Słuchawki gamingowe


Słuchawki gamingowe to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w przypadku fanów komputerowych rozgrywek. Nazywane często słuchawkami dla graczy lub słuchawkami do komputera, łączą komfort użytkowania z funkcjonalnością i łatwością sterowania, a przy tym zapewniają wysokiej jakości, szczegółowe brzmienie. Ten ostatni aspekt to efekt wykorzystania zaawansowanych głośników. To one pozwalają perfekcyjnie i precyzyjnie odwzorować naturalny dźwięk, zapewniając najwyższy możliwy realizm. Dla graczy słuchawki gamingowe są nie tyle stylowym gadżetem, co bardzo ważnym narzędziem. Nierzadko odgrywają one decydującą rolę w trakcie wirtualnych rozgrywek. To jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego amatorskiego lub profesjonalnego gracza, który potrafi zadecydować o ostatecznym wyniku rozgrywki.

Ważnym aspektem w przypadku słuchawek do komputera jest także komfort ich użytkowania. Rozgrywki wirtualne mogą trwać wiele godzin i odpowiednio dobrane słuchawki dla graczy zapewniają wysoki poziom wygody. Sprawiają również, że gra staje się przyjemnością i niesamowitym przeżyciem. Istnieje wiele modeli słuchawek dla graczy. Najpopularniejsze są słuchawki nauszne i wokółuszne. Zachęcamy do zapoznania się naszym katalogiem słuchawek gamingowych. Oferujemy słuchawki od sprawdzonych producentów, takich jak Audio-Technica i Koss, dzięki czemu każdy użytkownik z pewnością znajdzie model idealny dla siebie.

W zagwarantowaniu wygody użytkowania z pomocą przychodzą duże, wokółuszne muszle. Z jednej strony tworzą komfortową przestrzeń dla uszu, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa zmęczenia nawet podczas długich rozgrywek, a z drugiej stanowią barierę, która odizolowuje użytkownika od zewnętrznego hałasu. Dzięki temu nic nie rozprasza uwagi gracza, pozwalając usłyszeć nawet najdrobniejszy szmer lub szelest – szczegóły bardzo często decydują o zwycięstwie lub przegranej. Oczywiście, wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Dla części osób wygodniejsze będą słuchawki nauszne, lekko naciskające na małżowinę uszną.

W przypadku słuchawek dla graczy bardzo ważna jest także łatwa komunikacja z innymi uczestnikami rozgrywek. Tę ułatwia wysokiej klasy mikrofon, który pozwala na prowadzenie rozmów z innymi graczami podczas rozgrywek online. Najlepsze modele mikrofonów przy słuchawkach gamingowych posiadają funkcję redukcji szumów. Mogą też mieć możliwość odczepienia, gdy mikrofon w danej chwili nie jest potrzebny. Ukłonem w stronę wymagających graczy, ale też użytkowników smartfonów, są słuchawki z wbudowanym zdalnym sterowaniem.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Status
Aktywna redukcja hałasu
Kategoria
Sterowanie + mikrofon
Złącze
ATH-ADG1X
Supercena
(1)

Audio-Technica ATH-ADG1X

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
1 599 zł
999

Wykorzystując ponad 40 lat inżynierii audio, ATH-ADG1X zapewniają graczom niesamowite emocje podczas komputerowych rozgrywek.

Audio-Technica ATH-AG1X

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
1 399 zł
1 299

Dzięki 40-letniemu doświadczeniu w inżynierii audio, ATH-AG1X dostarczają graczom komputerowym najwyższą jakość dźwięku.

Prosimy o kontakt
(1)

Audio-Technica ATH-PDG1

Audio-Technica
Słuchawki gamingowe
999 zł
599

Audio-Technica ATH-PDG1 to wokółuszna konstrukcja otwarta idealna do współpracy z komputerami PC i konsolami do gier. Ten lekki i komfortowy zestaw słuchawkowy wykorzystuje najnowocześniejszy mikrofon oraz 40-mm przetworniki z cewkami CCAW, dzięki którym zapewnia wysokiej jakości dźwięk. Wygodę użytkowania zwiększają wymienne przewody. 

Audio-Technica ATH-PG1

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
Cena na telefon

Audio-Technica ATH-PG1 to wysokiej jakości wokółuszne słuchawki zamknięte z mikrofonem opracowany z myślą o graczach komputerowych. Słuchawki wykorzystują 44-mm przetworniki, dostarczające precyzyjne i detaliczne brzmienie. Lekka konstrukcja oraz skórzane wykończenie zapewniają wysoki komfort użytkowania, a funkcjonalność zwiększają wymienne przewody. 

Prosimy o kontakt
(2)

Koss CS100

Koss
Słuchawki nauszne
129 zł
99

Koss CS100 to lekki zestaw słuchawkowy z mikrofonem, który uprzyjemnia prowadzenie rozmów i rozgrywek komputerowych. Atutami modelu są wysoka czułość, ograniczone do minimum zniekształcenia dźwięku oraz wysoki komfort użytkowania. 

Koss CS100 USB

Koss
Słuchawki nauszne
179 zł
149

Koss CS100 USB stereofoniczny zestaw słuchawkowy doskonale sprawdzi się jako narzędzie pracy, jak i w roli słuchawek dla gracza.

Prosimy o kontakt

Koss CS95 USB

Koss
Słuchawki nauszne
139

Słuchawki KOSS CS95 USB to najlepsze rozwiązanie dla osób dla których komunikacja głosowa jest kluczowym elementem życia zawodowego. Doskonale sprawdzą się również jako słuchawki dla fanów gier komputerowych.

Prosimy o kontakt
Słuchawki z mikrofonem KOSS CS100
Supercena
(2)

Koss GMR 540 ISO

Koss
Słuchawki nauszne
329 zł
249

Koss GMR 540 ISO Słuchawki są konstrukcją zamkniętą przeznaczoną dla graczy. Zaprojektowane w celu osiągnięcia jak największej imersji w świat wirtualny i odizolowaniu gracza od bodźców zewnętrznych.

Słuchawki z mikrofonem KOSS CS100
Supercena
(1)

Koss GMR 545 AIR

Koss
Słuchawki gamingowe
329 zł
238

Słuchawki Koss GMR-545-AIR to ultralekka konstrukcja otwarta przeznaczona dla wymagających użytkowników. Doskonała izolacja od bodźców zewnętrz, sprzyja pełniejszemu zanurzeniu się w wirtualnej rozrywce.

Sennheiser GSP 107

Sennheiser
Słuchawki nauszne
199 zł
198

Sennheiser GSP 107

Prosimy o kontakt

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Rzeszów
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław