Kategoria

Słuchawki Bluetooth

(127 produktów)

Rosnąca popularność łączności bezprzewodowej sprawiła, że słuchawki Bluetooth rozpowszechniły się na rynku do tego stopnia, że producentom smartfonów zdarza się już rezygnować z klasycznych wyjść słuchawkowych. Obecny dziś w każdym smartfonie standard Bluetooth umożliwia bezproblemową, szybką i wygodną transmisję różnego rodzaju danych, w tym dźwięku. Słuchawki bezprzewodowe pozwolą wielu miłośnikom muzyki uwolnić się od zbędnych przewodów i słuchać muzyki nie tylko wprost ze smartfona, ale także komputera, tabletu lub innego źródła wyposażonego w Bluetooth.

jak wybrać słuchawki bluetooth


Rodzaje słuchawek Bluetooth

Słuchawki bezprzewodowe (słuchawki BT) ze względu na konstrukcje można podzielić na:

Chcąc nabyć bezprzewodowe słuchawki warto wcześniej przemyśleć zakup. Przy wyborze słuchawek BT zgodnych z własnymi preferencjami, warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czego od nich oczekujemy tak, aby znaleźć dobre słuchawki bezprzewodowe zgodne z ich przeznaczeniem.

Słuchawki Bluetooth nauszne

Słuchawki bezprzewodowe nauszne porywają swoją funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Lekka waga, wysokiej jakości materiały i zaawansowane komponenty, wbudowany mikrofon – łączą w sobie cechy tak oczekiwane przez użytkowników smartfonów, dzięki czemu są to dobre słuchawki Bluetooth do telefonu. Słuchawki bezprzewodowe nauszne Bluetooth będą świetnym wyborem dla każdego, kto ceni sobie wszechstronność i chce cieszyć się najlepszym dźwiękiem w dowolnym miejscu. Będzie to także doskonały wybór dla tych, którzy chcą kupić słuchawki bezprzewodowe do komputera.

Słuchawki bezprzewodowe mogą brzmieć naprawdę na wysokim poziomie, przewyższającym niekiedy nawet niektóre przewodowe rozwiązania. Przekonaj się o tym za pośrednictwem topowych słuchawek Bluetooth, takich jak Bowers & Wilkins PX7, Bang & Olufsen Beoplay H95 czy Yamaha YH-E700A.

Słuchawki Bluetooth douszne

Wśród urządzeń Bluetooth możemy wyróżnić także słuchawki bezprzewodowe douszne. Wykorzystują one niewielkich rozmiarów przetworniki elektroakustyczne, które umieszczane są płytko w kanale usznym. Zaletą tego typu modeli są przede wszystkim ich kompaktowe gabaryty. Słuchawki bezprzewodowe douszne nie zatykają szczelnie ucha, a tym samym zapewniają jego odpowiednią wentylację. W bezprzewodowych słuchawkach dousznych użytkownik może lepiej słyszeć to, co dzieje się wokół niego.

Słuchawki Bluetooth dokanałowe

Znacznie większą popularnością niż słuchawki bezprzewodowe douszne cieszą się słuchawki bezprzewodowe dokanałowe (wykorzystujące standard Bluetooth). Przetworniki w tego typu modelach są z reguły jeszcze mniejsze. To powoduje, że umieszcza się je głębiej w kanale usznym, szczelnie go zamykając. Pomagają w tym odpowiednie nakładki (najczęściej silikonowe), które należy odpowiednio dopasować do wielkości ucha i kanału usznego. Właściwy dobór nakładek na przetworniki zwiększa też stabilność mocowania słuchawki BT w uchu.

Słuchawki True Wireless

Wśród bezprzewodowych modeli dousznych i dokanałowych na szczególną uwagę zasługują słuchawki True Wireless, a więc takie, które nie mają nawet połączenia przewodowego między lewą i prawą słuchawką (jak np. w bezprzewodowym modelu The Plug Wireless firmy Koss). Do obsługi odtwarzania muzyki w modelach True Wireless wykorzystywane są panele sterowania zintegrowane z obudowami przetworników elektroakustycznych takich słuchawek (każda słuchawka może działać niezależnie i ma własny panel). Może on być jednoprzyciskowy, jak np. w modelu PI5 marki Bowers & Wilkins.

Zalety słuchawek bezprzewodowych Bluetooth

Najważniejszą zaletą słuchawek Bluetooth jest wygoda użytkowania, wynikająca przede wszystkim z braku konieczności stosowania okablowania. Kolejną są wbudowane akumulatory, które dzięki dużej pojemności zapewniają wiele godzin muzycznej przyjemności bez potrzeby doładowywania baterii. Sprawdź najlepsze pod tym względem słuchawki BT, jak Audio-Technica ATH-SR30BT, które na jednym ładowaniu mogą pracować nawet do 70 godzin.

Dobre słuchawki bezprzewodowe do telefonu świetnie sprawdzą się podczas codziennego użytkowania, np. podczas dojazdów do/z pracy. Jest to zasługa wysokiej jakości dźwięku w połączeniu z komfortem użytkowania, uwolnieniem się od przewodów oraz składaną konstrukcją. Trzeba jednak zaznaczyć, że bezprzewodowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth jest dziś jednym z najpopularniejszych sposobów odtwarzania muzyki już nie tylko poza domem, ale także we własnych czterech ścianach.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth – dodatkowe atuty

Na tym korzyści słuchawek Bluetooth się nie kończą. Funkcjonalność słuchawek na Bluetooth zwiększa możliwość podłączenia przewodu. Nawet po wyczerpaniu się energii w akumulatorze wciąż można słuchać swojej ulubionej muzyki. Najlepsze słuchawki bezprzewodowe oferują również dodatkowe rozwiązania, które znacznie poprawiają wygodę użytkowania i rozszerzają podstawowe funkcje urządzenia.

Dla przykładu słuchawki Bluetooth z aktywną redukcją szumu to innowacyjne konstrukcje, które są w stanie w ponad 90 proc. ograniczyć ryzyko przedostawania się odgłosów otoczenia do uszu. Tego typu bezprzewodowe słuchawki świetnie sprawdzą się zwłaszcza wśród osób mobilnych, korzystających często ze środków komunikacji miejskiej, lub np. w biurze, kiedy chcemy odciąć się otaczającego nas hałasu. Chcesz kupić słuchawki bezprzewodowe, dzięki którym zewnętrzny świat nie będzie zakłócał twojej muzyki? Zobacz słuchawki BT Bowers & Wilkins PX7 z adaptacyjnym układem redukcji hałasu, który automatycznie reaguje na twoje otoczenie.

Do innych ciekawych funkcjonalności, w które wyposażane są bezprzewodowe słuchawki należą:

 • Obsługa dwóch urządzeń, choćby smartfonu i komputera – funkcja, którą znajdziemy m.in. w słuchawkach nausznych Bluetooth Bang & Olufsen Beoplay HX. Dzięki niej można np. z laptopa automatycznie przełączyć się na dzwoniący telefon;
 • Funkcja Hear Through (Ambient Sound) – rozwiązanie, dzięki któremu słuchacz może pozostać „w kontakcie” z otoczeniem. Wbudowany mikrofon odpowiada za przechwytywanie istotnych sygnałów dźwiękowych z otoczenia i odtwarzanie ich w tle, dzięki czemu można zachować pełną świadomość otoczenia. Sprawdź słuchawki BT Yamaha YH-E700A, które wyróżniają się właśnie tą funkcją;
 • LOW Latency Mode – redukcja opóźnienia transmisji sygnału audio do niemal niesłyszalnego poziomu. Rozwiązanie to mają niektóre słuchawki bezprzewodowe gamingowe czy słuchawki bezprzewodowe do telewizora;
 • Zatrzymanie odtwarzania muzyki w momencie zdjęcia słuchawek – lub wyjęcia ich z uszu – co przekłada się na energooszczędność.

Słuchawki bezprzewodowe mogą mieć też takie rozwiązania, jak np. alarm głosowy, ponowne wybranie ostatniego numeru czy sterowanie głosowe. Ponadto większość słuchawek bezprzewodowych może wykorzystywać specjalne aplikacje do sterowania, które pozwalają na wygodne sterowanie odtwarzaną muzyką.

Technika NFC w słuchawkach Bluetooth

Niektóre bezprzewodowe słuchawki wykorzystują także technikę NFC (z ang. Near Field Communication). Pozwala ona na szybkie nawiązanie połączenia między słuchawkami a innym urządzeniem, np. smartfonem ją wykorzystującym. Wystarczy zbliżyć smartfon z aktywną funkcją NFC do odpowiedniego miejsca, np. do obudowy nausznika słuchawek, co umożliwi nawiązanie połączenia bezprzewodowego i strumieniowe odtwarzanie muzyki dostępnej na urządzeniach mobilnych. Zobacz słuchawki Bluetooth z mikrofonem Sony WH-1000XM4, które mogą pochwalić się właśnie funkcjonalnością NFC.

Warto także wybrać się do salonu Top Hi-Fi & Video Design i wypróbować interesujące nas słuchawki bezprzewodowe Bluetooth. Dzięki temu można sprawdzić, jak dobrze bezprzewodowe słuchawki leżą na naszej głowie. Doradcy salonów Top Hi-Fi & Video Design pomagają w doborze słuchawek dostosowanych do potrzeb klientów i odpowiadają na ich pytania. Wszystko po to, aby każdy miał stuprocentową pewność trafnie dokonanego wyboru. W wyborze odpowiednich słuchawek BT może pomóc także nasz artykuł:

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 127

 1. Supercena Nowość #EksperciPolecają
  Px7 S2

  Px7 S2

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  As low as 1 599 zł Regular Price 1 999 zł
 2. Supercena Bestseller #EksperciPolecają
  ATH-M50xBT2

  ATH-M50xBT2

  Audio-Technica
  Słuchawki Bluetooth
  As low as 799 zł Regular Price 999 zł
 3. Nowość
  ATH-M20xBT

  ATH-M20xBT

  Audio-Technica
  Słuchawki Bluetooth
  Special Price 399 zł Regular Price 459 zł
  czarny
 4. Supercena Nowość #EksperciPolecają
  PI5

  PI5

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki True Wireless
  As low as 699 zł Regular Price 1 149 zł
 5. Supercena Bestseller #EksperciPolecają
  Mobius carbon

  Mobius carbon

  Audeze
  Słuchawki gamingowe
  Special Price 1 899 zł Regular Price 2 449 zł
  czarny
 6. Supercena Bestseller
  ATH-ANC500BT

  ATH-ANC500BT

  Audio-Technica
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Special Price 249 zł Regular Price 399 zł
  czarny
 7. Supercena Bestseller
  Porta Pro Wireless

  Porta Pro Wireless

  Koss
  Słuchawki Bluetooth
  Special Price 289 zł Regular Price 449 zł
 8. Supercena
  ATH-S220BT

  ATH-S220BT

  Audio-Technica
  Słuchawki Bluetooth
  As low as 200 zł Regular Price 339 zł
 9. BEOPLAY H95 (nordic ice)

  BEOPLAY H95 (nordic ice)

  Bang & Olufsen
  Słuchawki Bluetooth
  Special Price 2 499 zł Regular Price 4 099 zł
  nordic ice
 10. Supercena
  ATH-CKS50TW

  ATH-CKS50TW

  Audio-Technica
  Słuchawki True Wireless
  Special Price 659 zł Regular Price 829 zł
  czarny
 11. Supercena
  ATH-ANC100BT

  ATH-ANC100BT

  Audio-Technica
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Special Price 159 zł Regular Price 349 zł
  czarny
 12. Supercena Bestseller
  PI7

  PI7

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki True Wireless
  As low as 1 199 zł Regular Price 1 799 zł
 13. Supercena
  ATH-SR30BT niebieski

  ATH-SR30BT niebieski

  Audio-Technica
  Słuchawki Bluetooth
  Special Price 259 zł Regular Price 399 zł
  niebieski
 14. Nowość
  Px8

  Px8

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  As low as 2 699 zł Regular Price 3 349 zł
 15. Supercena
  TWS150i

  TWS150i

  Koss
  Słuchawki True Wireless
  Special Price 239 zł Regular Price 349 zł
  czarny
 16. Supercena Nowość
  ATH-ANC300TW

  ATH-SQ1TW

  Audio-Technica
  Słuchawki True Wireless
  As low as 299 zł Regular Price 439 zł
 17. Promocja
  TWS250i

  TWS250i

  Koss
  Słuchawki True Wireless
  Special Price 199 zł Regular Price 349 zł
  czarny
 18. Supercena
  ATH-M50xBT2 (deep sea)

  ATH-M50xBT2 (deep sea)

  Audio-Technica
  Słuchawki Bluetooth
  Special Price 799 zł Regular Price 1 099 zł
  niebieski
 19. Promocja
  BEOPLAY HX

  BEOPLAY HX

  Bang & Olufsen
  Słuchawki Bluetooth
  As low as 1 799 zł Regular Price 2 399 zł
 20. Promocja #EksperciPolecają
  Gemini

  Gemini

  Devialet
  Słuchawki True Wireless
  Special Price 849 zł Regular Price 999 zł
  czarny
 21. Supercena Bestseller
  BT232i

  BT232i

  Koss
  Słuchawki sportowe
  Special Price 130 zł Regular Price 189 zł
  czarny mat
 22. Supercena
  House of Marley Exodus ANC

  Exodus ANC (EM-DH021-BK)

  House of Marley
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Special Price 779 zł Regular Price 1 049 zł
  czarny
 23. Promocja Bestseller
  Positive Vibration 2 Wireless black

  Positive Vibration 2 Wireless black (EM-JH133-SB)

  House of Marley
  Słuchawki Bluetooth
  Special Price 199 zł Regular Price 279 zł
  czarny mat
 24. Promocja
  BEOPLAY PORTAL PC, PS

  BEOPLAY PORTAL PC, PS

  Bang & Olufsen
  Słuchawki gamingowe
  As low as 1 699 zł Regular Price 2 399 zł

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 127

Jakie kodeki audio wykorzystują słuchawki Bluetooth (słuchawki BT)?

Dla jakości dźwięku oferowanej przez słuchawki Bluetooth (słuchawki BT) istotne znaczenie mają kodeki audio. Jednym z najważniejszych czynników wpływających na parametry brzmienia, którym charakteryzują się słuchawki bezprzewodowe, jest obecność odpowiednich kodeków audio Bluetooth. Warto zaznaczyć, że aby kodek mógł spełnić swoje zadanie, zarówno nadajnik sygnału (np. smartfon), jak i odbiornik (słuchawki na Bluetooth) muszą obsługiwać kodek, za pośrednictwem którego wysyłany jest sygnał. W praktyce oznacza to, że jeżeli spróbujesz sparować słuchawki BT wyposażone w aptX HD ze smartfonem, który nie obsługuje tego kodeka, nie osiągniesz oczekiwanych efektów brzmieniowych. W takiej sytuacji dźwięk zostanie przesłany poprzez kodek, który znajduje się na obu urządzeniach – prawdopodobnie będzie nim SBC. Dlatego też decydując się na słuchawki BT, polecamy sprawdzić, czy wybrany model wspiera transmisję np. kodekiem aptX lub aptX HD oraz upewnić się, że posiadany smartfon również wyposażony jest w taką technologię.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth ATH-SPORT7TW

Jakie słuchawki Bluetooth do biegania?

Zastanawiasz się, jakie słuchawki bezprzewodowe do biegania wybrać? Dla osób aktywnych sportowo najlepszym wyborem będą słuchawki douszne Bluetooth lub dokanałowe. Oba rodzaje tych słuchawek BT mogą pochwalić się lekką wagą, kompaktowymi rozmiarami i czystym oraz dynamicznym dźwiękiem. Zwłaszcza dokanałowe słuchawki Bluetooth sportowe idealnie dopasowują się do kształtu ucha i nie będą wypadać podczas wykonywania intensywnych ruchów. Słuchawki bezprzewodowe sportowe mogą być też przygotowane do częstych zabiegów higienicznych. Sprawdź słuchawki BT Koss TWS 150i, które wyróżniają się certyfikatem wodoodporności IPX5. Tym samym po treningu bez jakichkolwiek przeszkód i obaw możesz umyć słuchawki BT pod strumieniem bieżącej wody. Warto też wrócić uwagę, czy słuchawki Bluetooth do biegania są wykonane z materiałów odpornych na pot, które znajdziemy choćby w słuchawkach True Wireless House of Marley Champion.

Jakie słuchawki Bluetooth do iPhone?

W kwestii bezprzewodowego dźwięku, podobnie jak na wielu innych płaszczyznach, Apple konsekwentnie idzie swoją ścieżką. Tutaj jest nią standard kodowania dźwięku określany jako Advanced Audio Coding, w skrócie: AAC. Apple, stawiając na oflagowanie iPhone’ów tym typem transmisji, wyspecjalizowało swoje smartfony w osiągnięciu jak najlepszych wyników. Aby jednak efekty pracy projektantów z Cupertino mogły być w pełni widoczne, AAC musi być obsługiwane zarówno przez nadajnik (smartfon), jak i odbiornik sygnału (słuchawki BT). Stąd też jeśli chcesz nabyć słuchawki bezprzewodowe do iPhone’a podstawowym kryterium będzie obsługa kodeka AAC.

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth Audio-Technica ATH-DSR7BT

Przeglądając słuchawki BT w naszych salonach Top Hi-Fi & Video Design warto szukać na opakowaniach oznaczenia MFI – Made for iPhone. Mają je takie słuchawki bezprzewodowe do iPhone’a jak np. Bowers & Wilkins PX7 czy Audio-Technica ATH-DSR7BT.

Dlaczego słuchawki Bluetooth przerywają?

Zdarza się tak, że bezprzewodowe słuchawki BT przerywają. Jak temu zaradzić? Przede wszystkim warto upewnić się, że „obie strony” są ze sobą kompatybilne. Innymi słowy, czy nadajnik sygnału (urządzenie, z którego odtwarzamy muzykę) oraz odbiornik (słuchawki BT) obsługują kodek, za pomocą którego ma być wysyłany sygnał. Ponadto zaleca się, aby słuchawki BT umieszczone zostały jak najbliżej źródła dźwięku, a jak najdalej od routerów Wi-Fi, kuchenek mikrofalowych czy lodówek. Kolejnym sposobem na rozwiązanie zakłóceń w dźwięku może być również wyłączenie funkcji Bluetooth w innych urządzeniach Bluetooth, z których obecnie nie korzystamy. Można także zastanowić się nad zmianą w ustawieniach jakości dźwięku przesyłanego przez łącze Bluetooth i wybranie opcji stawiającej na stabilność połączenia.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne Bluetooth ATH-SR30BT

Dlaczego słuchawki Bluetooth cicho grają?

W sytuacji, w której bezprzewodowe słuchawki BT cicho grają należy upewnić się, czy ustawienia Bluetooth są skonfigurowane prawidłowo. Przydatne może okazać się również sprawdzenie, czy w źródle dźwięku nie jest włączona funkcja ograniczania głośności. Pomocne są także aplikacje poszczególnych producentów oferujących słuchawki bezprzewodowe Bluetooth, w których można korygować dźwięk, w tym jego poziom głośności.

Czy słuchawki Bluetooth mogą współpracować tylko z urządzeniami mobilnymi?

Smartfony i tablety to niejedyne urządzenia, w połączeniu z którymi możesz bezprzewodowo słuchać muzyki wykorzystując słuchawki bezprzewodowe. Coraz więcej urządzeń obsługuje dwukierunkową łączność Bluetooth. Rozwiązanie to pozwala nie tylko na odbieranie, ale także na strumieniowe przesyłanie sygnału audio bezpośrednio z urządzenia źródłowego (z funkcją Bluetooth Output) do słuchawek BT. W tego typu funkcjonalność wyposażone są m.in. telewizory Loewe: bild s.77 dr+ z Apple TV, bild v.65 dr+ i bild v.55 dr+, odtwarzacz multimedialny Bluesound Powernode 2i (HDMI), a także urządzenia kompatybilne z systemem multiroom MusicCast firmy Yamaha, wśród których są m.in. amplitunery kina domowego, wzmacniacze, soundbary i mini wieże (sprawdź wideo: Jak uruchomić Bluetooth Output w urządzeniach Yamaha MusicCast?).

Zaciekawił Cię segment słuchawek Bluetooth? Dowiedz się więcej o słuchawkach bezprzewodowych z naszych poradników:

Nasza

Strefa wiedzy

Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Czytaj
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

Jak wybrać słuchawki?

Czytaj
Jak wybrać słuchawki?

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Co to jest impedancja?

Czytaj
Co to jest impedancja?
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jakie stereo wybrać?
Jakie stereo wybrać?
Jak wybrać słuchawki?
Jak wybrać słuchawki?
Przeglądaj strefę wiedzy
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest system multiroom?
Co to jest system multiroom?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Co to jest impedancja?
Co to jest impedancja?
Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: