Marka: Pathos

Inpol Ear

24 999 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 3 W (32 Ω); 800 mW (120 Ω); 160 mW (600 Ω)
  • Pasmo przenoszenia: 10Hz - 200KHz ± 0.5db
  • Stosunek sygnał/szum: > 100dB
  • Zniekształcenia THD: 0,1% @ 11W

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Pathos Inpol Ear

Referencyjny wzmacniacz słuchawkowy dla wymagających

Pathos InPol Ear jest w pełni zbalansowanym wzmacniaczem słuchawkowym pracującym w czystej klasie A. Urządzenie zostało wyposażone w dwa obwody InPol najnowszej generacji oraz dwie lampy, które zapewniają najwyższą jakość dźwięku.

Pathos Inpol Ear

Aby rozpocząć wspaniałą przygodę z kompletnym dźwiękiem InPol wystarczy do wzmacniacza podłączyć słuchawki. Za znakomite, high-endowe brzmienie odpowiada innowacyjna technologia InPol, z kolei silny charakter nadają dwa wyjścia zbalansowane (10 W przy 16 Ω) oraz jedno niezbalansowane (6 W przy 16 Ω).

Kompaktowa, fantastycznie prezentująca się obudowa i wysoka moc połączona z niebywałą efektywnością sprawiają, że InPol Ear to doskonała propozycja dla wymagających miłośników słuchawek. Widoczne po bokach radiatory, dodatkowo uformowane w logo producenta, nie tylko uwypuklają precyzyjnie zabezpieczone lampy, ale też perfekcyjnie współgrają z dokładnie wykonaną centralną częścią konstrukcji.

Pathos Inpol Ear

Unikatowy InPol

Innowacyjny InPol

InPol (Inseguitore Pompa Lineare – liniowy wtórnik wzmacniający) to wielokrotnie nagradzany system opatentowany przez Pathos Acoustics. Elementem wyróżniającym dla urządzeń InPol jest szczególna sygnatura soniczna, którą można uzyskać jedynie w przypadku tej konkretnej konstrukcji układu. Całkowicie zbalansowana klasa A wykorzystuje dyskretne komponenty półprzewodnikowe w obwodzie wtórnika, uzyskując równocześnie wysokie wzmocnienia napięciowe i prądowe. Wzmacniacz lampowy pozwala poprawić napięciowy sygnał wyjściowy, natomiast InPol dostarcza prąd do napędzania kolumn głośnikowych bez dodatkowej amplifikacji. Dzięki temu sygnał może zostać przekazany do lamp i stać się dokładną kopią oryginału, bez utraty na jakości, czystości czy zawartości harmonicznej oryginalnego sygnału.

Innowacyjne rozwiązanie wprowadzone przez Pathos zwiększa teoretyczną moc wyjściową w klasie od 25 do 50 proc. przy jednoczesnym zachowaniu niskiej impedancji wyjściowej – kluczową w przypadku współczynnika tłumienia i udoskonaloną przez podwójny InPol.

Pathos Inpol Ear

Jeszcze większa funkcjonalność

Uniwersalność wzmacniacza słuchawkowego zwiększa możliwość instalacji opcjonalnego przetwornika cyfrowo-analogowego HiDac MK2. Rozwiązanie to pozwala w łatwy sposób wydobyć pełnię możliwości z cyfrowych źródeł, którymi można sterować poprzez aplikację na smartfony i tablety.

Specyfikacja Pathos Inpol Ear

Moc wyjściowa3 W (32 Ω); 800 mW (120 Ω); 160 mW (600 Ω)
Pasmo przenoszenia10Hz - 200KHz ± 0.5db
Stosunek sygnał/szum> 100dB
Zniekształcenia THD0,1% @ 11W
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotNie
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Pobór mocy (max)110 W
Wymiary (S x W x G) mm280 x 180 x 370
Waga kg12.5

Opinie o Pathos Inpol Ear

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: