Przedwzmacniacze


Wysokiej jakości przedwzmacniacz muzyczny jest wspaniałym sposobem na zapewnienie doskonałych wrażeń dźwiękowych. W szerokim asortymencie sklepu tophifi.pl znajdują się zaawansowane przedwzmacniacze stereo producentów takich jak MOON, Classé, NAD, Copland, Rotel i Pass Laboratories, także te najbardziej zaawansowane, dzięki którym każdy może cieszyć się pięknym, naturalnym dźwiękiem. Wyposażone w perfekcyjnie zaprojektowane układy wewnętrzne wyróżniają się funkcjonalnością i wygodą użytkowania. Dzięki temu użytkowni zyskuje możliwość korzystania z licznych źródeł dźwięku oraz modyfikowania brzmienia zgodnie ze swoimi preferencjami i oczekiwaniami.

Porównywarka 0
Filtry
Cena
Producent
Częstotliwość próbkowania
Współczynnik bitowy
Wejścia cyfrowe
Wyjścia
Wejścia analogowe
WiFi
Wejście gramofonowe
Sterowanie aplikacją
AES/EBU
Cyfrowe Coaxial
Cyfrowe Optyczne
Wyjście słuchawkowe
Radio internetowe
RCA
XLR (zbalansowane)
Wyjścia analogowe
HDMI (wej. / wyj.)

Moon 740P

Moon
Przedwzmacniacze
39 590

MOON 740P jest w pełni symetrycznym przedwzmacniaczem dual-mono, który dzięki najnowszym rozwiązaniom technicznym zapewnia niespotykany dotychczas poziom wydajności i jakości dźwięku. Luksusowy charakter urządzenia podkreśla elegancka obudowa, a o zaawansowaniu konstrukcji świadczy m.in. bardzo precyzyjna kontrola głośności M-eVOL2.

Prosimy o kontakt

Yamaha C-5000

Yamaha
Przedwzmacniacze
Cena na telefon

Yamaha C-5000 - od sceny koncertowej do domowego salonu – czerpiąc ze swojego dziedzictwa Yamaha sukcesywnie przybliża najbardziej wymagających audiofilów do ideału, jakim jest wierne odwzorowanie każdego detalu i emocji wydarzenia muzycznego.

Prosimy o kontakt

NAD C165BEE

NAD
Przedwzmacniacze
4 999
Stereofoniczny przedwzmacniacz wyposażony w 6 wejść liniowych, tryb Tonde Defeat, wyjście wyzwalacza 12 V oraz przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM i MC.
Prosimy o kontakt
NAD C658
Nowość

NAD C658

NAD
Przedwzmacniacze
7 599

NAD C 658 wypełnia nisze na rynku audio, łącząc w sobie odtwarzacz sieciowy z najnowocześniejszym przetwornikiem c/a i wieloma funkcjami tradycyjnego przedwzmacniacza.

Prosimy o kontakt

Copland CTA 305

Copland
Przedwzmacniacze
11 299
Audiofilski przedwzmacniacz stereofoniczny z układem lampowym w stopniu wejściowym. Urządzenie wyposażone jest w pięć wejść liniowych oraz przedwzmacniacz gramofonowy obsługujący wkładki MM i MC.

NAD M12

NAD
Przedwzmacniacze
16 999 zł
14 999

Przedwzmacniacz Direct Digital z przetwornikiem C/A z asynchronicznym USB 192 kHz/24 bity. Urządzenie wykorzystuje przetwarzanie DirectDigital™ i bufor klasy A, co gwarantuje w czasie rzeczywistym 24-bitową dokładność. 

Thorens MM-008

Thorens
Przedwzmacniacze
1 099 zł
859

Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens MM 008 to konstrukcja obsługująca wkładki MM i MC. Urządzenie wykorzystuje kompaktową metalową obudowę z panelem przednim wykonanym ze szczotkowanego aluminium. 

Thorens MM-008 ADC

Thorens
Przedwzmacniacze
1 299 zł
999

Przedwzmacniacz gramofonowy Thorens MM 008 to konstrukcja obsługująca wkładki MM i MC. Urządzenie wykorzystuje kompaktową metalową obudowę z panelem przednim wykonanym ze szczotkowanego aluminium. Dodatkowo wyposażony jest w w technologię ADC pozwalającą na konwersje sygnałów analogowych na cyfrowe

Yamaha MusicCast CX-A5100

Yamaha
Przedwzmacniacze
11 599

CX-A5100 to flagowy, 11.2-kanałowy przedwzmacniacz AV Yamahy, wyróżniający się niespotykaną precyzją wykonania, obsługą najnowszych formatów dźwięku przestrzennego 3D, m.in. Dolby Atmos i DTS:X, a także funkcjami sieciowymi oraz kompatybilnością z plikami wysokiej rozdzielczości. 

MusicCast WXC-50
Supercena

Yamaha MusicCast WXC-50

Yamaha
Przedwzmacniacze
1 795 zł
1 649

MusicCast WXC-50 to przedwzmacniacz strumieniowy, który zapewnia wysokiej jakości dźwięk i szeroki dostęp do muzyki. Wszechstronność urządzenia rozszerza obsługa systemu MusicCast oraz obsługa Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth. 

AVM Ovation PA 8.2

AVM
Przedwzmacniacze
Cena na telefon

Sprawdź rabat VIP w salonach!

Idealnym partnerem dla końcówek mocy AVM jest modułowy przedwzmacniacz Ovation PA 8.2 z opcjonalnymi modułami wejście/wyjście: liniowe, gramofonowe, DAC, tuner FM, moduł lampowy AVM Ovation 803 T.

Tylko w salonach

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław