Porównywarka 0

Bluesound to wielostrefowy system High Resolution Audio, który został stworzony przez tych samych inżynierów i akustyków, którzy od wielu dekad projektują audiofilskie konstrukcje NAD. Ten bezprzewodowy system hi-fi za pomocą łączności Wi-Fi umożliwia stworzenie do aż 34 niezależnych stref audio. Każdy z domowników może w tym samym czasie słuchać innej muzyki i sterować wybranym elementem systemu, znajdującym się w dowolnym pomieszczeniu. Strefy można także swobodnie łączyć ze sobą, aby odtwarzać to samo nagranie w większej ilości pomieszczeń (tryb Party). Całym systemem steruje się za pomocą intuicyjnej, bezpłatnej aplikacji, dostępnej dla smartfonów (iOS/Android), tabletów (iOS/Android/Kindle Fire) oraz komputerów (PC/Mac).

System Bluesound umożliwia dostęp do serwisów muzycznych, radia internetowego oraz plików z domowej sieci. System można także z łatwością połączyć z dowolnym, już istniejącym zestawem audio lub kinem domowym, a dzięki obsłudze plików wysokiej rozdzielczości 192 kHz/24 bity Bluesound pozwala cieszyć się czystym, naturalnym dźwiękiem w studyjnej jakości. Funkcjonalność systemu zwiększa serwer muzyczny z wbudowanym twardym dyskiem, który gwarantuje szybki dostęp do zgromadzonych na dysku utworów, a także przekonuje funkcją automatycznego zgrywania płyt CD i zapisywania utworów w postaci plików wysokiej rozdzielczości.

Bluesound DUO

Bluesound
Bluesound
2 999

System głośnikowy składający się z dwóch kolumn podstawkowych oraz aktywnego subwoofera 110W. Idealne uzupełnienie dla odtwarzacza strefowego POWERNODE, z którym może stworzyć znakomity system audio.

PULSE FLEX 2i
Promocja
(4)

Bluesound PULSE FLEX 2i

Bluesound
Głośniki multiroom
1 699 zł
1 599

Bluesound PULSE FLEX 2i chociaż jest najmniejszym z wszystkich głośników bezprzewodowych firmy Bluesound, to jest jedną z najbardziej uniwersalnych konstrukcji. Urządzenie równie dobrze sprawdza się zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i poza domem.

PULSE MINI
Supercena

Bluesound PULSE MINI

Bluesound
Głośniki multiroom
2 699 zł
1 999

PULSE MINI jest kompaktowym strumieniowym systemem głośnikowym, wyposażonym w trzy zaawansowane przetworniki zasilane przez trzy wzmacniacze Direct Digital o łącznej mocy 60 W. Cały system zapewnia perfekcyjny, 24-bitowy dźwięk. Atutem urządzenia jest także wbudowana łączność Wi-Fi i Bluetooth aptX.

PULSE MINI 2i
Promocja
(4)

Bluesound PULSE MINI 2i

Bluesound
Głośniki multiroom
2 699 zł
2 599

Bluesound PULSE MINI 2i łączy kompaktowe rozmiary obudowy z szerokimi możliwościami strumieniowania dźwięku, całości dopełniając fantastycznym brzmieniem. W porównaniu ze swoim poprzednikiem, model z Generacji 2i wykorzystuje blisko dwukrotnie większe przetworniki niskotonowe (2 × 102 mm), które podobnie jak dwa tweetery (2 × 19 mm) zasilane są przez wzmacniacz o mocy 100 W. Całość tworzy zaawansowany system audio all-in-one, który zamienia słuchanie muzyki w fascynujące wydarzenie.

Bluesound PULSE SUB

Bluesound
Multiroom
2 999

Bluesound Pulse Sub - kompaktowy, smukły subwoofer, który pozwoli wypełnić domową przestrzeń mocnym dźwiękiem.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław