Zjęcie salonu firmowego
Zjęcie salonu firmowego

Adres

Wrocław 53-614

ul. Legnicka 46

Godziny otwarcia

pon: 13.00–19.00

wt-pt: 11.00–19.00

sob: 10:00–16:00

Sala odsłuchowa

W naszej sali odsłuchowej w komfortowych warunkach możesz sprawdzić, jak gra wybrany sprzęt.

Parking

Przed salonem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe (bezpłatne).

Obsługa odbiorców internetowych

W naszym salonie, w godzinach jego pracy, możesz odebrać zamówienie złożone przez internet.

Obsługa zgłoszeń serwisowych

Nasz salon przyjmuje zgłoszenia serwisowe na produkty zakupione w naszej sieci.

Rezerwacja odsłuchów

Skontaktuj się z nami, aby zarezerwować odsłuch w pasujących dla Ciebie godzinach.

Akceptowane formy płatności

W naszym salonie za zamówienie zapłacisz gotówką lub kartą debetową/ kredytową. Istnieje również możliwość rozłożenia płatności na raty.

Zakupy na raty

W naszych salonach (jak i online na stronie tophifi.pl) oferujemy możliwość kupienia wymarzonego sprzętu korzystając z dogodnych rat 0%. Mamy raty 3-20 x 0 %, a o szczegóły tej oferty pytaj bezpośrednio w salonach Top Hi-Fi & Video Design, telefonicznie lub mailowo.

Top hi-fi Wrocław

O naszym salonie

Salon we Wrocławiu został otwarty w 2004 r. i początkowo mieścił się przy ulicy Widok 2/4. Od samego początku byliśmy pierwszym miejscem we Wrocławiu, tak dobrze wyposażonym w sprzęt do słuchania muzyki. Nowiutki salon niemal natychmiast przyciągnął wielu klientów, o czym zadecydowały m.in. dwie sale odsłuchowe, co do dzisiaj jest rzadkością.


Po dziesięciu bardzo udanych latach salon został przeniesiony na ulicę Legnicką i pod tym adresem (formalnie Bolesławiecka 15 ) działa już od ponad dwóch lat. Nasi klienci nie zawiedli nas również w nowym miejscu, a dodatkowo zdobywamy nowe rzesze melomanów. Wraz z przeniesieniem sklepu, zmienił się także jego wygląd – postawiliśmy na przejrzystość ekspozycji oferty, swobodę i dużą przestrzeń. Salon jest doskonale widoczny z ulicy, co dodatkowo ułatwia jego znalezienie.


 

Nowa lokalizacja jest bardzo atrakcyjna pod względem komunikacyjnym. Zmotoryzowani mogą w pobliżu zaparkować swój samochód, a dojazd do sklepu ułatwia bliskość  Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (dojazd 10 min) i obwodnicy śródmiejskiej (dojazd ok. 5 min.). Pozostali klienci mogą skorzystać ze środków komunikacji miejskiej, w tym przyspieszonego tramwaju.


Dojazd z Dworca Głównego zajmuje pociągiem tylko 6 min, tramwajem linii 32,31 ok. 15min, a samochodem ok. 20min. W pobliżu naszego salonu znajdują się: jedna z największych miejskich galerii handlowych, Magnolia, dworzec kolejowy Wrocław Mikołajów oraz centrum TGG.

Salon Top Hi-Fi & Video Design to największy na Dolnym Śląsku sklep, w którym można posłuchać i kupić najwyższej klasy sprzęt audio. Całkowita powierzchnia salonu wynosi 250 mkw. z czego powierzchnia wystawiennicza to prawie 120 mkw. Do dyspozycji klientów są dwa duże studia odsłuchowe: jedno o powierzchni 28 mkw. i drugie zajmujące 24 mkw. W razie potrzeby możliwy jest wyjazd ze sprzętem do klienta, aby ostatecznie potwierdzić jakość brzmienia w warunkach akustycznych charakterystycznych dla danego pomieszczenia. 


 

W naszym salonie staramy się stworzyć przyjazną atmosferę sprzyjającą podjęciu dobrej decyzji zakupowej. Nie staramy się „na siłę” edukować klienta, tylko pokazujemy alternatywne rozwiązania i analizujemy z zainteresowanym jego wymagania. Nasze doświadczenie pomaga w wyłuskaniu najlepszej propozycji z  bardzo szerokiej oferty sklepu.


 

Dużą pomocą przy wyborze sprzętu są nasze sale odsłuchowe, które akustyką zbliżają się do warunków, które najczęściej występują u naszych klientów. Nie jesteśmy zwolennikami zbytniego wytłumiania pomieszczeń, ponieważ nie  jest to prawidłowy punkt odniesienia dla słuchacza. Dzięki temu to, czego słuchają u nas klienci bardzo często pokrywa się z późniejszymi wrażeniami z pomieszczenia docelowego. Większe, przeszklone studio odpowiada nowoczesnym trendom architektonicznym, co dodatkowo ułatwia wybór sprzętu, który ma pracować w podobnych warunkach.


 

W salonie przy ulicy Legnickiej pracują sprzedawcy z wieloletnim doświadczeniem w branży – Sebastian i Rafał – i z szerokim spektrum zainteresowań:  z przewagą kina domowego (Sebastian) oraz stereo (Rafał). Stawiamy mocno na obsługę posprzedażową i jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o ewentualne modyfikacje zestawów.

ClearAudio
Audioquest
Yamaha
Bowers & Wilkins
ProAc
Mission
Koss
Vogel`s
RealCable
Atacama
NAD
Copland
Rotel
Tivoli Audio
ELAC
Peachtree Audio
TEAC
Thorens
PSB Speakers
Devialet
Bluesound
Audio-Technica
Pure Acoustics
Pass Laboratories
Vifa
Lehmannaudio
Okki Nokki
Sonoro
Audeze
Indiana Line
Tacet
House of Marley
Pathos
Hegel
IsoAcoustics
IsoTek
KEF
Audio Pro
Luxman
Linn
EPSON
Panasonic
Loewe
Technics
Bang & Olufsen
Lemus
Marmitek
Rose

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: