Odtwarzacze CD / SACD


Wielu miłośników muzyki oczekuje nie tylko łatwego dostępu do swoich ulubionych nagrań, lecz także wysokiej jakości brzmienia. I jedno, i drugie gwarantują odtwarzacze CD/SACD, które niezmiennie są cenione przez wymagających melomanów. Te cyfrowe konstrukcje, w zależności od rodzaju urządzenia, mogą odtwarzać płyty CD lub CD i SACD. Drugi z formatów pozwala uzyskać znacznie wyższą jakość dźwięku.

Najnowsze konstrukcje odtwarzaczy CD/SACD coraz częściej wyposażane są w dodatkowe udogodnienia, takie jak port USB oraz funkcje sieciowe, dzięki którym z łatwością stają się prawdziwymi odtwarzaczami multimedialnymi. Dzięki takim rozbudowanym konstrukcjom użytkownik może m.in. cieszyć się dostępem do internetowych serwisów muzycznych i radia internetowego. Wbudowany port USB z kolei pozwala odtwarzać pliki muzyczne zapisane na pamięciach przenośnych i dyskach USB. W uzyskaniu wysokiej jakości dźwięku pomagają wbudowane przetworniki cyfrowo-analogowe – te najbardziej zaawansowane gwarantują niezwykle naturalne i czyste brzmienie. Dzięki temu odtwarzacze CD/SACD z łatwością mogą pełnić rolę referencyjnego źródła dźwięku.

Odtwarzacze CD/SACD dostępne w sklepie tophifi.pl gwarantują wysoką jakość dźwięku. Doskonałe parametry i dopracowanie konstrukcji sprawia, że nabywcy mogą cieszyć się brzmieniem czystym i naturalnym, nieosiągalnym dla mniej zaawansowanych konstrukcji. Oferujemy odtwarzacze CD/SACD wykonane z użyciem starannie dobranych części i wyróżniające się nowoczesnym, eleganckim wzornictwem. Renoma producentów takich jak NAD, Rotel, Yamaha, MOON i TEAC mówi sama za siebie. Produkty tych firm są niezwykle funkcjonalne oraz cechują się wysoką jakością dźwięku i wykonania. Wszystko po to, by słuchanie muzyki było prawdziwą przyjemnością.

Jak wybrać odtwarzacz CD/SACD?

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
(6)

NAD C 538

NAD
Odtwarzacze CD / SACD
1 499

NAD C 538 odtwarzacz CD Nowy odtwarzacz płyt kompaktowych to harmonijne połączenie trzech perfekcyjne współpracujących razem technologii - mechanicznej, cyfrowej i analogowej.

(4)

NAD C546BEE

NAD
Odtwarzacze CD / SACD
2 599 zł
2 099
Odtwarzacz płyt CD, który doskonale sprawdza się w każdym systemie muzycznym i gwarantuje najwyższą jakość dźwięku. Urządzenie odtwarza płyty CD i CD-R/RW, m.in. z plikami MP3 i WMA.

NAD C568

NAD
Odtwarzacze CD / SACD
3 199
NAD C 568 to najnowszy odtwarzacz CD z serii Classic. Urządzenie obsługuje płyty CD, CD-R oraz CD-RW i wyposażone jest w port USB. Wysoką jakość dźwięku gwarantuje precyzyjny przetwornik c/a Wolfson, a wszechstronność modelu zwiększają wyjścia cyfrowe i wejście wyzwalacza 12 V.

Yamaha CD-C600

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 899 zł
1 699
5-płytowa zmieniarka wyposażona w technologię PlayXchange, obsługująca płyty CD-R/RW i pliki w formatach MP3 oraz WMA. Dzięki złączu USB można podłączyć iPoda lub inne urządzenie przenośne.
Prosimy o kontakt
(4)

Yamaha CD-NT670D

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 849 zł
1 599

Yamaha CD-NT670D to urządzenie, które w jednej obudowie łączy odtwarzacz sieciowy, napęd płyt CD i tuner FM, DAB/DAB+. Funkcjonalność modelu zwiększa obsługa funkcji sieciowych oraz łączność bezprzewodowa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. CD-NT670D jest elementem systemu MusicCast. 

Tylko w salonach

TEAC CD-RW890MkII

TEAC
Odtwarzacze CD / SACD
1 899

TEAC CD-RW890MKII

Prosimy o kontakt
(2)

Yamaha CD-S1000

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
5 799 zł
4 699
Odtwarzacz CD obsługujący płyty CD i Super Audio CD, wyposażony w różnicowe przetworniki C/A, precyzyjny napęd CD oraz tryb Pure Direct.
CD-S2100
Supercena
(1)

Yamaha CD-S2100

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
9 999 zł
7 899
Odtwarzacz klasy high-end obsługujący płyty CD i SACD, wyposażony w zaawansowany przetwornik C/A oraz cyfrowe gniazdo USB. Precyzyjny napęd gwarantuje dokładność odtwarzanego sygnału i wraz z wyselekcjonowanymi podzespołami zapewnia najwyższej jakości bezstratny dźwięk
(10)

Yamaha CD-S300

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 399 zł
1 099
Odtwarzacz oferujący wysoką jakość brzmienia, łatwość obsługi oraz zaawansowane funkcje takie jak tryb Pure Direct, Intelligent Digital Servo, kompatybilność z iPodem, odtwarzanie plików MP3 i WMA oraz wbudowane złącze USB.
CD-S3000
Promocja Supercena

Yamaha CD-S3000

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
19 999 zł
14 999
Najwyższej klasy odtwarzacz CD Yamahy wyposażony w zaawansowane rozwiązania, niezwykle solidny mechanizm napędu oraz innowacyjny projekt obwodu zapewniający zmniejszenie strat dźwięku.
(1)

Yamaha CD-S3000 Czarny - OUTLET

Yamaha
Odtwarzacze CD
19 999 zł
12 999
Niezwykle solidny mechanizm napędu oraz innowacyjny projekt obwodu zapewniający zmniejszenie strat dźwięku. Dzięki temu dotarliśmy do tego, co najlepsze w reprodukcji audio - i do sedna muzyki. Prezentujemy najwyższej klasy odtwarzacz CD Yamahy - CD-S3000
Tylko w salonach
(10)

Yamaha CD-S700

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
2 799 zł
2 199
Odtwarzacz CD z gniazdem USB, wyposażony w cichy i precyzyjny mechanizm ładowania płyty, różnicowy przetwornik C/A, niezależny zasilacz oraz pozłacane gniazda wyjściowe.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław