Zestawy głośników


Dla wielu miłośników muzyki i dźwięku kinowego poszukiwanie dobrego nagłośnienia jest ważnym, ale jednocześnie trudnym zadaniem. Dlatego też eksperci ze sklepu tophifi.pl przygotowali propozycje gotowych zestawów głośnikowych. Dzięki nim w łatwy i szybko sposób można stworzyć nagłośnienie, które pokaże piękno muzyki i potęgę filmowych efektów specjalnych. Proponowane zestawy są harmonijnie skomponowane zarówno od strony brzmieniowej, jak i wizualnej, i perfekcyjnie wtapiają się w wystrój domowego wnętrza, wypełniając przestrzeń przyjemnym dźwiękiem.
W zależności od swoich preferencji użytkownik może wybrać zestaw głośników do kina domowego, zbudowany w oparciu o produkty tak znanych i cenionych producentów, jak Bowers & Wilkins, Yamaha, ELAC lub PSB. Te kompletne rozwiązania umożliwiają obsługę systemów 5-kanałowych.  Najbardziej wymagający użytkownicy mogą wzbogacić je o subwoofer, który zapewni potężne brzmienie basu. Atrakcyjną propozycją jest także zestaw Yamahy składający się z soundbara, głośnika bezprzewodowego i zintegrowanego systemu audio. Rozwiązanie to umożliwia stworzenie bezprzewodowego systemu strefowego, co pozwala nagłośnić nawet trzy pomieszczenia. Klienci mogą także zdecydować się na kolumny głośnikowe tworzące zestawy 2.1-kanałowe. To dobry punkt wyjścia do zbudowania wszechstronnego systemu nagłośnieniowego, które sprawdzi się nie tylko podczas odsłuchu nagrań stereo.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Impedancja
System
Ilość kanałów
Subwoofer
Materiał wykończenia
Możliwość zawieszenia na ścianie

Falcon HT-300

Zestawy głośników
1 199
Zestaw głośników do kina domowego 5.0.
Prosimy o kontakt

Pure Acoustics NOVA

Pure Acoustics
Zestawy głośników
1 349

Pure Acoustics Nova to 5-kanałowy zestaw nagłośnieniowy, składający się z dwóch frontowych wolnostojących kolumn głośnikowych, dwóch efektowych podstawkowych i głośnika centralnego. Możliwości soniczne systemu podkreśla atrakcyjne wzornictwo. 

Yamaha NS-P160

Yamaha
Głośniki centralne i efektowe
799 zł
699
Dwa efektowe głośniki i jeden centralny zapewniają wysokiej jakości dźwięk. Głośnik efektowy wykorzystuje przetwornik o średnicy 80 mm i 14-mm zbalansowaną kopułkę, głośnik centralny dwa 80-mm przetworniki i jedną kopułkę.
Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław