Zestawy głośników


Dla wielu miłośników muzyki i dźwięku kinowego poszukiwanie dobrego nagłośnienia jest ważnym, ale jednocześnie trudnym zadaniem. Dlatego też eksperci ze sklepu tophifi.pl przygotowali propozycje gotowych zestawów głośnikowych. Dzięki nim w łatwy i szybko sposób można stworzyć nagłośnienie, które pokaże piękno muzyki i potęgę filmowych efektów specjalnych. Proponowane zestawy są harmonijnie skomponowane zarówno od strony brzmieniowej, jak i wizualnej, i perfekcyjnie wtapiają się w wystrój domowego wnętrza, wypełniając przestrzeń przyjemnym dźwiękiem.
W zależności od swoich preferencji użytkownik może wybrać zestaw głośników do kina domowego, zbudowany w oparciu o produkty tak znanych i cenionych producentów, jak Bowers & Wilkins, Yamaha, ELAC lub PSB. Te kompletne rozwiązania umożliwiają obsługę systemów 5-kanałowych.  Najbardziej wymagający użytkownicy mogą wzbogacić je o subwoofer, który zapewni potężne brzmienie basu. Atrakcyjną propozycją jest także zestaw Yamahy składający się z soundbara, głośnika bezprzewodowego i zintegrowanego systemu audio. Rozwiązanie to umożliwia stworzenie bezprzewodowego systemu strefowego, co pozwala nagłośnić nawet trzy pomieszczenia. Klienci mogą także zdecydować się na kolumny głośnikowe tworzące zestawy 2.1-kanałowe. To dobry punkt wyjścia do zbudowania wszechstronnego systemu nagłośnieniowego, które sprawdzi się nie tylko podczas odsłuchu nagrań stereo.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Ilość kanałów
Subwoofer
Możliwość zawieszenia na ścianie

Falcon HT-300

Zestawy głośników
1 199
Zestaw głośników do kina domowego 5.0.
Prosimy o kontakt

Pure Acoustics NOVA

Pure Acoustics
Zestawy głośników
1 349

Pure Acoustics Nova to 5-kanałowy zestaw nagłośnieniowy, składający się z dwóch frontowych wolnostojących kolumn głośnikowych, dwóch efektowych podstawkowych i głośnika centralnego. Możliwości soniczne systemu podkreśla atrakcyjne wzornictwo. 

Yamaha NS-P20

Yamaha
Zestawy głośników
1 249 zł
999
Zestaw głośników NS-P20 Yamaha idealnie skompletuje instalację kina domowego.Zestaw głośników 5.1 NSP20 składa się z 4 głośników satelitarnych o mocy maksymalnie 80W, głośnika głównego o mocy 100 W oraz subwoofera o mocy 100W.Subwoofer tego zestawu jest wyposazony w nowoczesną technologię Yamaha Advanced YST, która poprawia jakość całego dźwięku.Głośniki NS-P20 Yamaha idealnie wkomponują się do każdego wnętrza.
Prosimy o kontakt
(1)

Yamaha NS-P350

Yamaha
Zestawy głośników
1 749 zł
1 599

Yamaha NS-P350 to zestaw głośnikowy składający się z dwóch kolumn efektowych i głośnika centralnego. Zestaw opracowany został z myślą o współpracy z wolnostojącymi kolumnami NS-F350, z którymi tworzy wysokiej klasy system nagłośnienia dla kina domowego. 

Yamaha NS-P41

Yamaha
Zestawy głośników
1 499

Yamaha NS-P41 -zestaw głośnikowy.

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Warszawa (Romaszewskiego)
Wrocław