Poprzedni
Następny

Jak podłączyć telewizor do wzmacniacza stereo | Poradnik [Wideo]

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Podłączenie wzmacniacza bądź amplitunera stereo do telewizora jest kwestią raczej łatwą i nie należy się jej obawiać. Chcemy jednak wyczerpać każdy temat, który dotyczy podłączania urządzeń peryferyjnych do systemu audio, zarówno stereo jak i kina domowego. W dzisiejszym materiale pokazaliśmy w jaki sposób można połączyć wzmacniacz stereo z telewizorem. Tą samą procedurę można zastosować również w przypadku amplitunerów stereofonicznych. Zapraszamy na nasz poradnik.

W materiale pokazaliśmy zarówno połączenia wykorzystywane przy obecności nowoczesnych wzmacniaczy z cyfrową sekcją audio jak i klasycznych wzmacniaczy stereo pozbawionych układu DAC.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Powrót do strefy wiedzy
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: