nauszniki z pamięcią kształtu, dotykowa obsługa, nawigacja pomiędzy ulubionymi utworami czy też odbieranie rozmów telefonicznych jeszcze nigdy nie były tak proste. Jeżeli dodamy do tego perfekcyjną japońską dbałość o każdy detal i szczegół, to otrzymamy produkt ze wszech miar uniwersalny, nawet dla najbardziej wymagającego użytkownika.

DSR7BT Niezrównana muzyczna wolność

Wysokiej klasy bezprzewodowe słuchawki Bluetooth wykorzystujące innowacyjną technologię Pure Digital Drive oraz przetworniki True Motion. Niezwykle miękkie nauszniki z pamięcią kształtu uprzyjemniają wielogodzinne odsłuchy, a wkomponowany w nausznik panel dotykowy sprawia, że nawigowanie pomiędzy utworami, regulacja głośności i odbieranie połączeń jest proste i intuicyjne.

SR5BT Nie tylko dla aktywnych

Słuchawki ATH-SR5BT są bezprzewodową wersją cenionego modelu ATH-SR5 - stworzoną z myślą o aktywnych użytkownikach. Technologia Bluetooth aptX sprawia, że nagrania zabrzmią tak, jakbyś słuchał ich przy połączeniu kablowym. Wbudowane w nausznik przyciski i mikrofon umożliwiają sterowanie głośnością i odtwarzaniem muzyki oraz prowadzenie rozmów telefonicznych. Sparowanie słuchawek ze źródłem dźwięku ułatwia system NFC.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Eleganckie i komfortowe

Za komfort użytkowania odpowiadają wysokiej jakości materiały wykończeniowe i nauszniki wypełnione pianką z pamięcią kształtu. Wbudowany akumulator pozwala na obcowanie z muzyką aż przez 38 godzin! Nieważne czy słuchasz w domu, czy w podróży – słuchawki ATH-SR5BT umilą czas na długie godziny.

AR3BT Muzyczne emocje na codzień

Nauszne słuchawki ATH-AR3BT wywodzą się z wielokrotnie nagradzanej i niezwykle popularnej serii MSR. Specjalnie dostrojone 40-milimetrowe przetworniki dostarczają niezwykle dynamiczny i krystalicznie czysty dźwięk, a bezprzewodowa łączność Bluetooth aptX i AAC sprawia, że muzyka brzmi tak dobrze, jak przy tradycyjnym połączeniu przewodowym. Funkcjonalność zwiększają wbudowany mikrofon i przyciski do sterowania odtwarzaniem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 

Komfortowe w każdych warunkach

Wysokiej jakości materiały zapewniają najwyższy komfort nawet podczas wielogodzinnych odsłuchów. Pojemny akumulator umożliwia pracę w trybie bezprzewodowym przez imponujące 30 godzin.

ANC40BT Uwolnij się od hałasu. Bezprzewodowo.

Zmęczony ciągłym hałasem i dźwiękami atakującymi Cię na każdym kroku? Bezprzewodowe słuchawki douszne Bluetooth z autorskim system aktywnej redukcja hałasu ATH-ANC40BT będą doskonałym remedium na otaczającą cię rzeczywistość.

Idealne do treningu sportowego

Specjalna konstrukcja nauszników sprawia, że słuchawki pewnie i stabilnie trzymają się w uchu podczas aktywności fizycznej. Wymienne wkładki silikonowe umożliwiają idealne dopasowanie do własnych preferencji. Ze słuchawkami ATH-ANC40BT przesuniesz granice swoich możliwości.

Intuicyjne i wygodne sterowanie

ATH-ANC40BT oferują pełną swobodę działania w bezprzewodowym świecie. Ergonomicznie umiejscowiona bateria i zdalne sterowanie z mikrofonem pozwalają w łatwy sposób zarządzać odtwarzaniem muzyki i prowadzić rozmowy telefoniczne, a także włączać aktywną redukcję hałasu. Wydajny akumulator zapewnia energię na 24 godziny pracy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Szerokie możliwości gramofonów
Audio-Technica

Olbrzymie doświadczenie konstrukcyjne, ekspercka wiedza i japońska precyzja wykonania sprawiają, że gramofony Audio-Technica znane są na całym świecie i słyną ze swej wysokiej jakości oraz niezawodności.

Różnorodność rozwiązań stosowanych przez firmę w jej modelach sprawia, że praktycznie każdy miłośnik muzyki odtwarzanej z winylu jest w stanie optymalnie dobrać urządzenie do swoich potrzeb, wybierając spośród wielu oferowanych przez Audio-Technikę rozwiązań:

1 Pełna automatyka odtwarzania

Dzięki tej funkcji ramię automatycznie ustawiane jest na początku płyty i miękko opuszczane na jej powierzchnię. Po zakończeniu odtwarzania gramofon podnosi ramię i samoczynnie przesuwa je do pozycji spoczynkowej, wyłączając jednocześnie napęd talerza. W pełną automatykę odtwarzania wyposażone są następujące modele gramofonów: LP60USB, LP60BT, LP3

 

2 Bezpośredni napęd talerza

Bezpośrednie osadzenie talerza gramofonu na osi wolnoobrotowego silnika pozwala wyeliminować przekładnie oraz pasek napędowy, dzięki czemu układ przeniesienia napędu ma minimalną ilość podzespołów, co zapewnia jego bezobsługową pracę i brak konieczności okresowych wymian zużywających się elementów. W bezpośredni napęd talerza wyposażone są następujące modele gramofonów: LP120USBHC, LP1240, LP5.

3 Stroboskopowa kontrola prędkości

Specjalne znaczniki precyzyjnie rozmieszczone na bocznej krawędzi talerza i podświetlenie o ściśle określonej częstotliwości, wywołują efekt stroboskopowy podczas obracania się talerza. Dzięki temu możesz precyzyjnie ustawić optymalną prędkość odtwarzania płyt. W stroboskopową kontrolę prędkości wyposażone są następujące modele gramofonów: LP120USBHC oraz LP1240.

POZNAJ MODELE ZE STOBOSKOPOWĄ
KONTROLĄ PRĘDKOŚCI

4 Wbudowany przedwzmacniacz

Poziom sygnału dostarczany przez wkładkę gramofonu jest dużo niższy niż z innych źródeł audio, dlatego niezbędne jest jego dodatkowe wzmocnienie. Dzięki wbudowaniu w gramofon Audio-Technica specjalnego przedwzmacniacza możesz podłączyć go do dowolnego wzmacniacza hi-fi, bez względu na to, czy ma on specjalne wejście dla gramofonu, czy też nie. We wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy wyposażone są wszystkie modele gramofonów Audio-Technica.

POZNAJ MODELE
Z PRZEDWZMACNIACZEM GRAMOFONOWYM

5 Port USB

Większość modeli gramofonów Audio-Technica wyposażonych jest w port USB, co pozwala w łatwy sposób zdigitalizować winylową kolekcję. Dzięki temu możesz słuchać swoich analogowych perełek także na urządzeniach mobilnych – również wtedy, gdy jesteś poza domem. W port USB wyposażone są następujące modele gramofonów: LP60USB, LP120USBHC, LP1240, LP5 oraz LP3.

POZNAJ MODELE WYPOSAŻONE W USB

Gramofony Hi-Fi

Z myślą o wymagających miłośnikach analogowego dźwięku, Audio-Technica
oferuje specjalną serię gramofonów hi-fi. Są to fabrycznie skonfigurowane
i gotowe do działania już w chwilę po wyjęciu z pudełka urządzenia.
Wyróżniają się eleganckim, klasycznym wzornictwem,
wysoką precyzją wykonania oraz doskonałą
jakością odtwarzanego dźwięku.
Solidna, dobrze wytłumiona
obudowa, stabilny napęd
oraz specjalna konstrukcja
ramienia, zapewniają bardzo
precyzyjne prowadzenie igły,
czyniąc gramofony Audio-Technica
prawdziwą klasyką wśród miłośników
czarnej płyty.

POZNAJ MODELE GRAMOFONÓW HI-FI AUDIO-TECHNICA

Gramofony dla DJ-ów

DJ-e są od lat wiernymi użytkownikami winyli. W tworzeniu niesamowitych realizacji muzycznych pomagają im niecodzienne rozwiązania dostępne tylko w gramofonach – szybka zmiana prędkości, scratching, odtwarzanie do tyłu. Audio-Technica wykorzystując swoje bogate doświadczenie oferuje specjalne modele stworzone z myślą właśnie o nich. Urządzenia te wyróżniają się rozbudowaną funkcjonalnością i trwałością, przy zachowaniu wysokiej jakości dźwięku, dzięki czemu równie dobrze sprawdzają się także podczas domowych odsłuchów.

POZNAJ MODELE GRAMOFONÓW DLA DJ’ÓW

Gramofony Compact

 

Czy gramofon może nie zajmować na półce zbyt dużo miejsca, zapewnić odpowiednią funkcjonalność i wysoką jakość dźwięku? Oczywiście, jeśli jest to Audio-Technica! Doskonałe wyposażenie, takie jak pełna automatyka odtwarzania, wbudowany przedwzmacniacz, port USB, a nawet technologia Bluetooth (umożliwiająca bezprzewodowe przesyłanie muzyki z winylu do głośnika lub słuchawek), znakomicie uzupełniają wysoką jakość odtwarzania. sprawiając że kompaktowe gramofony Audio-Technica nie mają sobie równych!

POZNAJ MODELE GRAMOFONÓW COMPACT

Mobilne
słuchawki nauszne Przejdź na wyższy poziom czystości dźwięku

Wieloletnie doświadczenie, dekady badań i rozwoju, pozwoliły stworzyć projektantom z Kraju Kwitnącej Wiśni wyjątkową serię słuchawek Sound Reality, kompatybilnych z hi-res audio. Opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach zapewniają doskonałą równowagę tonalną, niespotykaną rozdzielczość i niezaprzeczalną elegancję, a wbudowane zdalne sterowanie zapewnia komfort obsługi w każdych warunkach.

SR9 Muzyka w mistrzowskim wydaniu

Prawdziwy mariaż zaawansowanej technologii i nowoczesnego wzornictwa – słuchawki ATH-SR9 wyznaczają nowy poziom jakości dźwięku. Wyposażone w technologię Midpoint, która pozwala zminimalizować rozmiary obudowy, w pełni wykorzystują potencjał 45‑milimetrowych przetworników True Motion z membranami DLC (Diamond-Like Carbon). Całość dopełniają wysokiej jakości złącza A2DC (Audio Designed Detachable Coaxial) i wyselekcjonowane materiały.

 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 

MSR7 / MSR7NC Wyjątkowe brzmienie i styl

Słuchawki ATH-MSR7 to jedna z pierwszych konstrukcji obsługujących dźwięk hi-res. Zaawansowane membrany z łatwością odwzorowują gęsty sygnał audio, roztaczając przed użytkownikiem piękny pejzaż muzyczny. Wysokiej jakości materiały i nowoczesne wzornictwo sprawiają, że słuchawki te spełnią oczekiwania szerokiej grupy użytkowników – od wymagających melomanów, aż do podróżujących ludzi biznesu (wersja z aktywną redukcją hałasu).

 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SR5 Twój dźwiękowy komfort

W tej nausznej konstrukcji projektanci zastosowali duże, 45‑milimetrowe przetworniki, które zapewniają najwyższej jakości dźwięk, przede wszystkim w formatach hi-res audio. ATH-SR5 wyróżniają się bardzo szerokim pasmem przenoszenia, rozciągającym się od 5 do 40 000 Hz. – a ich lekka konstrukcja ułatwia korzystanie z nich podczas podróży, spacerów i innych aktywności.

 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 

AR3iS Muzyczna jakość na co dzień

Idealna konstrukcja dla melomanów, którzy chcą cieszyć się muzyką także poza domem. Lekkie i kompaktowe, dzięki nowoczesnym 40‑milimetrowym głośnikom zapewniają czyste i detaliczne brzmienie. Wygodę użytkowania zwiększa odłączany przewód z wbudowanym zdalnym sterowaniem i mikrofonem. Dzięki którym bez potrzeby wyjmowania smartfona z kieszeni można sterować odtwarzaniem muzyki i prowadzić rozmowy telefoniczne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 

Mobilne
słuchawki douszne Mobilność w każdym wymiarze

Seria CKR Doskonałe w każdych warunkach

Niewielkie i wykonane z wysokiej jakości materiałów – seria CKR łączy w sobie niezbędną podczas codziennego użytkowania wytrzymałość i zapewnia naturalne brzmienie muzyki. Idealnie dostosowane do mobilnych źródeł muzyki z łatwością odwzorowują piękno dźwięku hi-res, ułatwiając odtwarzanie nagrań i prowadzenie rozmów telefonicznych dzięki wbudowanemu zdalnemu sterowaniu i mikrofonowi.

POZNAJ MODELE SŁUCHAWEK SERII CKR
 

Seria LS Profesjonalne rozwiązania dla każdego

Seria LS to profesjonalne rozwiązanie dla każdego. Ze swoimi unikatowymi głośnikami dostarczają dźwięk maksymalnie zbliżony do oryginału, pozwalając poczuć atmosferę muzyki na żywo. Perfekcyjnie zrównoważone brzmienie, mocny, punktowy bas i bogactwo detali sprawiają, że będziesz miał wrażenie, jakbyś stał tuż przed sceną. Komfortowe nawet podczas długich sesji odsłuchowych, zapewniają oczekiwany poziom wygody użytkowania – to zasługa m.in. wbudowanego zdalnego sterowania i mikrofonu wbudowanych w odłączane kable ze złączami A2DC.

POZNAJ MODELE SŁUCHAWEK SERII LS

Słuchawki Hi-Fi Koncert tylko dla Ciebie…

 

Serię High-Fidelity tworzą najbardziej bezkompromisowe słuchawki. To po prostu klasyka w świecie najwyższej jakości dźwięku. Słuchawki powstały z myślą o profesjonalnym i domowym wykorzystaniu we współpracy ze sprzętem hi-fi i high-end. Duże, wokółuszne muszle z bardzo miękkimi kołnierzami oraz skrzydełkowy pałąk nagłowny 3D Wings gwarantują najwyższy komfort użytkowania, a długie, 3‑metrowe przewody pozwalają rozkoszować się muzyką nawet wtedy, gdy siedzisz wygodnie w znacznej odległości od swojego systemu audio.

Słuchawki zamknięte Twój prywatny muzyczny świat

Zamknięte słuchawki hi-fi Audio‑Technica pozwalają zapomnieć o kolumnach głośnikowych. Dostarczając perfekcyjnie czysty, przestrzenny i naturalny dźwięk przenoszą słuchacza do świata najwyższej jakości dźwięku. Niesamowicie komfortowe i ergonomiczne, skutecznie odizolują cię od otaczającej rzeczywistości, dzięki czemu z łatwością odkryjesz najdrobniejsze detale muzyki, o których istnieniu dotychczas nie wiedziałeś.

 
POZNAJ ZAMKNIĘTE MODELE
SŁUCHAWEK HI-FI
 

Słuchawki otwarte Otwórz muzyczną przestrzeń

Przestrzenny, detaliczny dźwięk, niezrównany komfort użytkowania – to tylko kilka atutów wyróżniających otwarte słuchawki hi-fi Audio-Technica. Zaawansowane głośniki gwarantują naturalne brzmienie wokali i perfekcyjne odwzorowanie dźwięku instrumentów, przy jednoczesnym zachowaniu przestrzenności i dynamiki. Niesamowicie wygodne – z zawieszeniem 3D i miękkimi kołnierzami wokółusznymi – idealnie sprawdzają się nawet podczas długich odsłuchów.

POZNAJ OTWARTE MODELE
SŁUCHAWEK HI-FI

Słuchawki z aktywną
redukcją hałasu Zapomnij o hałasie. Ciesz się muzyką.

Seria QuietPoint to słuchawki z systemem aktywnej redukcji hałasu ANC, które nawet w zatłoczonym, hałaśliwym środowisku pozwalają zanurzyć się w czystej, niczym nie zakłóconej muzyce.
Zastosowany w nich autorski system ANC (Active NoiseCancelling) efektywnie redukuje hałas otoczenia. Dzięki tak wysokiej skuteczności, sięgającej nawet 95%, słuchawki z rodziny QuietPoint są idealne dla osób, które słuchają muzyki podczas podróży lub w pracy, np. w narażonym na nieustanny hałas biurze.

SPRAWDŹ, JAK SKUTECZNIE DZIAŁA
AKTYWNA REDUKCJA HAŁASU

System aktywnej redukcji hałasu wykorzystuje dwa mikrofony wbudowane w muszle słuchawek. Wychwytują one szum otoczenia, który po obróbce przez układ elektroniczny odtwarzany jest w odwrotnej fazie, dzięki czemu zewnętrzny hałas zostaje skutecznie wytłumiony, a do uszu użytkownika dociera wyłącznie muzyka. Jeśli nie chcesz korzystać z redukcji hałasu, słuchawki serii QuietPoint mogą też pracować w konwencjonalnym, pasywnym trybie.

Słuchawki
dla aktywnych Twój beat. Twój puls. Twoje tempo.

Dzięki słuchawkom Audio-Technica możesz słuchać wysokiej jakości muzyki nawet podczas ćwiczeń sportowych i różnego rodzaju aktywności. Modele serii SonicSport łączą znakomite brzmienie z maksymalnym komfortem użytkowania. Zaawansowane materiały wraz ze specjalnym kształtem wkładek dousznych i uchwytów zausznych eliminują ryzyko wypadania słuchawek nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Wodoodporna konstrukcja (IPX5) jest odporna na pot i pozwala opłukać słuchawki po zakończeniu ćwiczeń. Wybór dodatkowo ułatwia szeroka gama kolorystyczna.

Słuchawki
dla graczy Wyostrz zmysły. Zdobądź przewagę.

Słuchawki z rodziny High-Fidelity Gaming zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o graczach, więc są kompatybilne ze wszystkimi najpopularniejszymi konsolami oraz komputerami PC i Mac. Zapewniają ponadprzeciętną wygodę użytkowania nawet przy wielogodzinnym korzystaniu, oferując doskonałe odwzorowanie nawet najmniejszych subtelności ścieżek dźwiękowych w grach. Wyposażone w wysokiej jakości mikrofon, ułatwiają komunikację z innymi uczestnikami rozgrywki, oferując wysoką czułość i wierność przekazywania mowy.

 

Dawno temu
w Japonii…

Historia Audio-Techniki zaczęła się ponad pół wieku temu, gdy Hideo Matsushita wraz trzema współpracownikami, pracował po 20 godzin na dobę, w niewielkim, wynajmowanym pokoju, w jednej z dzielnic Tokio. Efektem tych prac była pierwsza, stereofoniczna wkładka gramofonowa Audio-Technica AT-1, która wyznaczyła standardy wierności odtwarzania na wiele lat. Model ten stworzył podwaliny firmy i zapoczątkował szeroką gamę wysokiej jakości wkładek gramofonowych spod znaku Audio‑Technica.

Rynkowy sukces

 

Pierwsze wkładki gramofonowe Audio‑Techniki, AT‑1 i wprowadzony wkrótce potem model AT‑3, niemal natychmiast znalazły uznanie wśród miłośników wysokiej jakości muzyki i profesjonalistów z branży audio, a firma w krótkim czasie stała się liderem w projektowaniu i produkcji wysokiej klasy wkładek i akcesoriów gramofonowych. Już w połowie lat 70. XX wieku, czyli niewiele ponad 10 lat po tym, jak Hideo Matsushita stworzył legendarny model AT‑1, Audio‑Technica stała się największym na świecie producentem wkładek gramofonowych.

Pierwsze słuchawki

Wykorzystując wiedzę i ogromne doświadczenie w dziedzinie przetworników, jakie firma zdobyła podczas projektowania wysokiej jakości wkładek gramofonowych, w 1974 roku Audio-Technica wprowadziła na rynek swoje pierwsze słuchawki stereofoniczne. Był to model AT-700, który podobnie jak wcześniej wkładka AT-1 oferował znakomitą jakość odtwarzanego dźwięku, dzięki czemu słuchawki w krótkim czasie zyskały ogromną popularność. Zaledwie cztery lata później światło dzienne ujrzały słynne słuchawki ATH-8 i ATH-7, które zostały uhonorowane prestiżową nagrodą MITI Good Design Award.

Mister Disc –
muzyka z winylu
zawsze z tobą

Audio-Technica oferowała pionierskie
opracowania nie tylko w świecie wkładek
gramofonowych i słuchawek. Na początku
lat 80. XX wieku zaprezentowała zupełnie
nową koncepcję gramofonu. Mister Disc był
całkowicie nowatorskim podejściem, ponieważ
pozwalał młodym użytkownikom cieszyć się swoją muzyką
również poza domem. To właśnie ten model sprawił, że muzyka
z winylu stała się mobilna. Jednocześnie zapoczątkował on długą serię
sukcesów firmy w dziedzinie produkcji wysokiej klasy gramofonów hi-fi.

Globalna marka dla melomanów i profesjonalistów

Dzisiaj, po ponad 50 latach od czasu, gdy Hideo Matsushita rozpoczął prace nad stworzeniem pierwszego produktu Audio-Technica, firma jest globalną marką, zajmując pozycję lidera w projektowaniu i produkcji analogowego sprzętu audio – od wkładek i gramofonów, przez słuchawki i mikrofony, aż do systemów bezprzewodowych, mikserów oraz urządzeń elektronicznych zarówno do użytku domowego, jak i zastosowań profesjonalnych. Sprzęt Audio-Techniki wykorzystywany jest na całym świecie nie tylko przez melomanów, lecz także przez artystów i profesjonalistów.

Wkładki gramofonowe
Audio-Technica

Każdy gramofon jest tak dobry, jak dobra jest jego wkładka. To właśnie ten element decyduje o równowadze tonalnej, zakresie odtwarzanych częstotliwości, rozdzielczości dźwięku oraz głębi sceny muzycznej. Audio-Technica oferuje szeroką gamę wysokiej jakości wkładek. Wybierając model optymalnie dopasowany do swojego gramofonu i preferencji dźwiękowych uzyskasz pożądane brzmienie i wydłużysz żywotność swoich płyt winylowych.

1 Wkładki MM

Wkładka elektromagnetyczna MM (Moving Magnet) to przetwornik, w którym sygnał dźwiękowy, odczytywany z płyty gramofonowej, powstaje w wyniku ruchu magnesu wewnątrz nieruchomo zamocowanej cewki. Magnes przymocowany jest do igły przesuwającej się w rowku płyty. Konstrukcja MM umożliwia łatwą wymianę zużytej lub uszkodzonej igły.

 

Wewnętrzna struktura wkładki MM

  1. centralnie umieszczona płytka ekranująca
  2. cewka
  3. laminowany rdzeń
  4. obudowa wkładki
  5. uchwyt igły
  6. pozłacane terminale połączeniowe
  7. diamentowa końcówka
  8. wspornik igły gramofonowej
  9. podwójny układ magnetyczny
  10. tłumik

2 Wkładki MC

Drugim rodzajem spośród powszechnie wykorzystywanych wkładek gramofonowych jest wkładka magnetoelektryczna MC (MovingCoil). Upraszczając, wkładka MC jest odwrotnością wkładki MM – sygnał generowany jest przez przymocowaną do igły cewkę, która porusza się wewnątrz stałego magnesu. W przypadku wkładki MC wymiana igły jest bardzo kosztowna, a czasami nawet niemożliwa, i w przypadku jej zużycia lub uszkodzenia zazwyczaj wymaga wymiany całej wkładki.

 
 

3 MM czy MC
– która wkładka jest lepsza?

Historycznie, wkładka MM jest starszą konstrukcją w porównaniu z wkładką typu MC i od samego początku ceniona jest ze względu na wygodę i prostotę użytkowania. Do najważniejszych zalet wkładek MM należą znakomita relacja jakości do ceny oraz możliwość wymiany uszkodzonej lub zużytej igły. Ponadto, konstrukcja MM jest bardziej wytrzymała w porównaniu z MC. W przypadku wkładek MC układ igła-cewka jest lżejszy w porównaniu z układem igła-magnes (MM), dlatego też wkładki MC gwarantują bardziej szczegółowe i muzykalniejsze brzmienie. Z tego względu pożądane są przez wymagających miłośników muzyki, dla których detaliczność i transparentność dźwięku, najwyższy poziom stereofonii i najniższe zniekształcenia warte są różnicy w cenie pomiędzy wkładką MM i MC.

Wkładki MM i MC znacząco różnią się poziomem sygnału wyjściowego. Te pierwsze generują prąd w zakresie od 3 mV - 5 mV, podczas gdy wkładkiMC dostarczają sygnał o dziesięciokrotnie niższej wartości. Dlatego też do wzmacniacza zintegrowanego, który obsługuje jedynie wkładki MM, nie podłączymy gramofonu z wkładką MC i odwrotnie. Z tego względupraktycznym rozwiązaniem jest wybór wzmacniacza zintegrowanegowyposażonego w układ obsługujący obydwa rodzaje wkładek.

Igły gramofonowe Audio-Technica

Jednym z najważniejszych elementów każdej wkładki gramofonowej jest igła, która odczytuje sygnał zapisany w rowku płyty. W zależności od profilu zastosowanego zakończenia igła może odczytać większą lub mniejszą ilość informacji zapisanych w rowkach płyty, a kształt szlifu może także wpływać na szybkość zużywania się płyty i samej igły. Obecnie najpopularniejszymi zakończeniami igieł gramofonowych są profile: sferyczny (stożkowy), eliptyczny, liniowy i opracowany przez Audio-Technikę MicroLine™.

1 Igła ze szlifem sferycznym (stożkowa)

Najprostsza konstrukcja, która stosowana jest w budżetowych modelach i gramofonach ze średniego pułapu cenowego. Igły stożkowe wykorzystywane są także w modelach wymuszających większą siłę nacisku oraz przy ramionach, które nie mają regulacji pochylenia wkładki. W porównaniu z bardziej zaawansowanymi szlifami igły sferyczne zagłębiają się płycej w rowku płyty, przez co przekazują mniej informacji muzycznych. Modele wkładek wyposażonych w igły ze szlifem sferycznym: AT33MONO, AT-MONO3/LP, AT-MONO3/SP, AT5V, AT91, AT3482P, AT300P, VM510CB, VM610MONO

2 Igła ze szlifem eliptycznym

Wąski profil tej igły pomaga śledzić nawet drobne pofalowania rowka, przez co zapewnia precyzyjniejszy odczyt niż igła sferyczna. Dzięki spłaszczonym ściankom, tworzącym kształt elipsy, potrafi mocniej zagłębić się w rowku, co zwiększa skuteczność odczytu wysokich częstotliwości W przypadku igieł eliptycznych warto regularnie kontrolować stopień ich zużycia, ponieważ ze względu na swój ostrzejszy kształt przy znacznym wyeksploatowaniu potrafią szybciej zniszczyć płytę. Igły eliptyczne stosowane są przeważnie w wysokiej jakości wkładkach. Modele wkładek wyposażonych w igły ze szlifem eliptycznym: AT33EV, AT-F7, AT-F2, AT100E, AT95E, VM520EB, VM530N, VM520EB/H, VM530EN/H

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

3 Igła ze szlifem liniowym

To jedna z najdroższych igieł, która bardzo precyzyjnie odczytuje skomplikowany kształt rowka, dzięki czemu skutecznie wydobywa wszystkie informacje znajdujące się na winylowym krążku, pozostając bezpieczną dla płyt. Korzystając z igły o liniowym szlifie możesz cieszyć się doskonałym odwzorowaniem wysokich tonów, niskimi zniekształceniami i ponadprzeciętną żywotnością, zarówno płyty, jak i samej igły. Modele wkładek wyposażonych w igły ze szlifem liniowym: AT-OC9/III, AT-ART9, AT-ART7, ART1000

4 Igła ze szlifem MicroLine™

Opracowany przez inżynierów firmy Audio-Technica profil, który dokładnie odzwierciedla kształt igły matrycowej. Tak precyzyjne zakończenie pozwala śledzić nawet najdrobniejsze szczeliny rowka, dzięki czemu zapewnia ekstremalną dokładność odczytu wysokich częstotliwości, gwarantując jednocześnie w pełni liniową charakterystykę częstotliwościową w całym słyszalnym zakresie. Dzięki zastosowaniu wielopłaszczyznowego zakończenia igła zużywa się w sposób bardziej równomierny, co pozwala wydłużyć czas życia płyty i igły. Modele wkładek wyposażonych w igły ze szlifem MicroLine™: AT-OC9ML/II, AT33PTB/II, VM540ML, VM540ML/H, VM740ML

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

5 Igła ze szlifem shibata

Igła Shibata została stworzona z myślą o współpracy z 4-kanałowymi płytami winylowymi, które wymagają możliwości odwzorowania wysokich częstotliwości podczas odtwarzania. Szlif ten również doskonale sprawdza się w przypadku średnich i niskich tonów, zapewniając im precyzję, czystość i blask. Shibata, podobnie jak inne szlify liniowe, bardzo głęboko wnika w rowki płyty. Dzięki temu igła może z łatwością odtworzyć cały materiał dźwiękowy zapisany na analogowym krążku, jedncześnie ograniczając zużycie płyty, jak i samej igły Modele wkładek wyposażonych w igły ze szlifem Shibata: VM750SH, AT33SA

Sprawdź jaki szlif igły ma twoja wkładka

image

Zmodyfikuj wkładkę wymieniając model igły

Nowa seria VM pozwala na łatwe upgrady wkładek do wyższych modeli. Wystarczy, że dobierzesz odpowiednią igłę. Zobacz jakie to proste.

image

Salony firmowe Audio - Technica

Bydgoszcz
Lublin
Łódź
Katowice
Kielce
Kraków
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Wrocław