Kategoria

Słuchawki z redukcją hałasu (ANC) (31 produktów)

Słuchawki z ANC to innowacyjne konstrukcje, które potrafią w ponad 90 proc. ograniczyć ryzyko przedostawania się odgłosów otoczenia do uszu. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się ulubionymi nagraniami nawet podczas odsłuchu muzyki w narażonym na hałas otoczeniu. Stąd też tego typu słuchawki świetnie sprawdzą się zwłaszcza wśród osób mobilnych, korzystających często ze środków komunikacji miejskiej, lub np. w biurze, kiedy chcemy odciąć się od otaczającego nas hałasu. Nie jest zaskoczeniem więc, że słuchawki z ANC należą do jednej z najszybciej rozwijających się gałęzi rynku audio, a ich popularność nieustannie rośnie.

jak wybrać słuchawki z ANC


Słuchawki z ANC – rodzaje

Słuchawki z aktywną redukcją szumu ze względu na konstrukcję można podzielić na:

 • Słuchawki nauszne z aktywną redukcją szumu
 • Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumu
 • Słuchawki True Wireless z aktywną redukcją szumu

Wśród słuchawek z aktywną redukcją szumu, w tym słuchawek bezprzewodowych z ANC, w salonach Top Hi-Fi & Video Design znajdą Państwo fantastyczne słuchawki z najnowocześniejszymi układami redukcji szumu. Modele firm Audio-Technica, Devialet, House of Marley, Bowers & Wilkins, Bang & Olufsen, Yamaha, dostępne w ofercie produktowej tophifi.pl, to produkty, które będą w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i miłośników muzyki – tak aby każdy mógł znaleźć najlepsze rozwiązanie dla siebie, które zadowoli go na długo.

Słuchawki nauszne z ANC

Jest to segment, w którego skład wchodzą konstrukcje zarówno otwarte, jak i zamknięte. Słuchawki nauszne z ANC są w stanie zachwycić swoją funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Zaprojektowane przez najlepszych specjalistów, wykonane z najwyższej jakości materiałów, niewiele ważące i wyposażone w mikrofon oferują cechy tak oczekiwane przez użytkowników smartfonów. Wszystko to sprawia, że są to dobre słuchawki do telefonu, choć nie tylko. Będzie to także doskonały wybór dla melomanów, którzy cenią sobie uniwersalność i chcą cieszyć się najlepszym dźwiękiem oraz brakiem otaczającego hałasu w dowolnym miejscu, np. w biurze. Warto dodać, że większe przetworniki zapewniają lepszy dźwięk, a większe muszle pozwalają na zmieszczenie większych baterii, mikrofonów i przede wszystkim systemów redukcji szumów.

Słuchawki douszne z ANC

Na słuchawki douszne składają się wszystkie słuchawki, które wkładamy bezpośrednio do ucha. W tej grupie możemy wyróżnić m.in. klasyczne słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów oraz słuchawki dokanałowe z ANC. Główną różnicą między nimi jest miejsce, gdzie docelowo ma znaleźć się słuchawka. Tradycyjne słuchawki douszne umieszczamy przy wlocie do kanału słuchowego, a tam opierają się one w pełni na małżowinie usznej. Natomiast słuchawki dokanałowe wkłada się do kanału słuchowego, gdzie utrzymują się dzięki odpowiednio ukształtowanym gumkom. Tego typu słuchawki cechują się lekką wagą, kompaktowymi rozmiarami i w naturalny sposób kojarzymy je z telefonami. W połączeniu z układem aktywnej redukcji hałasu będzie to znakomity wybór dla osób mobilnych, jednocześnie szukających niewielkich gabarytowo rozwiązań. Zachęcamy także do przeczytania naszego poradnika, w którym dowiesz się Jak wybrać słuchawki douszne.

Słuchawki True Wireless z ANC

W przypadku słuchawek True Wireless z aktywną redukcją szumu mamy do czynienia z prawdziwymi perełkami technologicznymi. Są to konstrukcje całkowicie pozbawione okablowania, bowiem lewa i prawa słuchawka nie są połączone ze sobą żadnym przewodem. W tych kompaktowych urządzeniach producentom udało się zmieścić nie tylko przetworniki, akumulator, panel sterowania, podzespoły odpowiadające za łączność bezprzewodową, ale także układ aktywnej redukcji hałasu. Tym samym użytkownik może liczyć na odcięcie się od zbędnego szumu w dowolnym miejscu i całkowite uwolnienie się od przewodów, co przekłada się na najwyższy komfort użytkowania. Jedyny przewód, który znajduje się w zestawie ze słuchawkami True Wireless z ANC to kabel USB stosowany do ładowania baterii dołączonego do zestawu etui. To z kolei wykorzystywane jest jako mobilna ładowarka, pełniąc rolę swego rodzaju powerbanku słuchawkowego. Więcej na temat słuchawek True Wireless można dowiedzieć się z naszego poradnika:

Zalety słuchawek z aktywną redukcją hałasu

Kluczową zaletą słuchawek z aktywną redukcją hałasu, wyróżniającą je na tle innych słuchawek, jest możliwość wyciszenia dźwięków dochodzących z zewnątrz. ANC pozwala odciąć się od zbędnego hałasu, zanurzyć się w ulubionej muzyce lub wychwycić każdy szczegół odtwarzanego podcastu. Atuty te dają o sobie w pełni znać zwłaszcza w sytuacji, kiedy często podróżujemy, np. autobusem, pociągiem lub metrem, czy też w biurze znajdujemy się w sytuacji, która wymaga pełnego skupienia. W najnowszych modelach słuchawek układ aktywnej redukcji hałasu jest rozwiązaniem „inteligentnym”, umożliwiającym odpowiednie dopasowanie do otoczenia, w którym się obecnie znajdujemy. Całością można wygodnie zarządzać i sterować z poziomu aplikacji na smartfony.

Słuchawki z ANC – najważniejsze cechy

Decydując się na słuchawki z aktywną redukcją szumu warto pamiętać o kilku istotnych aspektach tego typu modeli. Przekładają się one przede wszystkim na sposób obsługi i komfort użytkowania. Dlatego też warto zwrócić uwagę na:

 • Układ redukcji szumów – producenci słuchawek z aktywną redukcją szumu sięgają po autorskie algorytmy i układy ANC, które mają za zadanie analizowanie i usuwanie szumu tła, czego końcowym efektem jest czysty i nienaruszony sygnał muzyczny. Oznacza to też, że poszczególne układy ANC działają z różną skutecznością i w różny sposób wpływają na ostateczne brzmienie sygnału audio docierającego do ucha użytkownika. W związku z tym przed wyborem słuchawek najlepiej przetestować, jak w praktyce radzi sobie system aktywnej redukcji szumu w danej konstrukcji.
 • Łączność – popularność łączności bezprzewodowej wpłynęła na znaczące rozpowszechnienie się słuchawek Bluetooth, co ma odzwierciedlenie również wśród słuchawek bezprzewodowych z aktywną redukcją szumu. Najnowsze słuchawki bezprzewodowe z ANC mogą brzmieć na naprawdę wysokim poziomie, zwłaszcza w przypadku modeli nausznych, przewyższającym niekiedy niektóre przewodowe rozwiązania. Ponadto większość słuchawek bezprzewodowych z aktywną redukcją hałasu wykorzystuje specjalne aplikacje, dzięki którym można w wygodny sposób zarządzać odtwarzaną muzyką.
 • „Inteligentne” rozwiązania – wiele najnowszych słuchawek z ANC może pochwalić się „inteligentnymi” rozwiązaniami. Należy do nich przede wszystkim możliwość wyboru odpowiedniego poziomu redukcji hałasu do otoczenia, w którym aktualnie się znajdujemy, np. w biurze, na zewnątrz czy w komunikacji miejskiej. Funkcję tę można spotkać np. w słuchawkach bezprzewodowych nausznych Bowers & Wilkins PX7 czy Sony WH-1000XM4. Z kolei w modelu Yamaha YH-E700A można znaleźć tryb Ambient Sound, który przechwytuje ważne sygnały z otoczenia – np. syreny pojazdów służb ratunkowych czy komunikaty na lotniskach, dworcach lub w komunikacji miejskiej – i odtwarza je w tle. Dzięki temu użytkownik może zachować pełną świadomość tego, co dzieje się wokół niego.

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 31

 • z 2
 1. Bestseller
  Bowers & Wilkins PX7

  PX7 Carbon Edition

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 1 499 zł Normalna cena 1 799 zł
 2. Promocja Bestseller
  ATH-ANC900BT

  ATH-ANC900BT

  Audio-Technica
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 699 zł Normalna cena 999 zł
  czarny
 3. Supercena Bestseller
  ATH-ANC500BT

  ATH-ANC500BT

  Audio-Technica
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 299 zł Normalna cena 399 zł
  czarny
 4. ATH-ANC700BT

  ATH-ANC700BT czarny

  Audio-Technica
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 499 zł Normalna cena 599 zł
  czarny mat
 5. Supercena
  House of Marley Exodus ANC

  Exodus ANC (EM-DH021-BK)

  House of Marley
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 699 zł Normalna cena 1 049 zł
  czarny
 6. Promocja
  ATH-ANC100BT

  ATH-ANC100BT

  Audio-Technica
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 229 zł Normalna cena 349 zł
  czarny
 7. Bestseller
  Bowers & Wilkins PX7

  PX7 space grey

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 1 499 zł Normalna cena 1 799 zł
  szary
 8. Promocja Nowość
  YH-E700A

  YH-E700A

  Yamaha
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Już od 1 059 zł Normalna cena 1 899 zł
 9. ATH-ANC700BT

  ATH-ANC700BT szary

  Audio-Technica
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 499 zł Normalna cena 599 zł
  szary
 10. Gemini

  Gemini

  Devialet
  Słuchawki True Wireless
  1 399 zł
  czarny
 11. Nowość
  YH-L700A

  YH-L700A

  Yamaha
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  2 599 zł
 12. Supercena
  House of Marley Redemption ANC

  Redemption ANC (EM-DE021-SB)

  House of Marley
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 669 zł Normalna cena 899 zł
  czarny
 13. Supercena Bestseller
  M4U 8

  M4U 8

  PSB Speakers
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 1 333 zł Normalna cena 1 699 zł
  czarny
 14. Viso HP 70

  Viso HP 70

  NAD
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 1 399 zł Normalna cena 1 699 zł
 15. Nowość
  BEOPLAY EQ

  BEOPLAY EQ

  Bang & Olufsen
  Słuchawki True Wireless
  Już od 1 899 zł
 16. BEOPLAY H95

  BEOPLAY H95

  Bang & Olufsen
  Słuchawki Bluetooth
  Już od 3 799 zł
 17. Bowers & Wilkins PX7

  PX7 silver

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 1 499 zł Normalna cena 1 799 zł
  srebrny
 18. Nowość
  PI5

  PI5

  Bowers & Wilkins
  Słuchawki True Wireless
  Już od 999 zł Normalna cena 1 149 zł
 19. LP120xBTUSB (czarny) + ANC900BT (czarny)
  Cena promocyjna 2 598 zł Normalna cena 2 958 zł
  czarny-czarny
 20. Nowość
  Positive Vibration XL ANC Black (EM-JH151-SB)

  Positive Vibration XL ANC Black (EM-JH151-SB)

  House of Marley
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 699 zł Normalna cena 829 zł
  czarny
 21. Nowość
  Positive Vibration XL ANC Copper (EM-JH151-CP)

  Positive Vibration XL ANC Copper (EM-JH151-CP)

  House of Marley
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  Cena promocyjna 699 zł Normalna cena 829 zł
  miedziany
 22. BEOPLAY HX

  BEOPLAY HX

  Bang & Olufsen
  Słuchawki Bluetooth
  Już od 2 299 zł
 23. Nowość Przedsprzedaż
  M4U 8

  M4U 8 MkII

  PSB Speakers
  Słuchawki z redukcją hałasu (ANC)
  2 099 zł
  czarny
 24. Supercena
  BT740iQZ

  BT740iQZ

  Koss
  Słuchawki Bluetooth
  Cena promocyjna 499 zł Normalna cena 649 zł
  czarny

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 31

 • z 2

Co to jest ANC?

ANC to skrót z angielskiego, który oznacza Active Noise Cancelling. Słuchawki z tym dopiskiem wyposażone zostały w układ aktywnej redukcji hałasu, który ma za zadanie zredukować niepożądane szumy z otoczenia. Przekłada się on na znacznie lepszą izolację akustyczną od dźwięków z otoczenia, dzięki czemu słuchawki z ANC znakomicie radzą sobie z hałasem w specyficznych warunkach, np. w autobusie, samolocie, metrze czy biurze, w którym kolega decyduje się na słuchawkach otwartych puścić thrash metal.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne z ANC Bang & Olufsen BEOPLAY HX

Jak działają słuchawki z ANC?

System aktywnej redukcji hałasu wykorzystuje kilka mikrofonów zintegrowanych ze słuchawkami, które odpowiadają za rejestrację sygnału audio (szumu) docierającego z zewnątrz do ucha użytkownika. Zarejestrowany dźwięk jest filtrowany z wykorzystaniem sygnału kompensującego o podobnym przebiegu (lecz odwróconego w fazie), wygenerowanego na podstawie przebiegu sygnału szumowego. Innymi słowy, jeśli szum na zewnątrz jest cyfrą 2, to słuchawki z aktywną redukcją hałasu emitują sygnał minus 2, co w efekcie daje zero, czyli ciszę.

Jakie słuchawki z ANC do komunikacji miejskiej kupić?

Wiele godzin spędzanych w komunikacji miejskiej czy podczas częstych podróży oznacza, że wobec słuchawek będziemy mieli określone wymagania. Dobrze by było, aby te były kompaktowe, wygodne i dodatkowo potrafiły wytłumić dźwięki pochodzące z zewnątrz. W tę definicję świetnie wpisują się słuchawki douszne z ANC True Wireless, które cechują się lekką wagą, dyskretnymi rozmiarami i co najważniejsze całkowitym brakiem jakichkolwiek przewodów.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne z ANC Sony WH-1000XM4

Przykładem takiego modelu mogą być najnowsze słuchawki Gemini od francuskiej marki Devialet. Słuchawki z ANC True Wireless Gemini wyróżniają się nowoczesnym designem – nawiązującym do charakterystycznych głośników Phantom – jakością użytych materiałów, wysoką w swojej klasie jakością dźwięku oraz znakomitym układem redukcji hałasu. Opracowany przy Devialeta układ ANC pozwala odizolować się od otoczenia, w czym pomaga jeden z trzech poziomów układu redukcji szumów: niski, wysoki lub płaski. Świetnym wyborem będą również słuchawki z ANC True Wireless Bowers & Wilkins PI7. Model ten oferuje wysoką w swojej klasie jakość dźwięku i przede wszystkim wyposażony jest w zaawansowany układ aktywnej redukcji szumów oraz wysokiej klasy mikrofony zapewniające czyste brzmienie rozmów telefonicznych.

Jakie słuchawki z ANC do pracy?

Zastanawiasz się, jakie słuchawki z ANC do pracy nabyć? Dobrym pomysłem są słuchawki bezprzewodowe nauszne z ANC, które spełnią swoje zadania w biurze, jak i w ewentualnej drodze do niego. Z takowych ucieszy się każdy, kto ceni sobie wszechstronność i chce cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem oraz wygodą użytkowania zarówno przed komputerem – np. w biurze – jak i w komunikacji miejskiej czy podczas wszelkiego rodzaju podróży.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne z ANC Bang & Olufsen BEOPLAY PORTAL

Ze swojej strony polecamy chociażby najnowsze słuchawki bezprzewodowe nauszne z ANC Yamaha YH-EA700A. Ta zaawansowana konstrukcja łączy zaawansowane rozwiązania techniczne, emocjonujący dźwięk z głębokim basem oraz 35-godzinny czas pracy baterii. Inną propozycją mogą być słuchawki nauszne bezprzewodowe z ANC Bowers & Wilkins PX7. Model ten może pochwalić się przetwornikami, które zostały stworzone i dostrojone przez tych samych inżynierów, którzy zaprojektowali kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins z serii 800 Diamond, wykorzystywane w Abbey Road Studio. Ponadto adaptacyjny układ aktywnej redukcji szumu automatycznie reaguje na otoczenie, dzięki czemu zewnętrzny świat nie zakłóca twojej muzyki i możesz w pełni skupić się na wykonywanych obowiązkach.

Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat słuchawek? Sprawdź nasze poradniki:

Nasza

Strefa wiedzy

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

Jak wybrać słuchawki?

Czytaj
Jak wybrać słuchawki?

Jak wybrać idealny dla siebie gramofon?

Czytaj
Jak wybrać idealny dla siebie gramofon?

Krok po kroku - system BluOS [WIDEO]

Czytaj
Krok po kroku - system BluOS [WIDEO]

True Wireless dla każdego, czyli oferta marki Audio-Technica [WIDEO]

Czytaj
True Wireless dla każdego, czyli oferta marki Audio-Technica [WIDEO]

Jak skonfigurować bezprzewodowe kino domowe? [Wideo]

Czytaj
Jak skonfigurować bezprzewodowe kino domowe? [Wideo]

Przegląd amplitunerów Yamahy serii RX-Vx85 [WIDEO]

Czytaj
Przegląd amplitunerów Yamahy serii RX-Vx85 [WIDEO]

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Co to jest impedancja?

Czytaj
Co to jest impedancja?
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Jakie stereo wybrać?

Jak wybrać słuchawki?

Jak wybrać słuchawki?

Jak wybrać idealny dla siebie gramofon?

Jak wybrać idealny dla siebie gramofon?

Przeglądaj strefę wiedzy
Krok po kroku - system BluOS [WIDEO]

Krok po kroku - system BluOS [WIDEO]

True Wireless dla każdego, czyli oferta marki Audio-Technica [WIDEO]

True Wireless dla każdego, czyli oferta marki Audio-Technica [WIDEO]

Jak skonfigurować bezprzewodowe kino domowe? [Wideo]

Jak skonfigurować bezprzewodowe kino domowe? [Wideo]

Przegląd amplitunerów Yamahy serii RX-Vx85 [WIDEO]

Przegląd amplitunerów Yamahy serii RX-Vx85 [WIDEO]

Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Co to jest impedancja?

Co to jest impedancja?

Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: