Marka: Pass Laboratories

X350.8

Cena na telefon
  • Moc wyjściowa: 2 x 350 W
  • Ilość kanałów: 2
  • Impedancja głośników (min): 8
  • Pasmo przenoszenia: 1,5 Hz - 100 000 Hz

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacze mocy Pass Labs X350.8

Pass Labs X350.8 jest jedną z najnowszych konstrukcji opracowanych przez amerykańskich projektantów. Ten stereofoniczny wzmacniacz mocy pracuje w klasie AB i dostarcza moc 350 W/kanał przy 8 Ω, która przy impedancji 4 Ω wzrasta do aż 700 W/kanał. Urządzenie gwarantuje przy tym bardzo niskie zniekształcenia, które przy 1 kHz i pełnej mocy nie przekraczają 1 proc., a ponadto przekonuje bardzo dobrą kontrolą kolumn głośnikowych przy standardowych poziomach głośności. Efektem wprowadzonych udoskonaleń jest najwyższa możliwa jakość dźwięku w całym zakresie, od głębokiego i potężnego basu aż do niezwykle naturalnych wysokich tonów.


Stopnie końcowe X350.8, tak jak pozostałych modeli z serii Point.8, inspirowane były rozwiązaniami zastosowanymi w konstrukcjach Pass Labs serii X.5, ale zostały zaprojektowane tak, aby wzmacniacz w jeszcze większym zakresie operował w klasie A. Potężny układ push-pull, pracujący w klasie A, pozwala uzyskać niskie zniekształcenia i wspomaga urządzenie w skutecznym kontrolowaniu pracy kolumn głośnikowych.

W porównaniu z poprzednimi konstrukcjami wzmacniacze w X350.8, pracujące w klasie A, wykorzystują mocniejsze tranzystory Toshiba MOSFET. Zastosowane tranzystory korzystają jedynie z części swoich standardowych możliwości, co świadczy o bardzo dużych rezerwach potencjału konstrukcji. Model X350.8 wyposażony jest w 72 takie elementy.

Konstruktorzy firmy Pass Labs zadbali także o obwody wejściowe, które zostały dopasowane do specyfiki stopnia wyjściowego. Wprowadzone udoskonalenia gwarantują bardzo wysoką stabilność, niskie zniekształcenia, niski szum i bardzo wysokie impedancje wejścia. Co więcej, w porównaniu z poprzednimi konstrukcjami projektanci zastosowali zasilanie o trzykrotnie większej pojemności, a także nowe filtrowanie CRC (kondensator – opornik – kondensator). Układ zasilania, tak jak dotychczas, wykorzystuje transformatory toroidalne firmy Piltron, ale obwody pierwotne (od strony sieci zasilającej) teraz zostały wzbogacone o dodatkowe filtrowanie RF. Ponadto X350.8 może pochwalić się poprawionym o 10 dB szumem wyjściowym wzmacniacza oraz dużo większą odpornością na zmiany w zasilaniu. 

Specyfikacja Pass Laboratories X350.8

Moc wyjściowa2 x 350 W
Ilość kanałów2
Impedancja głośników (min)8
Pasmo przenoszenia1,5 Hz - 100 000 Hz
Pobór mocy (max)550 W
Wymiary (S x W x G) mm483 x 280 x 698
Waga kg65

Opinie o Pass Laboratories X350.8

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: