Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego

Adres

Warszawa 02-627

ul. Naruszewicza 30

Godziny otwarcia

pn-pt: 11:00–19:00

sob: 10:00–16:00

pt, 25.11: 11:00–21:00

sob, 26.11: 10:00–18:00

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Na parkingu usytuowanym około 50 metrów od salonu znajdują się dwa dedykowane miejsca parkingowe przeznaczone dla naszych klientów. Prosimy o kontakt z obsługą sklepu, aby wjechać na parking.

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 10, 20, 30, 40, a nawet 50 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Warszawa (Naruszewicza)

O naszym salonie

Salon Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Naruszewicza 30 w Warszawie jest najmłodszym i jednocześnie 13. z kolei salonem naszej ogólnopolskiej sieci. Otwarty w połowie marca 2016 r. od początku może pochwalić się sprawdzonym i doświadczonym personelem, który od blisko 13 lat z dużym powodzeniem zajmował i zajmuje się doradztwem oraz sprzedażą najwyższej jakości produktów z oferty Top Hi-Fi & Video Design.


Już na początku swojej działalności sklep został ciepło przyjęty przez okolicznych mieszkańców, oraz oczywiście przez stałych i nowych klientów.

Sklep znajduje się w samym centrum warszawskiego Mokotowa, bezpośrednio przy wyjściu ze stacji metra Wierzbno.


Krótko po rozpoczęciu działalności, w naszym salonie gościł redaktor miesięcznika „Audio-Video”, czego owocem jest artykuł w marcowym wydaniu magazynu. Mimo krótkiego stażu gościliśmy także wielu reprezentantów branży audio: redaktorów, blogerów serwisów internetowych, niezależnych specjalistów, a także wysłanników firm, których produkty znajdują się w ofercie Top Hi-Fi & Video Design.


 

Ekipę z naszego salonu łączy zainteresowanie muzyką, dobrym brzmieniem, nowymi technologiami oraz estetyką i designem samych produktów. Jesteśmy mieszanką różnych charakterów i osobowości, co inspiruje nas do  licznych dyskusji, dzięki którym poszerzamy nasze horyzonty i zainteresowania. Każdy z nas jest indywidualnością:

Sławek: dawniej sceniczny huragan, jako były basista i wokalista alternatywnego zespołu rockowego (Suicide Project, SHAFT). Nadal pełen wigoru, zna dogłębnie rynek muzyczny studyjny pro i ma ogromną wiedzę o świecie audio oraz nowinkach technologicznych, realizacjach muzycznych. Jego atutem jest także bogate doświadczenie  i wiedza na temat sprzętu oraz muzyki, a dodatkowo może pochwalić się występami na polskiej scenie rockowej u boku zespołów takich jak: Ceti, Kult, Illusion, Dezerter, IRA. Z branżą audio związany jest od ponad 20 lat. Pracował m.in. w niezależnym radiu, jako prezenter muzyczny stacji "FSW". Bardzo lubi dobrą muzykę, kawę, filmy, literaturę oraz jest oazą spokoju. Miły, uprzejmy i zawsze pomocny :)


 

Adam: kocha podróże po świecie, uwielbia poznawać nowe miejsca i próbować lokalne potrawy. Dociekliwy niczym Sherlock Holmes i bardzo sumienny w tym co robi. Posiada dużą wiedzę na temat sprzętu audio, nowych technologii i rozwiązań ułatwiających życie. Samodzielny i kreatywny, umiejętnie rozwiązuje problemy. Zawsze pomocny. Szybko nawiązuje kontakty. W branży od 8 lat.

Mateusz: aktuanie doszkala „ucho” u boku dwóch szalonych, wesołych, otwartych i pozytywnie zwariowanych kolegów z pracy, Sławka i Adama. Wnosi świeże spojrzenie do naszego salonu. Na co dzień lubi jazdę na rowerze, sport, dobry film oraz głęboki bass.


 

Tak naprawdę każdy z nas jest uzupełnieniem siebie nawzajem, a to rzadkość. Jest to nasza recepta na sukces. Ponadto jesteśmy laureatami licznych kursów wiedzy na temat sprzedawanego sprzętu. Niejednokrotnie wygrywaliśmy zmagania z innymi placówkami Top Hi-Fi & Video Design w wewnętrznych konkursach.

Nasz sklep posiada bliską audiofilskiemu ideałowi salę odsłuchową o prostokątnej bryle. Umiarkowane wygłuszenie powoduje, że prezentowany w niej sprzęt gra tak, jak w warunkach domowych. Pokój o pow. ok. 20 mkw. jest przytulny, klimatyczny i wygodny. Miło w nim spędzać czas podczas wybierania sprzętu. 


 

W naszym nowoczesnym, przestronnym i eleganckim wnętrzu unosi się jeszcze powiew świeżości. Rezydencja Mokotów, budynek, w którym znajduje się nasz salon, jeszcze bardziej podnosi prestiż i rangę lokalizacji sklepu. Z pewnością jest to jeden z obowiązkowych punktów do odwiedzenia na audiofilskiej mapie Polski.

Krell
ClearAudio
Audioquest
Yamaha
Bowers & Wilkins
Vienna Acoustics
ProAc
Mission
Koss
Vogel`s
RealCable
Nordost
Atacama
NAD
Copland
Classe
Rotel
Tivoli Audio
ELAC
Peachtree Audio
Moon
TEAC
Thorens
PSB Speakers
Gryphon Audio
Gato Audio
Devialet
Bluesound
Audio-Technica
Pure Acoustics
Pass Laboratories
Vifa
Amphion
Lehmannaudio
Magico Loudspeakers
Master & Dynamic
Okki Nokki
Sonoro
Audeze
Constellation Audio
Dual
Sennheiser
Pioneer
Indiana Line
Pro-Ject
Tacet
Oppo
House of Marley
Shure
Philips
Optoma
Jabra
Ultimate ears
Pathos
AVM
Hegel
IsoAcoustics
IsoTek
KEF
Audio Pro
Densen
Luxman

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: