Odtwarzacze CD / SACD


Wielu miłośników muzyki oczekuje nie tylko łatwego dostępu do swoich ulubionych nagrań, lecz także wysokiej jakości brzmienia. I jedno, i drugie gwarantują odtwarzacze CD/SACD, które niezmiennie są cenione przez wymagających melomanów. Te cyfrowe konstrukcje, w zależności od rodzaju urządzenia, mogą odtwarzać płyty CD lub CD i SACD. Drugi z formatów pozwala uzyskać znacznie wyższą jakość dźwięku.

Najnowsze konstrukcje odtwarzaczy CD/SACD coraz częściej wyposażane są w dodatkowe udogodnienia, takie jak port USB oraz funkcje sieciowe, dzięki którym z łatwością stają się prawdziwymi odtwarzaczami multimedialnymi. Dzięki takim rozbudowanym konstrukcjom użytkownik może m.in. cieszyć się dostępem do internetowych serwisów muzycznych i radia internetowego. Wbudowany port USB z kolei pozwala odtwarzać pliki muzyczne zapisane na pamięciach przenośnych i dyskach USB. W uzyskaniu wysokiej jakości dźwięku pomagają wbudowane przetworniki cyfrowo-analogowe – te najbardziej zaawansowane gwarantują niezwykle naturalne i czyste brzmienie. Dzięki temu odtwarzacze CD/SACD z łatwością mogą pełnić rolę referencyjnego źródła dźwięku.

Odtwarzacze CD/SACD dostępne w sklepie tophifi.pl gwarantują wysoką jakość dźwięku. Doskonałe parametry i dopracowanie konstrukcji sprawia, że nabywcy mogą cieszyć się brzmieniem czystym i naturalnym, nieosiągalnym dla mniej zaawansowanych konstrukcji. Oferujemy odtwarzacze CD/SACD wykonane z użyciem starannie dobranych części i wyróżniające się nowoczesnym, eleganckim wzornictwem. Renoma producentów takich jak NAD, Rotel, Yamaha, MOON i TEAC mówi sama za siebie. Produkty tych firm są niezwykle funkcjonalne oraz cechują się wysoką jakością dźwięku i wykonania. Wszystko po to, by słuchanie muzyki było prawdziwą przyjemnością.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent

NAD C516BEE

NAD
Odtwarzacze CD / SACD
1 499 zł
1 299
Odtwarzacz CD z przetwornikiem C/A 24/192 Cirrus Logic Delta/Sigma, odtwarzający płyty CD i CD-R z plikami MP3 i WMA. Urządzenie wyposażone jest w wyjście Toslink i optyczne oraz czytelny wyświetlacz fluorescencyjny.

NAD C546BEE

NAD
Odtwarzacze CD / SACD
2 599 zł
2 099
Odtwarzacz płyt CD, który doskonale sprawdza się w każdym systemie muzycznym i gwarantuje najwyższą jakość dźwięku. Urządzenie odtwarza płyty CD i CD-R/RW, m.in. z plikami MP3 i WMA.

NAD C568

NAD
Odtwarzacze CD
3 199
NAD C 568 to najnowszy odtwarzacz CD z serii Classic. Urządzenie obsługuje płyty CD, CD-R oraz CD-RW i wyposażone jest w port USB. Wysoką jakość dźwięku gwarantuje precyzyjny przetwornik c/a Wolfson, a wszechstronność modelu zwiększają wyjścia cyfrowe i wejście wyzwalacza 12 V.

Yamaha CD-C600

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 799 zł
1 449
5-płytowa zmieniarka wyposażona w technologię PlayXchange, obsługująca płyty CD-R/RW i pliki w formatach MP3 oraz WMA. Dzięki złączu USB można podłączyć iPoda lub inne urządzenie przenośne.

Yamaha CD-N301

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 699 zł
1 498
Sieciowy odtwarzacz CD obsługujący technologię AirPlay i zapewniający dostęp do serwisów strumieniowych, takich jak Spotify i Pandora. CD-N301 obsługuje ponadto radio internetowe (vTuner) oraz pliki wysokiej rozdzielczości FLAC i WAV 192 kHz/24 bity.

Yamaha CD-NT670

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 699 zł
1 599

Yamaha CD-NT670 to urządzenie, które w jednej obudowie łączy odtwarzacz sieciowy, napęd płyt CD i tuner FM. Funkcjonalność modelu zwiększa obsługa funkcji sieciowych oraz łączność bezprzewodowa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. CD-NT670 jest elementem systemu MusicCast. 

Yamaha CD-NT670D

Yamaha
Odtwarzacze sieciowe
1 849

Yamaha CD-NT670D to urządzenie, które w jednej obudowie łączy odtwarzacz sieciowy, napęd płyt CD i tuner FM, DAB/DAB+. Funkcjonalność modelu zwiększa obsługa funkcji sieciowych oraz łączność bezprzewodowa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. CD-NT670D jest elementem systemu MusicCast. 

CD-P650
Wyprzedaż

TEAC CD-P650

TEAC
Odtwarzacze CD / SACD
1 199 zł
999
Odtwarzacz CD wyposażony w port USB z funkcją nagrywania odtwarzanego materiału i umożliwiający podłączenie iPoda lub iPhona
Prosimy o kontakt
CD-P800NT
Wyprzedaż

TEAC CD-P800NT

TEAC
Odtwarzacze CD / SACD
1 999

Uniwersalny odtwarzacz CD, który dzięki obsłudze funkcji sieciowych zapewnia dostęp do internetowych serwisów muzyczny i radia internetowego, a także umożliwia strumieniowanie muzyki w wysokiej rozdzielczości 192/24. CD-P800NT pozwala także odtwarzać natywny format DSD 2,8/5,6 MHz

Prosimy o kontakt

TEAC CD-RW890MkII

TEAC
Odtwarzacze CD / SACD
1 899

TEAC CD-RW890MKII

Prosimy o kontakt

Yamaha CD-S1000

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
5 799 zł
4 999
Odtwarzacz CD obsługujący płyty CD i Super Audio CD, wyposażony w różnicowe przetworniki C/A, precyzyjny napęd CD oraz tryb Pure Direct.

Yamaha CD-S2100

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
9 999 zł
7 999
Odtwarzacz klasy high-end obsługujący płyty CD i SACD, wyposażony w zaawansowany przetwornik C/A oraz cyfrowe gniazdo USB. Precyzyjny napęd gwarantuje dokładność odtwarzanego sygnału i wraz z wyselekcjonowanymi podzespołami zapewnia najwyższej jakości bezstratny dźwięk

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław