Marka: Marmitek

Invisible Control 6 XTRA

329 zł
/ sztuka

Produkt w przedsprzedaży

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 16 zł

Sprawdź szczegóły

Marmitek Invisible Control 6 XTRA – przekaźnik podczerwieni dla więcej niż 8 urządzeń

Przekaźnik podczerwieni Marmitek Invisible Control 6 XTRA umożliwia obsługę nieograniczonej liczby zamkniętych w szafce urządzeń AV, takich jak np. amplituner, odtwarzacz czy dekoder za pomocą własnego pilota. Model Invisible Control 6 XTRA można ustawić praktycznie w niewidocznym miejscu. Współpracuje on ze wszystkimi urządzeniami, które wykorzystują podczerwień do sterowania. W skład zestawu wchodzą dwie diody IR blaster LED, dzięki którym instalacja tego przekaźnika podczerwieni jest bardzo łatwa. Aby obsługiwać swoje urządzenia, nie musisz już otwierać szafki.

Marmitek Invisible Control 6 XTRA

Obsługuj swoje urządzenia zamknięte w szafce

Marmitek Invisible Control 6 XTRA pozwala na zdalną obsługę zamkniętych w szafce dekoderów, przystawek multimedialnych, odtwarzaczy Blu-ray i amplitunerów, czy jakichkolwiek innych urządzeń, których obsługa odbywa się za pomocą klasycznego pilota na podczerwień. Ten przekaźnik podczerwieni umożliwia sterowanie nieograniczoną liczbą urządzeń ustawionych na jednej lub dwóch półkach zamkniętej szafki RTV. Wystarczy tylko umieścić w polu widzenia pilota kompaktowy odbiornik podczerwieni, podłączyć go do modułu umieszczonego w szafce, a następnie podłączyć nadajnik do modułu. Sygnał z Twojego pilota będzie przesyłany przez odbiornik podczerwieni do modułu, który przekaże sygnał dalej do nadajnika. Nadajnik będzie zdalnie, bezpośrednio obsługiwać Twoje urządzenia AV.

Marmitek Invisible Control 6 XTRA

Prosta instalacja i schludny wygląd

Dzięki innowacyjnej technice emisji podczerwieni z wykorzystaniem diod LED IR blaster instalacja urządzenia jest bardzo prosta i szybka. Wystarczy umieścić diodę w dowolnym miejscu wewnątrz szafki i można obsługiwać wszystkie urządzenia, które się w niej znajdują. Cały zestaw można więc umieścić praktycznie poza zasięgiem wzroku, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności obsługiwanych urządzeń.

Marmitek Invisible Control 6 XTRA

Współpraca z urządzeniami różnych marek

Marmitek Invisible Control 6 XTRA to uniwersalny przekaźnik podczerwieni, który działa z urządzeniami audio-wideo praktycznie wszystkich producentów, w tym także z urządzeniami pracującymi w nowych formatach podczerwieni takich jak RC-MM, które są wykorzystywane w wielu nowych urządzeniach, w tym dekoderach. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technik filtrowania sygnału urządzenie to może być używane bez przeszkód w pobliżu telewizorów.

Marmitek Invisible Control 6 XTRA

Specyfikacja techniczna Marmitek Invisible Control 6 XTRA

  • Zakres częstotliwości: 30 – 60 kHz
  • Zasięg odbioru podczerwieni: ok. 10 m
  • Kąt odbioru podczerwieni: 60° (+30°/-30° od środka)
  • Długość kabla: 3 m
  • Wymiary odbiornika IR (W x S x G): 11 x 15 x 30 mm
  • Wymiary modułów IR (W x S x G): 19 x 80 x 43 mm
  • Zasilanie: 100-240 VAC 50/60 Hz, zasilacz USB 5 V DC (w zestawie) lub przez kabel mini-USB (sprzedawany osobno)
  • Nadajnik LED IR blaster: 200 cm z wtykiem jack 2,5 mm (mono); zasięg emisji podczerwieni: 2 m

 

 

Specyfikacja Marmitek Invisible Control 6 XTRA

Opinie o Marmitek Invisible Control 6 XTRA

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: