Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego

Adres

Katowice 40-008

ul. Warszawska 34

Godziny otwarcia

pn: 13:00–19:00

wt-pt: 10:00–18:00

sob: 10:00–14:00

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

W okolicy salonu (przy sąsiadujących z salonem ulicach, np. ul. Wodnej, Pawła czy Górniczej) znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe (bezpłatne).

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 10, 20, 30, 40, a nawet 50 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Katowice

O naszym salonie

Katowicki salon Top Hi-Fi & Video Design od początku swojej działalności, tj. od 2005 r., znajduje się w samym centrum miasta. Za tą lokalizacją przemawiała nie tylko bliskość centrum, lecz także niewielka odległość do głównych dróg (S86, A4, DTŚ). Ulica Warszawska, przy której znajduje się nasz sklep, to jedna z głównych ulic prowadzących do miejskiego rynku. Klienci korzystający z samochodu mogą zaparkować swój pojazd jednej z pobliskich ulic, Wodnej, Pawła lub Górniczej, i oczywiście przy samej Warszawskiej.   


 

Nasz salon jest kameralnym miejscem o powierzchni ekspozycyjnej ok. 60 mkw. Dalsze 20 mkw. zajmuje studio odsłuchowe. Ta profesjonalnie przygotowana sala pozwala naszym klientom zapoznać się z walorami oferowanego w Top Hi-Fi & Video Design sprzętu. Na szczególną uwagę zasługuje zaledwie delikatna ingerencja w akustykę pomieszczenia. Naszym celem bowiem było uzyskanie efektu, który każdy klient może osiągnąć u siebie w domu.

Co pewien czas dla naszych najlepszych klientów organizujemy zamknięte sesje odsłuchowe, na których prezentujemy rozwiązania ze świata high-endu. Spotkania te przebiegają w bardzo miłej, luźnej atmosferze i mają na celu zapoznanie naszych gości z obowiązującymi trendami i utrzymaniem wysokiego poziomu wiedzy o tej nieustannie rozwijającej się dziedzinie techniki.

Jednym z najważniejszych wydarzeń, w których uczestniczyliśmy, były eventy zorganizowane przez Volvo. Ten znany producent luksusowych samochodów w swoich najnowszych modelach wprowadził wysokiej klasy nagłośnienie opracowane przez brytyjską ikonę w świecie nagłośnienia – firmę Bowers & Wilkins.


 

W roku 2005 oraz 2015 zostaliśmy zaproszeni przez Bowers & Wilkins do siedziby firmy, gdzie zapoznaliśmy się z wszelkimi tajnikami rozwiązań technicznych, które wykorzystywane są w konstrukcjach z logo Bowers & Wilkins. Ponadto zostaliśmy wyróżnieni w ogólnopolskim konkursie marki AudioQest za promocję produktów tego producenta.

Krell
ClearAudio
Audioquest
Yamaha
Bowers & Wilkins
Vienna Acoustics
ProAc
Mission
Koss
Vogel`s
RealCable
Nordost
Atacama
NAD
Copland
Classe
Rotel
Tivoli Audio
ELAC
Peachtree Audio
Moon
TEAC
Thorens
PSB Speakers
Gryphon Audio
Gato Audio
Devialet
Bluesound
Audio-Technica
Pure Acoustics
Pass Laboratories
Vifa
Amphion
Lehmannaudio
Magico Loudspeakers
Master & Dynamic
Okki Nokki
Constellation Audio
Dual
Indiana Line
House of Marley

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: