Kategoria

Wzmacniacze zintegrowane

(121 produktów)

Wzmacniacz zintegrowany stanowi jeden z najważniejszych elementów stereofonicznego systemu audio. Co więcej, jest często wybieranym urządzeniem także do zestawów klasy high-end. Właściwie dobrany model zapewnia w systemie audio przede wszystkim odpowiednią moc, niezbędną do wysterowania kolumn głośnikowych.

Jak wybrać wzmacniacz zintegrowany?

Podstawowe typy wzmacniaczy zintegrowanych

Na rynku możemy wyróżnić kilka różnych odmian wzmacniaczy zintegrowanych stereo. Ich budowa przekłada się nie tylko na sposób obsługi sprzętu, ale przede wszystkim na jego działanie i brzmienie. Ze względu na rodzaj podzespołów wykorzystywanych w konstrukcji wzmacniacza zintegrowanego możemy wyróżnić modele:

 • Tranzystorowe – najbardziej popularne na rynku audio. Zbudowane z wykorzystaniem tranzystorów, które pełnią funkcję elementów wzmacniających przetwarzany sygnał audio. Tego typu modele charakteryzują się często dużą mocą, a co za tym idzie, pozwalają na wysterowanie nawet najbardziej wymagających kolumn głośnikowych. Przykładem modelu opartego na tranzystorach jest wzmacniacz zintegrowany Yamaha A-S3200.
 • Lampowe – w układach odpowiedzialnych za wzmocnienie sygnału audio wykorzystują lampy elektronowe. Z reguły mają mniejszą moc wyjściową niż modele tranzystorowe. Ich charakterystyczne, ciepłe brzmienie jest niezwykle cenione wśród użytkowników hi-endowych systemów stereo. Stylowe i świetnie brzmiące konstrukcje lampowe znajdziesz m.in. w ofercie marki Pathos.
 • Hybrydowe – modele tego typu (np. Copland CSA 150) wykorzystują w jednej obudowie zarówno tranzystory, jak i lampy. Lampy stosowane są najczęściej w sekcji przedwzmacniacza, a układy oparte na tranzystorach we wzmacniaczu mocy. Rozwiązanie to ma sprawić, że brzmienie wzmacniacza będzie „cieplejsze” w porównaniu z klasyczną tranzystorową konstrukcją, ale jednocześnie sprzęt będzie w stanie zapewnić znacznie większą moc niż typowy wzmacniacz lampowy.

Klasy wzmacniaczy zintegrowanych

Wzmacniacze zintegrowane stereo różnią się także sposobem pracy wspomnianych elementów aktywnych – lamp i tranzystorów. Pod tym względem dzielimy urządzenia na tzw. klasy, które przyjmują oznaczenia literowe. O przydziale do poszczególnej klasy decyduje m.in. to, przez jaką część pełnego okresu fali sinusoidalnej wspomniany element aktywny przewodzi prąd. Najpopularniejsze klasy pracy wykorzystywane obecnie we wzmacniaczach zintegrowanych to:

 • Klasa A – w tej klasie zastosowane we wzmacniaczu elementy aktywne (lampy lub tranzystory) przewodzą prąd przez cały czas. Przekłada się to na niewielką sprawność układu – znaczna część energii wytwarzanej przez urządzenie zamieniana jest na ciepło (nawet do 75 proc.). Niezwykle ważne jest więc zapewnienie odpowiedniego chłodzenia takiego wzmacniacza. Zaletą tego typu konstrukcji są natomiast niskie zniekształcenia i wysoka jakość dźwięku. W klasie A pracuje np. model L-507uXII marki Luxman.
 • Klasa AB – klasa AB to pewnego rodzaju kompromis układowy między konstrukcjami pracującymi w klasie A i klasie B (rzadko stosowanej w sprzęcie audio do użytku domowego). Wykorzystano tu najlepsze cechy obydwu tych klas. Dla sygnałów o małej amplitudzie wzmacniacz zachowuje się tak, jakby pracował w klasie A, a przy odpowiednio wysokiej amplitudzie sygnału zaczyna pracować jak w klasie B. To powoduje, że urządzenia klasy AB zachowują stosunkowo niski poziom zniekształceń, a jednocześnie charakteryzują się znacznie większą sprawnością od modeli pracujących w czystej klasie A. Obecnie rozwiązanie to jest chętnie wykorzystywane przez producentów hi-endowych wzmacniaczy zintegrowanych. W klasie AB pracuje np. wzmacniacz zintegrowany Rotel RA-1592 MkII.
 • Klasa D – wzmacniacze stereo pracujące w tej klasie potocznie nazywane są cyfrowymi. Tak też może kojarzyć się litera „D”, która przywodzi na myśl anglojęzyczne słowo „digital”. W praktyce są to modele przełączane (impulsowe) – elementy aktywne są cyklicznie wyłączane i włączane, co przypomina „zero-jedynkowe” funkcjonowanie układów cyfrowych. W porównaniu z konstrukcjami pracującymi w klasie A lub AB modele „cyfrowe” wyróżniają się dużo większą efektywnością i sprawnością. W rezultacie charakteryzują się mniejszą ilością wydzielanego ciepła i mniejszym zapotrzebowaniem na energię, niezbędną do uzyskania odpowiedniego poziomu mocy. Ponadto wzmacniacze stereo klasy D kuszą niskimi zniekształceniami i szerokim pasmem przenoszenia. Modelem pracującym w klasie D jest np. wzmacniacz zintegrowany NAD M33. Więcej informacji o tego typu urządzeniach znajdziesz w materiale: „Fakty i mity o klasie D wzmacniaczy”.

Zalety wzmacniaczy zintegrowanych

Zastanawiasz się, czy lepszy będzie wzmacniacz zintegrowany czy końcówka mocy i przedwzmacniacz? Zastosowanie w systemie audio wzmacniacza zintegrowanego nie tylko ułatwia rozstawienie zestawu audio, ale także wiąże się z mniejszym wydatkiem pieniędzy niż w przypadku zestawów dzielonych – wykorzystujących osobne urządzenia w postaci przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy.

Jeden komponent zamiast dwóch osobnych to także dodatkowe miejsce na kolejny sprzęt, np. gramofon czy odtwarzacz CD lub sieciowy. Nie ma jednak jednoznacznej odpowiedzi na to, czy w domowym systemie audio lepszy będzie wzmacniacz zintegrowany, czy może zestaw składający się z osobnego przedwzmacniacza i końcówki mocy. Wiele zależy w tym wypadku od stopnia zaawansowania konstrukcji poszczególnych urządzeń, a także preferencji użytkownika – zarówno tych brzmieniowych, jak i funkcjonalnych.

Najważniejsze cechy wzmacniaczy zintegrowanych

Wzmacniacze zintegrowane stereo mogą być wyposażone w różnorodne wejścia, wyjścia i moduły, co sprawia, że stają się niezwykle funkcjonalnymi urządzeniami audio. Wybierając tego typu sprzęt audio, warto zwrócić uwagę m.in. na takie cechy jak:

 • Różnorodność złączy – coraz częściej tzw. „integry” wyposażane są w przetworniki cyfrowo-analogowe oraz wejścia cyfrowe (tzw. wzmacniacz zintegrowany z DAC), dzięki czemu mogą współpracować z praktycznie dowolnym źródłem dźwięku, nawet bez konieczności podłączania zewnętrznego przetwornika C/A. Na tylnym panelu znajdziemy m.in. analogowe złącza RCA (w tym często również wejście gramofonowe), cyfrowe optyczne czy też koaksjalne. Z kolei na panelu frontowym może być dostępne złącze USB oraz wyjście słuchawkowe.
 • Obsługa funkcji sieciowych – niektóre wzmacniacze stereo mogą być wyposażone w moduł Wi-Fi lub też złącze Ethernet, co pozwala na podłączenie sprzętu do lokalnej sieci internetowej. Tego typu wzmacniacz może obsługiwać np. radio internetowe, serwisy streamingowe (np. Tidal czy Spotify), a także funkcję AirPlay lub AirPlay 2.
 • Obsługa standardu Bluetooth – wbudowany moduł Bluetooth pozwala na wygodne strumieniowe odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych na głośnikach podłączonych do wzmacniacza zintegrowanego. Wybierając wzmacniacz zintegrowany z Bluetooth warto zwrócić uwagę na wersję tego standardu obsługiwaną przez urządzenie i kodeki audio Bluetooth, jakie wspiera. Odpowiedni kodek pozwoli, mimo transmisji bezprzewodowej, uzyskać dobrą jakość dźwięku przetwarzanego przez wzmacniacz.

Układy korekcji dźwięku

Wzmacniacz zintegrowany stereo może być wyposażony w łatwy w obsłudze korektor brzmienia. Zwykle jest on realizowany za pomocą pokręteł (np. do regulacji niskich i wysokich tonów, niekiedy dodatkowo tonów średnich). Dzięki temu możesz szybko skorygować i dopasować brzmienie systemu audio do własnych preferencji. Niektóre modele wyposażone w tego typu regulatory obsługują specjalny tryb przetwarzania sygnału, który pozwala na ominięcie wszelkich układów korekcji dźwięku, zapewniając tym samym czyste, niczym niezmodyfikowane brzmienie.

Możliwość mostkowania kanałów

Wzmacniacz zintegrowany może pozwalać na tzw. mostkowanie kanałów. Rozwiązanie to pozwala na zwiększenie mocy wzmacniacza na kanał. W praktyce ze wzmacniacza stereo po zmostkowaniu obu kanałów otrzymamy konstrukcję monofoniczną, ale o lepszych parametrach pod względem mocy dostarczanej do głośników. Pozwoli to zasilić bardziej wymagające kolumny. W systemie stereo będziemy jednak wówczas potrzebować drugiego takiego wzmacniacza, który zmostkowany zasili drugą kolumnę zestawu.

Wzmacniacz zintegrowany w systemie multiroom

Niektóre wzmacniacze zintegrowane stereo z dostępem do Internetu (funkcjami sieciowymi) mogą być elementem systemu multiroom. Pozwala to na tworzenie stereofonicznych stref odtwarzania audio, które mogą ze sobą współpracować. Przykładami systemów multiroom, z którymi są kompatybilne także wzmacniacze stereo są np. BluOS czy MusicCast. Tego typu urządzenia współpracują także z aplikacją mobilną, co zwiększa komfort obsługi, np. modele kompatybilne z systemem multiroom MusicCast są kompatybilne z aplikacją MusicCast Controller (np. wzmacniacz zintegrowany Yamaha WXA-50). 

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 121

 1. A-S201 czarny

  A-S201 czarny

  Yamaha
  Wzmacniacze zintegrowane
  Special Price 989 zł Regular Price 1 199 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 989 zł
  czarny
 2. Supercena Bestseller
  C338

  C338

  NAD
  Wzmacniacze zintegrowane
  As low as 2 999 zł Regular Price 3 799 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2999 zł
 3. A10

  A10

  Rotel
  Wzmacniacze zintegrowane
  As low as 2 099 zł Regular Price 2 399 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2099 zł
 4. Nowość
  C 3050 LE

  C 3050 LE

  NAD
  Wzmacniacze zintegrowane
  10 699 zł
  czarny
 5. Supercena
  M10 V2

  M10 V2

  NAD
  Odtwarzacze sieciowe
  Special Price 10 999 zł Regular Price 14 599 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 10749 zł
  czarny mat
 6. Supercena Bestseller
  NAD C368

  C368

  NAD
  Wzmacniacze zintegrowane
  As low as 4 449 zł Regular Price 5 799 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4799 zł
 7. Supercena
  A14 MkII

  A14 MkII

  Rotel
  Wzmacniacze zintegrowane
  As low as 5 499 zł Regular Price 7 199 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5299 zł
 8. POWERNODE 2i

  POWERNODE

  Bluesound
  Odtwarzacze sieciowe
  As low as 4 299 zł Regular Price 4 599 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4299 zł
 9. MusicCast WXA-50

  MusicCast WXA-50

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  As low as 2 799 zł Regular Price 2 999 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2999 zł
 10. A-S201 srebrny

  A-S201 srebrny

  Yamaha
  Wzmacniacze zintegrowane
  Special Price 989 zł Regular Price 1 199 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 989 zł
  srebrny
 11. A-S501

  A-S501

  Yamaha
  Wzmacniacze zintegrowane
  As low as 2 429 zł Regular Price 2 799 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2249 zł
 12. A-S701

  A-S701

  Yamaha
  Wzmacniacze zintegrowane
  As low as 3 499 zł Regular Price 4 299 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3899 zł
 13. RA-1592

  RA-1592 MkII

  Rotel
  Wzmacniacze zintegrowane
  As low as 11 599 zł Regular Price 13 999 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 11599 zł
 14. NAD C316 BEE V2

  C316BEE V2

  NAD
  Wzmacniacze zintegrowane
  Special Price 1 950 zł Regular Price 2 399 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1950 zł
  czarny
 15. A-S301 czarny

  A-S301 czarny

  Yamaha
  Wzmacniacze zintegrowane
  Special Price 1 899 zł Regular Price 2 049 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1899 zł
  czarny
 16. Supercena
  H390

  H390

  Hegel
  Wzmacniacze zintegrowane
  Special Price 20 999 zł Regular Price 28 999 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18999 zł
  czarny
 17. Bestseller
  A11

  A11 Tribute

  Rotel
  Wzmacniacze zintegrowane
  As low as 2 999 zł Regular Price 3 299 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2549 zł
 18. Nowość
  POWERNODE EDGE

  POWERNODE EDGE

  Bluesound
  Odtwarzacze sieciowe
  As low as 3 299 zł
 19. Supercena
  H95

  H95

  Hegel
  Wzmacniacze zintegrowane
  Special Price 5 939 zł Regular Price 8 499 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5939 zł
  czarny
 20. Rotel RA-1572

  RA-1572 MkII

  Rotel
  Wzmacniacze zintegrowane
  As low as 8 199 zł Regular Price 9 999 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8199 zł
 21. Supercena
  H120 czarny

  H120 czarny

  Hegel
  Wzmacniacze zintegrowane
  Special Price 8 499 zł Regular Price 10 999 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8499 zł
  czarny
 22. NAD C328

  C328

  NAD
  Wzmacniacze zintegrowane
  3 399 zł
  czarny
 23. NAD M33

  M33

  NAD
  Wzmacniacze zintegrowane
  Special Price 23 499 zł Regular Price 28 999 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 23499 zł
  srebrno-czarny
 24. A-S2200 srebrny

  A-S2200 srebrny

  Yamaha
  Wzmacniacze zintegrowane
  Special Price 16 499 zł Regular Price 18 399 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 16499 zł
  srebrny

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 121

Jaki wzmacniacz kupić – lampowy czy tranzystorowy?

Jaki wzmacniacz zintegrowany kupić? Odpowiedź na to pytanie niestety nie jest łatwa. Tym bardziej, że to właśnie od wyboru konstrukcji wzmacniacza zależy w znacznej mierze brzmienie zestawu stereo. Modele wykorzystujące lampy są w stanie zapewnić świetne brzmienie. Mamy tu na myśli m.in. doskonałą prezentację barwy dźwięku instrumentów muzycznych, detaliczność (zwłaszcza w zakresie wysokich tonów) oraz możliwość zapewnienia spektakularnej sceny dźwiękowej. Co więcej, odtwarzane z wykorzystaniem lampowców dźwięki charakteryzują się swoistym ciepłem i naturalnością. Z kolei brzmienie modelu tranzystorowego zależy m.in. od zastosowanych podzespołów i klasy pracy urządzenia. Trudno je jednoznacznie scharakteryzować. Do tego dochodzi również kwestia eksploatacji i funkcjonalności sprzętu. Modele oparte na tranzystorach są niemal bezawaryjne i mogą zapewnić stabilną pracę systemu audio przez wiele lat. W wypadku konstrukcji lampowych w grę wchodzi np. ewentualna wymiana lamp. Urządzenia bazujące na lampach elektronowych są też z reguły mniej funkcjonalne – wyposażane w mniejszą liczbę różnego typu złączy.

Niezależnie od tego, z jaką konstrukcją wzmacniacza mamy do czynienia, warto przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej sprawdzić sprzęt i jego brzmienie w praktyce. Najlepiej przetestować, w miarę możliwości, różne konstrukcyjnie wzmacniacze zintegrowane. Ranking tego typu modeli i ich „papierowe” specyfikacje nie muszą odzwierciedlać tego, co w praktyce prezentują poszczególne urządzenia. Każdy model gra inaczej, wnosząc swoje przysłowiowe „trzy grosze” do systemu audio. Jedne wzmacniacze zintegrowane brzmią bardziej płasko – mają wyrównane brzmienie w szerokim zakresie przetwarzanego pasma, inne pozwalają odpowiednio wpłynąć na charakterystykę zestawu – dodając coś od siebie np. w basach lub sopranach. To my ostatecznie powinniśmy wiedzieć, czego oczekujemy od urządzenia – nie tylko pod względem parametrów i funkcji, ale również pod kątem brzmienia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, sprawdź także poradnik: „Wybieramy wzmacniacz – tranzystorowy czy lampowy? Który lepszy?”.

Wzmacniacz zintegrowany Yamaha

Wzmacniacz hybrydowy – czy warto kupić?

Podobnie jak w wypadku dylematu – lampowy czy tranzystorowy, tak i tutaj wybór modelu hybrydowego jest kwestią sporną i bazującą na preferencjach późniejszego użytkownika. Modele hybrydowe, jako stojące gdzieś pomiędzy światem lamp i tranzystorów, mogą okazać się dobrym rozwiązaniem dla tych, którzy „boją się” przejścia na model typowo lampowy, ale też nie chcą do końca zaufać modelom tranzystorowym, a jednocześnie chcieliby poczuć choć namiastkę pełnego lampowego brzmienia, które jest niezwykle przyjemne dla ucha i naturalne. Modele hybrydowe charakteryzują się dobrą wydajnością prądową i stosunkowo niskimi stratami cieplnymi. Są też z reguły nieco tańsze, m.in. z uwagi na niższy koszt podzespołów, od klasycznych wzmacniaczy lampowych (choć i od tej reguły nie brakuje hi-endowych wyjątków). Więcej informacji znajdziesz w poradniku: „Wzmacniacz lampowy czy hybrydowy? Różnice, wady, zalety...”.

Jak dobrać wzmacniacz do kolumn głośnikowych?

Wybór konstrukcji wzmacniacza jest niezwykle istotny pod względem dopasowania do kolumn, z którymi ma on współpracować. Do modeli lampowych, zwykle charakteryzujących się niewielką mocą na kanał, zaleca się wykorzystanie zestawu głośnikowego charakteryzującego się skutecznością nie mniejszą niż 90 dB/1 W/1 m. W wypadku modeli tranzystorowych, które z reguły są w stanie zapewnić dużą moc w systemie audio, restrykcje – zwłaszcza w odniesieniu do parametru skuteczności kolumn – są znacznie mniej wygórowane. Decydując się więc na model tranzystorowy mamy większą swobodę w dopasowaniu wzmacniacza i kolumn.

Wzmacniacz powinien też zapewniać odpowiednią moc kolumnom głośnikowym. Producenci kolumn często podają zakres mocy wzmacniacza, jaki jest zalecany do ich poprawnej pracy. Ważne jest przy tym dopasowanie impedancyjne. Na szczęście większość wzmacniaczy tranzystorowych radzi sobie z głośnikami o typowych impedancjach, a więc wynoszących 4, 6 lub 8 omów. Więcej o tym zagadnieniu piszemy w artykule: „Moc głośnika i moc wzmacniacza”.

Co to jest konstrukcja dual mono?

Jest to specyficzna pod względem układowym konstrukcja wzmacniacza dwukanałowego, w której obydwa kanały stanowią w dużej mierze niezależne moduły. Są to poniekąd dwa, odpowiednio odizolowane monobloki, ale zamknięte w jednej obudowie (stąd właśnie określenie dual mono). Rozwiązanie to ma zapewnić mniejszy poziom zniekształceń w przetwarzanym sygnale stereofonicznym, a także mniejsze przesłuchy międzykanałowe. Dla obydwu kanałów stosuje się wówczas np. osobne transformatory. Tego typu konstrukcję ma np. wzmacniacz Pathos Inpol 2 MKII.

rotel-ra-1592-mkii

Czy wzmacniacz przed rozpoczęciem odtwarzania powinno się wygrzać?

Wygrzewanie sprzętu audio budzi wiele kontrowersji. W praktyce owo „wygrzewanie” się oznacza zmianę parametrów pracy na skutek wyrabiania się z upływem czasu rozmaitych podzespołów (zależnie od tego, z jakim urządzeniem mamy do czynienia). Inny będzie też czas potrzebny do wyrzania się np. kolumn głośnikowych, a inny wzmacniacza. W wypadku konstrukcji lampowych wygrzewanie dotyczy przede wszystkim lamp elektronowych, które potrafią zmienić charakter brzmienia w ciągu pierwszych kilku godzin pracy. Podobnie ma się sprawa ze wzmacniaczami tranzystorowymi. Aby zastosowane w nich tranzystory osiągnęły odpowiedni poziom parametrów elektrycznych, powinny pracować pod napięciem przez pewien czas. Nie potrzebują jednak tak długiego wygrzewania, jak ma to miejsce w modelach lampowych czy hybrydowych. Wyjątek od reguły stanowią tutaj modele dużej mocy, a dodatkowo pracujące w czystej klasie A. Więcej o tym zagadnieniu piszemy w artykule: „Wygrzewanie sprzętu audio – prawda, czy mit?”.

Jak wybrać wzmacniacz stereo

Wymiana lamp we wzmacniaczu – czy to konieczne i kiedy?

Lampy charakteryzują się stosunkowo długim czasem pracy, który szacowany jest na wiele tysięcy godzin. Ostatecznie czas ten zależy od rodzaju lampy elektronowej i tego, jak często korzystamy z systemu audio. Zwykle lampy z czasem stopniowo tracą swoje właściwości, wprowadzając do systemu audio dodatkowe szumy, zniekształcenia. Warto wówczas zadbać o ich wymianę. Więcej na ten temat znajdziesz w materiale: „Kiedy należy wymienić lampę we wzmacniaczu”.

Lampy we wzmacniaczu możesz też wymieniać, nawet jeśli nie utracą one swoich parametrów. Mamy tutaj na myśli możliwość eksperymentowania ze sprzętem i brzmieniem. Zmieniając lampy na modele i innych właściwościach możesz wpłynąć na to, jak ostatecznie zabrzmi Twój system stereo. Należy wówczas pamiętać o kompatybilności zamienników z lampami dotychczas zainstalowanymi we wzmacniaczu.

Wzmacniacz lampowy

Jeśli poszukujesz wzmacniacza zintegrowanego lub zainteresowała Cię ta tematyka, sprawdź także inne nasze poradniki dostępne w Strefie Wiedzy na tophifi.pl. Szczególnej uwadze polecamy artykuły:

Nasza

Strefa wiedzy

Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Czytaj
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Co to jest impedancja?

Czytaj
Co to jest impedancja?
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jakie stereo wybrać?
Jakie stereo wybrać?
Przeglądaj strefę wiedzy
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest system multiroom?
Co to jest system multiroom?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Co to jest impedancja?
Co to jest impedancja?
Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: