Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

Przetwornik C/A DragonFly Cobalt

Wielokrotnie nagradzana seria DragonFly została wzbogacona o całkowicie nowy model – DragonFly Cobalt. Ten przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy USB typu plug-and-play zawiera wbudowany przedwzmacniacz oraz wzmacniacz słuchawkowy. Konstrukcja pozwala uzyskać niezwykle czyste, dokładne, naturalnie piękne brzmienie w słuchawkach, głośnikach aktywnych czy kompletnych systemach audio.

DragonFly Cobalt

Cobalt – podobnie jak doceniony przez krytyków DragonFly Red – gwarantuje napięcie wyjściowe 2,1 V, które pozwala na wysterowanie praktycznie dowolnych słuchawek. Model ten wykorzystuje cyfrową regulację głośności bit-perfect w celu uzyskania znakomitych proporcji sygnału do szumu, jednocześnie umożliwiając bezproblemową kompatybilność z urządzeniami Apple oraz Android.

DragonFly Cobalt

Znakomita wydajność okazała się możliwa dzięki wprowadzeniu wielu usprawnień w porównaniu z modelem DragonFly Red. Całkowicie nowy, jeszcze bardziej zaawansowany od poprzednika układ DAC ESS ES9038Q2M z filtrem minimum-phase slow roll-off pozwala dostarczyć naturalniejszy dźwięk. Projektanci wyposażyli Cobalt także w nadzwyczajny mikroprocesor PIC32MX274, który wyróżnia się nie tylko mniejszym zapotrzebowaniem na prąd, ale przede wszystkim zwiększa o 33 proc. szybkość przetwarzania. Dopełnieniem zmian jest ulepszony filtr zasilania, pozwalający na redukcję zniekształceń pochodzących z Wi-Fi, Bluetooth i sieci komórkowych.

DragonFly Cobalt

Kompaktowe wymiary obudowy (12 mm wys. x 19 mm szer. x 57 mm dł.) i kształt przypominający pamięć podręczną umożliwiają na płynne podłączenie DragonFly Cobalt do laptopa, tabletu lub smartfona, co można uczynić bezpośrednio lub za pomocą odpowiedniego kabla USB, takiego jak np. AudioQuest USB-C DragonTail – wysokiej klasy przewód bezpłatnie dołączony do zestawu.

DragonFly Cobalt

 

Częstotliwość próbkowania96
Współczynnik bitowy16 – 24
Wymiary (S x W x G) mm57,5 x 18,6 x 11,9

Polecane Produkty

Akcesoria

Inne

Marka: Audioquest

DragonFly Cobalt

Special Price 899 zł Regular Price 1 699 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 799 zł
  • Częstotliwość próbkowania: 96
  • Współczynnik bitowy: 16 – 24
  • Wymiary (S x W x G) mm: 57,5 x 18,6 x 11,9

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 45 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: