Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

H390 to nadzwyczajny wzmacniacz zintegrowany, który łączy niepowtarzalną jakość dźwięku i unikatowe funkcje zarezerwowane wcześniej dla referencyjnych modeli z portfolio Hegla, dodatkowo zachowując niższą cenę.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Hegel H390 zapewnia dostęp do funkcji, które często występują w najbardziej ekskluzywnych produktach lub wymagają zastosowania nawet do trzech urządzeń. Konstrukcja wyróżnia się światowej klasy dźwiękiem, olśniewającą mocą oraz kompatybilnością z takimi usługami jak Apple AirPlay, Spotify i Roon.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Sercem H390 jest opatentowana przez Hegla sekcja wzmacniacza SoundEngine 2, która pod wieloma względami swoim działaniem przypomina słuchawki z redukcją hałasu. Wewnętrzny komputer próbkuje sygnał docierający do wzmacniacza i porównuje go z sygnałem wyjściowym. Następnie komputer obejmuje różnicę (zniekształcenia), dodając ją do muzyki, lecz w odwrotnej fazie. W rezultacie, bez żadnego opóźnienia, SoundEngine 2 eliminuje niemal wszystkie błędy generowane przez wzmacniacz, dostarczając najbardziej naturalne brzmienie, jakie można uzyskać.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Urządzenie wyposażono również w sekcję cyfrową, która podobnie jak ta analogowa, została zaprojektowana całkowicie od podstaw. Sekcja cyfrowa H390 jest o tyle wyjątkowa, że niezależnie od rodzaju sygnału lub wejścia, sygnał muzyczny pozostaje niezmieniony. Projektanci z firmy Hegel nazywają to przetwornikiem c/a „bit perfect”. Potwierdzeniem najwyższej jakości urządzenia są autorskie zegary cyfrowe – te śledzą częstotliwość próbkowania muzyki oraz dopasowują się, kiedy wykryją plik w niskiej rozdzielczości. Efektem jest dużo naturalniejszy, „analogowy” dźwięk oraz niezwykła scena dźwiękowa i realizm brzmienia. 

H390 wyróżnia się także swoją wygodą w użytkowaniu. Dla użytkowników produktów firmy Apple wprowadzono możliwość korzystania z aplikacji Apple AirPlay. Ponadto wzmacniacz obsługuje strumieniowanie UPnP i jest kompatybilny z usługami takimi jak Spotify Connect, IP Control, Control 4 oraz Roon, wspierając też większość formatów audio, w tym DSP i MQA. Wszystkie wejścia są konfigurowalne, pozwalając ominąć układ głośności, dzięki czemu H390 można zintegrować z systemem kina domowego czy np. urządzeniami Bluesound.

Zachęcamy też Państwa do zapoznania się z artykułami o wzmacniaczu zintegrowanym Hegel H390, dostępnymi w zakładce "Publikacje", znajdującej się nad opisem produktu.

 

 

 

Moc wyjściowa2 x 250 W
Impedancja głośników (min)
Pasmo przenoszenia5Hz-180kHz
Stosunek sygnał/szum>100dB
Zniekształcenia THD<0.005% @ 50W 8 Ohms 1kHz
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Pobór mocy (max)brak danych
Pobór mocy (standby)brak danych
Wymiary (S x W x G) mm430 x 150 x 440
Waga kg20

Polecane Produkty

Akcesoria do Hegel H390

Marka: Hegel

H390

Special Price 20 999 zł Regular Price 28 999 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 18999 zł
  • Moc wyjściowa: 2 x 250 W
  • Impedancja głośników (min):
  • Pasmo przenoszenia: 5Hz-180kHz
  • Stosunek sygnał/szum: >100dB

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1050 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: