Odtwarzacze sieciowe


Upowszechnienie plików cyfrowych, w tym nagrań w formatach wysokiej rozdzielczości wpłynęło na zmianę upodobań wielu miłośników muzyki. Nawet wymagający melomani coraz częściej sięga po nowoczesne urządzenia, takie jak odtwarzacz sieciowy. To wspaniałe rozwiązanie dla osób, które chcą odtwarzać swoją ulubioną muzykę bez żadnych ograniczeń,. Urządzenia te umożliwiają odtwarzanie nagrań w różnych formatach, także plików high-res, a także przesyłanie muzyki z biblioteki audio wprost do systemu muzycznego, składającego się ze wzmacniacza oraz kolumn lub słuchawek. Sięgając po takie rozwiązania, dostajemy w swoje ręce odtwarzacz muzyki o ogromnym potencjale. Możemy za jego pomocą przesyłać nagrania bezprzewodowo poprzez Wi-Fi lub z wykorzystaniem kabla Ethernet, zyskując dostęp do serwisów strumieniowych, radia internetowego oraz plików z naszej domowej cyfrowej biblioteki muzycznej. Szczegółowa funkcjonalność w tym zakresie zależy od wybranego modelu. W asortymencie tophifi.pl znajdą Państwo rozwiązania tak cenionych marek jak Yamaha, Bluesound, Rotel, MOON i TEAC.

Wybierz odtwarzacz sieciowy i słuchaj bez granic

Wygoda i rosnąca popularność odtwarzania plików muzycznych sprawia, że producenci wzbogacają o funkcje sieciowe dobrze znane produkty, np. wzmacniacz zintegrowany lub odtwarzacz CD. To cecha, która wyróżnia produkty Yamahy z rodziny MusicCast oraz nowoczesne modele firmy Rotel. Łatwa konfiguracja oraz intuicyjna obsługa czynią sprzęt z tej kategorii przystępnym dla większości użytkowników. Zaawansowane odtwarzacze strumieniowe umożliwiają zbudowanie funkcjonalnego systemu audio, który pozwala ograniczyć ilość kabli, a nawet, jak w przypadku systemu MusicCast, przesyłać bezprzewodowo dźwięk w całym domu.

Jak wybrać odtwarzacz sieciowy?

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Częstotliwość próbkowania
Współczynnik bitowy
WiFi
WiFi
Odtwarzane formaty płyt
Wejścia cyfrowe
Radio internetowe
Sterowanie aplikacją
AES/EBU
Cyfrowe Coaxial
Cyfrowe Optyczne
Wejście gramofonowe
Sterowanie aplikacją
Radio internetowe
RCA
XLR (zbalansowane)
Wyjście słuchawkowe
FLAC, WAV 192/24
Tryb GAPLESS (bez pauz)
Tryb GAPLESS (bez pauz)
Wyjścia analogowe
Wyjścia analogowe
Wejścia cyfrowe

Linn Akurate DSM

Linn
Odtwarzacze sieciowe
39 999

Linn Akurate DSM to zaawansowana konstrukcja, która stanowi połączenie odtwarzacza strumieniowego oraz przedwzmacniacza stereofonicznego.

Prosimy o kontakt
(5)

NAD C658

NAD
Black Friday - Stereo
7 599 zł
6 666

NAD C 658 wypełnia nisze na rynku audio, łącząc w sobie odtwarzacz sieciowy z najnowocześniejszym przetwornikiem c/a i wieloma funkcjami tradycyjnego przedwzmacniacza.

(5)

Yamaha CD-NT670D

Yamaha
Odtwarzacze CD / SACD
1 849 zł
1 599

Yamaha CD-NT670D to urządzenie, które w jednej obudowie łączy odtwarzacz sieciowy, napęd płyt CD i tuner FM, DAB/DAB+. Funkcjonalność modelu zwiększa obsługa funkcji sieciowych oraz łączność bezprzewodowa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. CD-NT670D jest elementem systemu MusicCast. 

Evolution CS 5.2
Promocja
(1)

AVM Evolution CS 5.2

AVM
Wzmacniacze zintegrowane
24 999 zł
18 999

AVM Evolution CS 5.2 jest wysokiej klasy, nowoczesnym urządzeniem typu all-in-one, które w jednej obudowie łączy amplituner z odtwarzaczem CD i odtwarzaczem strumieniowym.

Prosimy o kontakt

AVM Evolution CS 5.2 LE

AVM
Wzmacniacze zintegrowane
21 999

AVM Evolution CS 5.2 LE jest wysokiej klasy, nowoczesnym urządzeniem typu all-in-one, które w jednej obudowie łączy amplituner z odtwarzaczem CD i odtwarzaczem strumieniowym.

(2)

Hegel HD30

Hegel
Przetworniki C/A
18 999 zł
15 999

Hegel HD30 łączy w sobie odtwarzacz sieciowy z najnowocześniejszym przetwornikiem c/a.

AVM Inspiration C 2.2

AVM
Wzmacniacze zintegrowane
16 999

AVM Inspiration C 2.2 - Model C 2.2 oczarowuje użytkownika zapierającymi dech w piersiach możliwościami dźwiękowymi, zaskakując go również stosunkowo niewielką obudową.

Prosimy o kontakt
Inspiration CS 2.2
Promocja

AVM Inspiration CS 2.2

AVM
Wzmacniacze zintegrowane
19 999 zł
17 999

AVM Inspiration CS 2.2

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław