Wzmacniacze słuchawkowe


Słuchawki to bardzo wygodny sprzęt audio. Trzeba jednak pamiętać, że ostateczna jakość uzyskiwanego dźwięku zależy nie tylko od samych słuchawek, lecz także od źródła muzyki. Aby użytkowany przez nas model pokazał pełnię swoich możliwości, warto sięgnąć po wzmacniacz słuchawkowy. Urządzenie to pozwala poprawić jakość brzmienia dowolnego modelu, także wysokiej klasy konstrukcji. Wzmacniacze słuchawkowe znajdujące się w asortymencie sklepu tophifi.pl to nie tylko patent na doskonały dźwięk, lecz także możliwość zbudowania niewielkiego, podręcznego systemu audio o bardzo dużym potencjale. Dzięki nim dźwięk wydobywający się ze słuchawek będzie czysty, płynny i przyjemny.

Wzmacniacz słuchawkowy możemy podłączyć do praktycznie dowolnego źródła audio, zarówno urządzeń hi-fi i kina domowego, jak i sprzętu komputerowego, w tym smartfonów i tabletów. Dzięki nim z łatwością zamienimy swój laptop lub komputer PC bądź Mac w źródło wysokiej jakości dźwięku. Funkcjonalność zaawansowanych wzmacniaczy do słuchawek zwiększa także możliwość współpracy z głośnikami aktywnymi. Wybór odpowiedniego urządzenia ułatwia szeroka gama produktów znanych i cenionych producentów, m.in. AudioQuest, Lehmannaudio, Audio-Technica, MOON i Audeze.  Dużą popularnością cieszą się wzmacniacze słuchawkowe przenośne. Łatwo schować je do kieszeni lub torby, a wbudowany akumulator gwarantuje im niezależność od sieci zasilającej. Niektóre z modeli mogą dodatkowo pełnić rolę odtwarzaczy plików muzycznych i/lub zaawansowanych przetworników cyfrowo-analogowych.

Jak wybrać wzmacniacz słuchawkowy?

Porównywarka 0

Moon 230HAD

Moon
Wzmacniacze słuchawkowe
6 999

MOON 230HAD w stylowej obudowie łączy wysokiej klasy wzmacniacz słuchawkowy, przetwornik C/A i liniowy przedwzmacniacz. 230HAD to najlepsze rozwiązanie dla osób, które budują swój system audio w oparciu o komputer. Urządzenie  obsługuje pliki hi-res, m.in. DSD256 i PCM aż do 384 kHz/32 bity. 

Prosimy o kontakt

Moon 430HAD D3

Moon
Wzmacniacze słuchawkowe
18 999 zł
14 999

Moon Neo 430 HAD to znakomity wzmacniacz słuchawkowy ze stajni kanadyjskiego producenta, który napędzi słuchawki o impedancji nawet do 600Ω.

Prosimy o kontakt

Audio-Technica AT-PHA100

Audio-Technica
Wzmacniacze słuchawkowe
3 299 zł
2 999

Audio-Technica AT-PHA100 jest przenośnym wzmacniaczem słuchawkowym z wbudowanym przetwornikiem C/A USB. Urządzenie kompatybilne jest z PCM 384  kHz/32 bity i źródłami DSD. Wewnętrzny litowo-polimerowy akumulator zapewnia energię na 14 godzin pracy.

Prosimy o kontakt
Copland DAC 215
Promocja
(6)

Copland DAC 215

Copland
Wzmacniacze słuchawkowe
8 499 zł
6 999

Zaawansowany przetwornik c/a, Copland DAC 215 zamienia każdy komputer, smartfon lub tablet w idealne źródło dźwięku.

Deckard
Supercena

Audeze Deckard

Audeze
Wzmacniacze słuchawkowe
3 495 zł
2 950

Audeze Deckard jest niewielkim, a jednocześnie potężnym, pracującym w klasie A wzmacniaczem słuchawkowym, który łączy w sobie także zaawansowany przetwornik cyfrowo-analogowy. 

Prosimy o kontakt

Lehmannaudio Drachenfels

Lehmannaudio
Wzmacniacze słuchawkowe
2 295

Drachenfels to niezwykle funkcjonalny wzmacniacz słuchawkowy, który za sprawą modułowej konstrukcji przygotowany jest na wzbogacenie go o nowe możliwości. Model ten dostarcza doskonałej jakości dźwięk i dzięki kompaktowej konstrukcji można ustawić go w praktycznie dowolnym miejscu.

DragonFly Black
Supercena Bestseller
(21)

Audioquest DragonFly Black

Audioquest
Akcesoria dla PC / mobile
444 zł
299

DragonFly Black to niewielka konstrukcja, która łączy w sobie przetwornik C/A USB, wzmacniacz słuchawkowy oraz przedwzmacniacz. Urządzenie pozwala uzyskać piękne brzmienie muzyki z komputera i urządzeń przenośnych w jakości hi-fi. 

DragonFly Cobalt
Supercena Bestseller
(14)

Audioquest DragonFly Cobalt

Audioquest
Akcesoria Hi-Fi
1 333 zł
898

Przetwornik C/A DragonFly Cobalt

Prosimy o kontakt
DragonFly Red
Supercena Bestseller
(18)

Audioquest DragonFly Red

Audioquest
Akcesoria Hi-Fi
888 zł
490

DragonFly Red to niewielka konstrukcja, która łączy w sobie przetwornik C/A USB, wzmacniacz słuchawkowy oraz przedwzmacniacz. Urządzenie pozwala uzyskać piękne brzmienie muzyki z komputera i urządzeń przenośnych w jakości hi-fi. 

Prosimy o kontakt

Sennheiser GSX 1000

Sennheiser
Wzmacniacze słuchawkowe
769 zł
687

Sennheiser GSX 1000 - zaawansowany wzmacniacz słuchawkowy 7.1, opracowany pod kątem oczekiwań wymagających graczy i zapewniający niespotykane dotychczas doznania akustyczne.

Prosimy o kontakt

Sennheiser GSX 1200 PRO

Sennheiser
Wzmacniacze słuchawkowe
839 zł
687

Sennheiser GSX 1200 PRO - wzmacniacz słuchawkowy wyposażony w przełomowe rozwiązanie 7.1 Virtual Surround Algorithm, jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników komputerów PC i Mac.

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław