Marka: PSB Speakers

M4U 9

3 299 zł
/ sztuka
 • Impedancja (Ω): 32
 • Pasmo przenoszenia (Hz): LF Cutoff -10dB: 10-23,000 Hz; LF Cutoff -3dB: 15-23,000 Hz; Within ±1 1/2dB: 20-23,000 Hz
 • Zniekształcenia (%): ANC: ON (1kHz/1mW): 0.5%; ANC: OFF (1kHz/1mW): 0.25%
 • Konstrukcja: Zamknięta

Produkt w przedsprzedaży

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 165 zł

Sprawdź szczegóły

 

Słuchawki bezprzewodowe nauszne PSB Speakers M4U 9

M4U 9 to kolejna generacja cenionych bezprzewodowych słuchawek nausznych firmy PSB Speakers. Jest to nowa, komfortowa w użytkowaniu konstrukcja z systemem kalibracji dźwięku Audiodo™. Model M4U 9 na nowo definiuje oczekiwania użytkowników wobec brzmienia określanego przez PSB jako „True to Nature”. Został wyposażony w nowe przetworniki i system aktywnej redukcji szumu, który pozwala uzyskać szczegółowy i naturalny dźwięk, bez względu na to, gdzie używasz słuchawek.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne PSB Speakers M4U 9

Nowy poziom brzmienia „True to Nature”

Wykorzystujące nowy, 40-milimetrowy przetwornik z domieszką grafenu, słuchawki M4U 9 zapewniają lepsze tłumienie, dużą sztywność i większą wydajność, co przekłada się na prawdziwie wciągające wrażenia dźwiękowe. Ten bezprzewodowy model z aktywną redukcją szumów jest szczytowym osiągnięciem firmy PSB Speakers w segmencie słuchawek. Wnosi wielokrotnie nagradzaną sygnaturę dźwiękową PSB „True-to-Nature” na nowy poziom, gwarantując klarowne i mocne brzmienie. Słuchawki M4U 9 pozwalają dostrzec każdy szczegół w odtwarzanych dźwiękach, nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu.

Dopasuj brzmienie dzięki Audiodo™

Nie ma dwóch osób, które słyszą tak samo. Nie ma zatem także uniwersalnej konfiguracji słuchawek, która odpowiadałaby wymaganiom każdego użytkownika. Wykorzystując zaawansowane algorytmy, technika Audiodo Personal Sound™ sprawdza osobno prawe i lewe ucho serią testów audio oraz pytań, korygując dzięki temu wszelkie niedoskonałości narządu słuchu. Następnie tworzy osobisty profil słuchu użytkownika, który kompensuje anomalie w percepcji dźwięku i możliwościach słuchowych, pozwalając w pełni usłyszeć dźwięk zgodny z sygnaturą „True-to-Nature” PSB Speakers. Najnowsza implementacja Audiodo wykorzystuje funkcję kompensacji, która zależna jest od głośności. Dzięki temu model M4U 9 może dokładnie dopasować balans tonalny odtwarzanej muzyki na dowolnym poziomie głośności. Ponadto dostępne są cztery ustawienia korektora dźwięku, które można wybrać dla konkretnej muzyki lub filmowej ścieżki dźwiękowej – mocniejszy bas, więcej szczegółów, lepsze dialogi i domyślne ustawienie – RoomFeel™.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne PSB Speakers M4U 9

Funkcjonalna aplikacja mobilna

Model M4U 9 jest kompatybilny z aplikacją PSB Headphones, która zmienia urządzenie mobilne w pilota zdalnego sterowania do słuchawek. Oprogramowanie zapewnia dostęp do rozmaitych ustawień dźwięku i funkcji, które można wykorzystać w celu uzyskania bogatszych wrażeń słuchowych. Aplikacja pozwala utworzyć profil dźwiękowy za pomocą Audiodo™, a także kontrolować poziom szumów, wybierać spośród zaprogramowanych ustawień korektora dźwięku, sprawdzać poziom naładowania baterii i nie tylko.

Realistyczne brzmienie dzięki RoomFeel™

Słuchawki M4U 9 wykorzystują nową generację opatentowanej przez PSB techniki RoomFeel™. Dzięki temu użytkownik ma wrażenie jakby słuchał wysokiej jakości stereofonicznego zestawu głośnikowego, prawidłowo rozstawionego w pomieszczeniu o odpowiedniej akustyce. Technika RoomFeel™ została opracowana w oparciu o wiedzę specjalistyczną inżynierów pracujących dla firmy PSB Speakers i szeroko zakrojone badania w dziedzinie psychoakustyki. Niezależnie od otoczenia, w którym się znajdujesz, zapewnia ona – za pośrednictwem słuchawek M4U 9 – możliwie najbardziej naturalne, a jednocześnie niemęczące użytkownika brzmienie. To sprawia, że słuchawki PSB Speakers doskonale sprawdzą się nawet podczas podróży rozmaitymi środkami transportu publicznego, maratonów filmowych czy wielogodzinnych sesji odsłuchowych.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne PSB Speakers M4U 9

Aktywnie i adaptacyjnie

Słuchawki wyposażone są w funkcję aktywnej redukcji szumu (ANC, od ang. Active Noise Cancellation). Działa ona w oparciu o 4 mikrofony typu MEMS (od ang. (microelectromechanical systems). Hałasy z zewnątrz są wykrywane, analizowane i eliminowane w ciągu zaledwie kilku nanosekund w możliwie jak najszerszym zakresie częstotliwości i decybeli. Co więcej, słuchawki obsługują też technikę cVc™ (od ang. Clear Voice Capture), która gwarantuje krystalicznie czyste brzmienie sygnału mowy podczas połączeń głosowych. Model M4U 9 ma wbudowany moduł Bluetooth z obsługą adaptacyjnego kodeka firmy Qualcomm, czyli aptX™ Adaptive, który wykorzystuje zmienną przepływność bitową i wspiera 24-bitowe przetwarzanie sygnału audio.

Wygoda użytkowania

Ciesz się nawet 25 godzinami bezprzewodowej pracy (18 godz. z włączoną funkcją aktywnej redukcji szumu). Jeśli bateria jest na wyczerpaniu, możesz przełączyć się na dwa różne tryby pracy przewodowej – połączenie przewodowe kablem zakończonym wtykiem jack 3,5 mm lub USB-C, które dodatkowo naładuje akumulator słuchawek podczas korzystania z nich. Możesz wybierać między trzema różnymi trybami słuchania: ANC z RoomFeel™, tryb aktywny z RoomFeel™ lub tryb pasywny. Wybierając opcję z włączoną funkcją ANC możesz dostosować poziom skuteczności działania aktywnej redukcji szumu za pomocą aplikacji PSB Headphones.

Słuchawki bezprzewodowe nauszne PSB Speakers M4U 9

Solidne wykonanie

Na uwagę zasługuje także jakość wykonania modelu M4U 9. Ma on zawieszone żyroskopowo miękkie nauszniki z poduszkami pokrytymi ekoskórą. Zapewniają one doskonałe uszczelnienie kanału usznego, pozwalając na uzyskanie bogatego i pełnego szczegółów dźwięku. Nauszniki są dodatkowo nachylone pod kątem 15 stopni, a rozciągliwy pałąk nagłowny od wewnątrz pokryty jest tkaniną, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania słuchawek.

Najważniejsze cechy modelu PSB M4U 9:

 • Bezprzewodowe słuchawki nauszne klasy premium
 • Aktywna redukcja szumów
 • Moduł Bluetooth ze wsparciem dla Qualcomm® aptX™ Adaptive i cVc
 • Indywidualna kalibracja dźwięku Audiodo™
 • Realistyczne brzmienie dzięki technice RoomFeel™
 • 40-milimetrowe przetworniki elektroakustyczne z domieszką grafenu
 • Kompatybilność z aplikacją PSB Headphones
 • Do 25 godz. bezprzewodowej pracy na w pełni naładowanej baterii (18 godz. z ANC)
 • Wydajny akumulator ładowany z wykorzystaniem złącza USB typu C

Specyfikacja PSB Speakers M4U 9

Impedancja (Ω)32
Pasmo przenoszenia (Hz)LF Cutoff -10dB: 10-23,000 Hz; LF Cutoff -3dB: 15-23,000 Hz; Within ±1 1/2dB: 20-23,000 Hz
Zniekształcenia (%)ANC: ON (1kHz/1mW): 0.5%; ANC: OFF (1kHz/1mW): 0.25%
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm), USB-C
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówTak
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0,362
Materiał wykończeniaSkóra ekologiczna
InnePrzetworniki: Dynamic, graphene-infused 40 mm; Bluetooth aptX™ Adaptive, AAC; ANC; Personal Sound calibration Audiodo™; PSB Headphone App;

Opinie o PSB Speakers M4U 9

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: