Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego

Adres

Łódź 90-316

płk. Jana Kilińskiego 138 lok. 247

Godziny otwarcia

pn: 13.00–19.00

wt-pt: 10.00–18.00

sob: 10.00–14.00

sob, 27 kwietnia: zamknięte

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Przed salonem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 3-20 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Łódź

O naszym salonie

Salon Top Hi-Fi & Video Design w Łodzi funkcjonuje od 2004 r. i przez ponad 11 lat zlokalizowany był przy ul. Kościuszki. Od samego początku umożliwiliśmy wielu klientom rozwijanie swojej audiofilskiej pasji. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i aby jeszcze bardziej uprzyjemnić wybór swojego wymarzonego sprzętu audio-wideo, w 2015 r. przenieśliśmy nasz sklep na ul. P.O.W. 36/38, tuż obok zachodniego wejścia na dworzec kolejowy Łódź Fabryczna. Od 29 stycznia 2024 r. łódzki salon Top Hi-Fi & Video Design ponownie zmienił lokalizację i obecnie mieści się przy ul. płk. Jana Kilińskiego 138 lok. 1B., nieopodal Galerii Łódzkiej.


 

Nasza lokalizacja ułatwia dojazd z praktycznie dowolnego miejsca Łodzi, a nawet spoza niej. W pobliżu znajdują się przystanki komunikacji miejskiej – tramwajowe i autobusowe. Są także ogólnodostępne miejsca parkingowe, gdzie można pozostawić samochód na czas wizyty w naszym salonie.

Sam salon to przestronne i nowocześnie wykończone wnętrze, w którym każdy miłośnik wysokiej jakości muzyki znajdzie produkt spełniający jego oczekiwania. Szeroka gama urządzeń z różnych grup cenowych i fachowa obsługa, to tylko część naszych atutów. Bardzo ważną zaletą jest profesjonalnie przygotowana sala odsłuchowa, pozwalająca na przetestowanie sprzętu przed zakupem. Dzięki niej jesteśmy w stanie zaprezentować możliwości dostępnych w ofercie kolumn głośnikowych czy soundbarów, a nawet odtworzyć wrażenia gwarantowane przez systemy kina domowego.


 

Wszyscy odwiedzający nas klienci spotkają się tutaj z prawdziwymi pasjonatami muzyki. Nasi eksperci to zagorzali fani wysokiej jakości dźwięku, którzy z łatwością potrafią doradzić klientom, jaki sprzęt najlepiej spełni ich oczekiwania. Będąc doświadczonymi doradcami, często posiadają nieco odmienne opinie na temat danego urządzenia i jego walorów dźwiękowych, ale dzięki temu potrafią konstruktywnie i rzeczowo je opisać oraz wskazać jego zalety i wady.

ClearAudio
Audioquest
Yamaha
Bowers & Wilkins
ProAc
Mission
Koss
Vogel`s
RealCable
Atacama
NAD
Copland
Rotel
Tivoli Audio
ELAC
Peachtree Audio
TEAC
Thorens
PSB Speakers
Devialet
Bluesound
Audio-Technica
Pure Acoustics
Pass Laboratories
Vifa
Lehmannaudio
Okki Nokki
Sonoro
Audeze
Indiana Line
Tacet
House of Marley
Pathos
Hegel
IsoAcoustics
IsoTek
KEF
Audio Pro
Luxman
Linn
EPSON
Panasonic
Loewe
Technics
Bang & Olufsen
Lemus
Marmitek
Rose

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: