Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego

Adres

Warszawa 02-222

ul. Gen. Andersa 12

Godziny otwarcia

pn-pt: 10:00–19:00

sob: 10:00–16:00

sob, 27 kwietnia: zamknięte

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Przed salonem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe (w sobotę bezpłatne, od poniedziałku do piątku płatne w godzinach 8-18).

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 3-20 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Warszawa (Andersa)

O naszym salonie

Salon Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12 został otwarty w 2003 r. W połowie 2016 r. sklep przeszedł gruntowną renowację, dzięki czemu nasi klienci mogą cieszyć się jeszcze wyższym komfortem podczas wyboru sprzętu audio-video.

 


 

Bliskość ścisłego centrum miasta sprawia, że dojazd do naszego salonu jest bajecznie prosty.  Można skorzystać z metra i po opuszczeniu stacji Ratusz Arsenał przejść ładnym parkiem wprost do sklepu lub też dojechać tramwajem – przystanek znajduje się w odległości ok. 200 m od salonu. Użytkownicy samochodów mogą zostawić swój pojazd na pobliskim parkingu.  

 

Salon jest obsługiwany przez 4 miłośników technologii. Kierownik salonu z ponad 25-letnim stażem w branży jest miłośnikiem filmów, kina domowego, gier oraz sprzętu hi-end. Poza nim, mamy również w zespole zapalonych audiofilów słuchających muzyki z płyt (również winylowych), miłośnika elektroniki w każdej postaci, łącznie ze starymi Amigami. Wszyscy lubią to co robią i za cel postawili sobie, aby każdy klient kupił to co sami chcieliby mieć w zadanej przez klienta sytuacji. Pracownicy salonu na Andersa mawiają: „Sprzedajemy to co jest fajne, a nie to co jest pod ręką” i dodają: „Takie podejście ma sprawić, by następnym razem klient odwiedził salon razem z czekoladą, a nie z kijem!”

 


 

Salon przy ul. Gen. Andersa 12 ma dwie, chyba można tak określić, najlepsze sale odsłuchowe w Polsce. Obydwie są doskonale przygotowane do odsłuchu i odpoczynku przy muzyce płynącej ze starannie przygotowanych kombinacji różnego sprzętu. Jedna sala powstała z myślą o testowaniu sprzętu klasy high-end, druga do sprzętu klasy średniej i kina domowego. Dzięki bardzo przestronnemu, klimatyzowanemu wnętrzu i starannej aranżacji każdy klient ma zapewniony komfort podczas poznawania możliwości urządzeń AV. Najpopularniejsze modele są podłączone na stałe, dzięki czemu niemal w każdej chwili można przekonać się o ich walorach.

ClearAudio
Audioquest
Yamaha
Bowers & Wilkins
ProAc
Mission
Koss
Vogel`s
RealCable
Atacama
NAD
Copland
Rotel
Tivoli Audio
ELAC
Peachtree Audio
TEAC
Thorens
PSB Speakers
Devialet
Bluesound
Audio-Technica
Pure Acoustics
Pass Laboratories
Vifa
Lehmannaudio
Okki Nokki
Sonoro
Audeze
Indiana Line
Tacet
House of Marley
Pathos
Hegel
IsoAcoustics
IsoTek
KEF
Audio Pro
Luxman
Linn
EPSON
Panasonic
Loewe
Technics
Bang & Olufsen
Lemus
Marmitek
Rose

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: