Marka: Audioquest

Sydney 1m RCA

Special Price 849 zł Regular Price 1 299 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 855 zł
  • Rodzaj: analogowy
  • Analogowe: RCA
  • Długość (m): 1
  • Materiał przewodnika: miedź

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 42 zł

Sprawdź szczegóły

Sydney Harbour Bridge, to most w Sydney zbudowany nad zatoką Port Jackson. Został ukończony w 1932 roku i liczy sobie 1149m długości. Jest on jednocześnie najwyższym tego typu mostem na świecie. Jego najwyższy punkt znajduje się 134 metrów nad poziomem zatoki. To właśnie na tym moście odbywa się coroczny pokaz sztucznych ogni z okazji nowego roku, który obserwowany jest przez osoby z całego świata. Stał się on inspiracją dla inżynierów w firmie AudioQuest, którzy stworzyli serię kabli Bridges & Falls, a Sydney jest jednym z nich.

W Sydney zastosowano miedź o wysokim stopniu czystości i perfekcyjnie dopracowanej powierzchni (PSC+). Wszystkie żyły są litymi przewodnikami zapewniającymi minimalizację wpływu pomiędzy żyłami, co jest podstawowym źródłem zniekształceń powstających w kablu. Jakość powierzchni ma krytyczne znaczenie, gdyż można ją rozpatrywać jako szynę – prowadnicę, zarówno dla pól elektrycznych jak i magnetycznych, powstających na zewnątrz przewodnika. Zdumiewająco gładka i czysta powierzchnia eliminuje powstawanie twardości i znacząco poprawia czystość dźwięku w porównaniu z OFHC., OCC, 8N i innych typów miedzi. Wspaniała czystość PSC+ dodatkowo ogranicza zniekształcenia sygnału powstające na granicach kryształów występujących w każdym metalu. Dokładnie wykonane końcówki zostały precyzyjnie połączone z kablem za pomocą najwyższej jakości stopu lutującego AQ. Przed zewnętrznymi zakłóceniami chroni sygnał system NOISE-DISSIPATION SYSTEM (NDS).

Specyfikacja Audioquest Sydney 1m RCA

Rodzajanalogowy
AnalogoweRCA
Długość (m)1
Materiał przewodnikamiedź
Profilplecionka

Opinie o Audioquest Sydney 1m RCA

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: