Umów

Adres

Bydgoszcz 85-005

ul. Gdańska 69

Godziny otwarcia

pn-pt: 10:00–18:00

sob: 10:00–14:00

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Przed salonem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe (w sobotę bezpłatne, od poniedziałku do piątku płatne w godzinach 8-17).

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 10, 20, 30, 40, a nawet 50 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Bydgoszcz

O naszym salonie

Salon w Bydgoszczy rozpoczął swoją działalność w 2005 r. Sklep zlokalizowany jest w pobliżu centrum miasta, przy ul. Gdańskiej 69, co pozwala na łatwy dojazd z dowolnego zakątka Bydgoszczy.


Sam sklep to miejsce przyjazne dla klientów zarówno tych, stawiających swoje pierwsze kroki w świecie wysokiej jakości dźwięku, jak i dla wymagających melomanów i audiofili. Dzięki bardzo szerokiej ofercie produktowej każdy znajdzie tu sprzęt dopasowany do swoich oczekiwań, przy zagwarantowaniu bardzo konkurencyjnych cen.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze urządzenia audio-wideo, warto przetestować sprzęt w warunkach zbliżonych do rzeczywistych. Nasza sala odsłuchowa pozwala poczuć się jak w domu, a warunki akustyczne umożliwiają dobranie rozwiązania, które w najszerszym możliwym zakresie spełni oczekiwania klienta.


Dodatkową pomocą zapewniają nasi doradcy. To osoby, które od wielu lat rozwijają swoją muzyczną pasję i przekazują klientom wiedzę o najnowszych rozwiązaniach wprowadzanych przez producentów sprzętu audio-wideo.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: