Wzmacniacze mocy


Wzmacniacze mocy to niemal obowiązkowe urządzenia, po które sięgają najbardziej wymagający miłośnicy muzyki, tworzący zaawansowany system audio w domowych warunkach. Sklep tophifi.pl wychodzi naprzeciw wyrafinowanym potrzebom, oferując produkty klasy hi-fi i high-end tak cenionych producentów jak Pass Laboratories, NAD, Classé, Copland, Rotel i MOON. Starannie wykonane końcówki mocy wyposażane są w najbardziej zaawansowane układy i rozwiązania techniczne, które zapewniają znacznie wyższą jakość dźwięk niż w przypadku prostszych systemów audio. Urządzenia te zorientowane są na maksymalnie precyzyjne oddanie naturalnego brzmienia, z zachowaniem szerokiej sceny muzycznej i zachwycającego bogactwa detali.

Jak wybrać wzmacniacz mocy?

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Typ wzmacniacza
Typ wzmacniacza
Analogowe XLR
Wejście gramofonowe
Wyjście słuchawkowe

NAD CI980

NAD
Wzmacniacze mocy
6 999

NAD CI980 - 8-kanałowy wzmacniacz może stworzyć 4 strefy stereo o mocy 50W na kanał, lub 2 o mocy 120W na kanał. Taka elastyczność, oraz doskonała jakość dźwięku powodują, że NAD CI 980 jest niezawodnym wyborem w przypadku systemów instalacyjnych wysokiej jakości.

Prosimy o kontakt

Moon EVO 870A czarny

Moon
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon

Sprawdź rabat VIP w salonach!

MOON 870A to referencyjny wzmacniacz mocy dostarczający 300 W/kanał przy 8 Ω i 600 W/kanał przy 4 Ω. Urządzenie wykorzystuje zbalansowaną konstrukcję różnicową dual-mono i wyposażone jest w zaawansowane podzespoły, gwarantujące precyzję i czystość brzmienia w całym zakresie częstotliwości

Prosimy o kontakt

Yamaha M-5000

Yamaha
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon

Wzmacniacz mocy M-5000 to ukoronowanie 130-letniej historii firmy Yamaha i wypadkowa doświadczenia zdobytego przez ten czas w budowie instrumentów, nagłośnienia koncertowego i urządzeń Hi-Fi.

Prosimy o kontakt

Luxman M-900u

Luxman
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon

Sprawdź rabat VIP w salonach!

Luxman M-900u

Tylko w salonach

NAD M22

NAD
Wzmacniacze mocy
13 499 zł
12 999

Stereofoniczny wzmacniacz mocy wykorzystujący najnowocześniejszą technologię wzmocnienia nCore. M22 generuje moc 250 W/kanał i wyróżnia się bardzo wysoką efektywnością oraz niskim zużyciem energii.

Prosimy o kontakt

NAD M27

NAD
Wzmacniacze mocy
19 999

Najwyższej jakości wzmacniacz o mocy ciągłej 180 W/kanał. Urządzenie wykorzystuje technologię wzmocnienia nCore™ oraz funkcję NAD SoftClipping™, która chroni głośniki przed niszczącymi zniekształceniami.

Prosimy o kontakt

Gryphon Audio Mephisto

Gryphon Audio
Wzmacniacze mocy
Cena na telefon

Wzmacniacz mocy pracujący w czystej klasie A, zapewniający 175 W/kanał przy obciążeniu 8 Ω. Urządzenie wykorzystuje najlepsze podzespoły, w tym dwustronnie drukowane płytki, transformatory toroidalne Holmgren i pozłacane gniazda wejściowe.

Prosimy o kontakt
MICHI M8
Nowość

Rotel MICHI M8

Rotel
Wzmacniacze mocy
26 999

Doskonała kontrola wraz z imponującą mocą monobloku Michi M8 to efekt perfekcyjnej równowagi nauki i sztuki. Konstrukcja zapewnia 1080 W mocy w klasie AB przy 8 Ω i niesamowite 1800 W nawet do najbardziej wymagających kolumn głośnikowych o impedancji 4 Ω.

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław