Marka: NAD

CS1

1 899 zł
/ sztuka
 • Pasmo przenoszenia: 20-20 kHz +/-0.3dB; 50 kHz -3dB
 • Stosunek sygnał/szum: -94dB (ref 2V)
 • Zniekształcenia THD: <0.03% 20-20 kHz -1dBFS
 • Pobór mocy (standby): 0.5 W

Produkt w przedsprzedaży

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 95 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Odtwarzacz sieciowy NAD CS1

Odtwarzacz sieciowy NAD CS1

Model CS1 firmy NAD to urządzenie, które pozwala na dodanie możliwości strumieniowego przesyłania muzyki do dowolnego systemu stereo lub kina domowego. Z wykorzystaniem tego odtwarzacza sieciowego możesz skonfigurować np. kompaktowy system muzyczny, podłączając CS1 do głośników aktywnych. Urządzenie obsługuje wiele popularnych standardów i rozwiązań wykorzystywanych do streamingu, w tym Apple AirPlay 2, Google Cast, Spotify Connect, Tidal Connect, a także DLNA i Roon. Dzięki temu możesz sterować odtwarzaniem za pomocą aplikacji muzycznych, z których korzystasz na co dzień. W modelu CS1 wykorzystano zaawansowane podzespoły, które umożliwiają przetwarzanie dźwięku w jakości 24 bit/192 kHz.

Odtwarzacz sieciowy NAD CS1

Konstrukcja typu „Plug and Play”

Odtwarzacz NAD CS1 możesz podłączyć do domowej sieci internetowej bezprzewodowo (przez Wi-Fi) lub przewodowo (za pośrednictwem złącza LAN Ethernet). Do sparowania streamera z urządzeniem mobilnym możesz natomiast wykorzystać łączność Bluetooth. Zamknięty w kompaktowej obudowie NAD CS1 został wyposażony w różnorodne złącza, co pozwala na współpracę tego modelu z wieloma urządzeniami zewnętrznymi. Na tylnym panelu streamera znajdziesz m.in. liniowe wyjście analogowe 2 x RCA (np. do podłączenia do amplitunera stereo, wzmacniacza zintegrowanego, przedwzmacniacza lub głośników aktywnych). Dostępne są ponadto wyjścia optyczne i koaksjalne, co pozwala na przesyłanie cyfrowego sygnału audio, np. do amplitunera kina domowego, zewnętrznego przetwornika cyfrowo-analogowego lub kolumn aktywnych z wejściem cyfrowym.

Odtwarzacz sieciowy NAD CS1

Dźwięk klasy premium

W modelu NAD CS1 zastosowano zaawansowaną sekcję cyfrową opartą na układzie PCM5141 firmy Texas Instruments. Jest to konstrukcja znana z szerokiego zakresu dynamiki, niskiego poziomu szumów i odporności na zniekształcenia typu jitter. Streamer obsługuje rozdzielczość do 24 bitów i częstotliwość próbkowania do 192 kHz, a ponadto ma możliwość dekodowania i renderowania MQA (od ang. Master Quality Authenticated). Pozwala to na obsługę odtwarzania muzyki w tym formacie, dostępnej np. w serwisie Tidal. Sparuj NAD CS1 z urządzeniem mobilnym lub podłącz go do domowej sieci internetowej, a następnie korzystaj z ulubionych aplikacji, aby odtwarzać muzykę wygodnie, a do tego w wysokiej jakości.

Odtwarzacz sieciowy NAD CS1

Strumieniuj tak, jak chcesz

Nie musisz instalować specjalnego, zaawansowanego oprogramowania, aby strumieniowo odtwarzać muzykę z wykorzystaniem odtwarzacza NAD CS1. Korzystając z połączenia bezprzewodowego Bluetooth możesz przesyłać dźwięk z aplikacji mobilnej zainstalowanej na smartfonie, tablecie czy laptopie. Jeszcze lepszy dźwięk uzyskasz przez Wi-Fi lub połączenie kablem sieciowym (Ethernet). Model CS1 obsługuje funkcję AirPlay 2, co pozwala na przesyłanie dźwięku w jakości płyty CD z dowolnej aplikacji na iPhonie, iPadzie, komputerze Mac lub z biblioteki iTunes za pośrednictwem komputera z systemem Windows. Dzięki Google Cast możesz wybrać muzykę w dowolnej aplikacji obsługującej to rozwiązanie, zainstalowanej na urządzeniu mobilnym lub komputerze, a następnie przesłać dźwięk do CS1 – wszystko w jakości do 24 bitów/96 kHz. Użytkownicy serwisów takich jak Spotify i Tidal mogą wybierać muzykę spośród dostępnej w aplikacjach przeznaczonych do obsługi tych serwisów, a następnie przesyłać ją z urządzenia źródłowego do CS1. Z kolei abonenci Roona mogą odtwarzać audio ze swoich bibliotek cyfrowych oraz z serwisów streamingowych obsługiwanych przez to oprogramowanie.

Odtwarzacz sieciowy NAD CS1

Najważniejsze cechy odtwarzacza sieciowego NAD CS1:

 • Kompaktowa obudowa
 • Obsługa standardu Bluetooth
 • Wbudowany dwuzakresowy moduł Wi-Fi i złącze Ethernet
 • Wyjścia audio: analogowe stereofoniczne (2 x RCA) oraz cyfrowe optyczne i koaksjalne
 • Złącze wyzwalacza 12 V
 • Wysokiej klasy DAC oparty na układzie Texas Instruments PCM5141 (24 bit/192 kHz)
 • Obsługa Spotify Connect i Tidal Connect
 • Streaming wysokiej rozdzielczości z serwisu Tidal (wsparcie dla MQA)
 • Funkcja Apple AirPlay 2 i obsługa Google Cast
 • Obsługa standardu DLNA (w trakcie certyfikacji)
 • Możliwość przesyłania do CS1 dźwięku z bibliotek i usług online obsługiwanych przez Roon
Pasmo przenoszenia20-20 kHz +/-0.3dB; 50 kHz -3dB
Stosunek sygnał/szum-94dB (ref 2V)
Zniekształcenia THD<0.03% 20-20 kHz -1dBFS
Pobór mocy (standby)0.5 W
Wymiary (S x W x G) mm140 x 140 x 55
Waga kg1.5
InneBT 5.0 z NFC (A2DP 1.2, AVRCP 1.3, SPP, HFP, HSP, HOGP); DAC: TI PCM5254; Procesor: ARM® Cortex™ -A53, Quad-Core, 1.5GHz per core; 24-bit/192kHz

Polecane Produkty

Akcesoria do NAD CS1

Inne

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: