Kategoria

Multiroom

(24 produkty)

System multiroom umożliwia przesyłanie sygnału audio do wielu pomieszczeń. Każde z nich tworzy osobną strefę, którą można niezależnie zarządzać. Obecnie najpopularniejszym rozwiązaniem są bezprzewodowe systemy multiroom. Niewygórowana cena urządzeń, łatwość obsługi oraz szeroki wybór modeli sprawiają, że jest to propozycja dla każdego użytkownika, chcącego nagłośnić kilka pomieszczeń.

Jaki system multiroom wybrać

Wielu miłośników muzyki nie wyobraża sobie wykonywania codziennych czynności bez słuchania ulubionych utworów. Podczas przygotowywania posiłków chętnie słuchamy muzyki w tle. Odpoczywamy, słuchając relaksujących utworów. Wieczornym seansem kinowym kończymy dzień. Nagłośnienie wielu pomieszczeń za pomocą jednego systemu audio jest problematyczne, ponieważ osiąga się odmienne poziomy natężenia dźwięku w różnych pomieszczeniach, a w przypadku większych powierzchni, zlokalizowanych dodatkowo na kilku piętrach, jest to praktycznie niemożliwe. Najlepszym rozwiązaniem staje się więc system multiroom, pozwalający zarządzać odtwarzaniem muzyki w obrębie jednego budynku.

Rodzaje produktów:

 • Przewodowe systemy multiroom
 • Bezprzewodowe systemy multiroom oparte na sieci Wi-Fi
 • Bezprzewodowe systemy multiroom oparte na AirPlay 2

głośnik multiroom Bluesound_Pulse

Przewodowe systemu multiroom

Tego typu system multiroom to w praktyce zestaw połączonych przewodowo komponentów. Głównym elementem systemu jest jednostka centralna, stanowiąca źródło dźwięku. Sygnał dystrybuowany jest do wzmacniaczy strefowych. Częścią systemu jest również kontroler, zarządzający przekazywaniem sygnału do poszczególnych stref. Sterowanie odtwarzaniem muzyki odbywa się z poziomu klawiatur naściennych, montowanych w poszczególnych pomieszczeniach. Umożliwiają one sterowanie głośnością oraz wybór odtwarzanej muzyki.

Montaż przewodowego systemu multiroom wiąże się z wieloma pracami budowlanymi – odpowiednim rozprowadzeniem przewodów w ścianach oraz montażem elementów sterujących. Ze względu na stopień skomplikowania takich instalacji, użytkownicy często decydują się na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy instalatorskiej, co generuje dodatkowe koszty.

Bezprzewodowe systemy multiroom oparte na sieci Wi-Fi

Dzięki domowej sieci Wi-Fi użytkownicy mogą stworzyć bezprzewodowy system multiroom. To rozwiązanie od kilku lat cieszy się dużą popularnością. Sterowanie całym systemem odbywa się za pomocą aplikacji mobilnej. Najczęściej jest ona dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Warto wiedzieć, że systemy multiroom oparte na sieci Wi-Fi mogą wykorzystywać różne protokoły i rozwiązania techniczne Część producentów korzysta z ogólnodostępnych rozwiązań, inni z kolei tworzą własne systemy, które często nie są ze sobą kompatybilne. Nie sposób wymienić wszystkich rozwiązań, tym bardziej, że niektóre mają marginalne znaczenie na rynku. Warto wspomnieć o dwóch autorskich rozwiązaniach wyróżniających się na tle konkurencji – Bluesound BluOS oraz Yamaha MusicCast.

Decydując się na taki system, warto pamiętać, że producenci zapewniają kompatybilność systemu jedynie dla urządzeń własnej marki. Wyjątek stanowią niektóre głośniki bezprzewodowe. Należy zatem już na etapie planowania systemu porównać ofertę poszczególnych producentów oraz sprawdzić w praktyce działanie aplikacji mobilnej.

amplituner kina domowego YAMAHA RX-A8A

System multiroom Yamaha MusicCast

Istnieją rozwiązania, które zapewniają klientom niezwykle szeroki wybór urządzeń obsługujących wspólny system multiroom. Mowa m.in. o renomowanym, japońskim producencie – firmie Yamaha. Wśród produktów kompatybilnych z multiroom MusicCast znajdziemy nie tylko urządzenia stereo – amplitunery czy odtwarzacze sieciowe. Także amplitunery AV, soundbary oraz głośniki bezprzewodowe obsługują ten system multiroom. W ofercie znalazł się nawet gramofon, co może być bardzo ciekawym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie niepowtarzalne brzmienie, pochodzące z płyty winylowej. Sterowanie urządzeniami odbywa się za pomocą dedykowanej aplikacji Yamaha MusicCast Controller, która jest niezwykle intuicyjna w obsłudze. System ma także wiele dodatkowych funkcjonalności, które ułatwią codzienne zarządzanie urządzeniami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o systemie, zobacz wideo: „Yamaha MusicCast – przewodnik po ekosystemie multiroom.”

Warto pamiętać, że poziom sygnału sieci Wi-Fi i jego stabilność mają decydujące znaczenie w kwestii poprawnego działania systemu. Decydując się na bezprzewodowy multiroom, nie warto zatem oszczędzać na jakości routera oraz przepustowości Internetu. Polecamy, aby przetestować dwa pasma – 2.4 GHz oraz 5GHz. Być może drugi wariant, który wykorzystywany jest przez mniejszą liczbę urządzeń, okaże się lepszym rozwiązaniem.

Bezprzewodowe systemy oparte na AirPlay 2

Ten autorski system, sterowany z urządzeń Apple, umożliwia nie tylko przesyłanie muzyki pomiędzy urządzeniami. Druga wersja tego rozwiązania, określana jako AirPlay 2, umożliwia dystrybucję sygnału do wielu urządzeń. Dzięki temu użytkownik może stworzyć system multiroom. Ten protokół nie wymaga instalacji dodatkowej aplikacji – obsługuje się go z urządzeń mobilnych z systemem Apple.

AirPlay 2 jest obsługiwany przez szeroką gamę urządzeń, w których skład wchodzą odtwarzacze sieciowe, amplitunery, wzmacniacze oraz systemy all-in-one. Najważniejszą zaletą jest możliwość łączenia w systemie urządzeń różnych producentów. Jest to otwarta platforma. AirPlay 2 obsługują urządzenia takich producentów jak: Audio Pro, NAD czy Yamaha. Rzecz jasna, tę funkcjonalność mają również „inteligentne” głośniki Apple.

Przegląd urządzeń obsługujących AirPlay 2 znajdziecie w artykule: „Przegląd wzmacniaczy i amplitunerów obsługujących AirPlay 2.”

NAD m12m22ipad

Zalety systemu multiroom

Podstawową zaletą systemu multiroom jest możliwość przesyłania sygnału audio do wielu pomieszczeń. Każdy pokój tworzy niezależną strefę. Użytkownicy mogą w dowolny sposób zarządzać odtwarzaniem dźwięku. Istnieje możliwość regulacji poziomu głośności w każdym pokoju osobno.  Także odtwarzane utwory mogą być wybierane osobno dla każdej strefy. Oczywiście, we wszystkich pomieszczeniach może zabrzmieć także ta sama melodia.

Dystrybucja sygnału odbywa się poprzez sieć Wi-Fi. Dzięki temu sygnał nie jest w żaden sposób kompresowany. Pozwala to uzyskać dobrą jakość dźwięku. Użytkownik nie jest ponadto ograniczony zasięgiem, tak jak ma to miejsce w przypadku Bluetooth. Bezprzewodowy system multiroom spełni więc swoją funkcję nawet w budynkach o większej powierzchni. Wystarczy tylko zapewnić zasięg sieci we wszystkich miejscach.

Popularność bezprzewodowych systemów multiroom sprawiła, że producenci oferują szeroką gamę urządzeń wspierających tę funkcjonalność. Oznacza to, że multiroom obsługują zarówno wysokiej klasy amplitunery kina domowego, jak i niewielkie głośniki bezprzewodowe. Dzięki temu użytkownik może wybrać urządzenia dopasowane do wielkości pomieszczenia, własnych preferencji brzmieniowych oraz budżetu.

Bezprzewodowy multiroom sterowany jest za pomocą aplikacji mobilnej. Całym systemem, mogącym składać się z kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu stref, użytkownik może zatem sterować z jednego miejsca.

Warto pamiętać, że w każdej chwili można dodawać kolejne strefy do bezprzewodowego systemu multiroom. Co więcej, jeśli w danym miejscu znajduje się urządzenie przenośne, np. głośnik bezprzewodowy, można go bez żadnych ograniczeń przenosić pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami.

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 93

 1. Supercena Bestseller
  Yamaha MusicCast 20

  MusicCast 20

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  As low as 899 zł Regular Price 1 199 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 899 zł
 2. Supercena
  AudioPro Link 1

  Link 1

  Audio Pro
  Odtwarzacze sieciowe
  Special Price 399 zł Regular Price 699 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 399 zł
  srebrny
 3. Supercena Bestseller
  NODE

  NODE

  Bluesound
  Odtwarzacze sieciowe
  As low as 1 999 zł Regular Price 2 799 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1964 zł
 4. Supercena
  Yamaha MusicCast 50

  MusicCast 50

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  As low as 1 748 zł Regular Price 2 899 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1783 zł
 5. Nowość
  MusicCast R-N800A

  MusicCast R-N800A

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  As low as 4 149 zł Regular Price 5 099 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4049 zł
 6. Supercena Nowość
  NODE X

  NODE X

  Bluesound
  Odtwarzacze sieciowe
  Special Price 2 999 zł Regular Price 3 799 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3299 zł
  srebrny
 7. Supercena
  MusicCast VINYL 500

  MusicCast VINYL 500

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  As low as 2 699 zł Regular Price 3 499 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2707 zł
 8. POWERNODE 2i

  POWERNODE

  Bluesound
  Odtwarzacze sieciowe
  As low as 3 699 zł Regular Price 4 599 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3419 zł
 9. Supercena Nowość
  AudioPro Link 1

  Link 2

  Audio Pro
  Odtwarzacze sieciowe
  Special Price 899 zł Regular Price 1 499 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 999 zł
  szary
 10. Nowość
  MusicCast R-N2000A

  MusicCast R-N2000A

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  As low as 16 999 zł
 11. Supercena
  Audio Pro Drumfire

  DRUMFIRE D-2

  Audio Pro
  Głośniki multiroom
  As low as 1 499 zł Regular Price 2 199 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1499 zł
 12. MusicCast WXC-50

  MusicCast WXC-50

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  Special Price 1 849 zł Regular Price 1 999 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1879 zł
  srebrny
 13. Supercena
  Audio Pro ADDON C3

  ADDON C3

  Audio Pro
  Głośniki multiroom
  As low as 779 zł Regular Price 1 249 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 791 zł
 14. Supercena
  A38

  A38

  Audio Pro
  Audio Pro
  As low as 2 999 zł Regular Price 4 349 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3199 zł
 15. Supercena Nowość
  MusicCast R-N600A

  MusicCast R-N600A

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  As low as 2 959 zł Regular Price 3 699 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2960 zł
 16. Supercena
  Audio Pro A10

  A10 MKII

  Audio Pro
  Audio Pro
  As low as 799 zł Regular Price 1 199 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 849 zł
 17. Supercena Nowość
  POWERNODE EDGE

  POWERNODE EDGE

  Bluesound
  Odtwarzacze sieciowe
  As low as 2 599 zł Regular Price 3 299 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2449 zł
 18. Supercena
  ADDON C10 MkII

  ADDON C10 MkII

  Audio Pro
  Głośniki multiroom
  As low as 1 399 zł Regular Price 2 199 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1449 zł
 19. PULSE FLEX 2i

  PULSE FLEX 2i

  Bluesound
  Bluesound
  As low as 1 399 zł Regular Price 1 599 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1499 zł
 20. MusicCast Sub 100

  MusicCast Sub 100

  Yamaha
  Yamaha MusicCast
  As low as 2 212 zł Regular Price 2 599 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2212 zł
 21. Supercena
  C5 MkII

  C5 MkII

  Audio Pro
  Głośniki multiroom
  As low as 1 099 zł Regular Price 1 699 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1128 zł
 22. Supercena Nowość Bestseller
  A48

  A48

  Audio Pro
  Głośniki multiroom
  As low as 4 444 zł Regular Price 5 999 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5999 zł
 23. Supercena
  Formation Duo czarny

  Formation Duo czarny

  Bowers & Wilkins
  Bowers & Wilkins Formation
  Special Price 8 074 zł Regular Price 10 799 zł i
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8074 zł
  czarny mat
 24. Formation Flex czarny

  Formation Flex czarny

  Bowers & Wilkins
  Bowers & Wilkins Formation
  2 399 zł
  czarny mat

Popularność

24 produkty

Produkty na stronie

Produkty 1-24 z 93

Jaki budżet jest wymagany do stworzenia systemu multiroom?

Przewodowe systemy multiroom, które powstawały kilka, a nawet kilkanaście lat temu, były rozwiązaniem głównie dla osób dysponujących dużym budżetem, ponieważ taka instalacja wiąże się zwykle z pracami budowlanymi oraz instalacją okablowania. Właśnie z tego powodu wielu użytkowników nadal zakłada, że system multiroom jest luksusem dostępnym dla nielicznych osób. Jednak wiele zmieniło się w tej kwestii w ciągu kilku ostatnich lat. Obecnie najczęściej wybierane są rozwiązania bezprzewodowe. Istnieje duża część budżetowych urządzeń kompatybilnych z systemem multiroom. Dzięki temu stworzenie nagłośnienia wielostrefowego nie jest już luksusem, lecz propozycją dostępną dla każdego użytkownika pragnącego stworzyć w swoim domu system składający się z kilku niezależnych stref.

Ostateczny koszt systemu zależy od typu urządzeń oraz liczby stref. Podstawowy system multiroom użytkownik może stworzyć, wykorzystując bezprzewodowe głośniki multiroom. Wybór modeli jest bardzo szeroki. Różnią się one mocą, jakością dźwięku oraz funkcjonalnością. Ich koszt zaczyna się już od kilkuset złotych.

System multiroom BluOS

Wielu użytkowników decyduje się na stworzenie w głównej strefie klasycznego zestawu stereo lub kina domowego. W zależności od systemu, należy wówczas wybrać amplituner stereo lub amplituner kina domowego obsługujący multiroom. Dzięki bogatej funkcjonalności takich urządzeń muzyka może być wówczas odtwarzana poprzez serwisy streamingowe (po wykupieniu subskrypcji) czy radio internetowe. Można wykorzystać również utwory zgromadzone na lokalnym dysku sieciowym. System multiroom, w którym główną strefę stanowi zestaw stereo lub kina domowego to koszt kilku tysięcy złotych.

Wszystkich możliwości nie sposób wypisać. Znając orientacyjny koszt urządzeń obsługujących multiroom oraz liczbę stref, łatwo Wam jednak będzie oszacować koszt dla Waszego systemu.

Jak dobierać komponenty do systemu multiroom?

Zasady doboru urządzeń są takie same, jak w przypadku każdego innego systemu audio. Należy wziąć pod uwagę kubaturę pomieszczenia oraz poziom natężenia dźwięku, jaki zamierzacie osiągnąć. Warto także przed zakupem poszczególnych modeli ustalić budżet, który zamierzacie przeznaczyć na urządzenia w konkretnych strefach.

Następnym krokiem jest, oczywiście, wybJak wybrać system multiroom poradnikór urządzeń do systemu multiroom. Instalację wielostrefową należy zaprojektować w taki sposób, aby zestaw pasował do Waszych preferencji. Nieodłącznym elementem powinien być także odsłuch wybranych modeli przed zakupem, co pozwoli przetestować urządzenia pod kątem jakości dźwięku oraz komfortu obsługi.

Użytkownicy często tworzą główną strefę, która ma zapewnić użytkownikom najlepszą jakość dźwięku. Najczęściej jest to salon, czyli pomieszczenie o największej powierzchni. Na urządzenia w tej strefie przeznaczana jest największa część budżetu. Jest to miejsce, gdzie domownicy spędzają najwięcej czasu.

artykul-Jak-wybrac-system-multiroom

W pozostałych pomieszczeniach urządzenia także dobiera się w zależności od metrażu. W niewielkich pomieszczeniach, np. pokoju dziecięcym, wystarczy głośnik bezprzewodowy. Polecamy wziąć pod uwagę modele Yamaha MusicCast 20 oraz Yamaha MusicCast 50. Są to dopracowane, bezprzewodowe konstrukcje, które odbierają sygnał za pomocą Wi-Fi, Bluetooth oraz AirPlay. Warto dodać, że jeśli odczujecie niedostatek basu w pomieszczeniu, w każdej chwili będziecie mogli podłączyć dedykowany subwoofer bezprzewodowy Yamaha MusicCast Sub 100.

W kuchni użytkownicy często umieszczają zestaw audio, który umila czas podczas przygotowywania posiłków. W tej strefie dobrym rozwiązaniem jest montaż głośników sufitowych. Nie zajmują one cennego miejsca. Idealnie nadają się do odtwarzania dźwięku w tle. Warto dodać, że głośniki sufitowe sprawdzą się także w innych miejscach, gdzie z racji wystroju wnętrza lub niewielkiej ilości miejsca użytkownicy nie chcą umieszczać klasycznego systemu audio. Więcej na ten temat dowiecie się z naszego materiału wideo: „Instalacyjne głośniki do zabudowy, multiroom, kina domowego – poradnik wprowadzający.”

Jak już wspomnieliśmy, Yamaha ma największy na rynku wybór urządzeń, które są kompatybilne z systemem multiroom. Pełna lista dostępna jest tutaj. Wszystkie produkty znajdziecie w sieci salonów Top Hi-Fi.

Jaką jakość dźwięku zapewnia system multiroom?

Wybierając platformę do obsługi systemu multiroom, warto być świadomym, że poszczególne rozwiązania różnią się także jakością dźwięku. Nie wszystkie umożliwiają przesyłanie bezstratnego sygnału wysokiej rozdzielczości.

Zacznijmy od przewodowych systemów multiroom. Z racji tego, że nie jest to rozwiązanie bezprzewodowe oparte o sieć Wi-Fi, nie występują ograniczenia związane z przepustowością. Przepustowość bezprzewodowych systemów multiroom korzystających z sieci Wi-Fi zależeć będzie od producenta. Mowa o protokole, na którym opiera się system. Producenci podają w specyfikacji maksymalną rozdzielczość plików. Wszystkie urządzenia obsługujące platformę MusicCast obsługują sygnał w rozdzielczości 24-bit/192 kHz, co zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.  

Z kolei AirPlay 2 umożliwia przesyłanie sygnału w rozdzielczości 16-bit/44,1 kHz. Jest to bitrate taki jak w przypadku płyt CD. Dla większości użytkowników będzie to zapewne rozwiązanie wystarczające. Zważywszy na to, że większość serwisów streamingowych oferuje muzykę poddaną kompresji, w niższej jakości.

System mutiroom Yamaha MusicCast WXA50NSBP40

Zastanawiasz się, czy system multiroom sprawdzi się w Twoim domu? Poszukujesz do zestawu nagłośnienia wielostrefowego urządzeń, które spełnią Twoje oczekiwania? Warto przed zakupem skonsultować swoją decyzję ze specjalistą z salonu Top Hi-F & Video Design. Z chęcią zaprezentujemy interesujący Cię sprzęt oraz zorganizujemy jego odsłuch. Dzięki nam podejmiesz właściwą decyzję.

Jeśli zainteresował Cię temat systemów multiroom, przeczytaj także poniższe artykuły dostępne na naszym blogu:

Nasza

Strefa wiedzy

Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Czytaj
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych

Jak wybrać kolumny podłogowe?

Czytaj
Jak wybrać kolumny podłogowe?

Jakie stereo wybrać?

Czytaj
Jakie stereo wybrać?

[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi

[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi

[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi

[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Czytaj
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?

Czytaj
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?

Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Czytaj
Co to jest AirPlay i AirPlay 2

Co to jest system multiroom?

Czytaj
Co to jest system multiroom?

HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?

Czytaj
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Najlepszy gramofon – jaki gramofon dla początkujących a jaki dla zaawansowanych
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jak wybrać kolumny podłogowe?
Jakie stereo wybrać?
Jakie stereo wybrać?
Przeglądaj strefę wiedzy
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Bowers & Wilkins Px7 S2 – premium w każdym calu | recenzja, opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Głośniki multiroom – TOP 3 I połowy 2022 roku | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Trzy zestawy stereo z kolumnami Indiana Line Nota | Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
[Wideo] Devialet Dione soundbar - Inżynieria na wyższym poziomie| Prezentacja i opinia Top Hi-Fi
Przeglądaj strefę wiedzy
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?
Co to jest impedancja akustyczna? Jaka impedancja jest najlepsza?
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest AirPlay i AirPlay 2
Co to jest system multiroom?
Co to jest system multiroom?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
HDMI – czym jest ARC, eARC, HDMI CEC?
Przeglądaj strefę wiedzy

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: