Słuchawki gamingowe


Słuchawki gamingowe to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w przypadku fanów komputerowych rozgrywek. Nazywane często słuchawkami dla graczy lub słuchawkami do komputera, łączą komfort użytkowania z funkcjonalnością i łatwością sterowania, a przy tym zapewniają wysokiej jakości, szczegółowe brzmienie. Ten ostatni aspekt to efekt wykorzystania zaawansowanych głośników. To one pozwalają perfekcyjnie i precyzyjnie odwzorować naturalny dźwięk, zapewniając najwyższy możliwy realizm. Dla graczy słuchawki gamingowe są nie tyle stylowym gadżetem, co bardzo ważnym narzędziem. Nierzadko odgrywają one decydującą rolę w trakcie wirtualnych rozgrywek. To jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego amatorskiego lub profesjonalnego gracza, który potrafi zadecydować o ostatecznym wyniku rozgrywki.

Ważnym aspektem w przypadku słuchawek do komputera jest także komfort ich użytkowania. Rozgrywki wirtualne mogą trwać wiele godzin i odpowiednio dobrane słuchawki dla graczy zapewniają wysoki poziom wygody. Sprawiają również, że gra staje się przyjemnością i niesamowitym przeżyciem. Istnieje wiele modeli słuchawek dla graczy. Najpopularniejsze są słuchawki nauszne i wokółuszne. Zachęcamy do zapoznania się naszym katalogiem słuchawek gamingowych. Oferujemy słuchawki od sprawdzonych producentów, takich jak Audio-Technica i Koss, dzięki czemu każdy użytkownik z pewnością znajdzie model idealny dla siebie.

W zagwarantowaniu wygody użytkowania z pomocą przychodzą duże, wokółuszne muszle. Z jednej strony tworzą komfortową przestrzeń dla uszu, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa zmęczenia nawet podczas długich rozgrywek, a z drugiej stanowią barierę, która odizolowuje użytkownika od zewnętrznego hałasu. Dzięki temu nic nie rozprasza uwagi gracza, pozwalając usłyszeć nawet najdrobniejszy szmer lub szelest – szczegóły bardzo często decydują o zwycięstwie lub przegranej. Oczywiście, wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Dla części osób wygodniejsze będą słuchawki nauszne, lekko naciskające na małżowinę uszną.

W przypadku słuchawek dla graczy bardzo ważna jest także łatwa komunikacja z innymi uczestnikami rozgrywek. Tę ułatwia wysokiej klasy mikrofon, który pozwala na prowadzenie rozmów z innymi graczami podczas rozgrywek online. Najlepsze modele mikrofonów przy słuchawkach gamingowych posiadają funkcję redukcji szumów. Mogą też mieć możliwość odczepienia, gdy mikrofon w danej chwili nie jest potrzebny. Ukłonem w stronę wymagających graczy, ale też użytkowników smartfonów, są słuchawki z wbudowanym zdalnym sterowaniem.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Status
Aktywna redukcja hałasu
Kategoria
Sterowanie + mikrofon
Złącze

Audio-Technica ATH-ADG1X

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
1 599

Wykorzystując ponad 40 lat inżynierii audio, ATH-ADG1X zapewniają graczom niesamowite emocje podczas komputerowych rozgrywek.

Prosimy o kontakt

Audio-Technica ATH-AG1X

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
1 399

Dzięki 40-letniemu doświadczeniu w inżynierii audio, ATH-AG1X dostarczają graczom komputerowym najwyższą jakość dźwięku.

Audio-Technica ATH-PDG1

Audio-Technica
Promocja zimowa 2017
999 zł
799

Audio-Technica ATH-PDG1 to wokółuszna konstrukcja otwarta idealna do współpracy z komputerami PC i konsolami do gier. Ten lekki i komfortowy zestaw słuchawkowy wykorzystuje najnowocześniejszy mikrofon oraz 40-mm przetworniki z cewkami CCAW, dzięki którym zapewnia wysokiej jakości dźwięk. Wygodę użytkowania zwiększają wymienne przewody. 

Audio-Technica ATH-PG1

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
999 zł
749

Audio-Technica ATH-PG1 to wysokiej jakości wokółuszne słuchawki zamknięte z mikrofonem opracowany z myślą o graczach komputerowych. Słuchawki wykorzystują 44-mm przetworniki, dostarczające precyzyjne i detaliczne brzmienie. Lekka konstrukcja oraz skórzane wykończenie zapewniają wysoki komfort użytkowania, a funkcjonalność zwiększają wymienne przewody. 

Koss CS100

Koss
Słuchawki nauszne
129 zł
109

Koss CS100 to lekki zestaw słuchawkowy z mikrofonem, który uprzyjemnia prowadzenie rozmów i rozgrywek komputerowych. Atutami modelu są wysoka czułość, ograniczone do minimum zniekształcenia dźwięku oraz wysoki komfort użytkowania. 

Słuchawki z mikrofonem KOSS CS100
Nowość

Koss CS100 USB

Koss
Słuchawki nauszne
179

Koss CS100 USB

Prosimy o kontakt
Słuchawki z mikrofonem KOSS CS100
Nowość

Koss GMR 540 ISO

Koss
Słuchawki nauszne
329

Koss GMR 540 ISO Słuchawki są konstrukcją zamkniętą przeznaczoną dla graczy. Zaprojektowane w celu osiągnięcia jak największej imersji w świat wirtualny i odizolowaniu gracza od bodźców zewnętrznych.

Słuchawki z mikrofonem KOSS CS100
Nowość

Koss GMR 545 AIR

Koss
Słuchawki nauszne
329

Słuchawki Koss GMR-545-AIR to ultralekka konstrukcja otwarta przeznaczona dla wymagających użytkowników. Doskonała izolacja od bodźców zewnętrz, sprzyja pełniejszemu zanurzeniu się w wirtualnej rozrywce.

Sennheiser GSP 350

Sennheiser
Słuchawki nauszne
499 zł
429

Sennheiser GSP 350 - zamknięty model wokółuszny dosłownie przenosi użytkownika do wirtualnego świata. Zapewnia także najwyższy komfort użytkowania.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław