Marka: Bowers & Wilkins

AM-1

As low as 1 699 zł Regular Price 1 799 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1699 zł
  • Rodzaj głośnika: Głośniki naścienne, Głośniki zewnętrzne
  • Impedancja: 8 Ohm

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 85 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Głośniki naścienne AM-1 Bowers & Wilkins

Staw czoło żywiołom

Dla tych, którzy chcą przenieść nieskazitelną jakość dźwięku Bowers & Wilkins w miejsca, z którymi nie radzą sobie tradycyjne głośniki, przygotowaliśmy ide­alne rozwiązanie: głośnik architektoniczny AM-1. Ten nadzwyczaj wytrzymały głośnik na każdą pogodę został zaprojektowany z myślą o zastosowaniu na zewnątrz - idealny do patio, ogrodów i basenów rekreacyjnych - a jego solidny projekt i elegancki wygląd czyni go doskonałym wyborem także do wewnętrz­nych przestrzeni publicznych.

Wygoda i dyskrecja

AM-1 został starannie zaprojektowany tak, by był łatwy w monta­żu, a jego aluminiowy uchwyt ścienny łączy w sobie pomysłowy system mocowania z jednym złączem. Dodaj do tego jego mi­nimalną ingerencję we wnętrze i projekt, który pozwala obracać głośnik w zakresie 220°, a otrzymasz dyskretną, wszechstronną konstrukcję, która niemal wszędzie zapewni ci nieskazitelnie czy­sty dźwięk.

Wykorzystaj gdzie tylko chcesz

Dzięki swojej nierdzewnej aluminiowej maskownicy i niesamo­wicie sztywną obudową, AM-1 jest naszym najbardziej wytrzy­małym głośnikiem, jaki dotychczas stworzyliśmy. Aby upewnić się, że każdy AM-1 jest niezwykle wytrzymały na działanie warunków atmosferycznych, każdy egzemplarz głośnik musi zaliczyć serię rygorystycznych testów pogodowych, zawierają­cych ekspozycję UV i testy wewnątrz komory przyspieszającej osadzanie soli. Wewnątrz i na zewnątrz, w domu i w restaura­cji, gwarantujemy działanie przy każdej pogodzie.

Technologia

AM-1 wykorzystuje całą naszą wiedzę o zaawansowanym dźwięku po to, żeby spełnić wymagania wszechstronnego mo­nitora na każdą pogodę. Kolumna łączy wypróbowane i nie­zawodne technologie z innowacjami, takimi jak odwrócenie kolejności przetworników dla optymalnej dyspersji dźwięku w sytuacji, gdy głośnik zamocowany jest wysoko na ścianie oraz zaawansowany radiator basu, który maksymalizuje możli­wości w zakresie niskich tonów przy jednoczesnym zapewnie­niu szczelności obudowy, chroniącej wnętrze kolumny przed warunkami atmosferycznymi.

ABR

W AM-1 zastosowaliśmy pomysłowe rozwiązanie pozwalają­ce na reprodukowanie mocnego basu przez pogodoodpor­ne głośniki. W miejsce Flowportu™ stosowanego w naszych tradycyjnych konstrukcjach, obudowa AM-1 wyposażona jest w mocowany z tyłu pomocniczy radiator basu (ABR). Niezależ­nie od zachowania szczelności obudowy, ABR zapewnia AM-1 rzeczywiście nadzwyczajną reprodukcję basu wśród tego ro­dzaju głośników.

System2-drożny
ObudowaZamknięta
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa20 W - 100
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy130,mambrana z włókna szklanego
Przetwornik średniotonowy-
Przetwornik wysokotonowy25 mm,aluminiowa kopułka
Pasmo przenoszenia51 Hz - 22.000
Skuteczność86
Wymiary (S x W x G) mm180 x 310 x 210
Wersje wykończeniaBiały, Czarny
Materiał wykończeniaPlastik

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: