Słuchawki gamingowe


Słuchawki gamingowe to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się nie tylko w przypadku fanów komputerowych rozgrywek. Nazywane często słuchawkami dla graczy lub słuchawkami do komputera, łączą komfort użytkowania z funkcjonalnością i łatwością sterowania, a przy tym zapewniają wysokiej jakości, szczegółowe brzmienie. Ten ostatni aspekt to efekt wykorzystania zaawansowanych głośników. To one pozwalają perfekcyjnie i precyzyjnie odwzorować naturalny dźwięk, zapewniając najwyższy możliwy realizm. Dla graczy słuchawki gamingowe są nie tyle stylowym gadżetem, co bardzo ważnym narzędziem. Nierzadko odgrywają one decydującą rolę w trakcie wirtualnych rozgrywek. To jeden z podstawowych elementów wyposażenia każdego amatorskiego lub profesjonalnego gracza, który potrafi zadecydować o ostatecznym wyniku rozgrywki.

Ważnym aspektem w przypadku słuchawek do komputera jest także komfort ich użytkowania. Rozgrywki wirtualne mogą trwać wiele godzin i odpowiednio dobrane słuchawki dla graczy zapewniają wysoki poziom wygody. Sprawiają również, że gra staje się przyjemnością i niesamowitym przeżyciem. Istnieje wiele modeli słuchawek dla graczy. Najpopularniejsze są słuchawki nauszne i wokółuszne. Zachęcamy do zapoznania się naszym katalogiem słuchawek gamingowych. Oferujemy słuchawki od sprawdzonych producentów, takich jak Audio-Technica i Koss, dzięki czemu każdy użytkownik z pewnością znajdzie model idealny dla siebie.

W zagwarantowaniu wygody użytkowania z pomocą przychodzą duże, wokółuszne muszle. Z jednej strony tworzą komfortową przestrzeń dla uszu, dzięki czemu użytkownik nie odczuwa zmęczenia nawet podczas długich rozgrywek, a z drugiej stanowią barierę, która odizolowuje użytkownika od zewnętrznego hałasu. Dzięki temu nic nie rozprasza uwagi gracza, pozwalając usłyszeć nawet najdrobniejszy szmer lub szelest – szczegóły bardzo często decydują o zwycięstwie lub przegranej. Oczywiście, wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Dla części osób wygodniejsze będą słuchawki nauszne, lekko naciskające na małżowinę uszną.

W przypadku słuchawek dla graczy bardzo ważna jest także łatwa komunikacja z innymi uczestnikami rozgrywek. Tę ułatwia wysokiej klasy mikrofon, który pozwala na prowadzenie rozmów z innymi graczami podczas rozgrywek online. Najlepsze modele mikrofonów przy słuchawkach gamingowych posiadają funkcję redukcji szumów. Mogą też mieć możliwość odczepienia, gdy mikrofon w danej chwili nie jest potrzebny. Ukłonem w stronę wymagających graczy, ale też użytkowników smartfonów, są słuchawki z wbudowanym zdalnym sterowaniem.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Status
Aktywna redukcja hałasu
Kategoria
Sterowanie + mikrofon
Złącze

Audio-Technica ATH-PDG1

Audio-Technica
Słuchawki
999 zł
799

Audio-Technica ATH-PDG1 to wokółuszna konstrukcja otwarta idealna do współpracy z komputerami PC i konsolami do gier. Ten lekki i komfortowy zestaw słuchawkowy wykorzystuje najnowocześniejszy mikrofon oraz 40-mm przetworniki z cewkami CCAW, dzięki którym zapewnia wysokiej jakości dźwięk. Wygodę użytkowania zwiększają wymienne przewody. 

Audio-Technica ATH-PG1

Audio-Technica
Słuchawki nauszne
999 zł
749

Audio-Technica ATH-PG1 to wysokiej jakości wokółuszne słuchawki zamknięte z mikrofonem opracowany z myślą o graczach komputerowych. Słuchawki wykorzystują 44-mm przetworniki, dostarczające precyzyjne i detaliczne brzmienie. Lekka konstrukcja oraz skórzane wykończenie zapewniają wysoki komfort użytkowania, a funkcjonalność zwiększają wymienne przewody. 

Koss CS100

Koss
Słuchawki nauszne
129 zł
109

Koss CS100 to lekki zestaw słuchawkowy z mikrofonem, który uprzyjemnia prowadzenie rozmów i rozgrywek komputerowych. Atutami modelu są wysoka czułość, ograniczone do minimum zniekształcenia dźwięku oraz wysoki komfort użytkowania. 

Sennheiser GSP 350

Sennheiser
Słuchawki nauszne
499 zł
469

Sennheiser GSP 350 - zamknięty model wokółuszny dosłownie przenosi użytkownika do wirtualnego świata. Zapewnia także najwyższy komfort użytkowania.

Koss SB40

Koss
Słuchawki nauszne
199 zł
160

Słuchawki Koss SB40 zapewniają doskonałe brzmienie. Mikrofon dołączony do nich sprawia, że sprzęt ten bezwarunkowo nadaje się do wszelkiego rodzaju współpracy z komputerem. Nieodłączny atrybut każdego gracza.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław