Poprzedni
Następny

Stax SRS-X1000, czyli Twoja przepustka do świata wyjątkowego brzmienia

Stax SRS-X1000, czyli Twoja przepustka do świata wyjątkowego brzmienia

Wielu miłośników dobrego brzmienia marzy o słuchawkach elektrostatycznych. I nic w tym dziwnego: takie urządzenia oferują bowiem dźwięk o absolutnie topowej szczegółowości i rozdzielczości. Równocześnie jednak mają spore wymagania. Aby je napędzić, potrzeba naprawdę potężnego, dedykowanego wzmacniacza. Na szczęście czołowy producent takich urządzeń, czyli japoński Stax, wprowadził właśnie na rynek kompletne i przystępne cenowo rozwiązanie. Oto zestaw Stax SRS-X1000 – Twoja przepustka do świata wyjątkowego brzmienia.

Stax SRS-X1000 zestaw składajacy się ze wzmacniacza i słuchawek elektrostatycznych

Zgrany duet

W skład zestawu wchodzą dwa premierowe urządzenia japońskiej marki. To słuchawki Stax SR-X1 oraz wzmacniacz SRM-270S. Właśnie ten zgrany duet zastępuje ceniony przez krytyków i słuchaczy system Stax SRS-3100, wznosząc przy tym jakość brzmienia na jeszcze wyższy poziom.

Stax SR-X1 – precyzyjne brzmienie w komfortowym wydaniu

SR-X1 to wygodne słuchawki elektrostatyczne o konstrukcji otwartej. Ich okrągłe, wykończone owczą skórą muszle wygodnie układają się na uszach, zapewniając komfort nawet podczas wielogodzinnych odsłuchów. A właśnie do takich zachęca jakość dźwięku.

przetwornik słuchawek Stax SR-X1

Precyzyjnie wykonane przetworniki elektrostatyczne reprodukują sygnał z zakresu od 7 Hz do 41 kHz, przy zniekształceniach rzędu ok. 0,01%. Możesz więc spodziewać się wyrazistego, czystego i pełnego detali brzmienia w każdym zakresie pasma. I oczywiście rozpiętej, przestrzennej sceny, która pozwoli Ci zanurzyć się w dźwięku oraz poczuć pełną immersję podczas oglądania filmów.

Stax SRM-270S – kompaktowy, ale potężny wzmacniacz

front wzmacniacza Stax SRM-270S

SRM-270S odznacza się kompaktową i przemyślaną konstrukcją. Z łatwością znajdziesz dla niego miejsce na biurku czy nawet zabierzesz go ze sobą na wyjazd. Solidna, wykonana z aluminium obudowa skutecznie chroni komponenty, a także efektywnie odprowadza ciepło i zapobiega przegrzewaniu się podzespołów. Na tylnej ściance urządzenia znajdziesz złącze RCA, do którego wygodnie podłączysz preferowane źródło.

Gdzie kupić Stax SRS-X1000?

Zestaw Stax SRS-X1000 kupisz w naszych salonach lub w sklepie internetowym jeszcze w maju tego roku. To idealny wybór, jeśli chcesz rozpocząć przygodę ze słuchawkami elektrostatycznymi i odkryć nowy wymiar szczegółowości brzmienia.

Sprawdź zestaw Stax SRS-X1000 i wejdź do świata słuchawek elektrostatycznych

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: