Tunery FM / DAB+ / NET


Radio niezmiennie zapewnia bardzo łatwy i szeroki dostęp do muzyki. Wystarczy kompaktowy radioodbiornik, np. z oferty firm TEAC, Sonoro lub Tivoli Audio, aby ładne brzmienie nagrań i audycji zagościło w naszym domu. Aby uzyskać jeszcze wyższą jakość dźwięku i cieszyć się czystym odbiorem sygnałów radiowych warto sięgnąć po zaawansowane tunery FM – nie tylko z oferty TEAC-a, lecz także innych cenionych producentów, np. Rotela, Yamahy lub NAD. Wyposażone w obsługę systemu RDS zapewniają dostęp do dodatkowych informacji tekstowych, które nadawane są wraz z sygnałem radiowym. Jeszcze większą funkcjonalność gwarantują modele, które umożliwiają odbiór nie tylko tradycyjnych audycji analogowych, lecz także radia cyfrowego. Taką możliwość zapewniają urządzenia, w których projektanci oprócz modułu FM zastosowali również tuner DAB+. Dzięki niemu użytkownik może cieszyć się wysoką jakością dźwięku, bez szumu, który często towarzyszy analogowej emisji. Największą wygodę zapewniają urządzenia, które oprócz tunerów FM i DAB+ dodatkowo obsługują łączność bezprzewodową Bluetooth. Dzięki temu można słuchać nie tylko nagrań emitowanych przez rozgłośnie radiowe, lecz także przesyłać swoją muzykę ze smartfona, tabletu, komputera lub innego źródła kompatybilnego z Bluetoothem.

Jak wybrać tuner FM / DAB+ / NET?

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Bluetooth
Producent
Zakresy fal

NAD C427

NAD
Tunery FM / DAB+ / NET
1 899

Tuner stero FM/AM NAD C427 gwarantujący wysokie jakości dźwięk i łatwą obsługę. Komfort użytkowania zwiększa pamięć 40 stacji oraz wyświetlacz prezentujący informacje z systemu RDS. 

Prosimy o kontakt
Sonoro Easy
Promocja
(4)

Sonoro Sonoro Easy

Sonoro
Walentynki - Dla niego
999 zł
888

Sonoro Easy przenośny system audio od Sonoro z wbudowanym radiem FM i cyfrowym DAB+ zapewnia łatwy i szybki dostęp do muzyki.

(2)

Sonoro Sonoro Elite

Sonoro
Walentynki - Dla niego
1 999 zł
1 899

Sonoro Elite przenośny system audio od Sonoro z wbudowanym radiem FM i cyfrowym DAB+ zapewnia łatwy i szybki dostęp do muzyki.

Sonoro Relax
Promocja Supercena
(1)

Sonoro Sonoro Relax

Sonoro
Systemy mini i głośniki bezprzewodowe
1 699 zł
1 299

Sonoro Relax to zegar z budzikiem na miarę XXI wieku. Dzięki łączności Wi-Fi pozwala na dostęp do nieskończonej ilości muzyki.

Sonoro Stream
Promocja
(5)

Sonoro Sonoro Stream

Sonoro
Walentynki - Dla niej
1 199 zł
944

SonoroStream - to Hi-Endowe radio internetowe pozwala na strumieniowanie muzyki, korzystanie z serwisów strumieniowych, czy oczywiście słuchanie stacji radiowych. Jego odporna na wilgoć budowa pozwala korzystać z niego nawet w łazience.

(2)

Yamaha T-D500

Yamaha
Tunery FM / DAB+ / NET
1 749 zł
1 367
Zaawansowany tuner pozwalający zapamiętać 40 stacji DAB/DAB+ oraz po 30 stacji FM i AM. Urządzenie umożliwia odbiór sygnału RDS, a obsługę ułatwia 2-wierszowy wyświetlacz.
(1)

Yamaha T-S1000

Yamaha
Tunery FM / DAB+ / NET
Cena na telefon
Tuner nawiązujący wzornictwem do topowych wzmacniaczy Yamaha. Urządzenie ma pamięć 40 stacji AM/FM, funkcję automatycznego zapamiętywania stacji FM oraz automatycznego wyszukiwania i strojenia.
Prosimy o kontakt
(1)

Yamaha T-S500

Yamaha
Tunery FM / DAB+ / NET
1 299 zł
1 049
Uniwersalny tuner wyposażony w duży, 2-wierszowy wyświetlacz. Urządzenie ma pamięć 40 stacji AM/FM oraz funkcję automatycznego zapamiętywania stacji FM i automatycznego strojenia.
Prosimy o kontakt
(2)

Rotel T11

Rotel
Tunery FM / DAB+ / NET
1 799 zł
1 619
T11 jest najnowszą konstrukcją z bogatej linii tunerów, jakie Rotel stworzył od początków swojej ponad półwiecznej historii. Urządzenie wyposażone jest w tuner analogowy FM z RDS oraz moduł do odbioru radiofonii cyfrowej DAB+. Wygodę obsługi Rotela T11 zwiększa programator, pozwalający zapisać w pamięci urządzenia do 30 stacji FM oraz 30 stacji DAB.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław