Poprzedni
Następny

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Bowers & Wilkins od lat cieszy się wyjątkowa renomą w świecie high-endu. Po pierwsze ze względu na jakość brzmienia, która stanowi nieprzerwanie punkt odniesienia, po drugie ze względu na nowoczesny, charakterystyczny dla tej marki design i po trzecie wreszcie – ze względu na perfekcyjną w każdym calu jakość wykonania. I tak też jest w przypadku najnowszych bezprzewodowych słuchawek nausznych Bowers & Wilkins Px7 S2. Więcej o funkcjach, wykonaniu, designie i brzmieniu dowiecie się z materiału, na który serdecznie zapraszamy.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać wzmacniacz słuchawkowy - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Audeze LCD-X Creator Edition| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Bang & Olufsen Beoplay Portal PC, PS słuchawki gamingowe dla Playstation | Recenzja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: