Marka: Rotel

MICHI P5 S2

Special Price 21 999 zł Regular Price 23 999 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22999 zł
 • Pasmo przenoszenia: Phono: 20 Hz - 20 kHz (0 ±0.3 dB); Line: 10 Hz - 100 kHz (0 ±0.3 dB)
 • Zniekształcenia THD: < 0.002%
 • Korekcja tonów: Tak
 • Pilot: Tak

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1100 zł

Sprawdź szczegóły

Przedwzmacniacz Michi P5 Series 2 (S2)

Michi P5 Series 2 to nowa generacja zaawansowanego technicznie przedwzmacniacza P5 (z 2019 roku), który zyskał uznanie zarówno wśród specjalistów z branży audio, jak i wielu użytkowników. Urządzenie w pełni realizuje obietnicę Michi by Rotel o produkowaniu wyrafinowanych akustycznie urządzeń, spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających miłośników dobrego brzmienia. P5 Series 2, jak przystało na Michi, czyli topową serię urządzeń audio wyprodukowaną przez firmę Rotel, wyróżnia się stylowym i eleganckim wzornictwem. Powstał zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

Zaawansowany układ DAC

W urządzeniu zastosowano dwa 8-kanałowe przetworniki cyfrowo-analogowe ESS Sabre ES9028PRO. Zapewniają one nadmiarowe przetwarzanie sygnału, co przekłada się na dużą wydajność i pozwala wydobyć nawet najdrobniejsze szczegóły z odtwarzanej muzyki, a wszystko przy zachowaniu wysokiego stosunku sygnału do szumu i szerokiej sceny dźwiękowej.

Dwa transformatory toroidalne

Model P5 Series 2 bazuje na układzie dwóch transformatorów toroidalnych, opracowanych na zamówienie. Napędzają one 16 niezależnych zasilaczy, izolując wszystkie kluczowe obwody. Pozwala to uzyskać niski poziom szumów tła i zniekształceń, a tym samym gwarantuje dużą wydajność pracy urządzenia. Dzięki temu słuchacz może wręcz zanurzyć się w odtwarzanych dźwiękach i cieszyć się szczegółowym brzmieniem.

Różnorodne złącza audio

Michi P5 Series 2 pozwala na obsługę rozmaitych źródeł dźwięku dzięki bogactwu i różnorodności dostępnych złączy cyfrowych i analogowych. Przedwzmacniacz ma po 3 wejścia cyfrowe koaksjalne i optyczne, a także 4 wejścia analogowe (2 x RCA). Dostępne jest ponadto wejście gramofonowe (2 x RCA), które jest kompatybilne z wkładkami typu MM (od ang. Moving Magnet) i MC (od ang. Moving Coil).

Złącze USB i moduł Bluetooth

Michi P5 Series 2 jest też wyposażony w port PC-USB ze wsparciem dla takich formatów jak DSD/DoP 4X (11,2 MHz), PCM (32 bit, 384 kHz) i MQA (24 bit, 384 kHz). Co więcej, ma wbudowany moduł Bluetooth z obsługą kodeków aptXTM HD i ACC. Na froncie urządzenia znajduje się wyjście słuchawkowe, umożliwiające odtwarzanie audio bez przeszkadzania pozostałym domownikom.

Komfort obsługi

Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LCD TFT. Obsługę ułatwiają dwa solidne pokrętła na panelu frontowym. Jedno z nich służy do zmiany źródła dźwięku, a drugie do regulacji głośności. W komplecie znajduje się także pilot zdalnego sterowania (na podczerwień). Co więcej, dzięki złączom RS-232 i Ethernet możliwa jest integracja urządzenia z popularnymi systemami automatyki.

Certyfikat Roon Tested

Model Michi P5 Series 2 otrzymał certyfikat Roon Tested, co oznacza, że został przetestowany pod kątem kompatybilności z platformą Roon. Gwarantuje to, że przedwzmacniacz będzie widoczny w systemie Roon i będzie w nim prawidłowo funkcjonować. Dzięki temu użytkownicy korzystający z tego rozwiązania mogą cieszyć się swoją ulubioną muzyką, odtwarzaną za pośrednictwem urządzenia Michi by Rotel.

Najważniejsze cechy przedwzmacniacza Michi P5 Series 2 (S2):

• 2 x 8-kanałowy DAC ESS Sabre ES9028PRO

• Wejścia audio: 3 cyfrowe koaksjalne, 3 cyfrowe optyczne i 4 analogowe (2 x RCA)

• Wejście gramofonowe (kompatybilne z wkładkami typu MM i MC)

• Zbalansowane wejścia i wyjścia XLR

• Złącze PC-USB ze wsparciem dla DSD 4X oraz MQA i MQA Studio

• Moduł Bluetooth z obsługą kodeków aptXTM HD i AAC

• Układ dwóch transformatorów toroidalnych, opracowywanych na zamówienie

• Wyświetlacz LCD TFT wysokiej rozdzielczości (z regulacją jasności)

• Dwukierunkowa komunikacja po IP i RS-232 dla integracji z systemami automatyki domowej

• Pilot zdalnego sterowania

• Certyfikat Roon Tested

Specyfikacja Rotel MICHI P5 S2

Pasmo przenoszeniaPhono: 20 Hz - 20 kHz (0 ±0.3 dB); Line: 10 Hz - 100 kHz (0 ±0.3 dB)
Zniekształcenia THD< 0.002%
Korekcja tonówTak
PilotTak
TransformatorToroidalny
Pobór mocy (max)40 W
Pobór mocy (standby)< 0.5 W; Network wakeup: < 2 W
Wymiary (S x W x G) mm485 x 150 x 452
Waga kg22.9
InneESS premium 32-bit 8-Channel Digital to Analog Converter; Bluetooth z aptX HD i AAC; Phono MM i MC; MQA

Opinie o Rotel MICHI P5 S2

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Robert

  Ocena:
  Ocena: 5
  Słuchałem do tej pory na końcówce Rotel S5, a jako przedwzmacniacz pracował stremaer Rose RS150B. Jednak przejście na Rotel P5 dało ogromną poprawę w każdym aspekcie. Ostatecznie mam przedwzmacniacz Rotel Michi P5 z końcówką S5. Do tego Rose RS-150B jako streamer (oczywiście wszystko spięte porządnymi przewodami XLR) i kolumny B&W 802 d4. Polecam tą konfigurację wszystkim tym, którzy szukają zestawu potrafiącego zagrać każdy repertuar; ten dobrze zrealizowany jak i ten gorszy ACDC roolez hahaha.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: