Kategoria

Zestawy głośników

(38 produktów)

Głośniki są nieodłączną częścią zestawu audio. Każdy użytkownik pragnący stworzyć system stereo lub wielokanałowy, musi dokonać wyboru nagłośnienia, które zapewni brzmienie na wysokim poziomie. Samodzielne dobranie tych komponentów do zestawu audio nie jest proste, w sprzedaży dostępnych jest wiele modeli, różniących się parametrami, brzmieniem, ceną, a przede wszystkim konstrukcją. W ofercie wielu producentów znajdziesz nie tylko klasyczne kolumny pasywne, ale też modele z wbudowanym wzmacniaczem (kolumny aktywne), w tym m.in. głośniki przenośne i potężne systemy określane jako power audio. Dużym ułatwieniem są więc zestawy głośników, odpowiednio dobrane pod względem brzmieniowym, wizualnym oraz technicznym.

Jaki zestaw głośników wybrać


Rodzaje zestawów głośnikowych:

 • Zestawy głośników do systemu stereo
 • Zestawy głośników do systemu kina domowego
 • Zestawy głośników z soundbarem
 • Zestawy głośników do systemu multiroom

Zestawy głośników do systemu stereo

Zestaw do systemu stereo składa się z dwóch głośników. Najczęściej są to konstrukcje podłogowe lub podstawkowe. Odpowiednie rozstawienie prawego i lewego głośnika zapewni efekty stereofoniczne podczas odtwarzania muzyki. Takie systemy określane są jako 2.0.

Do zestawów głośnikowych stereo może być dodatkowo dołączony subwoofer (najczęściej jest to model aktywny). Wybór tego typu konfiguracji najlepszym rozwiązaniem, gdy odczuwacie niedostateczne przetwarzanie niskich częstotliwości.  W sprzedaży dostępne są zarówno subwoofery przewodowe, jak i modele bezprzewodowe, które użytkownik może dokupić osobno. Zestawy takie oznaczane są jako 2.1.

Zestawy głośnikowe do systemu kina domowego

Kino domowe jest systemem wielokanałowym. Podstawowy zestaw składa się z pięciu kanałów. Tworzą je dwa głośniki frontowe, głośnik centralny oraz głośniki surround. Ta konfiguracja określana jest jako system 5.0. W odróżnieniu od zestawów stereo, systemy kina domowego są w stanie wygenerować efekty dźwiękowe znane z profesjonalnego kina.

W sprzedaży dostępne są także zestawy głośników 3.0, pozbawione kanałów surround (np. Yamaha NS-P51). Pozwala to samodzielnie dobrać głośniki surround, wykorzystując np. głośniki bezprzewodowe.

Jeśli rozmiar pomieszczenia oraz przestrzeń do wykorzystania na to pozwalają, użytkownik może zdecydować się na system kina domowego 7.2- lub 9.2-kanałowy. Takie zestawy mają w komplecie dodatkowe głośniki efektowe (np. większą liczbę tylnych głośników surround). Większa liczba wykorzystywanych kanałów sprawia, że dźwięk wielokanałowy dociera do słuchacza z jeszcze większej liczby kierunków, potęgując wrażenia dźwiękowe podczas seansu.

Zestaw kolumn do kina domowego, przeznaczone do większych pomieszczeń, najczęściej oferowane są wraz z subwooferem. To rozwiązanie znacznie poprawia przetwarzanie niskich częstotliwości. Obecność subwoofera w systemach kina domowego jest bardziej pożądana niż w systemach stereofonicznych, zwłaszcza jeśli lubicie solidną porcję wrażeń podczas oglądania filmów.

Użytkownicy mają także do wyboru systemy kina domowego Dolby Atmos oraz DTS:X. Zestawy pozwalające na odtwarzanie tych kodeków są bardziej zaawansowane. Taki system, oprócz standardowych głośników podłogowych lub podstawkowych, składa się także z głośników efektowych, których celem jest wytwarzanie dźwięku dochodzącego do słuchacza z góry. Kanały efektowe mogą być stworzone z głośników instalacyjnych, montowanych bezpośrednio w suficie. Część użytkowników wybiera głośniki efektowe montowane bezpośrednio na głośnikach podłogowych. Niektórzy producenci oferują takie konstrukcje, dopasowane do konkretnych modeli kolumn. Dobrym przykładem są głośniki efektowe ELAC Debut 2.0 A4.2. Są to modele przeznaczone do ustawienia na kolumnach ELAC Debut 2.0 F5.2 oraz ELAC Debut 2.0 F6.2. Osoby chcące stworzyć zestaw kina domowego obsługujący dźwięk 3D mają więc gotową propozycję systemu od renomowanego, niemieckiego producenta. Ustawienie głośników efektowych dla systemu Dolby Atmos bezpośrednio na kolumnach frontowych eliminuje konieczność wykonania sufitu podwieszanego. Dźwięk generowany z tych głośników do góry, dociera do słuchacza po odbiciu pod odpowiednim kątem od sufitu.

Zestawy głośników z soundbarem

Do tej grupy możemy zaliczyć zestawy, w których jednym z elementów jest soundbar, a więc charakterystyczny podłużny głośnik instalowany najczęściej w pobliżu telewizora. Soundbary są umieszczane na specjalnym uchwycie, bądź na szafce RTV. Odpowiednio dobrany model zapewni lepsze brzmienie dźwięku niż głośniki wbudowane w telewizor,  nie zajmując przy tym zbyt wiele miejsca w pomieszczeniu, w porównaniu ze standardowym systemem stereo czy kina domowego.

W systemie audio, oprócz soundbara, może znajdować się również subwoofer przewodowy lub bezprzewodowy, znacznie poprawiający przetwarzanie niskich częstotliwości.

Oferta producentów obejmuje zarówno proste soundbary dwukanałowe, jak i zaawansowane modele, pozwalające uzyskać dźwięk wielokanałowy, dzięki którym możemy cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem przestrzennym. W skład niektórych zestawów z soundbarem wchodzą także kolumny surround. Ich montaż znacznie poprawia efekty przestrzenne w systemie. Im więcej kanałów ma zestaw audio z soundbarem, tym bogatszy dźwięk wielokanałowy można uzyskać.

Najbardziej zaawansowane technicznie soundbary obsługują kodeki Dolby Atmos oraz DTS:X. Zastosowana technologia pozwala wygenerować doskonały dźwięk 3D bez montowania w pomieszczeniu głośników sufitowych.  

Zestawy głośników do systemu multiroom

Osoby planujące stworzenie systemu nagłośnienia wielostrefowego zapewniającego wysoką jakość dźwięku mają możliwość zakupu zestawu umożliwiającego stworzenie systemu multiroom. Główną cechą takich głośników jest obecność modułu Wi-Fi, który pozwala na bezprzewodowe przesyłanie sygnału. Część zestawów wyposażona jest także w wejście Ethernet, które pozwala na przewodową łączność z Internetem. Użytkownik może stworzyć w danym budynku kilka, a nawet kilkanaście niezależnych stref audio. Komunikacja z odbiornikami sygnału odbywa się najczęściej bezprzewodowo. To rozwiązanie jest najchętniej wybierane przez użytkowników, ponieważ nie jest potrzebne żadne okablowanie łączące pomieszczenia.

Różnorodność zestawów głośników obsługujących system multiroom jest obecnie bardzo duża. Dostępne są zarówno niewielkie, bezprzewodowe głośniki, jak i zestawy złożone ze wzmacniacza i amplitunera obsługującego rozwiązania multiroom, wraz z odpowiednimi głośnikami. Dobór zestawu zależy od rozmiaru pomieszczenia, budżetu użytkownika oraz pożądanej jakości dźwięku. Warto pamiętać, że czołowi producenci oferują własne systemy multiroom, które nie są kompatybilne z konkurencyjnymi rozwiązaniami. Oznacza to, że zwykle należy zdecydować się na jednego producenta oferującego zestawy multiroom spełniające Wasze oczekiwania. Wówczas będziecie pewni, że wszystkie strefy będą właściwie funkcjonowały w jednym systemie. Jednym z najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku jest platforma multiroom BluOS. Obsługiwana jest przez szeroką gamę urządzeń więcej niż jednej marki, np. Bluesound oraz NAD. Możecie mieć pewność, że wybierając to rozwiązanie, znajdziecie zestawy dopasowane do własnych potrzeb. Dostępna jest bowiem szeroka gama kompatybilnych urządzeń urządzeń. Są to zarówno niewielkie głośniki, jak i nowoczesne amplitunery z rozbudowanymi funkcjami sieciowymi. Dużym plusem tego systemu jest bardzo intuicyjna i prosta w obsłudze aplikacja. Warto również przyjrzeć się rozwiązaniu opracowanemu przez firmę DTS Inc. Mamy tu na myśli system DTS Play-Fi, z którym kompatybilne są m.in. głośniki bezprzewodowe firmy Loewe z serii klang mr.

Zalety systemów głośników

Duża część użytkowników, nawet tych mających już doświadczenie w doborze głośników do zestawu audio, poszukuje wskazówek oraz porad dotyczących wyboru właściwego nagłośnienia. Dobrym sposobem na rozwiązanie tego problemu jest zakup zestawu głośników, zgodnego z naszymi oczekiwaniami. Decydując się na zakup zestawu nagłośnienia, użytkownicy mogą mieć pewność, że oferowane modele spełnią ich oczekiwania. Dostępne zestawy głośników zostały bowiem przetestowane przez specjalistów z salonów sieci Top Hi-Fi. Co ważne, są to wysokiej klasy głośniki o uniwersalnej charakterystyce brzmienia. Oznacza to, że sprawdzą się w połączeniu z elektroniką różnych producentów, dając użytkownikom wiele radości podczas odsłuchu.

Oferowane modele głośników oraz zestawy z soundbarem wyróżniają się nie tylko pod względem walorów brzmieniowych. Są to konstrukcje o nowoczesnym wzornictwie, co jest ważnym czynnikiem podczas wyboru sprzętu audio. Oznacza to, że dane głośniki będą stanowiły ozdobę wnętrza, doskonale dopełniając wystrój pomieszczenia. Duża część głośników oferowana jest bowiem w różnych okleinach, co ułatwia wybór właściwego koloru, dopasowanego wystroju wnętrza.

Ponadto, dostępne zestawy pochodzą od jednego producenta. Ułatwia to nie tylko dobór elektroniki, ale zapewnia spójne i jednolite brzmienie, co jest ważną cechą w przypadku zestawów wielokanałowych. Co więcej, zestawy te są niezwykle różnorodne. W zależności od konfiguracji znajdziesz w nich kolumny podłogowe, kolumny podstawkowe, kolumny aktywne, a także pasywne. Wszystko po to, aby można było wybrać zestaw w jaki największym stopniu dopasowany do potrzeb użytkownika.

Najważniejsze cechy zestawów głośników

Wybierając zestaw (np. głośniki do telewizora) należy zwrócić uwagę na różnorodne cechy tego typu sprzętu audio. Niezależnie od tego, czy decydujemy się na system na kilkadziesiąt, czy kilkaset złotych. Istotne są m.in.:

 • Liczba kanałów. Zestawy głośników można podzielić ze względu na ilość kanałów na stereofoniczne oraz wielokanałowe (montowane np. w domowej sali kinowej). Pierwszy typ, składa się dwóch głośników, odpowiedzialnych za odtwarzanie dźwięku z prawego i lewego kanału. System stereo oznaczany jest jako 2.0. Coraz częściej jednak użytkownicy decydują się na dodanie subwoofera, który poprawia przetwarzanie niskich częstotliwości. Systemy stereo dedykowane są do odtwarzania muzyki, jednak znacznie poprawiają także jakość dźwięku z telewizora. Stąd wiele osób decyduje się na zakup zestawu stereo i używanie go także podczas oglądania TV. Zestaw kina domowego (wielokanałowy) przeznaczony jest z kolei do odtwarzania filmów i zapewnia odtwarzanie dźwięku przestrzennego. Wielokanałowy sprzęt audio, z uwagi na większą liczbę głośników, zajmują w pomieszczeniu nieco więcej miejsca. Jeśli chcesz uniknąć łączenia poszczególnych kolumn przewodami głośnikowymi np. z amplitunerem, wybierz zestaw wykorzystujący w jak największym stopniu wysokiej klasy głośniki bezprzewodowe.
 • Sposób wzmacniania sygnału. Ze względu na sposób wzmacniania sygnału można wyróżnić pasywne i aktywne kolumny głośnikowe (z wbudowanym wzmacniaczem). Zestawy pasywne wymagają wzmacniacza, który przekazuje sygnał o natężeniu niezbędnym do napędzenia kolumn. Użytkownik może dobrać model o mocy i charakterystyce brzmienia dopasowanej do własnych preferencji. Aktywne kolumny głośnikowe mają wbudowany wzmacniacz, który jest dopasowany pod względem mocy i impedancji do przetworników. Do tej grupy możemy zaliczyć także głośniki power audio. Są to zwykle większych rozmiarów modele, wyposażone we wzmacniacz dużej mocy, umożliwiające nagłośnienie nawet większych pomieszczeń. Tego typu konstrukcje mogą umożliwiać m.in. bezprzewodowe odtwarzanie dźwięku za pomocą Bluetooth.
 • Skuteczność. Jednym z najważniejszych parametrów, który powinien być brany pod uwagę podczas wyboru głośników, jest skuteczność. To właśnie ta wartość, podawana w decybelach, określa jaki poziom natężenia dźwięku będą w stanie wygenerować głośniki. W praktyce, im wyższa skuteczność, tym głośniej będzie mógł zagrać dany zestaw. Warto sprawdzić skuteczność zestawu głośników przed zakupem, aby uniknąć rozczarowania. Aby dostatecznie nagłośnić pomieszczenie o powierzchni 30 – 40 metrów kwadratowych zestaw powinien osiągać skuteczność w zakresie 88 – 90 dB.

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 38

 • z 2
 1. Supercena
  Diva 5.0 660 + 262 + 752

  Diva 5.0 660 + 262 + 752

  Indiana Line
  Zestawy głośników
  Special Price 8 999 zł Regular Price 12 795 zł
  czarny-czarny
 2. Promocja
  Yamaha NS-P41

  NS-P41

  Zestawy głośników
  Special Price 1 064 zł Regular Price 1 799 zł
  czarny
 3. Supercena
  Debut 2.0 F6.2 (czarny) + Debut 2.0 B6.2 (czarny) + Debut 2.0 C6.2 (czarny)
  Special Price 5 999 zł Regular Price 7 995 zł
  czarny-czarny
 4. Promocja
  Formation Bar (czarny) + Formation Bass (czarny)

  Formation Bar (czarny) + Formation Bass (czarny)

  Bowers & Wilkins
  Bezprzewodowe zestawy kina
  Special Price 9 499 zł Regular Price 11 598 zł
  czarny-czarny
 5. Supercena
  Addon C10 MkII + A10

  Addon C10 MkII + A10

  Audio Pro
  Zestawy głośników
  As low as 2 399 zł Regular Price 3 148 zł
 6. Supercena
  2x Diva 252 + Diva 752

  2x Diva 252 + Diva 752

  Indiana Line
  Zestawy głośników
  Special Price 2 999 zł Regular Price 3 997 zł
  czarny-czarny
 7. Supercena
  2x Diva 262 + Diva 752

  2x Diva 262 + Diva 752

  Indiana Line
  Zestawy głośników
  Special Price 3 598 zł Regular Price 4 798 zł
  czarny-czarny
 8. Supercena
  Diva 5.0 552 + 252 + 752

  Diva 5.0 552 + 252 + 752

  Indiana Line
  Zestawy głośników
  Special Price 6 199 zł Regular Price 8 195 zł
  czarny-czarny
 9. Promocja
  NS-F51 + NS-P51

  NS-F51 + NS-P51

  Yamaha
  Zestawy głośników
  As low as 1 799 zł Regular Price 3 448 zł
 10. NS-F350 + NS-P350

  NS-F350 + NS-P350

  Yamaha
  Zestawy głośników
  Special Price 4 999 zł Regular Price 5 797 zł
 11. Supercena Bestseller
  A26 + A10

  A26 + A10

  Audio Pro
  Zestawy głośników
  Special Price 2 649 zł Regular Price 3 448 zł
 12. Supercena Bestseller
  A36 + A10

  A36 + A10

  Audio Pro
  Zestawy głośników
  As low as 3 649 zł Regular Price 4 848 zł
 13. D-1 + A10

  D-1 + A10

  Audio Pro
  Zestawy głośników
  Special Price 2 199 zł Regular Price 2 448 zł
 14. Supercena
  Debut 2.0 F5.2 (czarny) + Debut 2.0 B5.2 (czarny) + Debut 2.0 C5.2 (czarny)
  Special Price 4 799 zł Regular Price 6 495 zł
  czarny-czarny
 15. Supercena
  Uni-Fi 2.0 UF52 (czarny) + Uni-Fi 2.0 UB52 (czarny) + Uni-Fi 2.0 UC52 (czarny)
  Special Price 7 999 zł Regular Price 10 495 zł
  czarny-czarny
 16. Supercena
  Debut Reference F5 + Debut Reference B6 + Debut Reference C5
  As low as 7 399 zł Regular Price 10 595 zł
 17. Pulse Soundbar+ + Pulse Sub+

  Pulse Soundbar+ + Pulse Sub+

  Bluesound
  Zestawy głośników
  As low as 7 499 zł Regular Price 8 998 zł
 18. Pulse Soundbar+ + Pulse 2i

  Pulse Soundbar+ + Pulse 2i

  Bluesound
  Zestawy głośników
  As low as 7 799 zł Regular Price 8 998 zł
 19. Pulse Soundbar+ + Pulse Mini 2i

  Pulse Soundbar+ + Pulse Mini 2i

  Bluesound
  Zestawy głośników
  As low as 6 999 zł Regular Price 7 998 zł
 20. Pulse 2i + Pulse Mini 2i

  Pulse 2i + Pulse Mini 2i

  Bluesound
  Zestawy głośników
  As low as 6 199 zł Regular Price 6 998 zł
 21. Supercena
  Zestaw 5.0 4x Diva 252 + Diva 752

  Zestaw 5.0 4x Diva 252 + Diva 752

  Indiana Line
  Zestawy głośników
  Special Price 4 799 zł Regular Price 6 395 zł
  czarny-czarny
 22. Supercena
  Zestaw 5.0 4x Diva 262 + Diva 752

  Zestaw 5.0 4x Diva 262 + Diva 752

  Indiana Line
  Zestawy głośników
  Special Price 5 999 zł Regular Price 7 997 zł
  czarny-czarny
 23. Nota 5.0 550 + 240 + 740

  Nota 5.0 550 + 240 + 740

  Indiana Line
  Zestawy głośników
  As low as 3 499 zł Regular Price 4 195 zł
 24. Tesi 5.0 561 + 241 + 761

  Tesi 5.0 561 + 241 + 761

  Indiana Line
  Zestawy głośników
  As low as 4 399 zł Regular Price 5 497 zł

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 38

 • z 2

Jak podłączyć zestaw głośników do telewizora?

Osoby planujące zakup zestawu często zastanawiają się, w jaki sposób podłączyć głośniki telewizora. Wszystko zależy od rodzaju posiadanego sprzętu oraz dostępnych złącz. Dobór sposobu połączenia należy więc zacząć od sprawdzenia, w jakie wyjścia cyfrowe wyposażony jest telewizor. Najczęściej użytkownicy podłączają TV do zestawu głośników poprzez złącze optyczne lub HDMI. Następnie należy sprawdzić, jakie wejścia ma odbiornik sygnału. W przypadku amplitunerów stereo najczęściej jest to złącze optyczne. Niektóre amplitunery stereo wyposażone są w złącze HDMI. W takim przypadku sugerujemy podłączyć swój zestaw właśnie w ten sposób. Wybierając wejście HDMI z ARC, zyskasz dodatkowe korzyści. Przede wszystkim jeden kabel HDMI zapewni komunikację w obu kierunkach. Możesz wówczas przesyłać do głośników sygnał dźwiękowy, gdy źródłem dźwięku jest telewizor. Zdecydowana większość soundbarów wyposażona jest w złącze HDMI. W tym przypadku sposób podłączenia jest identyczny jak dla amplitunerów z HDMI.

Bowers & Wilkins, Bowers & Wilkins, jaki zestaw do telewizora wybrać

W sytuacji, gdy soundbar lub amplituner nie mają HDMI, należy wykorzystać złącze optyczne. Wówczas transmisja sygnału jest jednokierunkowa. Odbywa się od źródła sygnału, czyli telewizora do odbiornika. Podłączenie jest proste i nie wymaga żadnej dodatkowej konfiguracji.

Większość współczesnych wzmacniaczy stereo wyposażona jest w wejście optyczne. Z łatwością podłączycie więc TV do takiego systemu. Wystarczy zakup przewodu optycznego o odpowiedniej długości. Jeśli jednak posiadacie wzmacniacz, który wyposażony jest wyłącznie w złącza analogowe, niezbędny będzie zakup przetwornika DAC. To urządzenie służy do konwersji sygnału cyfrowego do postaci analogowej. Pozwoli Wam to odtwarzać dźwięk z telewizora. Jeśli planujecie wykorzystać przetwornik C/A wyłącznie do odtwarzania dźwięku z TV, nawet podstawowe urządzenie spełni właściwie swoją funkcję. Warto wybrać jednak model dobrej klasy, który wykorzystacie także do odtwarzania plików cyfrowych w swoim systemie audio.

 Elac, odpowiednio dobrany zestaw zapewni poprawę dźwięku odtwarzanego z TV

Zakup zestawu głośników powinien być przemyślaną decyzją. Zachęcamy więc do umówienia się na odsłuch wybranego zestawu do jednego z salonów sieci Top Hi-Fi & Video Design. Będzie to dobra okazja, aby porównać sprzęt audio przed zakupem oraz uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania. Zachęcamy także do przeczytania artykułów poradnikowych, które regularnie publikujemy na naszym blogu. Znajdziecie tam teksty dotyczące wyboru głośników:

Nasza

Strefa wiedzy

Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Czytaj
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

Jak wybrać słuchawki?

Czytaj
Jak wybrać słuchawki?

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Co to jest impedancja?

Czytaj
Co to jest impedancja?
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jakie stereo wybrać?
Jakie stereo wybrać?
Jak wybrać słuchawki?
Jak wybrać słuchawki?
Przeglądaj strefę wiedzy
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest system multiroom?
Co to jest system multiroom?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Co to jest impedancja?
Co to jest impedancja?
Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: