Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego

Adres

Kraków 31-532

ul. Chodkiewicza 4

Godziny otwarcia

pn: 13.00–19.00

wt-pt: 11.00–19.00

sob: 10.00–14.00

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Przed salonem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe (płatne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20).

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 3-20 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Kraków

O naszym salonie

Krakowski salon Top Hi-Fi & Video Design został otwarty w 2001 roku, i podobnie jak pozostałe sklepy sieci, powstał, by umożliwić audiofilom i miłośnikom muzyki nabywanie wysokiej klasy sprzętu hi-fi oraz high-end i cieszenia się znakomitej jakości dźwiękiem. Swoją pracę od samego początku traktujemy jak misję, której celem jest wprowadzanie ludzi w niezwykły i ciekawy świat audio oraz przekonanie ich, że warto zerwać z „bylejakością“ i warto dążyć do perfekcji w osiąganiu jak najlepszego dźwięku.

 


 

W 2015 r. salon przeszedł gruntowny remont. Dzięki niemu możemy obecnie pochwalić się zupełnie innym wystrojem, znacznie większym metrażem części ekspozycyjnej, a także profesjonalną salą odsłuchową.

Sala o powierzchni 28 mkw. została stworzona tak, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze warunki do testowania zaawansowanych rozwiązań hi-fi, high-end i wideo.

 

Dzięki wykorzystaniu naszego wieloletniego doświadczenia, a także dzięki zastosowaniu wysokiej jakości rozwiązań akustycznych, udało nam się osiągnąć niezwykle wysoki standard odsłuchów, który zadziwia nawet najbardziej wymagających koneserów audio. Dla wygody naszych klientów krakowski salon otwarty jest przez sześć dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty.

 

W historii naszego salonu odbywały się ogólnodostępne prezentacje i pokazy prowadzone przez redaktorów prestiżowych magazynów branżowych, m.in. „Audio-Video“, „Hi-Fi i Muzyka“ oraz „High Fidelity“. W naszym salonie testy porównawcze przeprowadzało także Krakowskie Towarzystwo Soniczne. Oferowany przez nas sprzęt często gości również na łamach „Audio“, „Hi-Fi Philosophy“ oraz ww. magazynów.

 


 

Pracownicy naszego salonu wielokrotnie gościli, doradzali i pomagali w pozyskaniu satysfakcjonującego sprzętu osobom ze świata kultury i muzyki. Spośród naszych klientów warto wymienić takie osoby, jak Marek Jackowski, Joachim Mencel, Piotr Metz, Marek Piekarczyk, Jorgos Skolias, Tadeusz Sołtysik i Tomasz Stańko. 

Salon Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowany jest w ścisłym centrum Krakowa, pomiędzy rondem Grzegórzeckim a Halą Targową. Dzięki temu bardzo łatwo do nas dojechać z dowolnego zakątka Krakowa, także środkami komunikacji miejskiej.  Zmotoryzowani mogą skorzystać ze znajdującego się w pobliżu parkingu strzeżonego, który usytuowany jest obok Liceum Ogólnokształcącego nr VIII im. S. Wyspiańskiego.

 


 

Osoby tworzące załogę, od chwili otwarcia salonu, pracują w niezmienionym składzie.

Wszyscy pracownicy salonu są wieloletnimi pasjonatami audio, legitymują się ponad dwudziestoletnim stażem pracy i doświadczeniem w branży. Potwierdzeniem naszej wiedzy są liczne certyfikaty zdobyte podczas szkoleń i kursów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

ClearAudio
Audioquest
Yamaha
Bowers & Wilkins
ProAc
Mission
Koss
Vogel`s
RealCable
Atacama
NAD
Copland
Rotel
Tivoli Audio
ELAC
Peachtree Audio
TEAC
Thorens
PSB Speakers
Devialet
Bluesound
Audio-Technica
Pure Acoustics
Pass Laboratories
Vifa
Lehmannaudio
Okki Nokki
Sonoro
Audeze
Indiana Line
Tacet
House of Marley
Pathos
Hegel
IsoAcoustics
IsoTek
KEF
Audio Pro
Luxman
Linn
EPSON
Panasonic
Loewe
Technics
Bang & Olufsen
Lemus
Marmitek
Rose

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: