Kategoria

Marmitek

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 52

 1. Connect AE14

  Connect AE14

  Marmitek
  Akcesoria AV
  Special Price 249 zł Regular Price 279 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 279 zł
 2. Stream S2 Pro

  Stream S2 Pro

  Marmitek
  Akcesoria AV
  Special Price 1 299 zł Regular Price 1 550 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1359 zł
 3. BoomBoom 100

  BoomBoom 100

  Marmitek
  Akcesoria Hi-Fi
  Special Price 300 zł Regular Price 329 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 329 zł
 4. Supercena
  BoomBoom 93

  BoomBoom 93

  Marmitek
  Akcesoria Hi-Fi
  Special Price 249 zł Regular Price 329 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 329 zł
 5. Stream S1 Pro

  Stream S1 Pro

  Marmitek
  Akcesoria AV
  Special Price 1 099 zł Regular Price 1 169 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1169 zł
 6. Supercena
  Invisible Control Black 4

  Invisible Control Black 4

  Marmitek
  Akcesoria AV
  Special Price 129 zł Regular Price 189 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 189 zł
 7. BoomBoom 460

  BoomBoom 460

  Marmitek
  Akcesoria Hi-Fi
  Special Price 399 zł Regular Price 469 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449 zł
 8. Supercena
  Connect USB-C > Audio

  Connect USB-C > Audio

  Marmitek
  Akcesoria dla PC / mobile
  Special Price 49 zł Regular Price 69 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69 zł
 9. Supercena
  Connect USB-C > USB-A

  Connect USB-C > USB-A

  Marmitek
  Akcesoria dla PC / mobile
  Special Price 49 zł Regular Price 69 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 69 zł
 10. Supercena
  BoomBoom 460 + Nota 240

  BoomBoom 460 + Nota 240

  Marmitek, Indiana Line
  Zestawy stereo
  As low as 999 zł Regular Price 1 567 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1567 zł
 11. MegaView 76

  MegaView 76

  Marmitek
  Akcesoria AV
  Special Price 679 zł Regular Price 749 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 719 zł
 12. BoomBoom 55

  BoomBoom 55

  Marmitek
  Akcesoria Hi-Fi
  Special Price 269 zł Regular Price 279 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 279 zł
 13. Split 312 UHD

  Split 312 UHD

  Marmitek
  Akcesoria AV
  Special Price 195 zł Regular Price 229 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 229 zł
 14. Connect USB-C > HDMI

  Connect USB-C > HDMI

  Marmitek
  Akcesoria dla PC / mobile
  Special Price 99 zł Regular Price 119 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119 zł
 15. Supercena
  Start MA

  Start MA

  Marmitek
  Akcesoria
  Special Price 299 zł Regular Price 399 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399 zł

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 52

Marmitek to firma od ponad 25 lat oferująca rozwiązania dla użytkowników domowych i firm. Urządzenia znajdujące się w ofercie Marmiteka sprawdzą się nawet w sytuacjach, gdy zastosowanie standardowych akcesoriów, takich jak chociażby kabel HDMI, jest niemożliwe lub niepożądane. Produkty firmy Marmitek sprawiają, że zarówno starsze, jaki nowsze sprzęty mogą ze sobą współpracować w ramach systemu multimedialnego wykorzystywanego w domu lub w biurze. Na szczególną uwagę zasługują „inteligentne” urządzenia Marmiteka i autorska aplikacja Smart me tego producenta. Zostały one stworzone po to, aby zapewnić klientom komfort użytkowania, niezależnie od tego, czego potrzebują. A co najważniejsze, wszystko jest łatwe w instalacji!

Spis treści:

 1. O firmie Marmitek
 2. Kategorie produktowe w ofercie firmy Marmitek
 3. Aplikacja Smart me
 4. Wygoda instalacji i konfiguracji
 5. Rozwiązania dla profesjonalistów
 6. Frajda z użytkowania
 7. Różnorodne opcje połączeniowe

W ofercie Marmiteka znajdziesz również urządzenia wyposażone w standard Bluetooth i pozwalające na stworzenie kompaktowego systemu stereo

O firmie Marmitek

Marmitek to holenderska firma, która od 1996 roku wprowadza na rynek „inteligentne” rozwiązania. Produkty Marmiteka ułatwiają konsumentom m.in. instalację, konfigurację i użytkowanie różnego typu sprzętu audio i wideo. Od 2017 roku Marmitek jest częścią Grupy Vogel’s, jednego z liderów na rynku uchwytów do telewizorów i innych urządzeń audiowizualnych. Produkty Marmitek są dostępne w ponad 35 krajach Europy i regionu APAC (Asia-Pacific & Australia).

Chcesz umieścić swój sprzęt audio w szafce RTV tak, aby był niewidoczny i nadal móc nim sterować? Masz w telewizorze wolne tylko jedno gniazdo HDMI, a mimo to chcesz podłączyć do niego więcej niż jedno źródło sygnału audio-wideo? A może chcesz przesyłać treści wideo do więcej niż jednego wyświetlacza w tym samym czasie? Potrzebujesz przekonwertować lub podzielić sygnał przesyłany przez HDMI? W ofercie firmy Marmitek znajdziesz sprzęt, który rozwiązuje właśnie tego typu problemy. Opcji i możliwości na wykorzystanie urządzeń Marmiteka, nie tylko w ramach systemu „inteligentnego” domu, jest całe mnóstwo.

Kategorie produktowe w ofercie firmy Marmitek

Pod marką Marmitek znajdziesz kilka różnorodnych kategorii produktowych. Modele należące do każdej z nich są odpowiednio oznaczone na pudełku za pomocą charakterystycznych, kolorowych piktogramów. Możemy wyróżnić następujące kategorie:

 • Smart me – w ofercie firmy Marmitek znajdziesz wiele wyjątkowych produktów, w tym modele bazujące na łączności Wi-Fi (do których nie jest wymagana tzw. bramka) i kompatybilne ze standardem Zigbee. Większość modeli znajdujących się w tej grupie asortymentowej to konstrukcje typu plug & play, a więc niewymagające zaawansowanej konfiguracji (nie jest też potrzebne dodatkowe oprogramowanie). Znajdziesz tu m.in. „inteligentne” czujniki, kamery, oświetlenie, włączniki, gniazdka i listwy zasilające, a także wideodomofony oraz bramkę obsługującą Zigbee (Marmitek Link ME). Urządzenia z tej kategorii mogą być kontrolowane za pomocą aplikacji Smart me.

za pomocą aplikacji Smart me możesz automatycznie włączać i wyłączać urządzenia pracujące w systemie smart home Marmitek.

 • Connect – w tej kategorii dostępne są produkty, które umożliwiają współpracę rozmaitych urządzeń audio i audio-wideo. Wśród nich znajdziesz m.in. przełączniki, które pozwalają na jednoczesne podłączenie większej liczby urządzeń do telewizora czy systemu audio. W ofercie firmy Marmitek nie brakuje też splitterów sygnału HDMI, dzięki którym możesz wyświetlać ten sam obraz jednocześnie na wielu ekranach. Chcesz połączyć ze sobą sprzęt audio-wideo wyposażony w różne wejścia i wyjścia? W linii Connect znajdziesz różnego typu konwertery HDMI i audio, które to umożliwią.

Marmitek Connect

 • Audio – pod tą kategorią kryją się różnego typu modele, które wykorzystują bezprzewodowe rozwiązania ułatwiające integrację telewizora, systemu hi-fi, głośników i słuchawek, a tym samym pozwalają na przetwarzanie sygnału audio tak, aby zapewnić wygodę użytkowania. Są to m.in. odbiorniki i transmitery audio Bluetooth, umożliwiające przesyłanie dźwięku z telewizora np. do bezprzewodowego zestawu słuchawkowego. Z wykorzystaniem cyfrowych transmiterów sygnału audio możesz też bezprzewodowo przesyłać dźwięk w zestawie kina domowego do głośników efektowych lub umieścić subwoofer w dowolnym miejscu pomieszczenia odsłuchowego. Wszystko bez dodatkowego okablowania, które mogłoby zepsuć aranżację pomieszczenia. W tej grupie produktów znajdziesz m.in. takie modele jak Marmitek BoomBoom 100 – nadajnik i odbiornik Bluetooth w jednym, a także BoomBoom 80 – odbiornik Bluetooth z funkcją NFC (od ang. Near Field Communication). Dzięki takim urządzeniom możesz tchnąć nowe życie w starszy system audio, pozbawiony funkcji bezprzewodowych.

W ofercie firmy Marmitek nie brakuje urządzeń obsługujących standard Bluetooth

 • Operate – produkty oferowane w ramach tej kategorii to przede wszystkim moduły ułatwiające zdalne sterowanie sprzętem audio i audio-wideo przechowywanym w zamkniętych szafkach RTV lub znajdującym się w zupełnie innym pomieszczeniu. Są to przede wszystkim przekaźniki podczerwieni, takie jak np. Marmitek Invisible Control Black 4 (przekaźnik dla 4 urządzeń) czy Marmitek Invisible Control 6 XTRA – zaawansowany przekaźnik podczerwieni obsługujący więcej niż 8 urządzeń.

Wykorzystaj aplikację smart me do sterowania inteligentnym domem, a do wyprowadzenia sygnału podczerwieni na zewnątrz szafki RTV możesz użyć urządzeń z kategorii Operate

 • TV & Video – w tej kategorii produktowej dostępne są produkty wykorzystujące rozwiązania umożliwiające bezprzewodowe połączenie np. telewizora z takimi urządzeniami źródłowymi jak dekoder TV czy odtwarzacz Blu-ray. Tego typu podzespoły doskonale sprawdzą się wówczas, gdy połączenie kablowe (np. za pomocą kabla HDMI) nie jest możliwe lub nie jest preferowane przez użytkownika. Do tej kategorii należą takie modele jak np. MegaView 63 czy GigaView 811. W ofercie marki Marmitek znajdziesz ponadto szeroką gamę ekstenderów HDMI po kablu sieciowym (UTP).

W ofercie marki Marmitek znajdziesz również szeroką gamę ekstenderów HDMI obsługujących wysoką rozdzielczość wideo

Aplikacja Smart me

Urządzenia firmy Marmitek z kategorii smart home są kompatybilne z bezpłatną aplikacją mobilną Smart me, która jest dostępna w App Store i Google Play. Aplikacja umożliwia np. zdalne włączanie i wyłączanie połączonych z nią urządzeń, a także pozwala wprowadzać ustawienia czasowego włączania i wyłączania poszczególnych modeli sparowanych z tym oprogramowaniem.

Dzięki aplikacji Smart me możliwe jest również np. przyciemnianie światła za pomocą smartfonu. Możesz także tworzyć specjalne, zautomatyzowane scenariusze, dzięki którym np. za pomocą jednego przycisku możesz wyłączyć oświetlenie w całym mieszkaniu. Możesz też otrzymywać za pośrednictwem aplikacji Smart me powiadomienia z urządzeń zainstalowanych w ramach systemu „inteligentnego” domu, np. inteligentna kamera wewnętrzna Wi-Fi może wysłać powiadomienie na telefon po wykryciu ruchu w pomieszczeniu, które jest przez nią monitorowane. Aplikacja pozwala też na śledzenie ile energii elektrycznej zużywają podłączone urządzenia.

Chcesz wygodnie obsługiwać system smart home, wykorzystaj aplikację smart me.

Rozwiązania dla profesjonalistów

Firma ma też osobny dział Marmitek Professional, w ramach którego oferuje szeroką gamę zaawansowanych, a przy tym wysoko wydajnych modeli stworzonych z myślą o profesjonalnych instalatorach. Oferta tego działu skierowana jest m.in. do małych i dużych przedsiębiorstw, hoteli, sektora edukacji, a także dla handlu detalicznego.

Wygoda instalacji i konfiguracji

„Plug & play” to nie jest pusty slogan dla Marmiteka, ale ważny filar przy rozwoju oferty produktowej firmy, dla której jednym z założeń jest opracowywanie takich modeli, które są łatwe w instalacji i konfiguracji. W ten sposób producent stara się ułatwiać życie użytkownikom. Oprócz aplikacji Smart me, wybrane urządzenia firmy Marmitek są kompatybilne z asystentami głosowymi. Użyj asystenta Amazon Alexa, Apple Siri lub Asystenta Google, aby sterować „inteligentnym” oświetleniem lub innym kompatybilnym sprzętem.

Możesz również tworzyć tzw. scenariusze w ramach „inteligentnego” domu (automatyzacja) – połącz lampę LED Wi-Fi z czujnikiem ruchu, kamerą lub dzwonkiem do drzwi, aby Twój dom stał się jeszcze bardziej „inteligentny”. Gdy kamera wykryje ruch, otrzymasz powiadomienie na telefon o otwarciu drzwi. Dzięki odpowiedniej konfiguracji możesz wyłączyć automatycznie o określonej godzinie całe oświetlenie zainstalowane w systemie smart home.

Frajda z użytkowania

Marmitek zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest, abyś cieszył się swoim sprzętem. W związku z tym zwraca szczególną uwagę na to, aby zagwarantować jak najlepsze wrażenia z użytkowania. Dzięki produktom firmy Marmitek możesz:

 • Tchnąć nowe życie w stary zestaw głośnikowy dzięki cyfrowemu wzmacniaczowi z modułem Bluetooth.
 • Podłączyć bezprzewodowo głośniki efektowe do amplitunera kina domowego, aby uzyskać prawdziwie kinowy dźwięk.
 • Podłączyć starą konsolę do gier lub kamerę do nowego telewizora 4K za pomocą adaptera HDMI.
 • Powiesić telewizor na zewnątrz i oglądać telewizję przesyłając bezprzewodowo sygnał z dekodera.
 • Zamienić stary wentylator w „inteligentne” urządzenie.

Możliwości są nieograniczone.

Marmitek

Różnorodne opcje połączeniowe

Mamy do czynienia z nieustannym postępem technologicznym. Dlatego też istnieje tak wiele typów i wersji różnorodnych złączy. Dobrym przykładem jest złącze USB-C, które coraz częściej stosowane jest w urządzeniach mobilnych i nie tylko. Często zastępuje ono nawet złącza, takie jak HDMI lub Ethernet. Marmitek oferuje rozwiązania, które pozwalają na podłączenie nowego urządzenia wyposażonego w USB-C nawet do starszych urządzeń peryferyjnych z innym złączem, starszego typu.

Produkty Marmiteka są zatem pewnego rodzaju „pomostem” między starymi a nowymi standardami połączeniowymi, światem analogowym i cyfrowym, systemami przewodowymi i bezprzewodowymi, sprzętem klasycznym i „inteligentnym”. Holenderski producent od ponad 25 lat dba o to, aby Twój sprzęt mógł zostać podłączony tak, jak tego potrzebujesz.

Nasza

Strefa wiedzy

Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla poczatkujących i dla zaawansowanych? Poradnik Top Hi-Fi

Czytaj
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla poczatkujących i dla zaawansowanych? Poradnik Top Hi-Fi

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?

Czytaj
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla poczatkujących i dla zaawansowanych? Poradnik Top Hi-Fi
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla poczatkujących i dla zaawansowanych? Poradnik Top Hi-Fi
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jakie stereo wybrać?
Jakie stereo wybrać?
Przeglądaj strefę wiedzy
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest system multiroom?
Co to jest system multiroom?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: