Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego

Adres

Warszawa 02-627

ul. Naruszewicza 30

Godziny otwarcia

pn-pt: 11:00–19:00

sob: 10:00–16:00

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Na parkingu usytuowanym około 50 metrów od salonu znajdują się dwa dedykowane miejsca parkingowe przeznaczone dla naszych klientów. Prosimy o kontakt z obsługą sklepu, aby wjechać na parking.

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 3-20 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Warszawa (Naruszewicza)

O naszym salonie

Salon Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Naruszewicza 30 w Warszawie jest najmłodszym i jednocześnie 13. z kolei salonem naszej ogólnopolskiej sieci. Otwarty w połowie marca 2016 r. od początku może pochwalić się sprawdzonym i doświadczonym personelem, który od blisko 13 lat z dużym powodzeniem zajmował i zajmuje się doradztwem oraz sprzedażą najwyższej jakości produktów z oferty Top Hi-Fi & Video Design.


Już na początku swojej działalności sklep został ciepło przyjęty przez okolicznych mieszkańców, oraz oczywiście przez stałych i nowych klientów.

Sklep znajduje się w samym centrum warszawskiego Mokotowa, bezpośrednio przy wyjściu ze stacji metra Wierzbno.


Krótko po rozpoczęciu działalności, w naszym salonie gościł redaktor miesięcznika „Audio-Video”, czego owocem jest artykuł w marcowym wydaniu magazynu. Mimo krótkiego stażu gościliśmy także wielu reprezentantów branży audio: redaktorów, blogerów serwisów internetowych, niezależnych specjalistów, a także wysłanników firm, których produkty znajdują się w ofercie Top Hi-Fi & Video Design.


 

Ekipę z naszego salonu łączy zainteresowanie muzyką, dobrym brzmieniem, nowymi technologiami oraz estetyką i designem samych produktów. Jesteśmy mieszanką różnych charakterów i osobowości, co inspiruje nas do  licznych dyskusji, dzięki którym poszerzamy nasze horyzonty i zainteresowania. Każdy z nas jest indywidualnością:

Sławek: dawniej sceniczny huragan, jako były basista i wokalista alternatywnego zespołu rockowego (Suicide Project, SHAFT). Nadal pełen wigoru, zna dogłębnie rynek muzyczny studyjny pro i ma ogromną wiedzę o świecie audio oraz nowinkach technologicznych, realizacjach muzycznych. Jego atutem jest także bogate doświadczenie  i wiedza na temat sprzętu oraz muzyki, a dodatkowo może pochwalić się występami na polskiej scenie rockowej u boku zespołów takich jak: Ceti, Kult, Illusion, Dezerter, IRA. Z branżą audio związany jest od ponad 20 lat. Pracował m.in. w niezależnym radiu, jako prezenter muzyczny stacji "FSW". Bardzo lubi dobrą muzykę, kawę, filmy, literaturę oraz jest oazą spokoju. Miły, uprzejmy i zawsze pomocny :)


 

Adam: kocha podróże po świecie, uwielbia poznawać nowe miejsca i próbować lokalne potrawy. Dociekliwy niczym Sherlock Holmes i bardzo sumienny w tym co robi. Posiada dużą wiedzę na temat sprzętu audio, nowych technologii i rozwiązań ułatwiających życie. Samodzielny i kreatywny, umiejętnie rozwiązuje problemy. Zawsze pomocny. Szybko nawiązuje kontakty. W branży od 8 lat.

Mateusz: aktuanie doszkala „ucho” u boku dwóch szalonych, wesołych, otwartych i pozytywnie zwariowanych kolegów z pracy, Sławka i Adama. Wnosi świeże spojrzenie do naszego salonu. Na co dzień lubi jazdę na rowerze, sport, dobry film oraz głęboki bass.


 

Tak naprawdę każdy z nas jest uzupełnieniem siebie nawzajem, a to rzadkość. Jest to nasza recepta na sukces. Ponadto jesteśmy laureatami licznych kursów wiedzy na temat sprzedawanego sprzętu. Niejednokrotnie wygrywaliśmy zmagania z innymi placówkami Top Hi-Fi & Video Design w wewnętrznych konkursach.

Nasz sklep posiada bliską audiofilskiemu ideałowi salę odsłuchową o prostokątnej bryle. Umiarkowane wygłuszenie powoduje, że prezentowany w niej sprzęt gra tak, jak w warunkach domowych. Pokój o pow. ok. 20 mkw. jest przytulny, klimatyczny i wygodny. Miło w nim spędzać czas podczas wybierania sprzętu. 


 

W naszym nowoczesnym, przestronnym i eleganckim wnętrzu unosi się jeszcze powiew świeżości. Rezydencja Mokotów, budynek, w którym znajduje się nasz salon, jeszcze bardziej podnosi prestiż i rangę lokalizacji sklepu. Z pewnością jest to jeden z obowiązkowych punktów do odwiedzenia na audiofilskiej mapie Polski.

ClearAudio
Audioquest
Yamaha
Bowers & Wilkins
ProAc
Mission
Koss
Vogel`s
RealCable
Atacama
NAD
Copland
Rotel
Tivoli Audio
ELAC
Peachtree Audio
TEAC
Thorens
PSB Speakers
Devialet
Bluesound
Audio-Technica
Pure Acoustics
Pass Laboratories
Vifa
Lehmannaudio
Okki Nokki
Sonoro
Audeze
Indiana Line
Tacet
House of Marley
Pathos
Hegel
IsoAcoustics
IsoTek
KEF
Audio Pro
Luxman
Linn
EPSON
Panasonic
Loewe
Technics
Bang & Olufsen
Lemus
Marmitek
Rose

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: