Poprzedni
Następny

[Wideo] Instalacyjne głośniki do zabudowy, multiroom, kina domowego - poradnik wprowadzający

Niejednokrotnie spotykamy się z sytuacją, kiedy klienci nie mają miejsca na tradycyjne kolumny podłogowe lub chociażby podstawkowe. Projektanci i architekci również nie ułatwiają im zadania, często tworząc wnętrza w stylu minimalistycznym, bez szans na powieszenie lub postawienie jakichkolwiek głośników. Zresztą, często jest to założenie inwestora, by wysokiej jakości dźwięk był uzyskany bez angażowania przestrzeni domowej. Na szczęście i z tym branża audio się uporała dając szansę na dobre brzmienie i odbiór muzyki wszędzie tam, gdzie tylko zechcemy. Rozwiązaniem są głośniki do zabudowy ściennej lub sufitowej, nazywane inaczej głośnikami instalacyjnymi. Tym filmem chcemy wprowadzić Państwa w zagadnienie głośników przeznaczonych do zabudowy w ścianie czy suficie. To świetna alternatywa dla tradycyjnych kolumn i często wybierane rozwiązanie do konfiguracji systemu kina domowego Dolby Atmos. Zapraszamy na film.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Systemy multiroom - przegląd rozwiązań oferowanych przez różnych producentów

Aplikacja Yamaha MusicCast - omówienie najważniejszych funkcji

Głośniki zewnętrzne do ogrodu | Co wybrać? | Poradnik


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: