Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego

Adres

Warszawa 02-222

ul. Gen. Andersa 12

Godziny otwarcia

pn-pt: 10:00–19:00

sob: 10:00–16:00

pt, 25.11: 10:00–21:00

sob, 26.11: 10:00–18:00

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Przed salonem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe (w sobotę bezpłatne, od poniedziałku do piątku płatne w godzinach 8-18).

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 10, 20, 30, 40, a nawet 50 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Warszawa (Andersa)

O naszym salonie

Salon Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12 został otwarty w 2003 r. W połowie 2016 r. sklep przeszedł gruntowną renowację, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się jeszcze wyższym komfortem podczas wyboru sprzętu audio-video.

 


 

Bliskość ścisłego centrum miasta sprawia, że dojazd do naszego salonu jest bajecznie prosty.  Można skorzystać z metra i po opuszczeniu stacji Ratusz Arsenał przejść ładnym parkiem wprost do sklepu lub też dojechać tramwajem – przystanek znajduje się w odległości ok. 200 m od salonu. Użytkownicy samochodów mogą zostawić swój pojazd na pobliskim parkingu.  

 

Salon jest obsługiwany przez 4 miłośników technologii. Kierownik salonu z ponad 25-letnim stażem w branży jest miłośnikiem filmów, kina domowego, gier oraz sprzętu hi-end. Poza nim, mamy również w zespole zapalonych audiofilów słuchających muzyki z płyt (również winylowych), miłośnika elektroniki w każdej postaci, łącznie ze starymi Amigami. Wszyscy lubią to co robią i za cel postawili sobie, aby każdy klient kupił to co sami chcieliby mieć w zadanej przez klienta sytuacji. Pracownicy salonu na Andersa mawiają: „Sprzedajemy to co jest fajne, a nie to co jest pod ręką” i dodają: „Takie podejście ma sprawić, by następnym razem klient odwiedził salon razem z czekoladą, a nie z kijem!”

 


 

Salon przy ul. Gen. Andersa 12 ma dwie, chyba można tak określić, najlepsze sale odsłuchowe w Polsce. Obydwie są doskonale przygotowane do odsłuchu i odpoczynku przy muzyce płynącej ze starannie przygotowanych kombinacji różnego sprzętu. Jedna sala powstała z myślą o testowaniu sprzętu klasy high-end, druga do sprzętu klasy średniej i kina domowego. Dzięki bardzo przestronnemu, klimatyzowanemu wnętrzu i starannej aranżacji każdy klient ma zapewniony komfort podczas poznawania możliwości urządzeń AV. Najpopularniejsze modele są podłączone na stałe, dzięki czemu niemal w każdej chwili można przekonać się o ich walorach.

Krell
ClearAudio
Audioquest
Yamaha
Bowers & Wilkins
Vienna Acoustics
ProAc
Mission
Koss
Vogel`s
RealCable
Nordost
Atacama
NAD
Copland
Classe
Rotel
Tivoli Audio
ELAC
Peachtree Audio
Moon
TEAC
Thorens
PSB Speakers
Gryphon Audio
Gato Audio
Devialet
Bluesound
Audio-Technica
Pure Acoustics
Pass Laboratories
Vifa
Amphion
Lehmannaudio
Magico Loudspeakers
Master & Dynamic
Okki Nokki
Sonoro
Audeze
Constellation Audio
Dual
Sennheiser
Pioneer
Indiana Line
Pro-Ject
Tacet
Oppo
House of Marley
Shure
Philips
Optoma
Jabra
Ultimate ears
Pathos
AVM
Hegel
IsoAcoustics
IsoTek
KEF
Audio Pro
Densen
Luxman

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: