Marka: Technics

SL-G700M2E

As low as 14 589 zł
/ sztuka
  • Radio internetowe: Tak
  • Bezprzewodowy streaming: Wi-Fi, AirPlay, Bluetooth
  • Serwisy strumieniujące: Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL, Amazon Music
  • WiFi: Tak

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 729 zł

Sprawdź szczegóły

SL-G700M2

Odtwarzacz audio najwyższej klasy

Nowa generacja wielocyfrowego odtwarzacza audio, który obsługuje szeroki zakres źródeł muzyki i zapewnia najwyższą wierność dźwięku.

Funkcje

Koherentny przetwornik cyfrowo-analogowy o wysokiej precyzji

Odtwarzacz SL-G700M2 jest wyposażony w koherentny przetwornik cyfrowo-analogowy o wysokiej precyzji, który jest wynikiem połączenia tych technologii. Konwertuje wartości cyfrowe na sygnały analogowe z najwyższą precyzją i przesyła je do wzmacniacza. Jego składowe to (1) przetwarzanie koherentne, (2) wysokowydajny przetwornik cyfrowo-analogowy w podwójnej konfiguracji monofonicznej oraz (3) zastrzeżony, dyskretny obwód wzmacniacza.Podwójny chip ESS ES9026PRO został nowo przystosowany na potrzeby chipa przetwornika cyfrowo-analogowego. Symetryczne ułożenie jednej jednostki lewego i prawego kanału po każdej stronie oraz ich niezależne struktury transmisji pozwalają zmniejszyć wzajemne zakłócenia i wiernie odtwarzać obraz dźwięku oraz przestrzeń muzyczną zawarte w źródle dźwięku.W obwodzie filtrującym po konwersji cyfrowo-analogowej jest używany obwód wzmacniacza o unikatowej, dyskretnej konfiguracji zamiast operacyjnego zintegrowanego chipu wzmacniacza. Zapewnia to jeszcze krótszy czas reakcji i lepszy stosunek sygnału do szumu oraz odtwarzanie nawet najbardziej subtelnych dźwięków.

Technologia przetwarzania koherentnego

Nowa, zastrzeżona technologia przetwarzania koherentnego firmy Technics udoskonala odtwarzalność sygnałów impulsowych przez minimalizowanie amplitudy i odchyleń fazowych, które występują przez cały proces konwersji cyfrowo-analogowej, dla sygnałów o maksymalnie 192 kHz PCM przy użyciu zastrzeżonego przetwarzania sygnału cyfrowego*. Dzięki takiemu przetwarzaniu wzrasta czystość dźwięku, a obraz dźwięku jest bardziej wyrazisty.

Wieloetapowy, cichy zasilacz

Cyfrowe odtwarzacze audio, które obsługują małe sygnały, wymagają gruntownego tłumienia szumów, ponieważ nawet najmniejszy hałas może znacząco wpłynąć na jakość dźwięku. Wieloetapowy, cichy zasilacz zapewnia dokładną redukcję szumów na trzech etapach: (1) szybki system zasilania impulsowego, (2) niskoszumowy regulator i (3) aktywna redukcja szumów z wstrzykiwanym prądem.We wzmacniaczu SL-G700M2 jest stosowany szybki system zasilania impulsowego w paśmie około 300 kHz, który jest także używany w obwodach analogowych SU-R1000, wzmacniacza klasy referencyjnej. Zwiększenie częstotliwości pracy impulsowej powoduje, że zakłócenia szumami na paśmie odtwarzania muzyki są redukowane, a zasilacz staje się wysoce czuły.Niskoszumowy regulator także zapewnia niskie szumy na wysokim poziomie, a stabilny zasilacz jest osiągany dzięki precyzyjnemu dostrajaniu wzorców obwodu.

Aktywna redukcja szumów z wstrzykiwanym prądem

Ta nowo opracowana technologia, aktywna redukcja szumów z wstrzykiwanym prądem, usuwa niechciane składniki hałasu przez stosowanie napięcia o przeciwnej fazie do wykrytego hałasu. Bardziej skuteczne eliminowanie szumów można osiągnąć, stosując metodę push/pull w połączeniu z konwencjonalną redukcją szumów przez pobieranie prądu.

Nowa obsługa wejścia Super Audio CD i MQA,a także USB-B

Odtwarzacz SL-G700M2 obsługuje odtwarzanie formatu dysków audio o wysokiej jakości, Super Audio CD. Do dalszego ulepszania jakości dźwięku służy tryb „Pure Disc Playback” dedykowany odtwarzaniu dysków Super Audio CD/CD. Ten model obsługuje także format MQA i pozwala odtwarzać z pełnym dekodowaniem pliki MQA i MQA-CD. Obsługiwane są także różne inne formaty wysokiej rozdzielczości, w tym odtwarzanie plików WAV/AIFF, FLAC/ALAC i DSD.Dodatkowo odtwarzacz SL-G700M2 jest wyposażony w nowy port USB-B, który umożliwia stałe połączenie z serwerem lub komputerem dźwięku sieciowego w celu odtwarzania źródeł dźwięku o wysokiej rozdzielczości z połączonego urządzenia.

Obsługa wielu źródeł muzyki i szeroki zakres obsługi łączności

Odtwarzacz SL-G700M2 obsługuje Chromecast built-in™, co włącza szeroki zakres usług strumieniowego przesyłania muzyki z aplikacji obsługujących Google Chromecast, jak również AirPlay 2. Obsługiwane są także połączenia bezprzewodowe Wi-Fi® i Bluetooth®.*

Obudowa wraz z konstrukcją zapewniają wysoką jakość dźwięku i wzornictwo najwyższej klasy

Odtwarzacz SL-G700M2 wewnątrz obudowy jest podzielony na cztery niezależne od siebie sekcje: zasilacz, interfejs cyfrowy, obwody analogowe i napęd dysków. To niweluje wzajemne zakłócenia między obwodami i zmniejsza utratę jakości dźwięku. Napęd dysków ma konstrukcję trójwarstwowej obudowy. Wydajne tłumienie drgań i cicha konstrukcja z tacką na dysk z aluminium odlewanego ciśnieniowo zapewnia wysoką precyzję odtwarzania dysku.Wysokiej klasy obudowa z eleganckim wykończeniem: panel przedni ze szczotkowanego aluminium o grubości 7 milimetrów, aluminiowe panele boczne o grubości 3 milimetrów oraz wygrawerowane logo Technics.

Specyfikacja

Koherentny przetwornik cyfrowo-analogowy o wysokiej precyzji

Technologia przetwarzania koherentnego

Wieloetapowy, cichy zasilacz

Aktywna redukcja szumów z wstrzykiwanym prądem

Może być odtwarzany szeroki zakres źródeł muzyki, w tym Super Audio CD i MQA

Obudowa wraz z konstrukcją zapewniają wysoką jakość dźwięku i wzornictwo najwyższej klasy

Rozmiar i masa

Wysokość 98mm

Szerokość 430mm

Głębokość 403mm

Masa 12.3kg

Wymiary przy zalecanym typie podstawy.

Daj się zainspirować

Odtwarzacz sieciowy / Super Audio CD SL-G700M2

Specyfikacja Technics SL-G700M2E

Radio internetoweTak
Bezprzewodowy streamingWi-Fi, AirPlay, Bluetooth
Serwisy strumieniująceDeezer, Qobuz, Spotify, TIDAL, Amazon Music
WiFiTak
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, DSD, FLAC, MP3, MQA
FLAC, WAV 192/24Tak
BluetoothTak
Pobór mocy (max)45 W
Pobór mocy (standby)2 W
Wymiary (S x W x G) mm430 x 98 x 403
Waga kg12.3
InneSuper Audio CD, CD, CD-R, CD-RW, MQA-CD; Pasmo przenoszenia: SACD: od 2 Hz do 50 kHz (-3 dB) / CD: od 2Hz do 20 kHz (-3 dB); THD+N: Super Audio CD: 0,0006% (1 kHz, 0 dB) / CD: 0,0015% (1 kHz, 0 dB); Chromecast built-in™ / obsługa funkcji Asystent Google;

Opinie o Technics SL-G700M2E

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: