Wzmacniacze słuchawkowe


Słuchawki to bardzo wygodny sprzęt audio. Trzeba jednak pamiętać, że ostateczna jakość uzyskiwanego dźwięku zależy nie tylko od samych słuchawek, lecz także od źródła muzyki. Aby użytkowany przez nas model pokazał pełnię swoich możliwości, warto sięgnąć po wzmacniacz słuchawkowy. Urządzenie to pozwala poprawić jakość brzmienia dowolnego modelu, także wysokiej klasy konstrukcji. Wzmacniacze słuchawkowe znajdujące się w asortymencie sklepu tophifi.pl to nie tylko patent na doskonały dźwięk, lecz także możliwość zbudowania niewielkiego, podręcznego systemu audio o bardzo dużym potencjale. Dzięki nim dźwięk wydobywający się ze słuchawek będzie czysty, płynny i przyjemny.

Wzmacniacz słuchawkowy możemy podłączyć do praktycznie dowolnego źródła audio, zarówno urządzeń hi-fi i kina domowego, jak i sprzętu komputerowego, w tym smartfonów i tabletów. Dzięki nim z łatwością zamienimy swój laptop lub komputer PC bądź Mac w źródło wysokiej jakości dźwięku. Funkcjonalność zaawansowanych wzmacniaczy do słuchawek zwiększa także możliwość współpracy z głośnikami aktywnymi. Wybór odpowiedniego urządzenia ułatwia szeroka gama produktów znanych i cenionych producentów, m.in. AudioQuest, Lehmannaudio, Audio-Technica, MOON i Audeze.  Dużą popularnością cieszą się wzmacniacze słuchawkowe przenośne. Łatwo schować je do kieszeni lub torby, a wbudowany akumulator gwarantuje im niezależność od sieci zasilającej. Niektóre z modeli mogą dodatkowo pełnić rolę odtwarzaczy plików muzycznych i/lub zaawansowanych przetworników cyfrowo-analogowych.

Porównywarka 0

Moon 230HAD

Moon
Wzmacniacze słuchawkowe
6 999

MOON 230HAD w stylowej obudowie łączy wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, przetwornik C/A i liniowy przedwzmacniacz. 230HAD to najlepsze rozwiązanie dla osób, które budują swój system audio w oparciu o komputer. Urządzenie  obsługuje pliki hi-res, m.in. DSD256 i PCM aż do 384 kHz/32 bity. 

Audio-Technica AT-PHA100

Audio-Technica
Wzmacniacze słuchawkowe
3 299 zł
2 999

Audio-Technica AT-PHA100 jest przenośnym wzmacniaczem słuchawkowym z wbudowanym przetwornikiem C/A USB. Urządzenie kompatybilne jest z PCM 384  kHz/32 bity i źródłami DSD. Wewnętrzny litowo-polimerowy akumulator zapewnia energię na 14 godzin pracy.

Pathos Aurium
Nowość

Pathos Aurium

Pathos
Wzmacniacze słuchawkowe
Cena na telefon

Pathos Aurium

Prosimy o kontakt

NAD C165BEE

NAD
Przedwzmacniacze
4 999
Stereofoniczny przedwzmacniacz wyposażony w 6 wejść liniowych, tryb Tonde Defeat, wyjście wyzwalacza 12 V oraz przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM i MC.
Prosimy o kontakt

NAD C316BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
1 699 zł
1 349
Stereofoniczny wzmacniacz zintegrowany łączy funkcjonalność z atrakcyjną ceną i przekonuje wiodącymi w klasie parametrami, m.in. niskimi poziomami szumu i zniekształceń oraz dużymi mocą i separacją kanałów.

NAD C316BEE V2

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
1 799

NAD C316BEE V2 ceniony model został wzbogacony o przedwzmacniacz gramofonowy RIAA obsługujący wkładki MM.

NAD C326BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
2 199 zł
1 799
Wzmacniacz zintegrowany łączący zaawansowaną inżynierię z bogatym wyposażeniem. Urządzenie ma 7 wejść liniowych oraz 2 wyjścia subwoofera i wykorzystuje m.in. technologie NAD PowerDrive i Distortion Cancelling Circuit.

NAD C356BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
3 399 zł
2 699
Wzmacniacza zintegrowany uzyskujący moc ciągłą 80 W, wyposażony m.in. w technologię NAD PowerDrive. Dzięki architekturze MDC urządzenie można wzbogacić o opcjonalne moduły, np. przedwzmacniacz gramofonowy.

NAD C375BEE

NAD
Wzmacniacze zintegrowane
6 399 zł
4 799
NAD C 375BEE jest wzmacniaczem zintegrowanym, który znacznie przewyższa model C 355BEE i możliwościami zbliża się do M3 z high-endowej serii Masters. Podobnie jak referencyjna konstrukcja, C 375BEE wykorzystuje obwód Distortion Cancelling Circuit w stopniu wejściowym oraz BEE Clamp w układzie zasilania. Usprawniony układ kontroli barwy oraz skorygowany projekt płytki drukowanej redukują zniekształcenia i szum do niespotykanego poziomu. Te wszystkie usprawnienia zapewniają poprawę brzmienia, którą trzeba usłyszeć, aby ją docenić.

Copland DAC 215

Copland
Wzmacniacze słuchawkowe
8 499

Zaawansowany przetwornik c/a, Copland DAC 215 zamienia każdy komputer, smartfon lub tablet w idealne źródło dźwięku.

Audeze Deckard

Audeze
Wzmacniacze słuchawkowe
3 495 zł
2 950

Audeze Deckard jest niewielkim, a jednocześnie potężnym, pracującym w klasie A wzmacniaczem słuchawkowym, który łączy w sobie także zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy. 

Lehmannaudio Drachenfels

Lehmannaudio
Wzmacniacze słuchawkowe
2 295

Drachenfels to niezwykle funkcjonalny wzmacniacz słuchawkowy, który za sprawą modułowej konstrukcji przygotowany jest na wzbogacenie go o nowe możliwości. Model ten dostarcza doskonałej jakości dźwięk i dzięki kompaktowej konstrukcji można ustawić go w praktycznie dowolnym miejscu.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław