Głośniki Bluetooth


Porównywarka 0
Helsinki
Promocja

Vifa Helsinki

Vifa
Głośniki Bluetooth
1 795 zł
1 199

Vifa Helsinki to niewielki, ale mocny głośnik Bluetooth, który łączy skandynawskie wzornictwo z niesamowitymi możliwościami brzmieniowymi. Urządzenie wykorzystuje Bluetooth, AirPlay oraz Wi-Fi Direct i dzięki wbudowanemu akumulatorowi zapewni dostęp do muzyki nie tylko w domu. 

Yamaha MusicCast ISX-18D

Yamaha
Yamaha MusicCast
1 395 zł
1 049

Yamaha MusicCast ISX-18D to kompaktowy, w pełni zintegrowany system audio z rodziny MusicCast. Urządzenie obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth oraz AirPlay i wyposażone jest w radio FM i DAB. Model kompatybilny jest z aplikacją MusicCast Controller i można go ustawić na blacie lub zawiesić na ścianie.

MusicCast ISX-80
Promocja

Yamaha MusicCast ISX-80

Yamaha
Głośniki multiroom
1 799 zł
1 111

ISX-80 jest zintegrowanym systemem audio. Urządzenie obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth, AirPlay oraz Wi-Fi i kompatybilny jest z systemem MusicCast. Wyjątkowy charakter modelu podkreśla atrakcyjne, nowoczesne wzornictwo i obsługa serwisów muzycznych, np. Spotify.

MusicCast WX-010
Bestseller

Yamaha MusicCast WX-010

Yamaha
Głośniki Bluetooth
845 zł
698

Yamaha MusicCast WX-010 to kompaktowy głośnik bezprzewodowy kompatybilny z systemem MusicCast. Urządzenie obsługuje łączność bezprzewodową Wi-Fi, AirPlay oraz Bluetooth i może współpracować z innymi urządzeniami z rodziny MusicCast. 

MusicCast WX-030
Bestseller

Yamaha MusicCast WX-030

Yamaha
Głośniki Bluetooth
1 169 zł
898

Yamaha WX-030 to głośnik bezprzewodowy, obsługujący Wi-Fi i Bluetooth. Głośnik kompatybilny jest z systemem MusicCast, dzięki czemu może odtwarzać muzykę z dowolnego urządzenia MusicCast. Kompaktowe rozmiary WX-030 ułatwiają jego instalację. 

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław