Kategoria

Głośniki bluetooth

(111 produktów)

Jaki głośnik bezprzewodowy Bluetooth kupić?

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 111

 1. Bestseller
  Yamaha MusicCast 20

  MusicCast 20

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  As low as 1 199 zł
 2. Supercena
  Zeppelin Wireless

  Zeppelin

  Bowers & Wilkins
  Głośniki multiroom
  As low as 2 999 zł Regular Price 3 899 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2764 zł
 3. Nowość Bestseller
  A48

  A48

  Audio Pro
  Głośniki multiroom
  As low as 5 499 zł
 4. Get Together Mini black

  Get Together Duo (EM-JA019-SB)

  House of Marley
  Głośniki Bluetooth
  Special Price 749 zł Regular Price 899 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 749 zł
 5. P5

  P5

  Audio Pro
  Głośniki bezprzewodowe
  699 zł
  czarny
 6. BEOSOUND EXPLORE

  BEOSOUND EXPLORE

  Bang & Olufsen
  Głośniki Bluetooth
  As low as 949 zł
 7. Nowość
  Mania

  Mania

  Devialet
  Głośniki multiroom
  As low as 3 699 zł
 8. Promocja
  BEOPLAY A9 4.G

  BEOPLAY A9 4.G

  Bang & Olufsen
  Głośniki multiroom
  As low as 12 499 zł Regular Price 14 399 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14199 zł
 9. BEOSOUND A1 2ND GEN

  BEOSOUND A1 2ND GEN

  Bang & Olufsen
  Głośniki Bluetooth
  As low as 1 399 zł
 10. Get Together Mini black

  Get Together Mini black (EM-JA013-SB)

  House of Marley
  Głośniki Bluetooth
  Special Price 449 zł Regular Price 549 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449 zł
  czarny mat
 11. Supercena
  Get Together black

  Get Together black (EM-JA006-SB)

  House of Marley
  Głośniki Bluetooth
  Special Price 549 zł Regular Price 779 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549 zł
 12. Supercena Bestseller
  Audio Pro A36

  A36

  Audio Pro
  Audio Pro
  As low as 3 049 zł Regular Price 3 899 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3049 zł
 13. Audio Pro ADDON C3

  ADDON C3

  Audio Pro
  Głośniki multiroom
  As low as 1 149 zł Regular Price 1 249 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1149 zł
 14. Phantom Reactor 600 black

  Phantom II 95dB

  Devialet
  Głośniki multiroom
  As low as 5 299 zł
 15. ADDON T14

  G10

  Audio Pro
  Głośniki bezprzewodowe
  As low as 888 zł Regular Price 1 099 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 888 zł
 16. Nowość
  Yamaha MusicCast 20

  WS-B1A

  Yamaha
  Głośniki Bluetooth
  As low as 599 zł
 17. ADDON T3

  ADDON T3+

  Audio Pro
  Głośniki Bluetooth
  As low as 797 zł Regular Price 949 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 797 zł
 18. Nowość
  Mania Opéra de Paris

  Mania Opéra de Paris

  Devialet
  Głośniki multiroom
  4 699 zł
  złoty
 19. BEOLIT 20

  BEOLIT 20

  Bang & Olufsen
  Głośniki Bluetooth
  As low as 2 469 zł Regular Price 2 599 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2599 zł

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 111

Głośniki Bluetooth

Bezprzewodowe głośniki Bluetooth stanowią szeroką gamę urządzeń, które dzięki łączności bezprzewodowej mogą odtwarzać dźwięk w dowolnym miejscu, bez stosowania kabli zasilających czy przesyłających sygnał audio. Zastosowana technologia transmisji sygnału jest bardzo popularna. Najczęściej źródłem dźwięku dla głośników Bluetooth jest smartfon. Te urządzenia audio sprawdzają się zarówno w domu (np. do nagłośnienia salonu), jak i w plenerze, umożliwiając użytkownikom słuchanie ulubionych utworów. Modele z wbudowanym mikrofonem pozwalają natomiast na prowadzenie rozmów telefonicznych we współpracy ze smartfonem. Niekiedy istnieje możliwość połączenia dwóch głośników (takich samych modeli) w jeden, bezprzewodowy stereofoniczny system audio, który doskonale sprawdzi się wówczas, kiedy chcemy słuchać muzyki w klasycznej konfiguracji stereofonicznej. Na rynku nie brakuje głośników Bluetooth mających niewielki rozmiar i oferowanych w przystępnej cenie, choć dostępne są także droższe konstrukcje o nieco większych gabarytach, które pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości brzmienia. Trudno więc jedno znacznie stwierdzić, jaki jest najlepszy głośnik Bluetooth. Wiele zależy tutaj od wymagań potencjalnego użytkownika, a także od tego, co będzie źródłem muzyki w takim mobilnym systemie muzycznym.

Rodzaje głośników Bluetooth

Umownie możemy podzielić głośniki Bluetooth pod względem konstrukcji na modele stacjonarne oraz głośniki przenośne. Wybór określonego typu jest zależny od oczekiwań i preferencji użytkownika.

 • Stacjonarne głośniki Bluetooth

 • Przenośne głośniki Bluetooth

Stacjonarny głośnik bezprzewodowy Bluetooth

Stacjonarne głośniki Bluetooth są urządzeniami przeznaczonymi do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Część producentów oferuje głośniki podstawkowe, a nawet podłogowe obsługujące standard Bluetooth z wbudowanym wzmacniaczem, które mogą pełnić funkcję głównego zestawu audio w pomieszczeniu.

Przenośny głośnik Bluetooth

Głośniki przenośne Bluetooth stanowią największy segment rynkowy tego typu urządzeń. Są chętnie wybierane przez użytkowników chcących cieszyć się muzyką także poza domem. Głośniki przenośne Bluetooth mają niewielkie wymiary, zasilane są z wbudowanego akumulatora. Producenci oferują zarówno kieszonkowe głośniki, jak też modele przenośne o nieco większych rozmiarach. Część głośników Bluetooth jest wodoodporna lub przynajmniej wykazująca odporność na zachlapanie.

Głośnik przenośny Bluetooth – zalety

Przenośny głośnik Bluetooth może odtwarzać dźwięk ze wszystkich urządzeń wyposażonych w moduł Bluetooth. Nie występują żadne ograniczenia w stosunku do rodzaju systemu operacyjnego, czy też jego wersji. Dźwięk można przesyłać nie tylko z urządzeń mobilnych, ale także z telewizora, czy laptopa. Głośnik Bluetooth może mieć też wbudowane tunery radiowe obsługujące analogowe radio FM, ale także cyfrowe DAB+. Niektóre dostępne na rynku modele mają czytnik kart, co umożliwia odtwarzanie ulubionej muzyki zgromadzonej na niewielkich kartach pamięci.

Głośnik Bluetooth może być wyposażony w pojemny akumulator. Dzięki niemu użytkownicy mogą cieszyć się ulubioną muzyką wszędzie tam, gdzie tego zapragną. Czas pracy na jednym ładowaniu to najczęściej kilka godzin. Można spotkać jednak modele głośników Bluetooth, które zapewniają kilkanaście godzin nieprzerwanego odtwarzania dźwięku. W razie potrzeby ładowanie akumulatora odbywa się z wykorzystaniem złącza USB (np. micro USB).

Głośnik Bluetooth ma często niewielkie wymiary. Dzięki temu urządzenie zmieści się w torbie, czy plecaku, nie zajmując wiele cennego miejsca. Użytkownik może więc zabrać go na plażę, do parku, czy na biwak.

Producenci oferujący najlepsze głośniki Bluetooth dbają, aby były one odporne na wstrząsy. Użytkownicy nie muszą więc obawiać się, że drgania podczas pieszej wędrówki, czy też jazdy na rowerze uszkodzą głośnik. Co więcej, część modeli jest wodoodporna. Takie głośniki sprawdzą się więc na plaży, czy podczas wycieczki w deszczowe dni.

Głośnik mobilny Bluetooth jest łatwy w obsłudze. Parowanie urządzeń odbywa się szybko i intuicyjnie, co zachęca do używania ich w każdej chwili. Większość modeli głośników, ze względu na atrakcyjną cenę, dostępna jest dla szerokiego grona odbiorców. Będzie to cenna informacja dla wszystkich osób, które marzą do dobrym dźwięku, nie inwestując w to wszystkich posiadanych funduszy.

W sprzedaży dostępne są głośniki mobilne Bluetooth mające ciekawy i nietuzinkowy wygląd. Będą one świetnym rozwiązaniem dla osób, które cenią nie tylko odtwarzanie muzyki w dobrej jakości, lecz zwracają uwagę na wzornictwo urządzeń.

Głośnik bezprzewodowy Bluetooth – najważniejsze cechy

Wybierając głośnik Bluetooth, warto przeanalizować następujące parametry techniczne tych urządzeń:

 • Wersja Bluetooth i obsługa kodeków. Wraz z pojawianiem się nowych wersji standardu Bluetooth, wzrastała liczba funkcji oraz użyteczność tego bezprzewodowego standardu przesyłu danych. Duża część głośników Bluetooth wyposażona jest w moduł w wersji 4.1 lub 4.2. Kilka nowości wprowadził jednak standard Bluetooth 5.0.  Bezprzewodowe połączenie z wykorzystaniem tej wersji obsługuje m.infunkcję oszczędzania energii. Zwiększono ponadto przepustowość oraz poprawiono maksymalny zasięg. Warto zwrócić także uwagę na obsługę kodeków. Podstawowe – SBC i AAC są standardem we wszystkich urządzeniach. Dużym plusem jest obsługa kodeka aptX lub aptX HD. Dzięki zastosowaniu ulepszonego systemu kodowania zapewniają one lepszą jakość dźwięku.

 • Moc wyjściowa. Głośniki bezprzewodowe Bluetooth są konstrukcjami aktywnymi. Wyposażone są we wbudowany wzmacniacz, który dostarcza wzmocniony sygnał do przetworników elektroakustycznych. Podczas wyboru głośnika powinniśmy zwrócić uwagę, jaką moc oferuje dany model. Łatwiej będzie Wam przez to określić, czy głośnik spełni Wasze oczekiwania. Wyższa moc to wyjściowa wpływa na lepsze wysterowanie głośników, poprawiając walory brzmieniowe danego modelu.

 • Pasmo przenoszenia. Ten parametr określa, jaki zakres częstotliwości jest w stanie wygenerować dany głośnik Bluetooth. Ze względu na kompaktowe rozmiary głośników Bluetooth nie należy oczekiwać, że odtworzą one całe pasmo słyszalne przez człowieka i zapewnią bardzo głośny, mocny dźwięk. Warto jednak sprawdzić wartości poszczególnych modeli w danym przedziale cenowym. Głośnik bezprzewodowy o szerokim pasmie przenoszenia może zapewnić wrażenia dźwiękowe na wysokim poziomie.

 • Liczba głośników (przetworników elektroakustycznych). Podczas wyboru głośnika sugerujemy sprawdzić, jakie przetworniki zastosował producent danego modelu. W przypadku przenośnych urządzeń, ze względu na trwałe mocowanie maskownicy, niezbędne będzie znalezienie tych informacji w specyfikacji. Jeśli urządzenie wyposażono w osobny głośnik niskotonowy lub zastosowano w nim membranę bierną, najprawdopodobniej bas będzie dość dobrze słyszalny, mimo niewielkich rozmiarów całej konstrukcji.

 • Czas pracy na baterii. Określa maksymalny czas pracy głośnika na jednym ładowaniu. W dużej mierze decyduje o tym pojemność, jaką ma wbudowany akumulator. Urządzenie wyposażone w wytrzymałą baterię i charakteryzujące się wysoką jakością dźwięku pozwoli w pełni wykorzystać mobilność, jaką cechuje się głośnik z technologią Bluetooth. Użytkownik może bowiem przez kilka godzin nieprzerwanie korzystać z urządzenia bez konieczności podłączania do ładowania. Staje się to przydatne zwłaszcza na dłuższych wycieczkach lub imprezach plenerowych. W takich przypadkach najbardziej przydaje się możliwość słuchania muzyki przez kilka godzin. Należy jednak pamiętać, że czas pracy zależy w dużej mierze od poziomu głośności. Wykorzystując maksymalny poziom natężenia dźwięku, nie osiągnie się wartości deklarowanych przez producenta.

 • Wodoodporność. Jeśli zamierzacie używać głośnika na plaży lub na basenie, warto sprawdzić, czy jest on wodoodporny lub przynajmniej wykazuje odporność na zachlapanie. Pozwoli to uniknąć przypadkowego uszkodzenia głośnika.

 • Dostępne złącza. Oprócz podstawowej funkcjonalności głośników przenośnych, jaką jest możliwość odtwarzania sygnału przesyłanego przez Bluetooth, część modeli wyposażona jest w złącza, umożliwiające przewodowe podłączenie zewnętrznych urządzeń. Najczęściej spotykane jest wejście jack 3,5 mm (Aux). Do wejścia Aux możemy podłączyć przewodowo urządzenie mobilne. Część modeli wyposażona jest w złącze USB. Warto jednak sprawdzić parametry i zastosowanie tego złącza. W części modeli port USB służy wyłącznie do ładowania urządzeń mobilnych.

Dodatkowe funkcje w głośnikach Bluetooth

Wiele głośników Bluetooth, zwłaszcza tych przenośnych, oferuje użytkownikom szereg dodatkowych funkcji, które okazują się przydatne podczas codziennego użytkowania.

 • Funkcja powerbanku. Bateria w smartfonie zwykle wyczerpuje się w najmniej oczekiwanym momencie. Na szczęście głośnik Bluetooth może pełnić rolę powerbanku. Funkcja ta okazuje się szczególnie przydatna poza domem, gdy nie ma innej możliwości naładowania telefonu. W głośnikach przenośnych Bluetooth służy do tego gniazdo USB, do którego, za pomocą odpowiedniego kabla, należy podpiąć urządzenie mobilne.

 • Wbudowany mikrofon i zestaw głośnomówiący. Zintegrowany mikrofon pozwala używać głośnika Bluetooth do prowadzenia rozmów telefonicznych (funkcja zestawu głośnomówiącego). Jest on także niezbędny do realizowania funkcji głosowych (współpraca z asystentem głosowym), jeśli dany model głośnika jest w nie wyposażony. Wbudowany mikrofon to coraz częściej standardowe wyposażenie przenośnego głośnika Bluetooth.

 • AirPlay. Dzięki tej funkcji głośnik jest kompatybilny także z mobilnymi urządzeniami Apple. Wybrane modele głośników pozwalające na transmisję danych Bluetooth, np. niektóre urządzenia firmy Audio Pro, wyposażone są w AirPlay 2. Dzięki temu użytkownik może połączyć głośnik bezprzewodowy z innymi głośnikami, tworząc funkcjonalny, pozbawiony okablowania system multiroom.

 • Sterowanie głosowe. Sterowanie wykorzystuje różnorodnych asystentów głosowych, zależnie od producenta i modelu urządzenia. Może być to np. Asystent Google lub też Apple Siri czy Amazon Alexa. Tego typu funkcja sprawia, że możesz sterować głośnikiem bez użycia rąk, podnosząc tym samym komfort użytkowania. Asystent głosowy sprawdzi się nie tylko wtedy, kiedy będziemy chcieli słuchać muzyki. Głosowo można nawiązywać połączenia telefoniczne lub sprawdzić prognozę pogody wydając odpowiednią komendę za pomocą głosu.

Czy głośniki przenośne Bluetooth zapewnią dobre brzmienie?

Głośniki przenośne Bluetooth, podobnie jak inny sprzęt audio, stanowią grupę urządzeń różniących się ceną, jakością wykonania oraz przeznaczeniem. Wśród nich znajdziecie niewielkie modele przenośne, których głównym celem jest zapewnienie rozrywki na świeżym powietrzu. Producenci takich urządzeń skupiają się na zastosowaniu wytrzymałej wbudowanej baterii oraz zapewnieniu łatwej obsługi. Nie zapominają jednak o walorach brzmieniowych. Nawet wśród budżetowych urządzeń można znaleźć przykłady ciekawych głośników, które mimo niewielkiej obudowy potrafią pozytywnie zaskoczyć jakością dźwięku. Należy być świadomym, że niewielkie przetworniki, emitujące dźwięk z jednego miejsca nie zapewnią ponadprzeciętnej separacji instrumentów, czy nisko schodzącego basu.

Użytkownicy oczekujący brzmienia na poziomie porównywalnym do głośników podstawkowych, czy podłogowych, powinni zainteresować się zaawansowanymi technologicznie modelami, przeznaczonymi dla bardziej wymagających użytkowników. Są to modele stacjonarne, w których odpowiedni rozmiar przetworników oraz objętość obudowy zapewnia walory brzmieniowe na wyższym poziomie. Takie głośniki mogą pozytywnie zaskoczyć nawet wybrednych miłośników dobrego brzmienia. Warto pamiętać, że nie będą to budżetowe konstrukcje. Osiągniecie bardzo dobrej jakości dźwięku w głośnikach Bluetooth wymaga od producenta zastosowania bardzo dobrych komponentów oraz doskonałej znajomości zasad konstrukcji sprzętu audio.

Pewnych zasad akustyki nie da się ominąć, więc chcąc uzyskać dynamiczny i przestrzenny dźwięk, powinniście wybrać głośnik Bluetooth stereo. Właściwe ustawiony przenośny głośnik stereo wysokiej klasy pozwoli na osiągnięcie jakości dźwięku porównywalnej do standardowych głośników podłogowych, czy podstawkowych. Jedyną różnicą będzie brak okablowania.

Głośnik przenośny Bluetooth mający wbudowany mikrofon i wykazujący odporność na zachlapanie pozwoli na odtwarzanie muzyki zachowując wysoką jakość dźwięku także w plenerze

Czym różnią się głośniki bezprzewodowe Wi-Fi i Bluetooth?

Istnieją dwa podstawowe sposoby czy też standardy łączności bezprzewodowej pomiędzy źródłem sygnału i głośnikiem – Wi-Fi oraz Bluetooth.

Podstawowa różnica pomiędzy tymi głośnikami odnosi się do sposobu transmisji sygnału. Pierwsze rozwiązanie wykorzystuje bezprzewodową sieć Wi-Fi. Domowa sieć zapewnia z reguły silny i stabilny sygnał. Zasięg Wi-Fi jest większy niż w przypadku Bluetooth. Zależy to jednak od wielu czynników, min. zastosowanego routera. Należy jednak pamiętać, że przepustowość i stabilność sieci zależą od ilości podłączonych urządzeń oraz aktualnie wykorzystywanych zasobów. Te czynniki wpływają bezpośrednio na jakość strumieniowania dźwięku. Głośniki Wi-Fi najczęściej zasilane są z sieci elektrycznej.

Kompaktowy głośnik Bluetooth może być umieszczony w każdym miejscu, ponieważ łączność urządzenia odbywa się bez wykorzystania sieci Wi-Fi. Warto jednak pamiętać o ograniczonej odległości pomiędzy źródłem i odbiornikiem. Nie powinna ona przekraczać 10 – 15 metrów (w przestrzeni otwartej). Głośnik Bluetooth ma wbudowany akumulator, który pełni rolę źródła zasilania. Modele stacjonarne, podobnie jak większość głośników Wi-Fi, zasilane są prądem elektrycznym.

zapewniający szerokie pasmo przenoszenia głośnik Loewe klang mr1, wbudowany mikrofon

Kiedy warto wybrać wodoodporny głośnik Bluetooth?

Jeśli chcecie używać swój głośnik Bluetooth w plenerze, warto pomyśleć o modelu wodoodpornym, a przynajmniej wykazującym odporność na zachlapanie. Sprawdzą się one nie tylko na basenie. Zmienne warunki pogodowe podczas wycieczek, czy też niespodziewane zalanie sprawiają, że głośniki mają bezpośredni kontakt z wodą. Wodoodporna obudowa skutecznie ochroni Wasz głośnik także podczas rozmów telefonicznych przez wbudowany mikrofon.

Najważniejszą informacją potwierdzającą odporność na działanie wody i innych czynników zewnętrznych jest certyfikat IP (od ang. Ingress Protection). Certyfikaty poniżej IPX5 nie chronią głośnika podczas zanurzenia. Takie modele sprawdzą się jedynie podczas deszczu (odporność na zachlapanie). Niegroźne będzie także przypadkowe zachlapanie. Dopiero głośnik Bluetooth z certyfikatem IPX7 może zostać zanurzony w wodzie na głębokość 1 metra. Czas nie powinien być jednak dłuższy niż 30 minut.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem głośnika Bluetooth zachęcamy Cię do odwiedzenia jednego z salonów sieci Top Hi-Fi & Video Design. Prezentujemy tam interesujące modele oraz odpowiemy na wszelkie Twoje pytania. Będzie to też dobry moment, aby przetestować brzmienie interesujących Cię urządzeń, co z pewnością pomoże w wyborze głośnika bezprzewodowego na podstawie testów odsłuchowych, zamiast polegania na pozycji sprzetu w rankingu głośników Bluetooth.Głośnik Bluetooth We. HEAR 2 to kompaktowa konstrukcja mająca wbudowany mikrofon, jeden z najlepszych modeli w naszym rankingu głośników Bluetooth.

Zachęcamy także do przeczytania naszych poradników na temat głośników, w których jedną z głównych funkcji jest łączność bezprzewodowa Bluetooth, które znajdziesz na naszej stronie internetowej tophifi.pl w zakładce Strefa Wiedzy:

Nasza

Strefa wiedzy

Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Czytaj
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Co to jest impedancja?

Czytaj
Co to jest impedancja?
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jakie stereo wybrać?
Jakie stereo wybrać?
Przeglądaj strefę wiedzy
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest system multiroom?
Co to jest system multiroom?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Co to jest impedancja?
Co to jest impedancja?
Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: