Kategoria

Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)

(38 produktów)

Słuchawki z ANC to innowacyjne konstrukcje, które potrafią w ponad 90 proc. ograniczyć ryzyko przedostawania się odgłosów otoczenia do uszu. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się ulubionymi nagraniami nawet podczas odsłuchu muzyki w narażonym na hałas otoczeniu. Stąd też tego typu słuchawki świetnie sprawdzą się zwłaszcza wśród osób mobilnych, korzystających często ze środków komunikacji miejskiej, lub np. w biurze, kiedy chcemy odciąć się od otaczającego nas hałasu. Nie jest zaskoczeniem więc, że słuchawki z ANC należą do jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku audio, a ich popularność nieustannie rośnie.

jak wybrać słuchawki z ANC


Słuchawki z ANC – rodzaje

Słuchawki z aktywną redukcją szumu ze względu na konstrukcję można podzielić na:

 • Słuchawki nauszne z aktywną redukcją szumu
 • Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumu
 • Słuchawki True Wireless z aktywną redukcją szumu

Wśród słuchawek z aktywną redukcją szumu, w tym słuchawek bezprzewodowych z ANC, w salonach Top Hi-Fi & Video Design znajdą Państwo fantastyczne słuchawki z najnowocześniejszymi układami redukcji szumu. Modele firm Audio-Technica, Devialet, House of Marley, Bowers & Wilkins, Bang & Olufsen, Yamaha, dostępne w ofercie produktowej tophifi.pl, to produkty, które będą w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i miłośników muzyki – tak aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie, które zadowoli go na długo.

Słuchawki nauszne z ANC

Jest to segment, w którego skład wchodzą konstrukcje zarówno otwarte, jak i zamknięte. Słuchawki nauszne z ANC są w stanie zachwycić swoją funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Zaprojektowane przez najlepszych specjalistów, wykonane z najwyższej jakości materiałów, niewiele ważące i wyposażone w mikrofon oferują cechy tak oczekiwane przez użytkowników smartfonów. Wszystko to sprawia, że są to dobre słuchawki do telefonu, choć nie tylko. Będzie to także doskonały wybór dla melomanów, którzy cenią sobie uniwersalność i chcą cieszyć się najlepszym dźwiękiem oraz brakiem otaczającego hałasu w dowolnym miejscu, np. w biurze. Warto dodać, że większe przetworniki zapewniają lepszy dźwięk, a większe muszle pozwalają na zmieszczenie większych baterii, mikrofonów i przede wszystkim systemów redukcji szumów.

Słuchawki douszne z ANC

Na słuchawki douszne składają się wszystkie słuchawki, które wkładamy bezpośrednio do ucha. W tej grupie możemy wyróżnić m.in. klasyczne słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów oraz słuchawki dokanałowe z ANC. Główną różnicą między nimi jest miejsce, gdzie docelowo ma znaleźć się słuchawka. Tradycyjne słuchawki douszne umieszczamy przy wlocie do kanału słuchowego, a tam opierają się one w pełni na małżowinie usznej. Natomiast słuchawki dokanałowe wkłada się do kanału słuchowego, gdzie utrzymują się dzięki odpowiednio ukształtowanym gumkom. Tego typu słuchawki cechują się lekką wagą, kompaktowymi rozmiarami i w naturalny sposób kojarzymy je z telefonami. W połączeniu z układem aktywnej redukcji hałasu będzie to znakomity wybór dla osób mobilnych, jednocześnie szukających niewielkich gabarytowo rozwiązań. Zachęcamy także do przeczytania naszego poradnika, w którym dowiesz się Jak wybrać słuchawki douszne.

Słuchawki True Wireless z ANC

W przypadku słuchawek True Wireless z aktywną redukcją szumu mamy do czynienia z prawdziwymi perełkami technologicznymi. Są to konstrukcje całkowicie pozbawione okablowania, bowiem lewa i prawa słuchawka nie są połączone ze sobą żadnym przewodem. W tych kompaktowych urządzeniach producentom udało się zmieścić nie tylko przetworniki, akumulator, panel sterowania, podzespoły odpowiadające za łączność bezprzewodową, ale także układ aktywnej redukcji hałasu. Tym samym użytkownik może liczyć na odcięcie się od zbędnego szumu w dowolnym miejscu i całkowite uwolnienie się od przewodów, co przekłada się na najwyższy komfort użytkowania. Jedyny przewód, który znajduje się w zestawie ze słuchawkami True Wireless z ANC to kabel USB stosowany do ładowania baterii dołączonego do zestawu etui. To z kolei wykorzystywane jest jako mobilna ładowarka, pełniąc rolę swego rodzaju powerbanku słuchawkowego. Więcej na temat słuchawek True Wireless można dowiedzieć się z naszego poradnika:

Zalety słuchawek z aktywną redukcją hałasu

Kluczową zaletą słuchawek z aktywną redukcją hałasu, wyróżniającą je na tle innych słuchawek, jest możliwość wyciszenia dźwięków dochodzących z zewnątrz. ANC pozwala odciąć się od zbędnego hałasu, zanurzyć się w ulubionej muzyce lub wychwycić każdy szczegół odtwarzanego podcastu. Atuty te dają o sobie w pełni znać zwłaszcza w sytuacji, kiedy często podróżujemy, np. autobusem, pociągiem lub metrem, czy też w biurze znajdujemy się w sytuacji, która wymaga pełnego skupienia. W najnowszych modelach słuchawek układ aktywnej redukcji hałasu jest rozwiązaniem „inteligentnym”, umożliwiającym odpowiednie dopasowanie do otoczenia, w którym się obecnie znajdujemy. Całością można wygodnie zarządzać i sterować z poziomu aplikacji na smartfony.

Słuchawki z ANC – najważniejsze cechy

Decydując się na słuchawki z aktywną redukcją szumu warto pamiętać o kilku istotnych aspektach tego typu modeli. Przekładają się one przede wszystkim na sposób obsługi i komfort użytkowania. Dlatego też warto zwrócić uwagę na:

 • Układ redukcji szumów – producenci słuchawek z aktywną redukcją szumu sięgają po autorskie algorytmy i układy ANC, które mają za zadanie analizowanie i usuwanie szumu tła, czego końcowym efektem jest czysty i nienaruszony sygnał muzyczny. Oznacza to też, że poszczególne układy ANC działają z różną skutecznością i w różny sposób wpływają na ostateczne brzmienie sygnału audio docierającego do ucha użytkownika. W związku z tym przed wyborem słuchawek najlepiej przetestować, jak w praktyce radzi sobie system aktywnej redukcji szumu w danej konstrukcji.
 • Łączność – popularność łączności bezprzewodowej wpłynęła na znaczące rozpowszechnienie się słuchawek Bluetooth, co ma odzwierciedlenie również wśród słuchawek bezprzewodowych z aktywną redukcją szumu. Najnowsze słuchawki bezprzewodowe z ANC mogą brzmieć na naprawdę wysokim poziomie, zwłaszcza w przypadku modeli nausznych, przewyższającym niekiedy niektóre przewodowe rozwiązania. Ponadto większość słuchawek bezprzewodowych z aktywną redukcją hałasu wykorzystuje specjalne aplikacje, dzięki którym można w wygodny sposób zarządzać odtwarzaną muzyką.
 • „Inteligentne” rozwiązania – wiele najnowszych słuchawek z ANC może pochwalić się „inteligentnymi” rozwiązaniami. Należy do nich przede wszystkim możliwość wyboru odpowiedniego poziomu redukcji hałasu do otoczenia, w którym aktualnie się znajdujemy, np. w biurze, na zewnątrz czy w komunikacji miejskiej. Funkcję tę można spotkać np. w słuchawkach bezprzewodowych nausznych Bowers & Wilkins PX7 czy Sony WH-1000XM4. Z kolei w modelu Yamaha YH-E700A można znaleźć tryb Ambient Sound, który przechwytuje ważne sygnały z otoczenia – np. syreny pojazdów służb ratunkowych czy komunikaty na lotniskach, dworcach lub w komunikacji miejskiej – i odtwarza je w tle. Dzięki temu użytkownik może zachować pełną świadomość tego, co dzieje się wokół niego.

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 38

 • z 2
 1. Supercena Nowość
  Px7 S2

  Px7 S2

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  As low as 1 599 zł Regular Price 1 999 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1599 zł
 2. Nowość
  Pi5 S2

  Pi5 S2

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki True Wireless
  As low as 1 399 zł
 3. Supercena
  ATH-CKS50TW

  ATH-CKS50TW

  Audio-Technica
  Słuchawki True Wireless
  Special Price 639 zł Regular Price 829 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 639 zł
  czarny
 4. Mu3

  Mu3

  KEF
  Słuchawki True Wireless
  As low as 999 zł Regular Price 1 049 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1049 zł
 5. Bestseller
  Mu7

  Mu7

  KEF
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  As low as 1 999 zł
 6. Supercena
  ATH-ANC100BT

  ATH-ANC100BT

  Audio-Technica
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Special Price 139 zł Regular Price 349 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 129 zł
  czarny
 7. Nowość
  Pi7 S2

  Pi7 S2

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki True Wireless
  As low as 1 899 zł
 8. Nowość
  Px8

  Px8

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  As low as 3 349 zł
 9. BEOPLAY HX

  BEOPLAY HX

  Bang & Olufsen
  Słuchawki Bluetooth
  As low as 1 999 zł Regular Price 2 399 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2177 zł
 10. Gemini

  Gemini

  Devialet
  Słuchawki True Wireless
  849 zł
  czarny
 11. Supercena
  House of Marley Exodus ANC

  Exodus ANC (EM-DH021-BK)

  House of Marley
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Special Price 779 zł Regular Price 1 049 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 779 zł
  czarny
 12. BEOPLAY PORTAL PC, PS

  BEOPLAY PORTAL PC, PS

  Bang & Olufsen
  Słuchawki gamingowe
  As low as 1 399 zł Regular Price 2 399 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2399 zł
 13. Nowość
  BEOPLAY EX

  BEOPLAY EX

  Bang & Olufsen
  Słuchawki True Wireless
  As low as 1 899 zł
 14. BEOPLAY H95

  BEOPLAY H95

  Bang & Olufsen
  Słuchawki Bluetooth
  As low as 3 999 zł Regular Price 4 299 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3399 zł
 15. YH-L700A

  YH-L700A

  Yamaha
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Special Price 2 199 zł Regular Price 2 599 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1934 zł
 16. Supercena
  BEOPLAY EQ (nordic ice)

  BEOPLAY EQ (nordic ice)

  Bang & Olufsen
  Słuchawki True Wireless
  Special Price 1 299 zł Regular Price 1 899 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1299 zł
  nordic ice
 17. Supercena
  YH-E700A

  YH-E700A

  Yamaha
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  As low as 1 499 zł Regular Price 1 999 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1043 zł
 18. Supercena
  BT740iQZ

  BT740iQZ

  Koss
  Słuchawki Bluetooth
  Special Price 449 zł Regular Price 649 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 449 zł
  czarny
 19. Positive Vibration XL ANC Black (EM-JH151-SB)

  Positive Vibration XL ANC Black (EM-JH151-SB)

  House of Marley
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Special Price 699 zł Regular Price 829 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 549 zł
  czarny
 20. BEOPLAY EQ

  BEOPLAY EQ

  Bang & Olufsen
  Słuchawki True Wireless
  1 899 zł
 21. Supercena
  Viso HP 70

  Viso HP 70

  NAD
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Special Price 1 541 zł Regular Price 1 939 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1541 zł
 22. Nowość
  Px8 007 Edition

  Px8 007 Edition

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  3 999 zł
  midnight blue
 23. Nowość
  Px8 McLaren Edition

  Px8 McLaren Edition

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  3 799 zł
  szary
 24. TW-E7B

  TW-E7B

  Yamaha
  Słuchawki True Wireless
  As low as 1 299 zł Regular Price 1 399 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1299 zł

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 38

 • z 2

Co to jest ANC?

ANC to skrót z angielskiego, który oznacza Active Noise Cancelling. Słuchawki z tym dopiskiem wyposażone zostały w układ aktywnej redukcji hałasu, który ma za zadanie zredukować niepożądane szumy z otoczenia. Przekłada się on na znacznie lepszą izolację akustyczną od dźwięków z otoczenia, dzięki czemu słuchawki z ANC znakomicie radzą sobie z hałasem w specyficznych warunkach, np. w autobusie, samolocie, metrze czy biurze, w którym kolega decyduje się na słuchawkach otwartych puścić thrash metal.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne z ANC Bang & Olufsen BEOPLAY HX

Jak działają słuchawki z ANC?

System aktywnej redukcji hałasu wykorzystuje kilka mikrofonów zintegrowanych ze słuchawkami, które odpowiadają za rejestrację sygnału audio (szumu) docierającego z zewnątrz do ucha użytkownika. Zarejestrowany dźwięk jest filtrowany z wykorzystaniem sygnału kompensującego o podobnym przebiegu (lecz odwróconego w fazie), wygenerowanego na podstawie przebiegu sygnału szumowego. Innymi słowy, jeśli szum na zewnątrz jest cyfrą 2, to słuchawki z aktywną redukcją hałasu emitują sygnał minus 2, co w efekcie daje zero, czyli ciszę.

Jakie słuchawki z ANC do komunikacji miejskiej kupić?

Wiele godzin spędzanych w komunikacji miejskiej czy podczas częstych podróży oznacza, że wobec słuchawek będziemy mieli określone wymagania. Dobrze by było, aby te były kompaktowe, wygodne i dodatkowo potrafiły wytłumić dźwięki pochodzące z zewnątrz. W tę definicję świetnie wpisują się słuchawki douszne z ANC True Wireless, które cechują się lekką wagą, dyskretnymi rozmiarami i co najważniejsze całkowitym brakiem jakichkolwiek przewodów.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne z ANC Sony WH-1000XM4

Przykładem takiego modelu mogą być najnowsze słuchawki Gemini od francuskiej marki Devialet. Słuchawki z ANC True Wireless Gemini wyróżniają się nowoczesnym designem – nawiązującym do charakterystycznych głośników Phantom – jakością użytych materiałów, wysoką w swojej klasie jakością dźwięku oraz znakomitym układem redukcji hałasu. Opracowany przy Devialeta układ ANC pozwala odizolować się od otoczenia, w czym pomaga jeden z trzech poziomów układu redukcji szumów: niski, wysoki lub płaski. Świetnym wyborem będą również słuchawki z ANC True Wireless Bowers & Wilkins PI7. Model ten oferuje wysoką w swojej klasie jakość dźwięku i przede wszystkim wyposażony jest w zaawansowany układ aktywnej redukcji szumów oraz wysokiej klasy mikrofony zapewniające czyste brzmienie rozmów telefonicznych.

Jakie słuchawki z ANC do pracy?

Zastanawiasz się, jakie słuchawki z ANC do pracy nabyć? Dobrym pomysłem są słuchawki bezprzewodowe nauszne z ANC, które spełnią swoje zadania w biurze, jak i w ewentualnej drodze do niego. Z takowych ucieszy się każdy, kto ceni sobie wszechstronność i chce cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem oraz wygodą użytkowania zarówno przed komputerem – np. w biurze – jak i w komunikacji miejskiej czy podczas wszelkiego rodzaju podróży.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne z ANC Bang & Olufsen BEOPLAY PORTAL

Ze swojej strony polecamy chociażby najnowsze słuchawki bezprzewodowe nauszne z ANC Yamaha YH-EA700A. Ta zaawansowana konstrukcja łączy zaawansowane rozwiązania techniczne, emocjonujący dźwięk z głębokim basem oraz 35-godzinny czas pracy baterii. Inną propozycją mogą być słuchawki nauszne bezprzewodowe z ANC Bowers & Wilkins PX7. Model ten może pochwalić się przetwornikami, które zostały stworzone i dostrojone przez tych samych inżynierów, którzy zaprojektowali kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins z serii 800 Diamond, wykorzystywane w Abbey Road Studio. Ponadto adaptacyjny układ aktywnej redukcji szumu automatycznie reaguje na otoczenie, dzięki czemu zewnętrzny świat nie zakłóca twojej muzyki i możesz w pełni skupić się na wykonywanych obowiązkach.

Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat słuchawek? Sprawdź nasze poradniki:

Nasza

Strefa wiedzy

Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Czytaj
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

Jak wybrać słuchawki?

Czytaj
Jak wybrać słuchawki?

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Co to jest impedancja?

Czytaj
Co to jest impedancja?
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jakie stereo wybrać?
Jakie stereo wybrać?
Jak wybrać słuchawki?
Jak wybrać słuchawki?
Przeglądaj strefę wiedzy
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest system multiroom?
Co to jest system multiroom?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Co to jest impedancja?
Co to jest impedancja?
Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: