Marka: NAD

C427

2 669 zł
/ sztuka
  • Pojemność programatora: 40
  • Pasmo przenoszenia (FM): 20Hz - 15kHz
  • Stosunek sygnał/szum (FM): 42dB
  • Wymiary (S x W x G) mm: 435 x 99 x 315

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 133 zł

Sprawdź szczegóły

Tuner FM C427 NAD

Radio FM wciąż jest jednym z najbardziej niezawodnych i najlepiej brzmiących źródeł dźwięku, umożliwiających bezproblemowe słuchanie muzyki.  NAD C 427 opiera się na potędze dotychczasowych tunerów NAD, zapewniając jakość odbioru, która jest tak dobra, a nawet lepsza, niż jakość dzisiejszych audycji. Tuner wyróżnia się wieloma udoskonaleniami, m.in. ekstremalnie niskim szumem w całym spektrum dźwięku, wydajniejszym zasilaniem i niezwykle niskim zużyciem energii w trybie czuwania, przy jednoczesnym zachowaniu kontroli urządzenia za pomocą zdalnego sterowania. Znajdujące się na tylnej ściance wejście podczerwieni i port RS-232, pozwala z łatwością zintegrować C 427 z zaawansowanymi systemami kontrolnymi, stosowanymi w niestandardowych instalacjach. Tuner NAD wyposażony jest w jeden z najbardziej intuicyjnych interfejsów użytkownika, wykorzystujący 24-pozycyjny obrotowy regulator, pozwalający szybciej dostroić częstotliwość stacji oraz wybrać stację zapisaną w pamięci urządzenia. Wszystkie funkcje dostępne są z poziomu pilota zdalnego sterowania.


Szybki dostęp do ulubionych stacji, dodatkowe informacje dzięki RDS

Dzięki 40 pozycjom tuner może zapamiętać wszystkie ulubione stacje użytkownika, a do tego swobodnie łączyć stacje FM i AM: 30 pozycji dla FM i 10 dla AM, lub 25 dla FM i 15 dla AM. Przy przełączaniu stacji tuner C 427 pomija niezapisane miejsca w pamięci i eliminuje konieczność żmudnego przeskakiwania przez wszystkie 40 pozycji, zapewniając tym samym szybki dostęp do ulubionych stacji.

Wygodę użytkowania tunera zwiększa także przedni panel, który w miejsce ogromnej liczby sporadycznie używanych przycisków, zapewnia wygodę codziennego użytkowania. System RDS ogranicza się do funkcji RDS PS i RT, wpływających pozytywnie na komfort obsługi. RDS PS (Program Service) automatycznie prezentuje na wyświetlaczu nazwę stacji radiowej, np.: „BBC R1”. Dzięki 4-wierszowemu wyświetlaczowi użytkownik zyskuje dostęp do wszystkich dostępnych informacji. Stacje zapisywane są w nieulotnej pamięci, co oznacza, że zapisane przez użytkownika dane nie zostaną wykasowane nawet wtedy, gdy urządzenie przez długi czas pozostanie odłączone od prądu.

Wysoka jakość dźwięku

Automatyczne wyszukiwanie zatrzymuje się po wykryciu następnego, silnego sygnału radiowego i optymalnym dostrojeniu częstotliwości. Słabsze stacje radiowe można dostroić manualnie. Rozgłośnie, które mają czysty odbiór w trybie mono, ale szumią w stereo,  mogą skorzystać z funkcji „Blend”, która zawęża separację kanałów i poprawia dźwięk. FM Mute eliminuje szum między stacjami i pozwala wybić się z cichego tła tylko mocnym i wyraźnym sygnałom. Chociaż pasmo AM nie uzyskuje jakości transmisji FM, sekcja AM tunera C 427 zapewnia doskonałą przejrzystość oraz najniższy możliwy szum tła.

Oprócz łatwości obsługi, NAD C 427 oferuje również funkcje, dzięki którym uzyskuje maksimum z fal radiowych. Układy wejściowe (antenowe) wykonane w technologii MOS-FET wraz z wysokiej jakości podzespołami i starannie opracowanym układem PCB zapewniają doskonałą czułość przy niskim poziomie zniekształceń intermodulacyjnych, aby zapewnić muzycznie satysfakcjonujące parametry. 

Specyfikacja NAD C427

Pojemność programatora40
Pasmo przenoszenia (FM)20Hz - 15kHz
Stosunek sygnał/szum (FM)42dB
Wymiary (S x W x G) mm435 x 99 x 315
Waga kg4.6

Opinie o NAD C427

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: