Poprzedni
Następny

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Nie trzeba być pierwszym, żeby zaskoczyć. Wystarczy być innowacyjnym i mieć zdolność do przewartościowywania tego co znamy dotychczas. Ostatnio Devialet postanowił zredefiniować kolejną kategorię produktową, która wydawała się być już mocno „obsadzona” i po prostu dojrzała – również mając na uwadze segment premium. Mowa tutaj o pierwszym w historii marki soundbarze, któremu nadano nazwę „Dione”. Zapraszamy na nasz materiał o tym zaawansowanym technologicznie soundbarze. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Zestawy kina domowego skomponowane przez Ekspertów - poradnik Top Hi-Fi

Soundbary klasy premium - Top 5 - rekomendacje Ekspertów Dobrego Brzmienia

Jak wybrać soundbar - poradnik dla początkujących Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: