Marka: PSB Speakers

M4U 8 MkII

As low as 1 599 zł
/ sztuka
 • Impedancja (Ω): 32
 • Pasmo przenoszenia (Hz): LF Cutoff -10dB: 10-20,000 Hz; LF Cutoff -3dB: 15-20,000 Hz; Within ±1 1/2dB: 20-20,000 Hz
 • Zniekształcenia (%): ANC: ON (1kHz/1mW): 0.5%; ANC: OFF (1kHz/1mW): 0.25%
 • Konstrukcja: Zamknięta

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 80 zł

Sprawdź szczegóły

 

Słuchawki PSB Speakers M4U 8 MkII

Naturalny dźwięk, stworzony na nowo dla Ciebie

Bezprzewodowe słuchawki premium PSB M4U 8 MKII zostały stworzone z myślą o komforcie użytkowania i czystości dźwięku. Najwyższej klasy technologia aktywnej redukcji szumów połączona jest z osobistym dostrajaniem dźwięku przez Audiodo, tworząc izolowane środowisko odsłuchowe, które ujawnia prawdziwy, naturalny charakter brzmienia, z którego słynie firma PSB Speakers. Ulepszony czas pracy na baterii, intuicyjna aplikacja i najnowsze technologie audio zapewniają jeszcze lepsze osiągi niż wielokrotnie nagradzany poprzednik, czyniąc z M4U 8 MKII prawdziwy klejnot w tej kategorii urządzeń.

Słuchawki PSB Speakers M4U 8 MkII

Realistyczne brzmienie dzięki RoomFeel

Projektowanie słuchawek i projektowanie głośników to dwie różne dziedziny. Podczas gdy wiele firm stosuje podobne kryteria dla dużych kolumn przeznaczonych do odsłuchu w pomieszczeniu, jak dla stosunkowo niewielkich przetworników mocowanych po bokach głowy, PSB podchodzi do tego w inny sposób. W najnowszej generacji swojej przełomowej technologii RoomFeel, PSB wykorzystuje precyzyjnie zaprojektowane krzywe korekcyjne, aby odtworzyć wrażenia z odsłuchu hi-fi w pomieszczeniu za pomocą słuchawek. Bazując na przełomowych badaniach w dziedzinie psychoakustyki, słuchawki M4U 8 MKII oferują naturalne wrażenia słuchowe, nawet podczas długich podróży, maratonów filmowych czy wielu godzin spędzonych w pracy. Wszędzie tam, gdzie ich najbardziej potrzebujesz.

Ulepszona redukcja szumów

Model M4U 8 MKII wykorzystuje całkowicie nową, w pełni cyfrową konstrukcję ścieżki sygnałowej, która zapewnia najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie aktywnej eliminacji szumów, redukując liczbę etapów konwersji wymaganych w torze przetwarzania sygnału audio i pozwala zachować go czystym i wolnym od szumów. Dźwięki z zewnątrz są wykrywane, analizowane i eliminowane w ciągu zaledwie kilku nanosekund w najszerszym możliwym zakresie częstotliwości i decybeli. Niezwykle czułe mikrofony MEMS (microelectromechanical systems) redukują szumy, zapewniając krystalicznie czystą jakość rozmów, podczas gdy Bluetooth z aptX HD sprawia, że muzyka brzmi, jakby była przesyłana prosto ze studia nagraniowego.

Słuchawki PSB Speakers M4U 8 MkII

Pasywny i aktywny tryb ANC

Możesz łatwo przełączać się między pasywnym i aktywnym trybem redukcji szumów. Aby dopasować to ustawienie możesz użyć przełącznika na słuchawkach, a następnie dostosować parametry pracy słuchawek za pomocą intuicyjnej w obsłudze aplikacji PSB Headphones Control. Ergonomiczne, miękkie nauszniki i najwyższej jakości materiały na pałąku gwarantują komfort słuchania, nawet podczas maratonu filmowego, długich rozmów lub długiej podróży. Wbudowany akumulator w porównaniu z poprzednią generacją słuchawek PSB zapewnia do 50 proc. dłuższy czas odsłuchu. Co więcej, poziom naładowania baterii możesz kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej.

Odkryj muzyczny potencjał dzięki personalizacji dźwięku Audiodo

Nie ma dwóch osób, które słyszą tak samo. Sposób słyszenia jest inny nawet u tej samej osoby – między prawym i lewym uchem. Wpływa na to wiele czynników, w tym kształt i wielkość uszu, a także kanałów słuchowych. Duże znaczenie mają także uszkodzenia narządu słuchu spowodowane np. zbyt długim narażeniem na głośne dźwięki lub przebytymi infekcjami. Wspomniane czynniki, w połączeniu z osobistymi preferencjami i unikalnymi wzorcami neurologicznymi każdego z nas, są dowodem na to, że ludzki słuch to narząd niezwykle skomplikowany. Poprzez serię testów i pytań, technologia Personal Sound firmy Audiodo szybko tworzy dla Ciebie osobisty profil słuchowy, który kompensuje anomalie w percepcji dźwięku i możliwościach słuchowych, pozwalając Ci w pełni odkryć naturalne brzmienie, charakterystyczne dla PSB Speakers.

Aplikacja PSB Headphones Control

W pełni funkcjonalna aplikacja PSB Headphones Control umożliwia personalizację brzmienia i aktualizowanie oprogramowania słuchawek. Pozwala również dostosować dźwięk posiadanych słuchawek do swojego osobistego profilu słuchowego za pomocą przełomowej technologii Personal Sound firmy Audiodo i dopasować ustawienia dźwięku do preferencji użytkownika i miejsca odsłuchu. W aplikacji możliwe jest również śledzenie poziomu naładowania baterii, a także dostęp do instrukcji obsługi i kontrola nad urządzeniami, do których podłączone są słuchawki.

Główne cechy modelu PSB M4U 8 MKII:

 • Bezprzewodowe połączenie Bluetooth z obsługą kodeka aptX HD i techniki Qualcomm cVc (clear voice capture)
 • Aktywna redukcja szumów (ANC) w trybie aktywnym i pasywnym
 • W pełni cyfrowa funkcja ANC z mikrofonami MEMS zmniejszająca błędy konwersji dźwięku
 • Najnowsza technologia PSB RoomFeel z większą liczbą szczegółów i lepszym obrazowaniem
 • Personalizacja dźwięku Audiodo za pośrednictwem aplikacji przeznaczonej do słuchawek PSB
 • Dostęp do dodatkowych funkcji, ustawień i aktualizacji za pośrednictwem aplikacji
 • Parowanie NFC dla kompatybilnych urządzeń
 • Wzmocniona, nauszna konstrukcja o obudowie zamkniętej
 • Wygodne w obsłudze przyciski do regulacji głośności, sterowania odtwarzaniem i wyboru trybu pracy
 • Unikalne podwójne złącza wejściowe jack 3,5 mm (w lewym i prawym nauszniku)
 • Nieplączące się kable słuchawkowe dla analogowego połączenia przewodowego i USB-C
 • Stereofoniczne i dwuwejściowe adaptery lotnicze 1/4”
 • Czas pracy na baterii do 25 godz. (w trybie aktywnym)
 • Nauszniki słuchawkowe z zawieszeniem żyroskopowym
 • Etui ułatwiające przenoszenie i przechowywanie słuchawek

 

Specyfikacja PSB Speakers M4U 8 MkII

Impedancja (Ω)32
Pasmo przenoszenia (Hz)LF Cutoff -10dB: 10-20,000 Hz; LF Cutoff -3dB: 15-20,000 Hz; Within ±1 1/2dB: 20-20,000 Hz
Zniekształcenia (%)ANC: ON (1kHz/1mW): 0.5%; ANC: OFF (1kHz/1mW): 0.25%
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm), USB-C
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0,342
Materiał wykończeniaSkóra ekologiczna
InnePrzetworniki: 40 mm

Opinie o PSB Speakers M4U 8 MkII

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: