MENU
Dziedzictwo boba marleya
 

Osoba Boba Marleya niesie ze sobą nie tylko muzykę, poruszającą słuchaczy na całym świecie do dziś, ale również ideę wzajemnego szacunku dla siebie i planety, na której żyjemy. Rodzina i spadkobiercy muzyka postanowili połączyć dziedzictwo muzyczne z przekonaniami artysty i z tego połączenia narodziła się wyjątkowa marka – House of Marley.

 

Podstawą i fundamentem, na bazie którego firma tworzy swoje produkty, są trzy wartości:

Wysoka jakość dźwięku i wykonania

Nasze produkty są docenianie przez pisma branżowe za wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny i przede wszystkim za bogate brzmienie. Wszystkie powstają z myślą o odtworzeniu „sygnatury dźwięku” muzyki Boba Marleya, odwzorowaniu całej jej energii, emocji i detali tkwiących w każdym nagraniu. Chcemy dać ludziom muzykę taką, jak chciał Bob Marley. Jaka powinna być – niosąca emocje.

 
Wyjątkowe wzornictwo

Styl House of Marley jest równie wyjątkowy jak postać Boba Marleya. Pozytywne wibracje czuć w każdym produkcie, w materiałach, designie i kolorystyce. Zieleń, czerwień oraz żółć – kolory słonecznej Jamajki można dostrzec w detalach, a prosty design i zastosowanie naturalnych materiałów podkreślają harmonię ze światem przyrody. Wierzymy, że właściciele produktów House of Marley korzystając z nich składają deklarację stylu i wartości, jakie są nam bliskie
 
Poszanowanie środowiska naturalnego

Wszystkie materiały, z jakich wykonane są elementy produktów House of Marley, pochodzą z odzysku lub z zasobów łatwo odnawialnych i ulegają biodegradacji szybciej niż surowce tradycyjnie stosowane przez innych producentów. W produkcji House of Marley korzysta z następujących materiałów: bambus, tkanina Rewind™, przetworzone aluminium, silikon Regrind™, recyklingowany papier, kompozyt drewna, certyfikowane przez FSC™ drewno, stal nierdzewna, skóra, korek organiczny, bawełna.
 
 
 
Ambasadorowie marki
 
 
Rohan Marley – syn Boba Marleya, urodzony na Jamajce w 1972 roku. Studiował socjologię na Uniwersytecie w Miami (USA). Zajmował się profesjonalnie również sportem w kanadyjskiej lidze piłkarskiej. W 2007 roku założył zrównoważone gospodarstwo uprawiające ekologiczną kawę, a następnie stworzył markę „Marley Coffee”. Stosuje praktyki sprawiedliwego handlu. Wziął także przykład ze swojego ojca wizjonera i po nim przyjął podstawowe wartości takie jak pokój i szacunek dla naszej planety. Rohan połączył swoją pasję i wiedzę, tak aby stworzyć trwałe i solidne firmy.
 
 
Eden Marley – wnuczka Boba Marleya, urodzona w 1994 roku. Jest przedsiębiorcą i filantropem – założyła Fundację Garden of Eden. W 2015 roku ukończyła studia na kierunku prawniczym. Jako działaczka ruchów kobiecych, powołała do życia organizację non-profit,której misją jest wzmacnianie pozycji młodych kobiet i mężczyzn, pochodzących z nizin społecznych, poprzez rozwijanie w nich poczucia własnej wartości, sztukę, edukację oraz projekty rozwojowe, w celu tworzenia zrównoważonej społeczności.
 
 
Selah Marley – wnuczka Boba Marleya, córka Rohana i Lauryn Hill, urodzona w 1998 roku, ambitna modelka i piosenkarka. Brała udział w wielu prestiżowych pokazach mody i głośnych kampaniach reklamowych.
 
 
Nico Marley – urodził się na Jamajce w 1995 roku. Jest wnukiem Boba Marleya i studiował na Uniwersytecie Tulane. Zawodowo zajmuje się sportem.
 
 
Skip Marley – urodził się na Jamajce w 1996 roku, wnuk Boba Marleya. Pod wpływem dokonań artystycznych rodziny, rozpoczął własną karierę muzyczną i podpisał kontrakt z wytwórnią Island Records.
Wsparcie projektu ponownego zalesiania
 
Każdy zakup produktu marki House of Marley pomaga zasadzić kolejne jedno drzewo. Procent dochodu ze sprzedaży jest przekazywany na wspieranie ponownego zalesiania naszego globu przez organizację OneTreePlanted.org.

Firma House of Marley wierzy w znaczenie drzew i korzyści, jakie zapewniają one naszej matce ziemi. Oto sześć powodów, aby popierać ponowne zalesianie globu:
 
1. Czyste powietrze
Drzewa oczyszczają powietrze, którym oddychamy.
2. Czysta woda
Drzewa pomagają filtrować wodę, którą pijemy.
3. Bogactwo fauny
Drzewa stanowią siedlisko ponad 80% żyjących gatunków Ziemi.
4. Klimat
Drzewa pomagają regulować nasz klimat i absorbować 20% węgla z naszej atmosfery.
5. Wpływ socjalny
Drzewa pomagają zapewnić pracę ponad 1,6 miliardowi ludzi na naszej planecie.
6. Zdrowie i uroda
Drzewa przyczyniają się w istotny sposób do naszego dobrego samopoczucia, zarówno psychicznego jak i fizycznego. Także co czwarty lek ma pochodzenie z drzew lub innych roślin, istotnych dla życia.
Ekologiczne materiały
Firma House of Marley przywiązuje duże znaczenie do materiałów, z których tworzy swoje produkty. Pochodzą one ze starannie dobranych źródeł. Są to materiały ekologiczne, pozyskiwane w dużej mierze w procesie recyklingu. Każdy z produktów marki House of Marley powstał z poszanowaniem środowiska naturalnego.
 
 
Bambus
Pozyskany z jednej z najszybciej rosnących roślin na świecie i zakorzeniony w wysoce odnawialnym i łatwym do utrzymania naturalnym zasobie, bambus zapewnia projektom House of Marley nowoczesny wygląd. Bambus ma większą wytrzymałość na ściskanie niż zwykłe drewno, a pod względem wytrzymałości na rozciąganie może rywalizować nawet ze stalą.
 
 
Tkanina Rewind™
Tkanina Rewind™ jest trwałym, wysokiej jakości materiałem, utkanym z substancji i surowców pochodzących z recyklingu. Jest to charakterystyczna mieszanka, składająca się w 30% z odzyskanej bawełny organicznej, w 30% z odzyskanych konopii i w 40% z recyklingowanego PET. Znalazła ona zastosowanie w produkcji niemal wszystkich produktów firmy House of Marley, począwszy od poduszek słuchawkowych i pokrowców, aż po torby do przechowywania czy paski.
 
 
Przetworzone aluminium
Wykorzystanie aluminium pochodzącego z odzysku znacznie zmniejsza ilość materiału wprowadzanego do strumienia odpadów. Proces recyklingu aluminium istnieje na skalę przemysłową od ponad 50 lat, redukując jego globalne wydobycie. Aluminium z recyklingu można znaleźć m. in. w talerzu gramofonu Stir It Up, obudowach i muszlach słuchawek.
 
 
Silikon Regrind™
Jest to specjalnie opracowany materiał pozyskiwany porzez odzyskiwanie i upcykling odpadów poprocesowych i postprodukcyjnych. Używany jest do produkcji pokrowców ochronnych, opasek na głowę, poduszek na uszy, mat do gramofonów, elastycznych stopek.
 
 
Papier z recykingu
Wykorzystanie go do wyrobu opakowań zmniejsza ogólne zapotrzebowanie na pozyskiwanie drewna oraz nowego papieru. W ten sposób firma House of Marley realizuje założenia polityki zrównoważonego rozwoju.
 
 
Kompozyt z drewna
Zbudowany jest na bazie połączenia pochodnych drewna i włókien z tworzyw sztucznych. Drewno kompozytowe to bardzo trwały materiał. Znajduje zastosowanie w produkcji obudów do głośników, dzięki czemu są one bardzo wytrzymałe i mają atrakcyjny wygląd.
 
 
Drewno certyfikowane FSC™
Logo FSC™ gwarantuje, że podczas zdobywania surowców nie naruszono interesów ludności rdzennej oraz zagrożonych gatunków zwierząt. House of Marley używa drewna z certyfikatem FSC ™ do produkcji obudów słuchawek oraz niektórych elementów konstrukcyjnych.
 
 
Stal nierdzewna
Zastosowanie stali nierdzewnej jest celowe ze względu na jej minimalny wpływ na środowisko i długotrwałą wytrzymałość. Nie tylko odporność na korozję czy niepożądane działanie wody są tutaj atutem, ale również możliwość ponownego jej przetworzenia i to w 100 %. Stal nierdzewna sprawdza się w elementach konstrukcyjnych słuchawek, łącznikach i ramionach gramofonowych.
 
 
Skóra
Jest trwałym i naturalnym materiałem, który jest używany do produkcji pasków do noszenia głośników. Dzięki niej powstają ciekawe i atrakcyjne stylistycznie projekty. Może ulegać biodegradacji w dużo krótszym czasie niż inne materiały konstrukcyjne.
 
 
Recyklingowany plastik
Recykling tworzyw sztucznych chroni zasoby naturalne, oszczędza energię, zmniejsza ilość składowisk odpadów. Przyczynia się do mniejszego zanieczyszczenia powietrza i źródeł wody, a przy tym ogranicza powstawanie śmieci bardzo trudnych do zutylizowania. House of Marley wykorzystuje plastik z recyklingu we wszystkich głośnikach i obudowach słuchawek, a także w tackach do opakowań.
 
 
Recyklingowany PET
PET w przeważającej większości pochodzi z używanych plastikowych butelek, dzięki czemu ogranicza się rozwój składowisk odpadów. Tym samym przeciwdziała się degradacji środowiska, zniszczeniu ziemi i dróg wodnych. PET poddany recyklingowi to istotny składnik wyjątkowej tkaniny Rewind ™, która jest używana do produkcji obudów słuchawek i futerałów, toreb i pasków.
 
 
Korek organiczny
Korek to odnawialny, biodegradowalny i w 100% naturalny materiał. Uzyskuje się go w wyniku przyjaznego dla środowiska procesu zbioru, który zapewnia drzewom dalsze życie. Ten innowacyjny i przyjazny dla ziemi materiał jest wykorzystywany nie tylko jako element projektu, ale w ciągu całego procesu produkcyjnego.
 
 
Metale z odzysku
Metale nadające się do recyklingu mogą przekształcić produkty w odnawialne zasoby w nadchodzących latach. Zaangażowanie firmy House of Marley w stosowanie tego materiału chroni środowisko, oszczędza energię i przyczynia się do czystszej produkcji, co powoduje mniej odpadów wydobywczych i redukcję zużycia wody. Z przetworzonych metali produkowane są muszle słuchawek, klamry, suwaki, osłony i inne ozdoby.
 
 
Nietoksyczny silikon
Żele uszne słuchawek są wykonane z nietoksycznego silikonu klasy medycznej. Pomaga to w zwalczaniu zarazków. House of Marley używa silikonu do komponentów mających bezpośredni kontakt ze skórą. Silikon jest świetnym materiałem, ponieważ można go łatwo przetworzyć do nowych kształtów i zastosowań.
 
 
Bawełna organiczna
Uprawiana jest bez korzystania z chemicznych nawozów, pestycydów czy insektycydów – ponieważ wszystkie wymienione zawierają toksyny, które szkodzą środowisku. Rolnictwo ekologiczne nie wymaga również dużego zużycia wody. House of Marley bazuje na bawełnie organicznej jako składniku tkaniny Rewind ™, z której powstają miękkie elementy konstrukcyjne.
Showroom
 

Salony działające jako ogólnopolska sieć Top Hi-Fi & Video Design oferują najszerszą na rynku gamę urządzeń audio oraz specjalistyczną pomoc doświadczonych ekspertów. Poświęcamy wiele uwagi by urządzenia, które trafiają na półki naszych sklepów gwarantowały znakomite brzmienie, dlatego też wybór produktów House of Marley jest oczywisty – duża różnorodność konstrukcji oraz ich najwyższy poziom zaawansowania pozwalają nam spełnić szeroki zakres oczekiwań pod kątem funkcjonalności, designu i ceny.

 

Adresy salonów

Kim jesteśmy
 

W salonach Top Hi-Fi & Video Design nie sprzedajemy po prostu pudełek ze sprzętem. Naszym klientom oferujemy przemyślane i dobrze dobrane rozwiązania audio-wideo znakomicie dopasowane do faktycznych potrzeb i oczekiwań użytkownika. Niezmiennie od ponad dwóch dekad dbamy o to, aby nasi klienci mieli pewność, że spotkają się tutaj z najwyższym standardem obsługi i zawsze będą mieli dostęp do wysokiej klasy sprzętu, który pozwoli sukcesywnie rozwijać ich pasję muzyczną.

Profesjonalne prezentacje
 

Jeśli chcesz "na żywo" zobaczyć produkty firmy House of Marley oraz ocenić ich znakomite możliwości, odwiedź jeden z 17 salonów pokazowych, w którym będzie można posłuchać słuchawek i głośników w komfortowych warunkach – w towarzystwie najlepszych źródeł dźwięku, perfekcyjnych wzmacniaczy i wspaniałych kabli połączeniowych. Salony Top Hi-Fi & Video Design czekają na ciebie w największych miastach Polski i znajdziesz w nich najpełniejszą gamę produktów firmy House of Marley.

Przeszło 25 lat doświadczenia, najlepsi specjaliści
 

Po prostu powiedz nam, czego oczekujesz, a przygotujemy dla ciebie indywidualną prezentację, podczas której zapoznasz się ze wszystkimi możliwościami, jakie oferuje rozważany sprzęt. Nasza fachowa wiedza oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że zawsze zaproponujemy ci optymalne rozwiązanie, uwzględniające twoje potrzeby, warunki wnętrza oraz dostępny budżet.

Najlepsze Marki i najnowsze technologie
 

Nasza oferta obejmuje praktycznie wszystko, czego możesz potrzebować dla domowej rozrywki audio-wideo oraz całkowitej satysfakcji. Jeszcze dziś odwiedź salon Top Hi-Fi & Video Design w swoim mieście i przekonaj się jak przyjemne i łatwe może być skonfigurowanie systemu do odtwarzania muzyki najwyższej jakości za pomocą słuchawek i głośników.

 
17 salonów w całej polsce
 

Jesteśmy znacznie bliżej niż myślisz. Nasze salony znajdziesz w wielu dużych miastach całej Polski, a dodatkowo, sklep internetowy www.tophifi.pl dostarcza oferowane przez nas produkty bezpośrednio do twojego domu. Odwiedź nas i skorzystaj.

Głośniki bezprzewodowe
 

Głośniki Bluetooth House of Marley zostały tak zaprojektowane i wykonane, aby oddać pełnię basu i przekazać całą energię płynącą z Twojej muzyki, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz.  Wypełnij przestrzeń wokół Ciebie czystym dźwiękiem o doskonałej jakości: w salonie, ogrodzie lub będąc poza domem.

 
 
No bounds XL
 

Największy z gamy głośników No Bounds model oferuje mocny bas, a dzięki zastosowanym materiałom jest całkowicie odporny na warunki atmosferyczne

 
Opis/DanE techniczne głośnika bezprzewodowego no bounds xl
Korpus głośnika wykonano z silikonu Regrind™, dzięki czemu jest on odporny na uderzenia. Zbudowany jest z materiałów ekologicznych, przede wszystkim z regenerowanego korka – materiału post produkcyjnego po wytworzeniu korków do butelek z winem. Jest odporny na wodę i pył, zgodnie ze specyfikacją IPX67.

No Bounds XL jest bardzo wygodny w użyciu. Wystarczy nawiązać łączność bezprzewodową ze źródłem dźwięku,bądź skorzystać z wejścia liniowego AUX typu mini jack - w przypadku tradycyjnych, przewodowych źródeł dźwięku.

Przewidziano także bardzo praktyczną funkcję łączenia głośników. Dzięki niej można bezprzewodowo połączyć ze sobą dwa głośniki, aby uzyskać jeszcze mocniejszy i pełniejszy dźwięk.
 
Wbudowana bateria gwarantuje 18 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu, a do jej naładowania wystarcza dowolne urządzenie ze złączem USB. Ponadto głośnik może działać jako Power Bank, port USB umożliwia także doładowanie baterii twojego smartfona.

Niezaprzeczalnym walorem tego głośnika jest imponujące brzmienie. Zapewnia to rozbudowany zestaw zastosowanych przetworników:
 • dwa 1-calowe tweetery,
 • dwa 2,5-calowe szerokopasmowe,
 • membrana bierna pracująca w zakresie niskotonowym.
Dane techniczne
Moc wzmacniaczabrak danych
Komunikacja
Wi-FiNIE
AirPlayNIE
BluetoothTAK
Port USBTAK (tylko zasilanie)
Wbudowany dockNIE
Rodzaj złączaBRAK
Wejście analogoweTAK (3.5 mm Mini Jack)
Wejście cyfroweBRAK
Dodatkowe funkcje
PilotNIE
Zasilanie
Typ zasilaniaAkumulatory
Wersje kolorystyczne
No Bounds Black, Blue, Grey
 
 
 
No bounds sport
 

Ten przykuwający uwagę głośnik bezprzewodowy dostarcza dookólny dźwięk. Urządzenie wykonane jest z ekologicznych materiałów oraz wyróżnia się odpornością na pył i wodę.

 
Opis/DanE techniczne głośnika bezprzewodowego no bounds sport
Dookólny dźwięk, łączność Bluetooth i konstrukcja odporna na kurz i wodę (IP67) – to główne cechy wyróżniające model No Bounds Sport. Ale ten kompaktowy głośnik bezprzewodowy ma dużo więcej zalet.

Użytkownicy wybierający się na długą eskapadę docenią pojemny akumulator, zapewniający energię na 12 godzin pracy. Miłośnicy muzycznych emocji docenią natomiast fantastyczny dźwięk, który z łatwością wypełni nawet dużą przestrzeń.

Tak jak wszystkie produkty House of Marley, głośnik No Bounds Sport wykorzystuje materiały przyjazne dla środowiska. Oprócz tkaniny Rewind™ projektanci zastosowali również pochodzące z recyklingu aluminium, silikon i przetworzony korek.
Dane techniczne
Moc wzmacniaczabrak danych
Komunikacja
Wi-FiNIE
AirPlayNIE
BluetoothTAK
Port USBTAK (tylko zasilanie)
Wbudowany dockNIE
Rodzaj złączaBRAK
Wejście analogoweBRAK
Wejście cyfroweBRAK
Dodatkowe funkcje
PilotNIE
Zasilanie
Typ zasilaniaAkumulatory
Wersje kolorystyczne
No Bounds Black, Blue, Grey
 
 
 
No bounds
 

No Bounds należy do grupy najbardziej wytrzymałych sprzętów do zastosowań terenowych. Idealnie nadaje się do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, niezależnie od tego czy będzie to pobyt na basenie czy całodzienna wycieczka plenerowa. W tym celu zaopatrzono go w użyteczny karabińczyk. Głośnik spełnia normę IP67, dzięki czemu jest odporny na wodę i pył.

 
Opis/DanE techniczne głośnika bezprzewodowego no bounds
Zbudowany jest z materiałów ekologicznych:
 • Tkaniny Rewind ™ - charakterystycznej mieszanki 30% odzyskanej bawełny organicznej, 30% regenerowanych konopi oraz 40% ponownie przetworzonego PET,
 • Silikonu Regrind ™,
 • Regenerowanego korka – materiału post produkcyjnego po wytworzeniu korków do butelek z winem,
 • Aluminium z recyklingu.


No Bounds jest bardzo wygodny w użyciu. Wystarczy nawiązać łączność bezprzewodową ze źródłem dźwięku. Niezaprzeczalnym walorem tego głośnika jest imponujące brzmienie – mimo swoich kompaktowych rozmiarów.
 
Przewidziano także bardzo praktyczną funkcję łączenia głośników. Dzięki niej można bezprzewodowo połączyć ze sobą dwa głośniki, aby uzyskać jeszcze mocniejszy i pełniejszy dźwięk.

Wbudowana bateria gwarantuje 10 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu, a do jej naładowania wystarcza dowolne urządzenie ze złączem USB.

Wbudowany mikrofon pozwala na obsługę zestawu głośno mówiącego oraz na integrację z „Siri”, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności w wyborze ścieżek z nagraniami oraz regulacji poziomu głośności.
Dane techniczne
Moc wzmacniaczabrak danych
Komunikacja
Wi-FiNIE
AirPlayNIE
BluetoothTAK
Port USBTAK (tylko zasilanie)
Wbudowany dockNIE
Rodzaj złączaBRAK
Wejście analogoweBRAK
Wejście cyfroweBRAK
Dodatkowe funkcje
PilotNIE
Zasilanie
Typ zasilaniaAkumulatory
Wersje kolorystyczne
No Bounds Black, Blue, Red, Grey
 
 
 
Chant mini
 

Chant Mini to niewielki (tylko 3,3 cala wysokości), lecz znakomicie brzmiący głośnik Bluetooth, który zapewnia krystalicznie czysty dźwięk. Ten niesamowity model ma piękne wzornictwo, a przy tym wykonany jest z najwyższej jakości ekologicznych materiałów, które są nieodłącznym elementem każdego produktu Marley.

 
Opis/DanE techniczne głośnika bezprzewodowego chant mini
Chant Mini wyróżnia się intrygującym wykończeniem z tkaniny typu Rewind ™ - charakterystycznej mieszanki 30% odzyskanej bawełny organicznej, 30% regenerowanych konopi oraz 40% ponownie przetworzonego PET.

Obudowę wykonano z recyklingowanego aluminium oraz drewna bambusowego. Tak wykonana obudowa jest odporna na zachlapanie, co zwiększa bezpieczeństwo użytkowania głośnika. Chant mini spełnia w tym względzie standard IPX4.

Chant Mini jest bardzo wygodny w użyciu. Wystarczy nawiązać łączność bezprzewodową ze źródłem dźwięku, albo podłączyć tradycyjny odtwarzacz przez złącze mini jack. Chant Mini korzysta z komunikacji Bluetooth 4.1 - profil A2DP, o zasięgu do 15 metrów. Umożliwia to całkowitą wolność i niezależność w słuchaniu muzyki, niezależnie od tego, gdzie się jest.
 
Przewidziano także bardzo praktyczną funkcję łączenia głośników. Dzięki niej można bezprzewodowo połączyć ze sobą dwa głośniki, aby uzyskać jeszcze mocniejszy i pełniejszy dźwięk.

Wbudowana bateria gwarantuje 10 godzin słuchania muzyki na jednym ładowaniu, a do jej naładowania wystarcza dowolne urządzenie ze złączem USB.

Wbudowany mikrofon pozwala na obsługę zestawu głośno mówiącego oraz na integrację z „Siri”, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności w wyborze ścieżek z nagraniami oraz regulacji poziomu głośności.
Dane techniczne
Moc wzmacniaczabrak danych
Komunikacja
Wi-FiNIE
AirPlayNIE
BluetoothTAK
Port USBTAK (tylko zasilanie)
Wbudowany dockNIE
Rodzaj złączaBRAK
Wejście analogoweBRAK
Wejście cyfroweBRAK
Dodatkowe funkcje
PilotNIE
Zasilanie
Typ zasilaniaAkumulatory
Wersje kolorystyczne
No Bounds Black, Blue, Red, Grey
 
 
 
Riddim
 

Ten przenośny głośnik, charakteryzujący się oryginalnym wzornictwem i dużą funkcjonalnością, jest w istocie kompletnym systemem audio. Wystarczy nawiązać łączność bezprzewodową ze źródłem dźwięku, albo podłączyć tradycyjny odtwarzacz przez złącze mini jack.

 
Opis/DanE techniczne głośnika bezprzewodowego riddim
Riddim korzysta z komunikacji Bluetooth 4.1 - profil A2DP, o zasięgu do 15 metrów. Umożliwia to całkowitą wolność i niezależność w słuchaniu muzyki, niezależnie od tego, gdzie się jest.

Riddim charakteryzuje się pięknym i mocnym dźwiękiem. Umożliwiają to dwa 1,5-calowe przetworniki pełnozakresowe, wspierane w zakresie basu przez dwie membrany bierne i współpracujące z ulepszonym procesorem DSP. Przewidziano także bardzo praktyczną funkcję łączenia głośników.Dzięki niej można bezprzewodowo połączyć ze sobą dwa głośniki, aby uzyskać jeszcze mocniejszy i pełniejszy dźwięk.
 
Wbudowana bateria gwarantuje 10 godzinny odsłuch muzyki na jednym ładowaniu, a do jej naładowania wystarcza dowolne urządzenie ze złączem USB.

Wbudowany mikrofon zamienia głośnik w zestaw głośnomówiący umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych.

Riddim to także wyjątkowe wzornictwo, dzięki któremu z łatwością można wyróżnić się z tłumu.
Dane techniczne
Moc wzmacniacza2x 100W
Komunikacja
Wi-FiNIE
AirPlayNIE
BluetoothTAK
Port USBTAK (tylko zasilanie)
Wbudowany dockNIE
Rodzaj złączaBRAK
Wejście analogoweTAK (Mini Jack)
Wejście cyfroweBRAK
Dodatkowe funkcje
PilotNIE
Zasilanie
Typ zasilaniaAkumulatory
Wersje kolorystyczne
Natural, Signature Black
 
 
 
Get together mini
 

Więcej dźwięku w mniejszej i bardziej przenośnej formie. Get Together Mini BT to pomniejszona wersja klasycznego głośnika Get Together. Można go zapakować w niewielką torbę lub plecak. Dzięki bambusowemu frontowi oraz różnym kolorom ma wspaniały wygląd.

 
Opis/DanE techniczne głośnika bezprzewodowego get together mini
Ten głośnik o niewielkich rozmiarach charakteryzuje się funkcjonalnością typową dla kompletnego systemu audio. Wystarczy nawiązać łączność bezprzewodową ze źródłem dźwięku, albo podłączyć tradycyjny odtwarzacz przez złącze mini jack. Get Together korzysta z komunikacji Bluetooth 4.1 - profil A2DP, o zasięgu nawet do 15 metrów. Umożliwia to całkowitą wolność i niezależność w słuchaniu muzyki, niezależnie od tego, gdzie się jest.

Get Together charakteryzuje się angażującym i dynamicznym dźwiękiem. Umożliwiają to dwa 2,5-calowe przetworniki średnio-niskotonowe, wspierane przez dwie kopułki wysokotonowe o średnicy 0,75 cala każda. Odtwarzanie niskich tonów wspomaga membrana bierna. Przewidziano także bardzo praktyczną funkcję łączenia głośników. Dzięki niej można bezprzewodowo połączyć ze sobą dwa głośniki, aby uzyskać jeszcze bardziej przestrzenny dźwięk.
 
Wbudowana bateria gwarantuje 10 godzinny odsłuch muzyki na jednym ładowaniu, a do jej naładowania wystarcza dowolne urządzenie ze złączem USB. Ponadto, port USB umożliwia także np. doładowanie baterii twojego smartfona. Wbudowany mikrofon zamienia głośnik w zestaw głośnomówiący umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych.

Get Together to także wyjątkowe wzornictwo. Płyta czołowa wykonana z drewna bambusowego jest uzupełniona tkaniną Rewind ™ - charakterystycznej mieszanki 30% odzyskanej bawełny organicznej, 30% regenerowanych konopi oraz 40% ponownie przetworzonego PET, w jednym z trzech kolorów. Takie zestawienie ekologicznych materiałów podkreśla wyjątkowy charakter tego głośnika.
Dane techniczne
Moc wzmacniacza2x 3W
Komunikacja
Wi-FiNIE
AirPlayNIE
BluetoothTAK
Port USBTAK (tylko zasilanie)
Wbudowany dockNIE
Rodzaj złączaBRAK
Wejście analogoweTAK (Mini Jack)
Wejście cyfroweBRAK
Dodatkowe funkcje
PilotNIE
Zasilanie
Typ zasilaniaAkumulatory
Wersje kolorystyczne
Denim, Palm, Signature Black
 
 
 
Get together
 

Ten głośnik o niewielkich rozmiarach charakteryzuje się dopracowanym wzornictwem i funkcjonalnością typową dla kompletnego systemu audio. Wystarczy nawiązać łączność bezprzewodową ze źródłem dźwięku, albo podłączyć tradycyjny odtwarzacz przez złącze mini jack.

 
Opis/DanE techniczne głośnika bezprzewodowego get together
Get Together korzysta z komunikacji Bluetooth 4.1 - profil A2DP, o zasięgu nawet do 30 metrów. Umożliwia to całkowitą wolność i niezależność w słuchaniu muzyki, niezależnie o tego gdzie się jest.

Get Together charakteryzuje się angażującym i dynamicznym dźwiękiem. Umożliwiają to dwa 2,5-calowe przetworniki średnio-niskotonowe, wspierane przez dwie kopułki wysokotonowe o średnicy 0,75 cala każda. Odtwarzanie niskich tonów wspomaga membrana bierna.

Ponadto, Get Together posiada bardzo praktyczną funkcję łączenia głośników. Dzięki niej można bezprzewodowo połączyć ze sobą dwa głośniki, aby uzyskać jeszcze bardziej przestrzenny dźwięk.
 
Wbudowana bateria gwarantuje 10 godzinny odsłuch muzyki na jednym ładowaniu, a do jej naładowania wystarcza dowolne urządzenie ze złączem USB. Ponadto, port USB umożliwia także np. doładowanie baterii twojego smartfona. Wbudowany mikrofon zamienia głośnik w zestaw głośnomówiący umożliwiający prowadzenie rozmów telefonicznych.

Get Together to także wyjątkowe wzornictwo. Płyta czołowa wykonana z drewna bambusowego jest uzupełniona tkaniną Rewind ™ - charakterystycznej mieszanki 30% odzyskanej bawełny organicznej, 30% regenerowanych konopi oraz 40% ponownie przetworzonego PET, w jednym z trzech kolorów. Takie zestawienie ekologicznych materiałów podkreśla wyjątkowy charakter tego głośnika.
Dane techniczne
Moc wzmacniacza2x 10W
Komunikacja
Wi-FiNIE
AirPlayNIE
BluetoothTAK
Port USBTAK (tylko zasilanie)
Wbudowany dockNIE
Rodzaj złączaBRAK
Wejście analogoweTAK (Mini Jack)
Wejście cyfroweBRAK
Dodatkowe funkcje
PilotNIE
Zasilanie
Typ zasilaniaAkumulatory
Wersje kolorystyczne
Denim, Palm, Signature Black
 
 
 
Bag of
Riddim 2
 

Najbardziej okazały model głośnika bezprzewodowego w ofercie House of Marley umożliwia bezprzewodowe jak i przewodowe słuchanie muzyki z wykorzystaniem wbudowanego złącza mini-jack.

 
Opis/DanE techniczne głośnika bezprzewodowego bag of riddim 2
Bag of Riddim 2 korzysta z komunikacji Bluetooth 4.1 - profil A2DP, o zasięgu 15 metrów. Umożliwia to całkowitą wolność i niezależność w słuchaniu muzyki, niezależnie o tego gdzie się jest.

Bag of Riddim charakteryzuje się czystym i potężnym dźwiękiem. Umożliwiają to dwa 3,5-calowe przetworniki średnio-niskotonowe, wspierane przez dwie kopułki wysokotonowe o średnicy 1 cala każda. Odtwarzanie niskich tonów wspomagają porty bass reflex. Całość zasilana jest ze wzmacniacza o mocy 2 x 20 W.

Wbudowana bateria gwarantuje 10 godzinny odsłuch muzyki na jednym ładowaniu, a do jej naładowania wystarcza dowolne urządzenie ze złączem USB.
 
Ponadto, port USB umożliwia także np. doładowanie baterii twojego smartfona. Bag of Riddim charakteryzuje się nietuzinkowym wystrojem i w pełni ekologiczną konstrukcją, na którą składa się drewniany (bambusowy) panel czołowy oraz wymienna torba z paskiem na ramię i uchwytem.

Torba z uchwytami – to najłatwiejszy sposób na to, żeby przenosić swój głośnik. Wykonana jest z tkaniny Rewind ™ - charakterystycznej mieszanki 30% odzyskanej bawełny organicznej, 30% regenerowanych konopi oraz 40% ponownie przetworzonego PET, co bezsprzecznie przyczynia się do dbałości o środowisko naturalne.
Dane techniczne
Moc wzmacniacza2x 20W
Komunikacja
Wi-FiNIE
AirPlayNIE
BluetoothTAK
Port USBTAK (tylko zasilanie)
Wbudowany dockNIE
Rodzaj złączaBRAK
Wejście analogoweTAK (3.5 mm Mini Jack)
Wejście cyfroweBRAK
Dodatkowe funkcje
PilotNIE
Zasilanie
Typ zasilaniaAkumulatory
 
 
Słuchawki bluetooth
 

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth łączą ponadprzeciętną wygodę użytkowania i najlepszą w swojej klasie jakość brzmienia. "Signature Sound" Marleya to gładki, mocny bas, oszałamiająco precyzyjne średnie i energetyzujące najwyższe tony. Zastosowanie niestandardowej inżynierii i oryginalnego strojenia umożliwia delektowanie się swoją ulubioną muzyką.

 
 
Uprise
 
Słuchawki douszne
 

Najnowsza propozycja firmy House of Marley to słuchawki treningowe o wygodnej formie, charakteryzujące się wysoką jakością i trwałością. Są odporne na pot i niekorzystne warunki pogodowe. Spełniają standard IPX5. Wykonane są z materiałów ekologicznych - nietoksycznego silikonu Regrind, pozyskiwanego z materiałów post-produkcyjnych oraz z żywicy kompozytowej z włókien drewnianych.

 
Opis/DanE techniczne słuchawek uprise
Sportowe słuchawki douszne Uprise łączą w sobie wygodę bezprzewodowego odtwarzania muzyki, fantastyczny dźwięk i łatwość obsługi. Konstrukcja słuchawek ogranicza ryzyko ich wypadania, nawet podczas intensywnych ćwiczeń, gwarantując jednocześnie wysoki komfort użytkowania.

Pewność mocowania modelu Uprise zwiększają wymienne, żelowe wkładki douszne. Wraz ze słuchawkami użytkownik otrzymuje trzy pary wkładek. Całości dopełniają konstrukcja odporna na pot i wilgoć (IPX5) oraz odporny na splątanie przewód.

Źródłem emocjonującego brzmienia słuchawek Uprise są zaawansowane 6-milimetrowe przetworniki. W połączeniu z zamkniętą konstrukcją pozwalają one uzyskać czysty, przestrzenny dźwięk z mocnym basem. Sygnał audio przesyłany jest przy wykorzystaniu łączności Bluetooth 4.2.
 
Energię do działania zapewnia akumulator litowo-polimerowy, pozwalający na osiem godzin ciągłej pracy. W zarządzaniu muzyką pomaga 3-przyciskowy pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego można regulować poziom głośności, rozpoczynać/kończyć odtwarzanie, a także zmieniać utwory. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi Uprise mogą pełnić rolę zestawu słuchawkowego.
Dane techniczne
TypDouszne
PrzeznaczenieUniwersalne
KonstrukcjaZamknięta
Złącze3.5mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączony przewódNIE
SkładanieNIE
Aktywna redukcja hałasuNIE
Sterowanie + MikrofonTAK
FuterałNIE
 
 
 
Smile Jamaica Wireless
 
Słuchawki douszne
 

Kultowe słuchawki douszne Marley, które są dostępne w wielu kolorach. Wykonane są z materiałów ekologicznych – certyfikowanego drewna FSC™ (Forest Stewardship Council) oraz nadającego się do recyklingu aluminium. Spełniają standard IPX4 – są odporne na pot i deszcz.

 
Opis/DanE techniczne słuchawek jamaica wireless
Przetworniki dynamiczne o średnicy 9 mm umieszczono w zamkniętych komorach, gwarantujących dobrą izolację akustyczną od zewnętrznych hałasów i zakłóceń. Oferują bogaty i pełny dźwięk. Łączność Bluetooth w wersji 4.2 oraz miniaturowe akumulatorki gwarantują 8 godzin słuchania muzyki bez konieczności ładowania.

Wbudowany mikrofon umożliwia także prowadzenie rozmów telefonicznych w trakcie korzystania ze słuchawek.

Wygodna opaska na kark z pilotem sterowania (3 przyciskowym) i regulowanym przewodem służą do sterowania muzyką bez konieczności sięgania po telefon i wygodnie wyregulować długość przewodów.
 
Silikonowe końcówki douszne w dwóch rozmiarach (S, M) zapewniają lepsze dopasowanie słuchawek do kształtu i wielkości uszu użytkownika.

Słuchawki są pięknie wykończone i charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu łatwiej można się wyróżnić w towarzystwie.

Dostępne kolorystyczne wersje wykończenia:
 • Smile Jamaica Signature Black
 • Smile Jamaica Signature Cooper
 • Smile Jamaica Signature Denim
 • Smile Jamaica Signature Brass
Dane techniczne
TypDouszne
PrzeznaczenieMobilne aktywne
KonstrukcjaZamknięta
Złącze3.5mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączony przewódNIE
SkładanieNIE
Aktywna redukcja hałasuNIE
Sterowanie + MikrofonTAK
FuterałNIE
 
 
 
Uplift 2 Wireless
 
Słuchawki douszne
 

Najnowszy model dousznych słuchawek marki House of Marley. Zbudowany jest przy użyciu ekologicznych materiałów takich jak certyfikowane drewno FSC ™ (Forest Stewardship Council), czy wytrzymałe aluminium nadające się do ponownego przetworzenia albo silikon klasy medycznej.

 
Opis/DanE techniczne słuchawek uplift 2 wireless
Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę i idealne dopasowanie. Mikrofon i 3 przyciskowy pilot sterujący realizuje funkcję zestawu głośnomówiącego. Pozwala na odbieranie połączeń, oraz powrót do słuchania muzyki za pomocą jednego przycisku. Przewody wykonano z materiału który ogranicza ryzyko splątania.

W zestawie ze słuchawkami znajdują się trzy komplety żelowych końcówek dousznych w różnych rozmiarach, co umożliwia perfekcyjne dopasowanie słuchawek do uszu oraz długotrwały komfort słuchania nagrań, w myśl zasady: „Słuchaj dobrej muzyki i dobrze wyglądaj”.
 
Do słuchawek dołączono praktyczny pokrowiec na słuchawki przydatny podczas podróży.

Dostępne kolorystyczne wersje wykończenia:
 • Uplift Signature Black
 • Uplift Silver
 • Uplift Brass
Dane techniczne
TypDouszne
PrzeznaczenieMobilne aktywne
KonstrukcjaZamknięta
Dodatkowe funkcje
Odłączony przewódNIE
SkładanieNIE
Aktywna redukcja hałasuNIE
Sterowanie + MikrofonTAK
FuterałTAK
 
 
 
Positive vibration bt
 
Słuchawki nauszne
 

Stylowy model słuchawek nausznych z dużymi przetwornikami, zapewniającymi doskonałe brzmienie. Długotrwałemu słuchaniu muzyki bez uczucia zmęczenia sprzyja zastosowanie miękkich, komfortowych poduszek nausznych.

 
Opis/DanE techniczne słuchawek positive vibration bt
Na jednym ładowaniu wbudowanych akumulatorów można słuchać bez przerw nawet do 12 godzin. Komunikację ze źródłem dźwięku zapewnia transmisja bezprzewodowa Bluetooth w wersji 4.2 o zasięgu 15 metrów. Elementy sterowania umieszczono na prawej muszli, wykonanej z aluminium. Znakomity czysty, precyzyjny, głęboki i ciepły dźwięk zapewniają przetworniki o średnicy 40 mm.

Słuchawki realizują również funkcję zestawu głośnomówiącego. Służy do tego celu wbudowany mikrofon oraz przyciski umiejscowione w nauszniku. Za ich pośrednictwem można odebrać połączenia telefoniczne, podczas używania słuchawek. Czysty dźwięk bez zakłóceń w czasie rozmowy umożliwia funkcja tłumienia dźwięków pochodzących z otoczenia.
 
Słuchawki wykonano z ekologicznych materiałów. Otrzymały piękne wykończenie z certyfikowanego drewna, recyklingowanego aluminium i tkaniny Rewind ™ - charakterystycznej mieszanki 30% odzyskanej bawełny organicznej, 30% regenerowanych konopi oraz 40% ponownie przetworzonego PET. Składana konstrukcja wydanie oszczędza miejsce i ułatwia transportowanie słuchawek.

Dostępne kolorystyczne wersje wykończenia:
 • Denim
 • Silver
 • Signature Black
Dane techniczne
TypDouszne
PrzeznaczenieMobilne aktywne
KonstrukcjaZamknięta
Dodatkowe funkcje
Odłączony przewódNIE
SkładanieNIE
Aktywna redukcja hałasuNIE
Sterowanie + MikrofonTAK
FuterałTAK
 
 
 
Literate XLBT
 
Słuchawki wokółuszne
 

Duże i solidnie wykonane słuchawki Liberate wyróżniają się spośród innych konstrukcji charakterystycznym wzornictwem i głębokim, szczegółowym brzmieniem. Jest to zasługą zastosowanych komponentów i rozwiązań konstrukcyjnych.

 
Opis/DanE techniczne słuchawek liberate xlbt
50-milimetrowe przetworniki o zamkniętej konstrukcji precyzyjnie reprodukują dźwięki w całym paśmie częstotliwościowym, a wygodne, przyjemne w kontakcie ze skórą nauszniki zapewniają komfort słuchania przez długi czas. Wydajna bateria wystarcza na 12 godziny pracy, bez konieczności ładowania.

Liberate XLBT porozumiewają się ze źródłem dźwięku poprzez interfejs Bluetooth® 4.0 z obsługą A2DP. Słuchawki obsługują kodeki aptX™ i AAC, co pozwala cieszyć się brzmieniem w jakości zbliżonej do klasycznych płyt CD. Do słuchawek dołączono przewód in-line , za pomocą którego można kontynuować słuchanie po wyczerpaniu baterii.
 
Elementy sterowania bezprzewodowego znajdują się na prawej muszli. Mikrofon z 1-przyciskowy umieszczono na kablu. Komfort użytkowania zwiększa możliwość złożenia słuchawek na czas transportu albo gdy nie będą one wykorzystywane.

Odważny wygląd słuchawek to rezultat zastosowania materiałów ekologicznych takich, jak: tkanina Rewind ™ - charakterystyczna mieszanka 30% odzyskanej bawełny organicznej, 30% regenerowanych konopi oraz 40% ponownie przetworzonego PET, czy drewna certyfikowanego FSC™ (Forest Stewardship Council). Uzupełnieniem jest ażurowy stalowy pałąkiem na głowę.
Dane techniczne
TypDouszne
PrzeznaczenieMobilne aktywne
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeUSB
Dodatkowe funkcje
Odłączony przewódNIE
SkładanieNIE
Aktywna redukcja hałasuNIE
Sterowanie + MikrofonTAK
FuterałNIE
 
 
 
Buffalo soldier BT
 
Słuchawki nauszne
 

Duże i solidnie wykonane słuchawki nauszne marki House of Marley oferują organiczny, nowoczesny styl i precyzyjny dźwięk. Efektowne brzmienie zapewniają duże przetworniki dynamiczne o średnicy 40 mm, umieszczone w zamkniętych komorach, gwarantujących dobrą izolację akustyczną od zewnętrznych hałasów i zakłóceń.

 
Opis/DanE techniczne słuchawek buffalo soldier bt
Wykonano je z drewna certyfikowanego FSC™ (Forest Stewardship Council), a miękkie elementy pokryto tkaniną Rewind ™ - charakterystyczną mieszanką 30% odzyskanej bawełny organicznej, 30% regenerowanych konopi oraz 40% ponownie przetworzonego PET. Obsługa łączności Bluetooth znajduje się na prawej muszli słuchawek.

Na wyposażeniu znajduje się wymienny kabel w oplocie odporny na splątanie oraz mikrofon liniowy, aktywowany jednym przyciskiem.
 
Wbudowane ogniwa zapewniają 16 godzin pracy słuchawek na jednym ładowaniu.

W komplecie ze słuchawkami dostarczany jest przewód USB do ładowania akumulatorów oraz miękki pokrowiec.

Dostępne kolorystyczne wersje wykończenia:
 • Black
Dane techniczne
TypNauszne
PrzeznaczenieMobilne
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeUSB
Dodatkowe funkcje
Odłączony przewódNIE
SkładanieNIE
Aktywna redukcja hałasuNIE
Sterowanie + MikrofonTAK
FuterałNIE
 
 
Słuchawki douszne
i nauszne
 

Słuchawki bezprzewodowe Bluetooth łączą ponadprzeciętną wygodę użytkowania i najlepszą w swojej klasie jakość brzmienia. "Signature Sound" Marleya to gładki, mocny bas, oszałamiająco precyzyjne średnie i energetyzujące najwyższe tony. Zastosowanie niestandardowej inżynierii i oryginalnego strojenia umożliwia delektowanie się swoją ulubioną muzyką.

 
 
Little bird
 
Słuchawki douszne
 

Ultralekkie douszne słuchawki o konstrukcji zapewniającej skuteczne tłumienie dźwięków pochodzących z otoczenia. Są pięknie wykonane z ekologicznego materiału o najwyższej jakości – przetworzonego tworzywa sztucznego.

Szeroki wybór dostępnych wariantów kolorystycznych i wyjątkowe wzornictwo zwiększa personalizację słuchawek oraz atrakcyjność ich wyglądu.

 
Opis/DanE techniczne słuchawek Little BIRD
Przetworniki dynamiczne o średnicy 9 mm umieszczono w zamkniętych komorach, gwarantujących dobrą izolację akustyczną od zewnętrznych hałasów i zakłóceń. Oferują czysty, głęboki i ciepły dźwięk.

Wbudowany mikrofon liniowy z pilotem z 1 przyciskiem umożliwia także prowadzenie rozmów telefonicznych w trakcie korzystania ze słuchawek.

Przewód w tekstylnym oplocie jest odporny na splątanie i charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością mechaniczną. Zaopatrzono go w wygodny, kątowy (w kształcie litery L) pozłacany wtyk stereo o średnicy 3,5 mm (Mini Jack).
 
Silikonowe końcówki douszne w dwóch rozmiarach (S, M) zapewniają lepsze dopasowanie słuchawek do kształtu i wielkości uszu użytkownika.

Dostępne kolorystyczne wersje wykończeniowe:
 • Black
 • Rasta
 • Navy
 • Peach
 • White
Dane techniczne
TypDouszne
PrzeznaczenieUniwersalne
KonstrukcjaZamknięta
Złącze3.5mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączony przewódNIE
SkładanieNIE
Aktywna redukcja hałasuNIE
Sterowanie + MikrofonTAK
FuterałNIE
 
 
 
Smile jamaica
 
Słuchawki douszne
 

Przewodowa wersja kultowych słuchawek dousznych marki Marley, które są dostępne w wielu kolorach. Wykonane są z materiałów ekologicznych – certyfikowanego drewna FSC ™ (Forest Stewardship Council) i nadającego się do recyklingu aluminium. Spełniają standard IPX4 – są odporne na pot i deszcz.

 
Opis/DanE techniczne słuchawek smile jamaica
Przetworniki dynamiczne o średnicy 9 mm umieszczono w zamkniętych komorach, gwarantujących dobrą izolację akustyczną od zewnętrznych hałasów i zakłóceń. Oferują czysty, głęboki i ciepły dźwięk.

Wbudowany mikrofon liniowy z pilotem z 1 przyciskiem umożliwia także prowadzenie rozmów telefonicznych w trakcie korzystania ze słuchawek.

Przewód w tekstylnym oplocie jest odporny na splątanie i charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością mechaniczną. Zaopatrzono go w wygodny, kątowy (w kształcie litery L) pozłacany wtyk stereo o średnicy 3,5 mm (Mini Jack). Silikonowe końcówki douszne w dwóch rozmiarach (S, M) zapewniają lepsze dopasowanie słuchawek do kształtu i wielkości uszu użytkownika.
 
Słuchawki są pięknie wykończone i charakteryzują się wyjątkowym wzornictwem, dzięki czemu łatwiej można się wyróżnić w towarzystwie. Dostępne kolorystyczne wersje wykończeniowe:

Dostępne kolorystyczne wersje wykończeniowe:
 • Smile Jamaica Copper
 • Smile Jamaica Rasta
 • Smile Jamaica Fire
 • Smile Jamaica Signature Black
 • Smile Jamaica Purple
 • Smile Jamaica Denim
 • Smile Jamaica Brass
Dane techniczne
TypDouszne
PrzeznaczenieMobile Aktywne
KonstrukcjaZamknięta
Złącze3.5mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączony przewódNIE
SkładanieNIE
Aktywna redukcja hałasuNIE
Sterowanie + MikrofonTAK
FuterałNIE
 
 
UPlift
 
SŁUCHAWKI DOUSZNE
 

Przewodowa wersja najnowszego modelu dousznych słuchawek marki House of Marley. Zbudowana jest przy użyciu ekologicznych materiałów takich jak certyfikowane drewno FSC ™ (Forest Stewardship Council), czy wytrzymałe aluminium nadające się do ponownego przetworzenia albo silikon klasy medycznej.

 
Opis/DanE techniczne słuchawek uplift
Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę i idelanie dopasowanie.

Mikrofon i 3 przyciskowy pilot sterujący realizuje funkcję zestawu głośnomówiącego. Słuchawki Uplift umożliwiają odbieranie połączeń oraz powrót do słuchania muzyki za pomocą jednego przycisku. Przewody mają plecione oploty, co zapobiega ryzyku ich splątania.

W zestawie ze słuchawkami znajdują się trzy komplety żelowych końcówek dousznych w różnych rozmiarach, co umożliwia perfekcyjne dopasowanie słuchawek do uszu oraz długotrwały komfort słuchania nagrań, w myśl zasady:
„Słuchaj dobrej muzyki i dobrze wyglądaj”.
 
Pokrowiec na słuchawki może być przydatny podczas podróży.

Dostępne kolorystyczne wersje wykończeniowe:
 • Uplift Black
 • Uplift Silver
Dane techniczne
TypDouszne
PrzeznaczenieMobile Aktywne
KonstrukcjaZamknięta
Złącze3.5mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączony przewódNIE
SkładanieNIE
Aktywna redukcja hałasuNIE
Sterowanie + MikrofonTAK
FuterałTAK
 
 
Positive vibration
 
Słuchawki nauszne
 

Przewodowa odmiana stylowego modelu słuchawek nausznych z dużymi przetwornikami, zapewniającymi doskonałe brzmienie. Długotrwałemu słuchaniu muzyki bez uczucia zmęczenia sprzyja zastosowanie miękkich, komfortowych poduszek nausznych.

 
Opis/DanE techniczne słuchawek uplift
Znakomity czysty, precyzyjny, głęboki i ciepły dźwięk zapewniają przetworniki o średnicy 40 mm, umieszczone w muszlach, wykonanych z aluminium.

Słuchawki realizują funkcję zestawu głośnomówiącego. Służy do tego celu wbudowany mikrofon z jednym przyciskiem. Podczas używania słuchawek możliwe jest prowadzenie rozmów telefonicznych. Czysty dźwięk bez zakłóceń w czasie rozmowy umożliwia funkcja tłumienia dźwięków pochodzących z otoczenia.

Jednostronnie wyprowadzony przewód w tekstylnym oplocie jest odporny na splątanie i charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością mechaniczną. Zaopatrzono go w wygodny, kątowy (w kształcie litery L) pozłacany wtyk stereo o średnicy 3,5 mm (Mini Jack).
 
Słuchawki wykonano z ekologicznych materiałów. Otrzymały piękne wykończenie z certyfikowanego drewna FSC ™ (Forest Stewardship Council), recyklingowanego aluminium i tkaniny Rewind ™ - charakterystycznej mieszanki 30% odzyskanej bawełny organicznej, 30% regenerowanych konopi oraz 40% ponownie przetworzonego PET.

Dostępne kolorystyczne wersje wykończeniowe:
 • Black
 • Cooper
 • Denim
 • Silver
Dane techniczne
TypNauszne
PrzeznaczenieMobilne
KonstrukcjaZamknięta
Złącze3.5mm (Mini Jack)
Dodatkowe funkcje
Odłączony przewódTAK
SkładanieNIE
Aktywna redukcja hałasuNIE
Sterowanie + MikrofonTAK
FuterałTAK
 
Gramofony
 
Świat analogowej muzyki również należy do obszaru działalności firmy House of Marley, dlatego też zainteresowała się fascynującym powrotem czarnej płyty. W tym celu opracowano gramofon „przywracający do życia” winylowe nagrania wraz z ich klasycznym dźwiękiem. Osiągnięto to stosując zarówno ekologiczną technologię, jak i nowoczesne rozwiązania techniczne.
 
Stir it up
House of Marley
 
Stri it up
 
Jedyny w ofercie, jak na razie i bardzo oryginalny gramofon analogowy. Charakteryzuje się bardzo odważnym wzornictwem i zastosowaniem materiałów ekologicznych.

Gramofon Stir It Up to klasyczny gramofon z silnikiem prądu stałego z napięciową stabilizacją obrotów (prędkości 33 obr./min. oraz 45 obr./ min.) oraz z klasycznym ramieniem promieniowym, zaopatrzonym we wkładkę AT3600L japońskiej firmy Audio-Technica.
 
Dowiedz się więcej / Dane techniczne
 
Przejdź na stronę produktu
opis/dane techniczne gramofonu stir it up
Gramofon posiada funkcję antyskatingu – która umożliwia skompensowanie siły dośrodkowej spowodowanej ruchem obracającej się płyty. Ma wbudowany przedwzmacniacz korekcyjny, który można pominąć gdy gramofon będzie współpracować z klasycznym wzmacniaczem stereo zaopatrzonym w wejście phono. Można też podłączyć do niego bezpośrednio słuchawki wyposażone we wtyk o średnicy 3,5 mm. Osoby chcące zarchiwizować swoje ulubione płyty mogą skorzystać z wyjścia USB znajdującego z na tylnej ściance. Port USB umożliwia podłączenie do komputera i stworzenie cyfrowych kopii posiadanych nagrań analogowych.

Do zasilania służy uniwersalny zasilacz wtyczkowy, pasujący do większości gniazdek sieciowych w różnych krajach na świecie. Gramofon wykonano z najwyższej jakości materiałów: talerz z odzyskanego w procesie recyklingu aluminium, obudowa z drewna bambusowego i ramię gramofonu ze stali nierdzewnej, zaopatrzone w grawerowaną inskrypcję samego Boba Marleya.
 
Gramofon „Stir It Up” jest kompatybilny z każdym z głośników House of Marley, co umożliwia niezwykle łatwe podłączenie.

W komplecie z gramofonem znajdują się jeszcze:
 • Pokrowiec - zapewnia ochronę przed pyłem i kurzem z tkaniny Rewind ™ - charakterystycznej mieszanki 30% odzyskanej bawełny organicznej, 30% regenerowanych konopi oraz 40% ponownie przetworzonego PET,
 • Krążek centrujący do małych płyt - „singli” 45 obr./min,
 • uniwersalny zasilacz sieciowy z międzynarodowymi wtyczkami,
 • kabel USB,
 • przewód sygnałowy zakończony z jednej strony wtykiem 3,5 mm, a z drugiej parą klasycznych cinchów (RCA),
 • Mata antyprzeciwpoślizgowa z silikonu Regrind ™ - materiału specjalnie wytwarzanego przez regenerację i upcykling surowców wtórnych,
 • Instrukcja obsługi i gwarancja.
Dane techniczne
Moc znamionowa3W
Komunikacja
AirPlayNIE
Wi-FiNIE
BluetoothTAK
Port USBTAK (tylko zasilanie)
Wbudowany dockNIE
Rodzja złączaBrak
Wejście analogoweTak (Mini Jack)
Wejście cydroweBrak
Dodatkowe funkcje
PilotNie
Zasilanie
Typ zasilaniaAkumulatory
Wersje kolorystyczne
Navy, Palm, Signature Black,Denim
 

Salony sprzedaży

Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań
Poznań
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa
Warszawa (Marki)
Warszawa
Warszawa
Wrocław