Zjęcie salonu firmowego

Adres

Sopot 81-853

Al. Niepodległości 725

Godziny otwarcia

pn-pt: 10.00–18.00

sob: 10.00–14.00

sob, 27 kwietnia: zamknięte

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Przed salonem znajdują się dwa dedykowane miejsca parkingowe przeznaczone dla naszych klientów. Miejsca parkingowe znajdują się również za budynkiem.

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 3-20 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Sopot

O naszym salonie

Salon Top Hi-Fi & Video Design w Sopocie istnieje nieprzerwanie od 1999 r. Przez blisko 15 lat mieścił się przy al. Niepodległości 677, w połowie 2014 r. przeniósł się do nowej siedziby, zlokalizowanej w starej, secesyjnej, sopockiej willi, wzniesionej w 1903 r. To niezwykle przestronny lokal (pow. 120 mkw.), który wyróżnia się atrakcyjnym wizualnie, nowoczesnym wykończeniem. Przemyślana architektura wnętrza pozwala na perfekcyjne wyeksponowanie szerokiej oferty produktowej.


Dodatkowym atutem naszego salonu jest profesjonalna sala odsłuchowa o pow. 25,5 mkw. Została ona zaprojektowana przez profesjonalnego architekta akustyki i wyposażona jest w nowoczesne rozwiązania akustyczne firm RPG (Bad Panel – zapewniający odpowiednią dyfuzję) oraz Rockfon ( VertiQ, Eclipse – elementy odpowiedzialne za absorbcję), które zapewniają bardzo dobrą akustykę pomieszczenia. Całość dopełnia  najwyższej klasy wykładzina podłogowa o bardzo dużej gęstości włókien.

O wysokim poziomie naszego profesjonalizmu może świadczyć fakt, że dwukrotnie zostaliśmy wybrani przez Radio Gdańsk do prezentacji najwyższej klasy zestawów stereo . Prezentacje te odbywały się w radiowym studiu nagrań w bardzo dobrych warunkach akustycznych.

Sopocki salon Top Hi-Fi & Video Design obecnie znajduje się przy głównej trasie łączącej Gdańsk, Sopot i Gdynię. Dzięki temu dojazd do sklepu jest niezwykle łatwy, niezależnie od wybranego środka transportu. Stacja Szybkiej Kolei Miejskiej oddalona jest o ok. 500 m, niemal przy samym sklepie usytuowany jest przystanek autobusowy, a zmotoryzowani mogą skorzystać ze znajdujących się przy sklepie miejsc parkingowych.


Pracownikami sklepu są osoby z ponad 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży i doradztwie, pracujące tutaj nieprzerwanie od powstania sopockiego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Uczestniczyliśmy w tym okresie w bardzo wielu szkoleniach krajowych i zagranicznych, organizowanych przez najbardziej cenionych producentów urządzeń audio-wideo. W ten sposób doświadczenie połączone z pasją uczyniło z nas specjalistów w swojej dziedzinie.

Referencje salon THF Sopot

ClearAudio
Audioquest
Yamaha
Bowers & Wilkins
ProAc
Mission
Koss
Vogel`s
RealCable
Atacama
NAD
Copland
Rotel
Tivoli Audio
ELAC
Peachtree Audio
TEAC
Thorens
PSB Speakers
Devialet
Bluesound
Audio-Technica
Pure Acoustics
Pass Laboratories
Vifa
Lehmannaudio
Okki Nokki
Sonoro
Audeze
Indiana Line
Tacet
House of Marley
Pathos
Hegel
IsoAcoustics
IsoTek
KEF
Audio Pro
Luxman
Linn
EPSON
Panasonic
Loewe
Technics
Bang & Olufsen
Lemus
Marmitek
Rose

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: