Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego

Adres

Wrocław 53-614

ul. Legnicka 46

Godziny otwarcia

pon: 13.00–19.00

wt-pt: 11.00–19.00

sob: 10:00–16:00

3, 10 i 17.12: 10:00-17:00

11 i 18.12: 10:00-14:00

19-23.12: salon czynny do godziny 20

24.12: 10:00-14:00

31.12: 10:00-16:00

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Przed salonem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe (bezpłatne).

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 10, 20, 30, 40, a nawet 50 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Wrocław

O naszym salonie

Salon we Wrocławiu został otwarty w 2004 r. i początkowo mieścił się przy ulicy Widok 2/4. Od samego początku byliśmy pierwszym miejscem we Wrocławiu, tak dobrze wyposażonym w sprzęt do słuchania muzyki. Nowiutki salon niemal natychmiast przyciągnął wielu klientów, o czym zadecydowały m.in. dwie sale odsłuchowe, co do dzisiaj jest rzadkością.


Po dziesięciu bardzo udanych latach salon został przeniesiony na ulicę Legnicką i pod tym adresem (formalnie Bolesławiecka 15 ) działa już od ponad dwóch lat. Nasi klienci nie zawiedli nas również w nowym miejscu, a dodatkowo zdobywamy nowe rzesze melomanów. Wraz z przeniesieniem sklepu, zmienił się także jego wygląd – postawiliśmy na przejrzystość ekspozycji oferty, swobodę i dużą przestrzeń. Salon jest doskonale widoczny z ulicy, co dodatkowo ułatwia jego znalezienie.


 

Nowa lokalizacja jest bardzo atrakcyjna pod względem komunikacyjnym. Zmotoryzowani mogą w pobliżu zaparkować swój samochód, a dojazd do sklepu ułatwia bliskość  Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (dojazd 10 min) i obwodnicy śródmiejskiej (dojazd ok. 5 min.). Pozostali klienci mogą skorzystać ze środków komunikacji miejskiej, w tym przyspieszonego tramwaju.


Dojazd z Dworca Głównego zajmuje pociągiem tylko 6 min, tramwajem linii 32,31 ok. 15min, a samochodem ok. 20min. W pobliżu naszego salonu znajdują się: jedna z największych miejskich galerii handlowych, Magnolia, dworzec kolejowy Wrocław Mikołajów oraz centrum TGG.

Salon Top Hi-Fi & Video Design to największy na Dolnym Śląsku sklep, w którym można posłuchać i kupić najwyższej klasy sprzęt audio. Całkowita powierzchnia salonu wynosi 250 mkw. z czego powierzchnia wystawiennicza to prawie 120 mkw. Do dyspozycji klientów są dwa duże studia odsłuchowe: jedno o powierzchni 28 mkw. i drugie zajmujące 24 mkw. W razie potrzeby możliwy jest wyjazd ze sprzętem do klienta, aby ostatecznie potwierdzić jakość brzmienia w warunkach akustycznych charakterystycznych dla danego pomieszczenia. 


 

W naszym salonie staramy się stworzyć przyjazną atmosferę sprzyjającą podjęciu dobrej decyzji zakupowej. Nie staramy się „na siłę” edukować klienta, tylko pokazujemy alternatywne rozwiązania i analizujemy z zainteresowanym jego wymagania. Nasze doświadczenie pomaga w wyłuskaniu najlepszej propozycji z  bardzo szerokiej oferty sklepu.


 

Dużą pomocą przy wyborze sprzętu są nasze sale odsłuchowe, które akustyką zbliżają się do warunków, które najczęściej występują u naszych klientów. Nie jesteśmy zwolennikami zbytniego wytłumiania pomieszczeń, ponieważ nie  jest to prawidłowy punkt odniesienia dla słuchacza. Dzięki temu to, czego słuchają u nas klienci bardzo często pokrywa się z późniejszymi wrażeniami z pomieszczenia docelowego. Większe, przeszklone studio odpowiada nowoczesnym trendom architektonicznym, co dodatkowo ułatwia wybór sprzętu, który ma pracować w podobnych warunkach.


 

W salonie przy ulicy Legnickiej pracują sprzedawcy z wieloletnim doświadczeniem w branży – Sebastian i Rafał – i z szerokim spektrum zainteresowań:  z przewagą kina domowego (Sebastian) oraz stereo (Rafał). Stawiamy mocno na obsługę posprzedażową i jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o ewentualne modyfikacje zestawów.

Krell
ClearAudio
Audioquest
Yamaha
Bowers & Wilkins
Vienna Acoustics
ProAc
Mission
Koss
Vogel`s
RealCable
Nordost
Atacama
NAD
Copland
Classe
Rotel
Tivoli Audio
ELAC
Peachtree Audio
Moon
TEAC
Thorens
PSB Speakers
Gryphon Audio
Gato Audio
Devialet
Bluesound
Audio-Technica
Pure Acoustics
Pass Laboratories
Vifa
Amphion
Lehmannaudio
Magico Loudspeakers
Master & Dynamic
Okki Nokki
Sonoro
Audeze
Constellation Audio
Dual
Sennheiser
Pioneer
Indiana Line
Pro-Ject
Tacet
Oppo
House of Marley
Shure
Philips
Optoma
Jabra
Ultimate ears
Pathos
AVM
Hegel
IsoAcoustics
IsoTek
KEF
Audio Pro
Densen
Luxman

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: