Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego

Adres

Gdańsk 80-280

ul. Leśmiana 5 lok. 63

Godziny otwarcia

pn-czw: 10:00–18:00

pt: 11:00–19:00

sob: 10:00–14:00

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Wzdłuż ulicy Leśmiana znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe, płatne pn-niedz. 2 zł/ godz.

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 10, 20, 30, 40, a nawet 50 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Gdańsk

O naszym salonie

Salon Top Hi-Fi & Video Design w Gdańsku to pierwsza placówka z logo naszej marki w tym mieście, a druga – po Sopocie – w Trójmieście. Najnowszy salon zlokalizowany jest w kompleksie Garnizon przy ul. Leśmiana 5 lok. 63 i zapewnia miłośnikom dobrego brzmienia z Pomorza dostęp do najwyższej klasy urządzeń hi-fi, stereo i kina domowego.

W salonie można znaleźć eskpozycje systemów multiroom firm Yamaha i Bluesound. Uwagę przykuwa też sekcja przeznaczona wysokiej klasy urządzeniom Bowers & Wilkins z serii Formation. Specjalne strefy wydzielone są także dla najwyższej klasy telewizorów marki Loewe, ekskluzywnych urządzeń Bang & Olufsen oraz imponujących swoimi możliwościami głośników Devialet. Gdański salon to kolejny punkt sieci Top Hi-Fi & Video Design, w którym można z łatwością przetestować bogatą gamę słuchawek, m.in. od takich producentów jak Yamaha czy Audio-Technica.

Ponadto w profesjonalnej sali odsłuchowej, przed dokonaniem zakupu, nasi klienci mogą zobaczyć swój wymarzony sprzęt audio-wideo „na żywo”, porównać go z innymi urządzeniami oraz w komfortowych warunkach ocenić jego możliwości brzmieniowe. Wystarczy umówić telefonicznie wizytę, a nasi doradcy przygotują właściwy sprzęt i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: