Subwoofery


Czysty i mocny bas to podstawa mocnego uderzenia. W uzyskaniu spektakularnego brzmienia niskich tonów pomaga subwoofer (głośnik subniskotonowy). Głośnik ten wyspecjalizowany jest do obsługi dźwięków z dolnego zakresu słyszalnego pasma przenoszenia, zwiększając potęgę brzmienia (przeważnie częstotliwości w granicach 20-250 Hz). Subwoofery takich marek jak Bowers & Wilkins, Yamaha, ELAC, PSB, Bluesound i Indiana Line nie tylko gwarantują wysoką jakość dźwięku, lecz także są perfekcyjnie wykonane. Atrakcyjne stylistyczne i jednocześnie nieduże, z łatwością wpisują się w dowolny wystrój pomieszczenia, w którym zostaną ustawione. Subwoofery odtwarzając nawet najniższy bas gwarantują niesamowite emocje dźwiękowe podczas odtwarzania filmowych efektów specjalnych, dzięki czemu są niemal obowiązkowym elementem każdego zaawansowanego zestawu kina domowego.

Subwoofery można wykorzystywać nie tylko w zestawach kina domowego, a wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań użytkownika. Sprzedawane osobno, głośniki te sprawdzają się jako uzupełnienie stereofonicznych zestawów głośnikowych, poszerzając tym samym odtwarzany zakres częstotliwości i zwiększając dynamikę brzmienia.

Decydując się na zakup subwoofera, nabywcy mogą wybierać pomiędzy konstrukcjami aktywnymi oraz pasywnymi. Czym różnią się subwoofery aktywne od subwooferów pasywnych? Subwoofery aktywne wyposażone są we wbudowany wzmacniacz. Ten zasila wbudowany głośnik lub głośniki. Subwoofery pasywne nie mają swojego wzmacniacza i korzystają ze wzmacniaczy zewnętrznych – osobnych lub tych, które jednocześnie zasilają główne głośniki.

Szeroki wybór subwooferów dostępnych w sklepie tophifi.pl umożliwia znalezienie modelu odpowiadającego preferencjom użytkownika i ułatwia skomponowanie swojego wymarzonego zestawu kina domowego lub systemu 2.1. Bez względu na to, czy Klient poszukuje subwoofera do kina domowego czy do systemu stereo, subwoofera pasywnego czy subwoofera aktywnego, służymy profesjonalną pomocą. Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem produktów, który ułatwi znalezienie produktu spełniającego wszystkie oczekiwania jakościowe, wizualne i cenowe.

Jak wybrać subwoofer?

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Impedancja
Moc wzmacniacza
System
Regulacja zakresu częstotliwości
Automatyczne włączanie / wyłączanie

Bowers & Wilkins CT SW12

Bowers & Wilkins
Subwoofery
4 499
CT SW12 wyposażony został w 300-mm głośnik z membraną o dużej amplitudzie, wykonany z kompozytu papier/Kevlar.
Prosimy o kontakt
(1)

Bowers & Wilkins DB1D

Bowers & Wilkins
Subwoofery
19 999

Subwoofer DB1D jest flagową konstrukcją z najnowszej serii DB. To także najbardziej zaawansowany i najmocniejszy subwoofer aktywny w historii Bowers & Wilkins.

(1)

Bowers & Wilkins DB2D

Bowers & Wilkins
Subwoofery
15 499

Subwoofer aktywny Bowers & Wilkins DB2D łączy moc i subtelność. W zwartej, eleganckiej i jednocześnie niedużej obudowie projektanci umieścili najwyższej jakości komponenty.

Prosimy o kontakt

Bowers & Wilkins DB3D

Bowers & Wilkins
Subwoofery
10 999

Bowers & Wilkins DB3D jest idealną propozycją dla osób, które chcą cieszyć się nieskazitelnie czystym basem, ale mają ograniczoną przestrzeń w domu.

Prosimy o kontakt
(3)

Bowers & Wilkins DB4S

Bowers & Wilkins
Subwoofery
7 199 zł
6 479

Bowers & Wilkins DB4S - ten mocny subwoofer tchnie dynamikę, oraz głębię zarówno do muzyki, jak i do filmu. Niezwykle wydajny, 1000W wzmacniacz mocy Hypex™ doskonale panuje nad 10” głośnikiem z membraną Aerofoil™.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław