seria tesi

Serię Tesi tworzy pięć wyjątkowych konstrukcji – dwie wolnostojące, dwie podstawkowe i głośnik centralny. Ich cechą wspólną jest duża rozdzielczość i wierność w odwzorowaniu głosu, połączone z szybką i precyzyjną odpowiedzią impulsową. W każdej kolumnie głośnikowej projektanci zastosowali głośniki średnio-niskotonowe z polipropylenowymi membranami wzmacnianymi miką oraz centralnie umieszczonym korektorem fazy. Podłogowe modele z serii Tesi dodatkowo wykorzystują przetwornik niskotonowy z celulozową membraną, pozwalający uzyskać niesamowitą dynamikę i ciepły, głęboki bas.

Tesi 661

Jest to flagowa, 3-drożna kolumna głośnikowa z serii Tesi. Projektanci zastosowali w niej najbardziej rozbudowany układ głośnikowy – z dwoma przetwornikami niskotonowymi z membranami celulozowymi, głośnikiem średnio-niskotonowym z membraną polipropylenową wzmacnianą miką oraz tweeterem z jedwabną kopułką. Indiana Line Tesi 661 z łatwością wypełni pięknym, mocnym dźwiękiem nawet większe przestrzenie. Model ten wyposażony jest w nóżki z odlewanego aluminium, które połączone są z gumowymi podkładkami antywibracyjnymi, aby zapewnić skuteczną izolację kolumny od podłoża.

Tesi 561

Podłogowa kolumna głośnikowa Indiana Line Tesi 561 to niezwykle wszechstronna konstrukcja. Dzięki smukłej budowie sprawdzi się w większości pomieszczeń, zarówno w systemie stereo, jak i w roli głośników frontowych zestawu kina domowego. Trzy przetworniki – niskotonowy z membraną celulozową, średnio-niskotonowy z membraną polipropylenową wzmacnianą miką oraz wysokotonowy z jedwabną kopułką – dostarczają pełnozakresowy dźwięk, który zachwyca swoją dynamiką i czystością. Dzięki temu zarówno muzyka, jak i filmowe efekty specjalne brzmią niesamowicie.

Tesi 261

Podstawkowy model Indiana Line Tesi 261 to uniwersalna kolumna głośnikowa, która z łatwością sprawdza się w roli podstawowego nagłośnienia w systemach stereo, a także jako głośnik efektowy w zestawach kina domowego, także tych przeznaczonych do większych pomieszczeń. Przetwornik niskotonowy z polipropylenową membraną wzmacnianą miką oraz tweeter z kopułką z tkanego jedwabiu tworzą zgrany duet, który zapewnia czysty, mocny i precyzyjny dźwięk. Kolumna głośnikowa Indiana Line Tesi 261 znana jest ze swojej niesamowitej dynamiki i przykuwającego uwagę basu.

Tesi 241

Test 241 jest kompaktową, podstawkową kolumną głośnikową, która idealnie sprawdza się w systemach kina domowego w roli głośnika efektowego, a także w systemach stereo przy nagłaśnianiu mniejszych pomieszczeń. Mimo zastosowania niedużego przetwornika niskotonowego, model ten dostarcza angażujący dźwięk, wyróżniający się bardzo dobrą rozdzielczością i naturalnością odwzorowania głosu, a także szybką i precyzyjną odpowiedzią impulsową. Piankowa zatyczka dostarczana wraz z Indiana Line Tesi 241 pozwala zmodyfikować poziom niskich tonów, aby dopasować brzmienie do akustyki pomieszczenia odsłuchowego.

Tesi 761

Model Tesi 761 to obowiązkowy element każdego systemu kina domowego opartego na kolumnach głośnikowych Indiana Line z serii Tesi. Projektanci wyposażyli ten głośnik centralny w dwa przetworniki nisko-średniotonowe z polipropylenowymi membranami wzmacnianymi miką, między którymi pracuje wysokotonowa jednostka z jedwabną kopułką. Indiana Line Tesi 761 wyróżnia się bardzo dobrą dynamiką i szybką odpowiedzią impulsową. Wraz z głośnikiem dostarczana jest piankowa zatyczka, która po ulokowaniu w porcie bas refleks ułatwia dopasowanie brzmienia do akustyki pomieszczenia.

Poznaj rodzinę indiana line

seria diva

seria nota

seria tesi

seria dj

seria basso

instalacyjne