Marka: Yamaha

NS-SW200 Piano

As low as 1 279 zł Regular Price 1 799 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1240 zł
 • Moc wzmacniacza: 130 W
 • Głośnik: 200
 • Pasmo przenoszenia: 28 - 200
 • Automatyczna kalibracja: Nie

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 64 zł

Sprawdź szczegóły

Projekt, który łączy piękno i znakomitą sprawność działania. Subwoofer wyposażono w nową technologię, Twisted Flare Port, zapewniającą czysty i sprężysty bas. To właśnie jest subwoofer, który dopasowuje się do szerokiej palety głośników i wnętrz.


 • Bardzo wydajny wzmacniacz cyfrowy z układem podwójnego sprzężenia zwrotnego
 • Nowa technologia Twisted Flare Port zapewnia czysty i sprężysty bas
 • Advanced YST II (Yamaha Active Servo Technology II)
 • 20-cm głośnik niskotonowy
 • Piękny wygląd dopasowany do szerokiej palety głośników i wnętrz
 • Sterowanie na przednim panelu dla łatwej obsługi
 • System kontroli i automatyczny tryb czuwania

Nowość, Twisted Flare Port,zapewnia czysty i sprężysty bas

Całkowicie nowy Twisted Flare Port (otwór bass reflex z kanałem spiralnym) to efekt doświadczenia zdobytego podczas szczegółowych prac rozwojowych nad subwooferami. Kielichowaty, delikatnie skręcony kształt rozprasza wir powietrza powstający wokół krawędzi otworu, zapewniając łagodny przepływ powietrza. To redukuje obcy szum, nieobecny w oryginalnym sygnale wejściowym i zapewnia czystą, dokładną reprodukcję niskich częstotliwości. Od dźwiękowych efektów specjalnych w filmach, do atmosfery miejsca spotkań, usłyszysz czysty, sprężysty i realistyczny bas.

Bardzo wydajny wzmacniacz cyfrowy z układem podwójnego sprzężenia zwrotnego

Wbudowana końcówka mocy zapewnia stabilną moc wyjściową 130 W z wysoką wydajnością, przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia prądu i wydzielania ciepła. Dzięki temu nie ma konieczności stosowania cewki filtra wyjściowego, co zapewnia niezwykle niski szum i zniekształcenia. Doskonała jest także wysoka szybkość transientów. Układ podwójnego sprzężenia zwrotnego redukuje zniekształcenia, co zapewnia czystsze brzmienie.

Advencet YST II zapewnia fantastyczny głęboki bas

Opracowana przez Yamahę technologia YST II łączy zasady negatywnej impedancji i stałego prądu w celu wysterowania stożka głośnika z jeszcze lepszą kontrolą niż poprzednia wersja. Wykorzystując obwody ANIC (Advanced Negative Impedance Converter) system optymalizuje efektywną impedancję głośnika, aby zachować doskonałą liniowość. To oznacza stabilniejszą i dokładniejszą charakterystykę niskiego zakresu, nie wspominając o wyższej jakości dźwięku.

Piękny wygląd dopasowany do szerokiej palety głośników i wnętrz

W dodatku do pięknie zaokrąglonego kształtu przedniej ścianki, boczne panele zapewniają ciekawy akcent i czyste wzornictwo, dzięki czemu subwoofer pozwala wyobrazić sobie siłę dźwięku i dopasowuje się do szerokiej palety systemów głośnikowych. Liczne wersje kolorystyczne umożliwiają wybór tej najlepiej pasującej do danego wnętrza.

Sterowanie na przednim panelu dla łatwej obsługi

Włącznik zasilania i sterowanie głośnością, najczęściej wykorzystywane kontrolki, zostały przeniesione na przednią ściankę urządzenia, co zapewnia łatwiejszy dostęp do nich. Pochylone pod kątem 45 st. są łatwe w użytkowaniu nawet wtedy, gdy głośnik znajduje się na podłodze. Wskaźnik LED umieszczono powyżej włącznika zasilania, dzięki czemu nawet w zaciemnionym pomieszczeniu można łatwo dostrzec, czy urządzenie jest włączone

System kontroli i automatyczny tryb czuwania

Terminal systemu kontrolnego może być podłączony do wzmacniacza, aby automatycznie włączać i wyłączać zasilanie.  Ponadto dostępna jest funkcja automatycznego trybu czuwania: jeśli żaden sygnał wejściowy nie dociera ze wzmacniacza przez ustalony czas, urządzenie automatycznie przełącza się w tryb czuwania, a po wykryciu sygnału płynącego ze wzmacniacza, zasilanie zostaje ponownie włączone. To rozwiązanie ogranicza zużycie energii.

Inne znaczące funkcje

• Niskie zużycie energii w trybie czuwania: 0,3 W

• Przełącznik Auto Standby / selektor czułości (wysoka, niska i wył.)

• Kontrola fazy (normalna lub odwrócona)

 

Specyfikacja Yamaha NS-SW200 Piano

Moc wzmacniacza130 W
Głośnik200
Pasmo przenoszenia28 - 200
Automatyczna kalibracjaNie
Regulacja zakresu częstotliwościTak
Automatyczne włączanie / wyłączanieTak
PilotNie
Pobór mocy (max)67
Pobór mocy (standby)≤ 0,3
Wymiary (S x W x G) mm290 x 306 x 351
Waga kg11,2
Wersje wykończeniaBiały połysk, Czarny połysk
Materiał wykończeniaLakier

Opinie o Yamaha NS-SW200 Piano

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

 • 5 3
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

3 opinie

 1. Tomek

  Ocena:
  Ocena: 5
  Yamaha zastąpiła u mnie suba Sony o bardzo zbliżonych parametrach i nieco większych gabarytach. Muszę przyznać, że ten SW słyszalnie schodzi równie bardzo nisko i świetnie kontroluje bas. Poza tym regulacja odcięcia i wzmocnienia + sterowanie zasilaniem z AV RX-A4A oraz finalna kalibracja YPAO z AV dostroiła suba jak w kinie - polecam tęgo małego mocarza.
 2. Yamahaw

  Ocena:
  Ocena: 5
  Sub ma znakomite osiągi pod względem dźwiękowym jak i bardzo przyjemny dla oka design. na start jest to jedna z lepszych opcji na rynku ;)
 3. Majki

  Ocena:
  Ocena: 5
  Subwoofer YAMAHY SW200 dołączyłem do zestawu kina RX-V685 + Indiana line Tesi 561 + Tesi 241 + Tesi 761. Po podłączeniu otworzyłem oczy ze zdziwienia, jak dobrze współpracuje z moim zestawem, efekt był natychmiastowy. Tam gdzie mają być grzmoty teraz są. Bardzo ważna jest możliwość regulacji mocy żeby nie przesadzić z ilością basu. 2 fajną rzeczą jest potencjometr odcięcia którego możemy dostosować do naszych kolumn. Podłączenie suba z amplitunerem bardzo proste za pośrednictwem jednego kabelka, należy jedynie pamiętać żeby sprawdzić w ustawieniach amplitunera czy został dodany. Super wybór.

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Publikacje na temat Yamaha NS-SW200 Piano

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: