Poprzedni
Następny

Komfortowe słuchawki wokółuszne - ranking 2024. Top 6 najbardziej komfortowych słuchawek wokółusznych

Codzienne życie wymaga dużej dynamiki nie tylko od sprzętu audio. Praca, obowiązki, terminy.. To wszystko pochłania energię, a do tego zmusza do częstego bycia poza domem. Wiem, że nawet gdy masz milion spraw, zasługujesz na porcję relaksu i szybkiej regeneracji. Warto wtedy posłuchać ulubionej muzyki, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Dla wielu to lepsze od małej czarnej. A może wolisz odsłuch w domowym zaciszu? Proszę bardzo – tu także sprawdzą się słuchawki wokółuszne. Oto ranking słuchawek wokółusznych, w którym omówię sześć modeli, które szczególnie polecam.

Spis treści:

Otwarte słuchawki nauszne Audeze LCD-2 Classic

Jakie słuchawki wokółuszne warto kupić w 2024 roku?

Słuchawki wokółuszne są popularnym typem sprzętu, który jest chętnie wybierany ze względu na wysoki komfort użytkowania. Gdy zostaną odpowiednio dobrane, gwarantują wygodę nawet przy długim odsłuchu. Wpływa na to właśnie ich konstrukcja, która nie uciska małżowiny usznej. Większy rozmiar nausznic sprawia, że komfort noszenia jest zdecydowanie większy niż w przypadku typowych słuchawek nausznych. Słuchawki wokółuszne zapewniają także wysoką jakość dźwięku. Wiem, że wszystko zależy oczywiście od konkretnego modelu, jednak miałem okazję słuchać wielu słuchawek, które gwarantują wysoki komfort odsłuchu, bardzo dobrą jakość dźwięku i stylowe wzornictwo. Nawet osoby elegancko ubrane, które udają się do pracy, czy na spotkanie, mogą założyć takie słuchawki, wyglądając przy tym naturalnie. Na podstawie własnych obserwacji mogę wręcz stwierdzić, że jest to element stylu współczesnych ludzi, dla których dźwięk dobrej jakości jest niezwykle ważny. Wystarczy tylko telefon, z którego odtwarzamy muzykę, aby cieszyć się dobrym brzmieniem. Źródłem dźwięku mogą być zarówno serwisy streamingowe, jak i pliki muzyczne zapisane w pamięci telefonu. Jeśli masz audiofilskie zacięcie, możesz nawet przekonwertować ulubione płyty z gramofonu i odtwarzać je na słuchawkach. Jak widać, ogranicza Cię tylko fantazja. Ktoś zapewne może także dodać, że również zasobność portfela, ale bez obaw. Nawet słuchawki wokółuszne renomowanych producentów nie kosztują kroci i z pewnością nie zrujnują Twojego budżetu.

Kolejną opcją są słuchawki wokółuszne przewodowe, które najbardziej sprawdzają się podczas odsłuchu stacjonarnego. Pozwalają na komfortowe odtwarzanie muzyki we własnym domu, gdy nie chcemy przeszkadzać innym domownikom.

Niezależnie od tego, w jakich warunkach słuchasz muzyki, w tym poradniku znajdziesz najlepsze słuchawki wokółuszne. To dopracowane i godne polecenia modele, które warto poznać. Ranking słuchawek wokółusznych zawiera zarówno modele wokółuszne bezprzewodowe, jak i przewodowe, które spełnią oczekiwania nawet wymagającego audiofila.

Słuchawki nauszne i wokółuszne – różnica

Zawsze staram się możliwie najbardziej precyzyjnie podawać wszelkie pojęcia i tłumaczyć zawiłości w nazewnictwie urządzeń audio. Dlatego chciałbym wyjaśnić także różnicę pomiędzy słuchawkami nausznymi i wokółusznymi. Najprościej rzecz ujmując, słuchawki wokółuszne mają większe nausznice i okalają w całości lub prawie w całości małżowinę uszną, nie uciskając jej. Z kolei słuchawki nauszne dociskają bezpośrednio małżowinę uszną. Ta niewielka zdawałoby się różnica, ma duże znaczenie w komforcie i wrażeniach dźwiękowych. Dobre słuchawki wokółuszne wyróżniają się większym komfortem użytkowania i nie męczą nawet przy długim odsłuchu.

Wiem, że mogłeś natknąć się nieraz na określenie słuchawki nauszne w stosunku do modeli, które tutaj prezentuję. Wynika to właśnie z popularności tej nazwy, dlatego sklepy, a często także sami użytkownicy określają te słuchawki jako nauszne. Moim zdaniem jest to jak najbardziej dopuszczalne, gdyż słuchawki wokółuszne są jej węższą podkategorią. 

Słuchawki wokółuszne bezprzewodowe

Mogę śmiało stwierdzić, że słuchawki Bluetooth stanowią jedno z najważniejszych i najczęściej wybieranych urządzeń ostatniej dekady. Są one rewelacyjnym rozwiązaniem, gdy chcesz słuchać muzyki podczas podróży, w drodze do pracy, czy na wakacjach, na które raczej nie zabierzesz całego zestawu stereo. Producenci naprawdę starają się, aby jakość dźwięku dorównywała typowo audiofilskim, dużym słuchawkom z wielkimi muszlami, które jeszcze kilka lat temu były uważane za „jedyny słuszny” sprzęt słuchawkowy. Postęp technologiczny sprawił, że dzisiaj słuchawki wokółuszne możesz zabrać ze sobą w stylowym opakowaniu i słuchać, kiedy tylko zechcesz. Jest to niezwykle popularny i chętnie wybierany typ sprzętu, dlatego ranking słuchawek wokółusznych zacznę właśnie od modeli bezprzewodowych. Są to w zdecydowanej większości zamknięte słuchawki wokółuszne, które nie emitują dźwięku na zewnątrz. Dzięki temu można ich słuchać w pociągu, w autobusie, czy w poczekalni.

Bowers & Wilkins Px8

Za najbardziej uniwersalne słuchawki wokółuszne uważam Bowers & Wilkins Px8. Ten renomowany, brytyjski producent od lat produkuje znane i cenione na całym świecie kolumny, które zna zapewne każdy szanujący się miłośnik hi-fi.

Bowers & Wilkins Px8 Royal Burgundy

Bowers & Wilkins dzięki długoletniemu udoskonalaniu budowy swoich głośników tworzy konstrukcje, które wyróżniają się pod względem zastosowanych rozwiązań technicznych. Brytyjska marka od lat współpracuje ze słynnym Abbey Road Studio w Londynie, w którym The Beatles i wiele innych gwiazd nagrywało swoje albumy.

Jak podkreśla producent, słuchawki wokółuszne Bowers & Wilkins Px8 zostały wzorowane na kolumnach z serii 700 i hi-endowej linii 800. To właśnie odpowiednio zaprojektowane i zestrojone przetworniki z karbonową membraną pozwoliły uzyskać wyjątkowo niskie zniekształcenia, oferując bardzo rozdzielczy dźwięk.

Bowers & Wilkins Px 8 to nowoczesne słuchawki wokółuszne wyposażone w łączność Bluetooth oraz aktywną redukcją szumów, czyli ANC. Ten typ słuchawek jest w ostatnich latach niezwykle popularny, zapewnia bowiem użytkownikom mobilność, która jest niezwykle ważna w dzisiejszych czasach.

Bowers & Wilkins Px8 to najwyższy model z tej serii słuchawek brytyjskiego producenta. Użytkownicy doceniają przede wszystkim walory brzmieniowe tej konstrukcji. Słuchawki oferują bardzo angażujący i klarowny dźwięk. Moim zdaniem to wręcz przykład, jak powinny brzmieć słuchawki wokółuszne bezprzewodowe przeznaczone dla prawdziwych miłośników dobrego dźwięku.

Bowers & Wilkins Px8 to często polecane słuchawki, które wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością dźwięku. Brzmienie zdecydowanie wyróżnia się swoją głębią i stereofonią wśród konkurencyjnych modeli. Najciekawsze jest to, że bardzo dobre efekty dźwiękowe uzyskuje się także poprzez Bluetooth, co oczywiście najczęściej wybierają użytkownicy. Możesz także skorzystać z wbudowanego przetwornika DAC i podłączyć słuchawki przewodowo, korzystając ze złącza USB. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie plików hi-res, co z pewnością warto sprawdzić.

Słuchawki B&W Px8 dostępne są w trzech stylowych kolorach: czarny, beżowy oraz Royal Burgundy. To pozwala dobrać ich wygląd do Twojego stylu. Sprawdzą się więc nie tylko w stonowanych stylizacjach, ale także w tych bardziej odważnych. Będą dopasowane do tego, co lubisz.

Brytyjski producent ma także w swojej ofercie słuchawki Bowers & Wilkins Px7 S2. Moim zdaniem są to jedne z najlepszych słuchawek dla osób, które chcą wejść w świat dobrego brzmienia. Ze względu na funkcjonalność, a także zastosowanie części rozwiązań z wyższego modelu są to często polecane słuchawki wokółuszne. Mogę stwierdzić, że  są to wręcz tanie słuchawki wokółuszne.

Bowers & Wilkins Px8 McLaren Edition

Bowers & Wilkins ma do zaoferowania także specjalną edycję opisanych powyżej słuchawek, czyli Bowers & Wilkins Px8 McLaren Edition. Ta nazwa wyjaśnia chyba wszystko i wiem, że jesteś ciekawy, na czym polega ich wyjątkowość. Bowers & Wilkins przy współpracy z McLaren Automotive, oferującym topowe auta sportowe, stworzył wyjątkowe słuchawki, które zachwycają już samym wyglądem. To nie tylko moje zdanie, niejednokrotnie słyszałem słowo „wow” z ust Klientów. Jeśli więc lubisz wyjątkowe gadżety, a także jesteś fanem sportowych aut, z pewnością te stylowe słuchawki Cię zachwycą.

Słuchawki Px8 McLaren Edition

Warto wiedzieć, że model Px8 McLaren Edition nie powstał przypadkowo. Limitowane słuchawki wokółuszne opracowano, aby uczcić partnerstwo tych dwóch brytyjskich marek. Jeśli nie wiedziałeś jeszcze, ze McLaren w głośnikach swoich samochodów korzysta z rozwiązań Bowers&Wilkins to już wiesz.

W tym modelu zastosowano przetworniki ze standardowego modelu Px8, gwarantuje audiofilski dźwięk. Limitowana edycja urzeka wyjątkowym designem, który od razu rzuca się w oczy. Szare wykończenie przełamane zostało pomarańczowymi wstawkami, które stanowią nawiązanie do kolorystyki samochodów McLaren. Trzeba przyznać, że to połączenie kolorystyczne wygląda niezwykle atrakcyjnie, podkreślając wyjątkowość tego modelu. Nie znam nikogo, kto nie byłby zachwycony takimi stylowymi i niepowtarzalnymi słuchawkami, które można użytkować na co dzień. Jeśli więc cenisz stylowe produkty, a chcesz być przy tym niepowtarzalny, limitowana edycja słuchawek B&W Px8 McLaren Edition będzie idealnym wyborem.

Słuchawki Px8 McLaren Edition

Warto pamiętać, że te słuchawki wokółuszne wyposażone są w Bluetooth i aktywną redukcję szumów, czyli ANC. Możliwość bezprzewodowej transmisji dźwięku i tłumienie hałasu zachęcają do użytkowania słuchawek Bowers & Wilkins Px8 McLaren Edition w drodze do pracy, podczas spaceru, czy na siłowni. Dodatkowe możliwości daje aplikacja mobilna Bowers & Wilkins Music, która umożliwia między innymi personalizację ustawień, czy kontrolowanie poziomu naładowania baterii.

Słuchawki wokółuszne przewodowe

Czas przejść do drugiej kategorii sprzętu, czyli słuchawek wokółusznych przewodowych. Na początek przypomnę, że te modele wymagają nie tylko kabelka przesyłającego sygnał, lecz także wzmacniacza słuchawkowego, który pozwoli napędzić przetworniki. Wydawać by się mogło, że wymaga to „więcej zabawy” niż w przypadku bezprzewodowych modeli, jednak znakomita jakość dźwięku oferowana przez takie słuchawki wokółuszne rekompensuje wszystko. Wystarczy usiąść wygodnie, włączyć ulubioną muzykę i rozkoszować się znakomitym brzmieniem. Wielu audiofilów preferuje właśnie takie słuchawki, które ze względu na jakość dźwięku mogą zastąpić dobrej klasy kolumny. Oczywiście z tą różnicą, że dźwięk nie niesie się po całym mieszkaniu, lecz zamyka w muszlach. Warto wiedzieć, że najbardziej rozdzielczy i angażujący dźwięk zapewniają otwarte słuchawki wokółuszne. Różnica w stosunku do konstrukcji zamkniętych polega na tym, że osoby przebywające obok także słyszą dźwięk, choć nie jest on donośny. Jeśli zatem chcesz znaleźć bardzo dobre słuchawki wokółuszne do odsłuchu stacjonarnego, dobrze trafiłeś.

Audeze LCD-2

Ranking słuchawek wokółusznych nie byłby kompletny, gdyby zabrakło w nim prawdziwego klasyka, którego z pewnością znają wszyscy miłośnicy słuchawek, czyli Audeze LCD 2. Kultowe i często polecane słuchawki wokółuszne amerykańskiego producenta miały premierę w 2009 roku. Od razu zyskały dużą popularność wśród audiofilów szukających modelu z górnej półki. Od tamtej pory w słuchawkach wprowadzono szereg zmian, jednak aktualna wersja nadal bazuje na wielu rozwiązaniach z pierwszej edycji. Wiele osób uważa, że Audeze LCD-2 to najlepsze słuchawki wokółuszne, dlatego zdecydowanie warto je poznać bliżej.

Otwarte słuchawki nauszne Audeze LCD-2 Classic

Przypomnę, że ze względu na dużą popularność tego modelu oraz zróżnicowane oczekiwania użytkowników powstało kilka odmian tego modelu. Bazowy model to po prostu Audeze LCD-2, które opiszę na początku.

Audeze LCD-2 to klasyczne, audiofilskie słuchawki wokółuszne o konstrukcji otwartej. Opisywane „planary” wyglądają bardzo masywnie i od razu zwracają uwagę doskonałym wykonaniem. Duże muszle mogą sugerować, że są ciężkie i nie sprawdzą się podczas długiego odsłuchu. Nic bardziej mylnego – producent zadbał o dobre rozłożenie ciężkości i komfort użytkownika. Pianka znajdująca się na przetwornikach gwarantuję wygodę i wręcz zachęcają do długich odsłuchów.

Słuchawki wokółuszne Audeze LCD-2 wykorzystują przetworniki planarne, zapewniające wrażenia dźwiękowe najwyższej jakości. Użytkownicy doceniają przede wszystkim spójność i szczegółowość dźwięku. Można stwierdzić, że podczas odsłuchu dźwięk całkowicie otacza słuchacza, dając niezwykłe doznania.

Warto pamiętać, że są to słuchawki wyposażone w przetworniki o dość wysokiej impedancji 70 omów i stosunkowo niskiej sprawności. Ich napędzenie wymaga zastosowania wzmacniacza słuchawkowego. Sprawdzą się tutaj zarówno modele lampowe, jak i tranzystorowe. Sugeruję, aby wybierać wśród sprawdzonych wzmacniaczy, gdyż ma to decydujący wpływ na uzyskanie pożądanej jakości dźwięku.

Amerykański producent oferuje także nieco mniejszy model Audeze LCD-2 Classic. To także słuchawki o konstrukcji otwartej. Można stwierdzić, że jest to wersja dopasowana do wymagań współczesnych użytkowników, którzy nie potrzebują wielkiej, pancernej walizki i drewnianego wykończenia nausznic. Ucieszą się natomiast niższą ceną w stosunku do „wypasionej” wersji, którą opisałem powyżej.

Słuchawki wokółuszne Audeze LCD-2 Classic oferują niezwykle ciepły, rozdzielczy i przestrzenny dźwięk. Słuchawki generują bogaty, wielowymiarowy bas, a także wciągającą i bliską średnicę. To właśnie te firmowe cechy brzmienia zapewniły amerykańskiej marce rozpoznawalność i, przede wszystkim, uznanie miłośników dobrego brzmienia.   

Producent oferuje także zamkniętą wersję słuchawek wokółusznych, czyli Audeze LCD-2 CLosed Back. Przetworniki są bardzo zbliżone do modelu znanego z Audeze LCD-2 Classic, bardzo podobna jest także konstrukcja. Uważni użytkownicy dostrzegą jedynie drobne zmiany w budowie muszli.

Zamknięta konstrukcja wpływa w pewnym stopniu na brzmienie. Jest to jednak zmiana subtelna, ponieważ szczegółowość i przestrzenność stoją na równie wysokim poziomie, jak w opisywanych wyżej słuchawkach zamkniętych.

Moim zdaniem, dostępność różnych wariantów jest dodatkową zaletą tego produktu, która sprawi, że osobom poszukującym odpowiednich słuchawek wokółusznych łatwiej będzie znaleźć właściwy model.

Audeze LCD-3

Jak wiadomo, kalifornijska marka Audeze specjalizuje się w słuchawkach planarnych. Kolejnym modelem są hi-endowe, profesjonalne słuchawki wokółuszne Audeze LCD-3, które robią wrażenie już po wyjęciu ich z pudełka. To ręcznie wykonane słuchawki, stworzone z najwyższej jakości materiałów, które przeznaczone są dla najbardziej wymagających użytkowników. Zachwyca już sam wygląd i precyzja wszystkich detali. Nausznice wykonane zostały z tropikalnego drewna, które prezentuje się niezwykle elegancko i stylowo.

Brzmienie słuchawek Audeze LCD-3 jest bardzo przestrzenne i harmonijne. Poziom szczegółowości wręcz zachwyca, a odwzorowanie instrumentów jest na najwyższym poziomie. Niskie tony są sprężyste i dobrze kontrolowane. Średnica jest bliska i naturalna, wokale brzmią wyraziście, co słychać zwłaszcza w dobrze zrealizowanych nagraniach. Bogata góra podkreśla wyrafinowaną prezentację dźwięku.

Kluczem do osiągnięcia brzmienia na tak wysokim poziomie była unikalna konstrukcja przetworników. Amerykański producent zastosował niezwykle cienkie membrany, które pozwoliły osiągnąć niezwykłą klarowność dźwięku. Producent deklaruje pasmo przenoszenia od 5 do 50.000 Hz, co tylko potwierdza ich najwyższą jakość. Walory brzmieniowe słuchawek doceniają zwłaszcza doświadczeni miłośnicy dobrego dźwięku, którzy mieli okazję porównać charakter brzmienia z wieloma innymi modelami słuchawek.

Audeze LCD-3 to bardzo dobre słuchawki wokółuszne, które wymagają oczywiście odpowiedniego wzmacniacza słuchawkowego. Osobiście polecam sprawdzenie modeli pracujących w klasie A, np. Pathos Audio. Taka amplifikacja zapewni prawdziwie audiofilski tor sygnałowy, który pozwoli w pełni wykorzystać potencjał brzmieniowych tych rewelacyjnych słuchawek wokółusznych.

Stax SR-L300

Stax jest marką dobrze znaną miłośnikom słuchawek wokółusznych na całym świecie. Japoński producent ma ponad 80-letnie doświadczenie w produkcji urządzeń audio, co z pewnością jest dużym osiągnieciem. Stax od wielu lat specjalizuje się w hi-endowych słuchawkach elektrostatycznych, które mają zupełnie inną konstrukcję od modeli dynamicznych i planarnych. Dlatego w największym skrócie opiszę, na czym polega ta technologia.

Elektrostatyczne słuchawki nauszne Stax SR-L300

Zasada działania słuchawek elektrostatycznych opiera się na oddziaływaniu pola elektrostatycznego, powstających pomiędzy nieruchomą elektrodą i membraną. Jak wiadomo, membrana porusza się, generując falę dźwiękową. Pozornie wydaje się to proste, jednak ze względu na to, że wykorzystywana membrana jest ultracienka, cała konstrukcja musi być wykonana z chirurgiczną precyzją. Właśnie dlatego niewielu producentów wykorzystuje tę technologię. Z całą pewnością mogę stwierdzić, że Stax jest w produkcji „elektrostatów” niekwestionowanym liderem.

W tym rankingu znalazł się model Stax SR-L300, który jest bardzo udanym przedstawicielem tego nurtu, chętnie wybieranym przez Klientów. Z zewnątrz słuchawki te wyróżniają pokaźne muszle o prostokątnym kształcie. Trzeba przyznać, że ich wygląd jest bardzo charakterystyczny i nie sposób pomylić konstrukcji Stax z żadną inna marką. Ich duży rozmiar sugeruje dużą masę, jednak warto wiedzieć, że dzięki wykorzystaniu tworzyw sztucznych są to niezwykle lekkie słuchawki. Są też bardzo komfortowe i nie męczą nawet przy długim odsłuchu.

Każdy, kto słuchał słuchawek elektrostatycznych Stax, zwraca uwagę, że są to zupełnie inne doznania muzyczne niż te, które  oferują znane i popularne modele słuchawek. Uwagę zwraca przede wszystkim ich niezwykle naturalne i czyste brzmienie, które urzeka każdego miłośnika słuchawek. Na szczególne zachwyty zasługuje środek pasma, który jest niezwykle naturalny i dobrze wyważony. Dzięki temu wokal i instrumenty brzmią doskonale niezależnie od stylu muzyki. Słuchawki powinny być bowiem uniwersalne.

Elektrostatyczne słuchawki nauszne Stax SR-L300

Japoński producent oprócz słuchawek oferuje dedykowane wzmacniacze słuchawkowe. Co ciekawe, dostępne są zarówno modele lampowe, jak i tranzystorowe. Dzięki temu użytkownik ma możliwość wyboru wzmacniacza słuchawkowego spośród obu typów, co jest najlepszym sposobem, aby dopasować charakter brzmienia do Twoich oczekiwań. Każdy z tych modeli ma pięciopinowe wyjście, które przeznaczone jest w zasadzie wyłącznie do słuchawek Stax. Japoński producent nie umieścił nawet klasycznego wyjścia jack, które pozwalałoby wykorzystać wzmacniacz z innymi słuchawkami. Do słuchawek elektrostatycznych Stax SR-L300 polecam wzmacniacz słuchawkowy Stax SRM-400S, który dopasowany został pod kątem brzmienia i impedancji. To niezwykle dopracowana konstrukcja, która zapewnia odpowiednie wzmocnienie sygnału. Chcę podkreślić, że wzmacniacz słuchawkowy jest w tym przypadku kluczem do osiągnięcia brzmienia w formie, którą opisuję. Dlatego decydując się na słuchawki Stax pamiętaj, że ich dedykowany wzmacniacz słuchawkowy jest tzw. „must have” zestawu słuchawkowego.

Stax SR-L500

Wyższy model słuchawek elektrostatycznych, czyli Stax SR-L500 MkII z zewnątrz jest bardzo podobny do opisywanych wyżej SRM-400S. Słuchawki te mają analogiczne rozwiązania konstrukcyjne, oparte oczywiście o przetworniki elektrostatyczne.

Elektrostatyczne słuchawki nauszne Stax SR-L500 MKII

Przetwornik w tym modelu stanowi prawdziwy popis umiejętności technicznych producenta. Niezwykle cienka membrana pozwala uzyskać klarowny i naturalny dźwięk, który urzeka swą spójnością i przestrzennością. Użytkownicy zwracają uwagę na niezwykle bogaty i sprężysty bas, a także delikatne i subtelne średnie tony, co stało się wręcz cechą charakterystyczną całej serii „elektrostatów”.

Słuchawki wokółuszne Stax SR-L500 MkII zwracają uwagę nieszablonowym wyglądem. Dużych rozmiarów muszle oraz konstrukcja sprawiają, że są to typowo stacjonarne słuchawki wokółuszne. Wiele osób obawia się, że słuchawki tak pokaźnych rozmiarów są na pewno bardzo ciężkie. Odpowiedni dobór materiałów sprawia jednak, że ich waga jest podobna do większości popularnych słuchawek nausznych. Komfort odsłuchu podnoszą odpowiednio wyprofilowane nausznice, które wykonane zostały z delikatnej skóry ekologicznej. 

Wysoka impedancja sprawia, że słuchawki wokółuszne Stax SR-L500 MkII wymagają dedykowanego wzmacniacza słuchawkowego. Jako amplifikację do tych elektrostatów rekomenduję hybrydowy wzmacniacz słuchawkowy Stax SRM-500T. W tym modelu przedwzmacniacz tranzystorowy oparto o niskoszumny układ Dual FET, natomiast końcówkę mocy stanowi lampa, a dokładnie trioda o symbolu 6FQ7/6CG7.

Moim zdaniem te prawdziwie hi-endowe słuchawki są doskonałą propozycją dla wymagających użytkowników, którzy pragną uzyskać dźwięk najwyższej jakości. 

Podsumowanie

Ranking, który przygotowałem, zawiera najlepsze słuchawki wokółuszne, które osobiście miałem okazję sprawdzić i dokładnie przetestować. Pozwolą one komfortowo słuchać muzyki, oferując przy tym bardzo dobrej jakości dźwięk. Każdy z zaprezentowanych modeli jest godny uwagi ze względu na zastosowane rozwiązania techniczne i walory brzmieniowe. W rankingu celowo znalazły się zarówno słuchawki bezprzewodowe, jak i przewodowe, które różnią się pod wieloma względami. Polecane słuchawki wokółuszne pomogą Ci dobierać model do własnych oczekiwań i sposobu słuchania muzyki.

Zastanawiasz się, jakie słuchawki wokółuszne wybrać? Zachęcam do umówienia się na odsłuch do wybranego salonu Top Hi-Fi. To najlepszy sposób, aby sprawdzić, który z zaprezentowanych modeli spełnia wszystkie Twoje oczekiwania. Jestem pewien, że wszystkie polecane słuchawki wokółuszne zapewnią wiele radości ze słuchania muzyki. Wybór należy do Ciebie.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: