Indiana Line jest w branży audio jedną z najważniejszych marek rodem z Włoch. Istnieje od 1977 roku i od samego początku swojej działalności urzeczywistnia filozofię tworzenia sprzętu, którego wydajność wykracza daleko poza nominalne parametry. Przez lata obecności na rynku zdążyła umocnić swoją pozycję wśród miłośników dobrego brzmienia. Cechujące się eleganckimi, ponadczasowymi kształtami kolumny głośnikowe Indiana Line zapewniają wyjątkowe brzmienie na lata.

Marka Indiana Line jest nierozerwalnie związana z Piemontem, uprzemysłowionym regionem w północno-zachodnich Włoszech. Lokalizacja przedsiębiorstwa w tej części kraju niewątpliwie przyczyniła się do sukcesu marki. Dostępność najlepszych na świecie pracowni projektowych, nowoczesnych technologii, fabryk i manufaktur oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników, projektantów i inżynierów to czynniki, które miały kluczowe znaczenie dla rozwoju Indiana Line.

SUKCES RODEM Z PIEMONTU

Wyjątkowy charakter Piemontu – krainy, która przez wieki była poddawana wpływom sąsiadujących krajów Francji i Szwajcarii – jest jednym z czynników decydujących o renomie marki Indiana Line. „Mieszkańcy Piemontu to ludzie, którzy lubią ciężko pracować, nie oczekując zbyt wiele za swój sukces” – podkreśla Eugenio Musso, główny projektant Indiana Line, który buduje swój sukces w branży hi-fi od ponad 45 lat. Jego starania doceniło m.in. słynne biuro projektowe Pininfarina, z którym Eugenio Musso współpracował przez wiele lat przy produkcji wysokiej klasy głośników samochodowych.

ZRÓŻNICOWANA OFERTA PRODUKTOWA

Ofertę Indiana Line tworzy kompletna gama produktowa – od podstawkowych i podłogowych kolumn głośnikowych, przez subwoofery, aż po głośniki instalacyjne. Wszystkie modele Indiana Line wyróżniają się stylowym, włoskim wzornictwem i perfekcyjnym dopracowaniem, godnym wysokiej klasy konstrukcji hi-fi. Wszystko po to, aby pozostać w zgodzie z firmowym hasłem przewodnim: „najlepszy możliwy dźwięk w odniesieniu do ceny”. Efektem są produkty, które charakteryzują się wysokiej jakości brzmieniem i oryginalną konstrukcją.

Poznaj rodzinę indiana line

seria diva

seria nota

seria tesi

seria dj

seria basso

instalacyjne