Poprzedni
Następny

Zestawy z Bluesound POWERNODE EDGE w atrakcyjnych cenach

POWERNODE EDGE firmy Bluesound to kompaktowe, a jednocześnie niezwykle funkcjonalne urządzenie, które w systemie audio może jednocześnie pełnić rolę wzmacniacza i odtwarzacza sieciowego. Teraz model ten możesz nabyć w atrakcyjnej cenie w zestawie z wybranymi kolumnami głośnikowymi dostępnymi w Top Hi-Fi & Video Design. Oferta obowiązuje zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design.

Zestawy Bluesound

POWERNODE EDGE to kompatybilne z platformą BluOS urządzenie pozwalające na strumieniowe odtwarzanie muzyki z wielu różnorodnych źródeł, a do tego wyposażone w dwukanałowy wzmacniacz (moc 40 W na kanał). Wystarczy więc podłączyć do niego głośniki, aby cieszyć się odtwarzaniem dźwięku w wysokiej rozdzielczości.

Polecane zestawy stereo

Planujesz zakup POWERNODE EDGE, ale zastanawiasz się, jakie kolumny wybrać do tego kompaktowego modelu? Z pomocą przychodzą #EksperciDobregoBrzmienia. Wytypowali oni modele kolumn, które szczególnie sprawdzą się w połączeniu z tym funkcjonalnym komponentem audio firmy Bluesound.

Bluesound POWERNODE EDGE

W rezultacie powstały stereofoniczne zestawy z kolumnami podstawkowymi takich marek jak Bowers & Wilkins, Indiana Line, Yamaha, ELAC, a także PSB Speakers i KEF, w których to właśnie POWERNODE EDGE jest sercem całego systemu. Zestawy te dostępne są w Top Hi-Fi & Video Design w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Sprawdzą się zarówno w domowym salonie, sypialni, jak i w biurze czy prywatnym gabinecie. Dzięki nim, wysokiej jakości brzmienie możesz sobie zapewnić tam, gdzie tego potrzebujesz.

Sprawdź propozycje zestawów z Bluesound POWERNODE EDGE od Ekspertów Dobrego Brzmienia.

Indywidualna wycena i odsłuchy

Jeśli na liście proponowanych zestawów z modelem POWERNODE EDGE nie ma tego, który Cię interesuje, nic straconego. Prosimy o kontakt z wybranym salonem sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design, który przygotuje dla Ciebie indywidualną wycenę w oparciu kolumny głośnikowe z aktualnej oferty tophifi.pl.

Bluesound POWERNODE EDGE

Wybrane konfiguracje możesz również przetestować w salonach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design, oczywiście po wcześniejszym umówieniu się. Obecni na miejscu #EksperciDobregoBrzmienia odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem i pomogą w wyborze optymalnego zestawu audio.


Szukasz więcej informacji na temat modelu POWERNODE EDGE? Zobacz również:


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: